Článek

Požár na Černém Mostě vyhnal lidi z postelí! Hořelo ve třetím patře, 18 obyvatel museli evakuovat

 
Požár a hustý dým zkomplikoval život lidem v jednom z domů na náměstí Plukovníka Vlčka na Černém Mostě v Praze. Celkem 18 jich museli evakuovat. Hořelo ve třetím patře, hasiči naštěstí požár rychle zlikvidovali a prostory domu odvětrali.
10.09.2020 07:15 |

podobné články

Podobné články

Na Černém Mostě hořel byt: Mohla za to cigareta nebo drogy? Davy lidí musely opustit své domovy

 
Ve čtvrtek kolem páté hodiny odpoledne museli vyrazit pražští hasiči do ulice Vašátkova na Černém Mostě. Z okna v prvním patře šlehaly plameny, během půl hodiny hasiči požár uhasili. Hasiči evakuovali 34 lidí, ostatní se dostali ven sami nebo jim pomohli policisté. Hasiči pro všechny osoby na místo povolali i speciální evakuační autobus. Při zásahu byla poraněná jedna osoba a jedna kočka požár nepřežila.
12.02.2020 17:35 |

podobné články

V pokračování Mužů v černém přibude žena v černém. Will Smith se možná vrátí

 
Restart série Muži v černém (Men in Black) nabídne podle producentky Laurie MacDonaldové velkou novinku. Hlavní role nebudou patřit jen mužům. V novém filmu bude výraznou postavou "žena v černém", jak webu BBC prozradila producentka. Zatím není jisté, zda se vrátí Will Smith coby agent "J". Walter Parkes, který produkoval předchozí tři díly a nyní spolupracuje na novém, jeho účast nevyloučil. Film je zatím v rané fázi příprav, producenti se však dle svých slov těší, až se znovu vrátí do světa emzáků a elitních vládních agentů v černém. Série Muži v černém celosvětově utržila přes 1,6 miliardy dolarů. V hlavní roli se představili Tommy Lee Jones a Will Smith.
28.11.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (147 článků) , Tommy Lee (48 článků) , Tommy Lee (28 článků) , Will Smith (147 článků) , Walter Jones (2 články) , Laurie Lee (1 článek)

Evakuace hotelu na Smíchově: Požár v kotelně vyhnal z postelí 100 lidí

 
Požár v hotelu v Praze 5 vyhnal hotelové hosty v pátek v noci z postelí. Asi 100 osob kvůli zakouření muselo ven. Podle informací z twitteru hasičů se jednalo o menší požár izolace v kotelně hotelu, který sám uhasl.
15.02.2020 08:30 |

podobné články

Hasičem roku je Václav Kratochvíl. Nejtěžší zásah byl výbuch domu v Lenoře nebo požár na Černém Mostě

 
Hasičem roku 2019 je Václav Kratochvíl z Prahy, u sboru je už přes 30 let! Jako zásah roku byl vybrán požár a výbuch domu v Lenoře, požár pečovatelského domu v Praze na Černém Mostě nebo záchrana tří lidí z nádrže.
17.12.2020 22:20 |

podobné články

Štiplavý dým, dušení a hodiny na balkoně! Vozíčkář Roman (54) popsal ohnivé peklo na Černém Mostě

 
Když vozíčkář Roman Folvarský (54), který žije v jednom z bytů v domě s pečovatelskou službou na Černém Mostě, uléhal se svou manželkou ve středu večer ke spánku, ani ve snu ho nenapadlo, do jaké děsivé noční můry se o pár hodin později probudí. Osmipatrový dům krátce po druhé ráno zachvátily plameny. O život té noci v ohnivém pekle přišla 35letá žena i se svým asistenčním pejskem, v jejímž bytě ve druhém patře začalo hořet. Roman měl ale pověstné štěstí v neštěstí – požár přečkal na balkoně a vyvázl bez úhony. Co se v noci stalo?
14.11.2019 17:35 |

podobné články

Mohutný požár vyhnal z domovů desetitisíce lidí. Oheň pořád není pod kontrolou

 
VIDEO. Požár u města Colorado Springs vyhnal z domovů už více než 32.000 lidí. Evakuovat bylo třeba i základnu amerického letectva v tomto městě. Plameny v úterý odpoledne přeskočily bezpečnostní valy a hasičům se nedaří dostat oheň pod kontrolu.
27.06.2012 11:35 |

podobné články

V Liberci hořel dům: Hasiči museli 80 lidí evakuovat!

 
Požár opuštěného domu v Liberci vyhnal dnes v noci na ulici osm desítek lidí ze sousední ubytovny. Ve vybydleném domě letos hořelo už potřetí. Na rozdíl od minulého požáru, kdy hasiči z domu zachraňovali několik bezdomovců, dnes v objektu nikoho nenašli.
04.10.2013 10:20 |

podobné články

Požár v Praze vyhnal 31 lidí z domovů. Přečkali ho v autobusu

 
V neděli kolem 23. hodiny hořelo v domě v Husické ulici v Praze 3. Na místo se ihned sjelo několik jednotek hasičů, kteří museli evakuovat 31 lidí. Jednoho z nich dokonce ze střechy. Celý zásah lidé přečkali v přistaveném autobusu. Příčina požáru se vyšetřuje.
05.12.2016 07:20 |

podobné články

Požár bytu vyhnal lidi na ulici, dva se nadýchali kouře

 
K požáru bytu ve 2. patře bytového domu v Jaromírově ulici v pražských Nuslích vyjíždělo v úterý před půlnocí několik hasičských vozů. Zakouřený dům vyhnal na ulici část jeho obyvatel, dva z nich, obyvatelé zasaženého bytu, skončili v rukou zdravotníků.
03.11.2010 06:10 |

podobné články

Panelák v plamenech! Hořelo ve 12. patře

 
K požáru bytu ve 12. patře domu v Kladně vyjeli ve středu večer hasiči, evakuovat museli obyvatele tří pater domu, jedna žena skončila v nemocnici.
08.02.2012 22:35 |

podobné články

Ženě začala hořet v posteli powerbanka: Hasiči evakuovali celý panelák

 
Požár v jednom z bytů na nejlidnatějším plzeňském sídlišti Lochotín zalarmoval ve středu ráno hasiče. Majitelce (37) začala v posteli hořet powerbanka, oheň a hustý dým poničil celý byt. Nájemníky museli hasiči evakuovat. Majitelka bytu, kde hořelo, se nadýchala zplodin a skončila v nemocnici.
23.08.2017 10:45 |

podobné články

Vděčná objetí a slzy dojetí: Vozíčkáři z vyhořelého domu na Černém Mostě poděkovali svým zachráncům

 
Ta noc se vryla do paměti snad každému obyvateli hlavního města. Z 13. na 14. listopad vypukl v jednom z panelových domů na Černém Mostě požár, před jehož plameny nedokázala utéct sympatická vozíčkářka Veronika Š. (†33). Zasahující hasiči a policisté však zachránili několik desítek dalších imobilních obyvatel. Ti jim nyní poděkovali.
05.12.2019 18:45 |

podobné články

Plameny a štiplavý kouř! Požár bytu na Vinohradech o svátku vyhnal z domu několik osob a andulku

 
Na pražských Vinohradech v ulici Šrobárova došlo na druhý svátek vánoční k požáru. Hořet tam začalo v jednom z bytů obytného domu. Hasiči museli evakuovat několik osob, především obyvatele domu, kteří bydleli nad bytem, kde hořelo. Před ohnivým peklem a štiplavým kouřem zachránili i andulku.
26.12.2019 14:40 |

podobné články

Psí „Robinson“ na Černém Mostě. Z ostrova ho museli zachraňovat hasiči

 
Dobrodružná povaha přivedla do nesnází pejska na Černém Mostě. Ten se totiž vydal na klidnou hladinu rybníka Aloisov, snad v touze po letním osvěžení. Jakmile ovšem doplaval doprostřed rybníka na tamní ostrůvek, už se mu nechtělo příliš zpátky. Snad z únavy nebo ve strachu z přecenění vlastních sil. Vypomoci tak museli hasiči.
13.07.2018 15:20 |

podobné články

Noční požár bytu v paneláku. Hasiči museli zachránit 32 lidí!

 
V bytě ve druhém patře pětipatrového panelového domu v Praze Miškovicích vypukl ve středu nad ránem požár. Na místo vyrazilo několik hasičských jednotek ze tří požárních stanic, přičemž zasahující hasiči museli nakonec z domu evakuovat 32 lidí, zjistila na místě agentura Mediafax.
22.02.2012 05:35 |

podobné články

V paneláku vybuchla laboratoř feťáků, jedno dítě se otrávilo

 
Ve Slaném na Kladensku včera hořelo v panelovém domě, hasiči museli evakuovat asi 20 lidí. „Požár vypukl v pátém patře, jedno dítě se nadýchalo kouře a bylo převezeno do nemocnice,“ uvedl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík. Příčinu požáru a odhad škody bude zjišťovat vyšetřovatel.
19.01.2015 08:56 |

podobné články

V mosteckém paneláku hořelo: Policie evakuovala 60 lidí

 
V Mostě hořelo v panelového domě, 60 lidí policie evakuovala, dva převezla záchranná služba do nemocnice na pozorování. Příčina požáru se vyšetřuje. Oheň vzplál ve čtvrtém patře v noci na sobotu.
16.12.2017 19:40 |

podobné články

Požár na Karlovarsku: Hasiči museli evakuovat vězně

 
Poplach! Mohutný požár zalarmoval věznici v Ostrově na Karlovarsku. V její blízkosti totiž začal hořet sklad. Hasiči museli evakuovat vězně ze dvou budov.
19.04.2016 19:20 |

podobné články

Video: Požár bytu v Modřanech vyhnal z domovů desítky lidí a psa!

 
Obyvatele domu v pražských Modřanech vyhnal v neděli ráno z jejich domovů požár bytu. Na místo se sjelo několik hasičských jednotek, záchranáři pak museli ošetřit nájemníka, který se nadýchal zplodin.
13.07.2014 09:15 |

podobné články