Článek

Pověsí herectví na hřebík? V tomhle se Plodková skutečně našla!

 
Po vypuknutí pandemie se spousta herců musela smířit s tím, že si bude muset kvůli uzavřeným divadlům a omezenému natáčení dočasně najít alternativní zaměstnání. Někteří byli rádi, že vůbec práci našli, jiní se >>do terénu<< tolik nehrnuli.
21.02.2021 12:35 |

podobné články

Podobné články

Pověsí herectví na hřebík? V tomhle se Jana Plodková skutečně našla!

 
Po vypuknutí pandemie se spousta herců musela smířit s tím, že si bude muset kvůli uzavřeným divadlům a omezenému natáčení dočasně najít alternativní zaměstnání. Někteří byli rádi, že vůbec práci našli, jiní se >>do terénu<< tolik nehrnuli.
21.02.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (195 článků)

Veronika Žilková: Musí skončit s herectvím! Kvůli nemocím a stáří

 
Herečka Veronika Žilková (53) se pevně rozhodla, že pověsí herectví na hřebík. „Budu pracovat jako sociální pracovnice na plný úvazek a herectví odsunu na druhou kolej,“ prohlásila pro deník Aha! herečka.
04.05.2015 17:45 |

podobné články

Jana Plodková: Lákají mě čtyřicátá léta minulého století

 
Jana Plodková získala Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Protektor, který se odehrává ve 40. letech 20. století. "Překvapilo mě, že lidé tehdy emocionálně neřešili tlak té doby, v tom smyslu to bylo spíš podprahové a nijak hysterické vnímání. Lidé své city spíše potlačovali a řešili věci věcně. To se mi na tom hrozně líbilo," řekla v rozhovoru Plodková.
09.03.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (195 článků)

Krásná Jana Plodková se na rok ztratila a teď točí nový film: Bude zase nahá?

 
Herečka Jana Plodková (29) nadchla v hlavní roli filmu Protektor nejen svým herectvím, ale i půvabem. Diváci mohli obdivovat její křivky dokonce bez oblečení. V rámci natáčení se totiž fotily její akty. Ty ostatně nafotila Jana i pro jedno pražské kasíno. Plodková sice dostala Českého lva, ale kromě seriálu Zázraky života pro ni nebyla žádná další herecká příležitost, tak odjela na zkušenou do zahraničí. Teď se vrátila s plnou parádou.
11.07.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (195 článků)

Plodková změnila barvu kvůli Rozkoši!

 
Herečka Jana Plodková (31) se ukázala jako moderátorka Dreft Fashion Weeku v úplně nové barvě vlasů. Z klasické blond přešla na tmavé vlasy. Plodková prozradila Šípu, že si vlasy obarvila kvůli Rozkoši, novému filmu, který tento týden začne natáčet.  
21.09.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (195 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Neodolám jeho šedinám, říká o partnerovi Jana Plodková

 
Herečka Jana Plodková (33) a optik Filip Žilka (37) tvoří pár už tři a půl roku. V jejich případě zafungovala láska na první pohled. Stačila k tomu jedna obchodní schůzka. „Okouzlil mě hlasem a schopností vést konverzaci,“ říká Jana Plodková v Lásce pod lupou, v níž oba odpovídají na stejné otázky zvlášť.
27.09.2014 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (195 článků) , Jan Filip (94 článků) , Jan Filip (87 článků)

Králem StarDance se stal Zdeněk Piškula, Bank je druhý, Plodková třetí

 
Herci Jana Plodková (35), Zdeněk Piškula (18) i lyžař Ondřej Bank (36) podali ve finále StarDance dle poroty skvělý výkon. Diváci však nejvíc ocenili „mládí a svěžest“ a vítězi osmé řady se stali Zdeněk Piškula a Veronika Lálová. Jana Plodková, která zvládla finále odtančit se zlomenou rukou, skončila poslední.
10.12.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Bank (133 článků) , Jana Plodková (195 článků) , Zdeněk Piškula (137 článků) , Zdeněk Ondřej (53 článků)

Jana Plodková si při StarDance zlomila ruku: Přijde o statisíce!

 
Měla velkou smůlu. Jana Plodková (35) musela kvůli zlomené ruce zrušit práci. „Měli jsme už v úterý tancovat v Kladně, kvůli tomu zranění jsme to museli zrušit,“ uvedla smutná Plodková. O co kvůli poranění přijde?
13.12.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (195 článků)

Když hraji, stydím se minimálně, říká o postelových scénách Plodková

 
Jana Plodková (35) je hvězdou nového seriálu Single lady: Jízda v Óčku. Herečku během natáčení čekala mimo jiné spousta postelových scén. Plodková přitom přiznala, že je moc ráda nemá.
05.04.2017 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (195 článků)

"Prima brácha" Roman Čada pověsil herectví dávno na hřebík: Víme, co dnes dělá!

 
Měl dobré předpoklady vyrůst z dětského herce v opravdovou filmovou hvězdu. Jenže Romanu Čadovi (56), který dnes slaví narozeniny, umění k srdci nepřirostlo. Prcek z kultovního filmu Můj brácha má prima bráchu pověsil herectví na hřebík a začal se věnovat něčemu úplně jinému. Ve svém oboru, který si nakonec vybral, je velice úspěšný. Dokonce mu náleží jedno významné prvenství!
07.03.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čada (8 článků)

Sport pověsil na hřebík: Sexy skokan do vody se stal modelem!

 
Olympijský skokan do vody Tom Daley přiznal, že za pár let pověsí na hřebík profesionální sport a bude usilovat o práci v šoubyznysu. Roli modela si ale vyzkoušel už letos. Jak mu to šlo, můžou ocenit jeho fanoušci v reklamě na výrobky společnosti Adidas. Dvacetiletý atlet propaguje novou řadu pro teenagery.
22.09.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Daley (39 článků)

Fiala (ODS): Pracovití lidé pověsí živnost na hřebík. Takové počty neprojdou školákovi, natož ministrovi financí

 
Občanští demokraté kritizují návrh ministra financí, který dnes vládě předloží zákon o elektronické evidenci tržeb. Podle ODS budou mnozí drobní podnikatelé kvůli zavedení registračních pokladen nuceni pověsit svou živnost na hřebík.
03.06.2015 10:26 |

podobné články

Rána pod pás? Ceterová si možná našla novou lásku. Něco tu smrdí, říká Vémola

 
Karlos "Terminátor" Vémola už ladí poslední detaily na souboj s Václavem "Babou Jagou" Mikuláškem a není prostor, aby ho cokoliv rozptylovalo. Ostatně si na sebe jeden z nejslavnějších českých zápasníků ušil pořádný bič. Sám totiž slíbil, že pokud neukončí Mikuláška v prvním kole, pověsí rukavice na hřebík. Nyní ale Vémolu přeci jen něco vyvedlo z míry. Jeho bývalá partnerka Lela Ceterová si totiž nejspíš našla novou lásku a sám Terminátor uznává, že pokud tomu tak je, přišlo to v hodně nešťastnou chvíli.
03.12.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

Janifer Aniston chce zpívat a vypadat jako Barbra Streisand

 
Hollywoodská herečka Jenifer Aniston (41) nafotila sérii fotografií pro módní časopis, kde se proměnila v herečku a zpěvačku Barbru Streisand. Svou proměnu si velmi užívala a dokonce prohlásila, že by chtěla jako ona i zpívat. Až ale pověsí herectví Aniston na hřebík, chce se věnovat hlavně režii.
14.08.2010 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (67 článků)

Kolegyně o nemoci Jany Hlaváčové: Má fobii z výpadků paměti!

 
Když se na veřejnost dostala informace, že herečka Jana Hlaváčová  (76) , sužovaná už léta těžkými depresemi , pověsí svou profesi na hřebík, její příznivci sami prožívali smutek. Její kolegyně z Divadla na Vinohradech Libuše Švormová nám nyní poodhalila důvod, proč k tomu (vyjma jedné malé roličky) došlo. Hlaváčová se bojí, že herectví by už nebylo na stoprocentní úrovni.
13.10.2014 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (200 článků) , Libuše Švormová (56 článků)

Libuška Šafránková kvůli nemoci asi pověsí herectví na hřebík

 
Práce je u ní teď úplně na posledním místě! A kdo ví, jestli už o ní navždy nebude mluvit jen v minulém čase. Libuše Šafránková  (62) , herečka, kterou milují celé generace českých diváků, a to rozhodně nejen kvůli roli v Třech oříšcích pro Popelku, měla bojovat s rakovinou plic a prý musí odpočívat. O práci nechce ani slyšet.
29.07.2015 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šafránková (237 článků)

Vítězka StarDance Marie Doležalová nezískala jen lásku, ale i kšeft snů. Pověsí herectví na hřebík?

 
Když kývla na účinkování ve StarDance, tak Marie Doležalová netušila, jak se jí život obrátí vzhůru nohama. Najednou se jí začaly plnit sny, které si myslela, že se nikdy nestanou skutečností. Poté, co získala lásku, tak dokonce dostala nabídku, která se neodmítá. Maruška je jak v sedmém nebi.
04.01.2016 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (281 článků)

Tihle mladí seriáloví herci se shodnou: Kdyby vyhráli milióny, herectví pověsí na hřebík a utečou do přírody

 
Herce Petra Buchtu a Štěpána Benoniho známe ze seriálu Ulice, kde bylo tolik dějových linek, že si divák, který u obrazovky neseděl dennodenně, aspoň jednoho z nich nepamatuje. Teď se ale objeví v novém nováckém seriálu Drazí sousedé v hlavních rolích, a protože se bude tohle komediální dílko vysílat jen dvakrát týdně, snad je stihnete častěji.
26.02.2016 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Buchta (19 článků)

Tímhle ksichtíkem kariéru MODELKY NEUDĚLÁŠ: Tuctová Rozina z Ulice se snaží, ale je to málo!

 
Je hezké, když mají mladí lidé sen. Ale také je velmi důležité, aby jejich sny byly reálné. Jednou z ambiciózních českých hereček je mladinká Anna Kadeřávková. Ta se rozhodla, že herectví v Česku pověsí na nějaký čas na hřebík a vydá se udělat díru do světa v Americe. Jenomže nevzala si tahle křehká blondýnka až příliš velké sousto?
07.02.2017 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Anna Kadeřávková (177 článků)