Článek

Potupa pro Karlose Vémolu: Svlékl ho psychopat Bejr, který si teď brousí zuby na šéfa Clashe

 
Kontroverzní zápasník Aleš Bejr nepřestává překvapovat. Krátce poté, co v rámci posledního turnaje Clash of the Stars nastoupil do klece proti Jaromíru Soukupovi, na tiskové konferenci konkurenční organizace Red Face oznámil, že se stal jejím promotérem. A nejen to! V rozhovoru pro eXtra se pochlubil, že se mu v škrtící výzvě podařilo porazit samozvaného krále Oktagonu Karlose Vémolu. Toho dokonce následně měl svléknout z jeho saka a košile.
05.03.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků) , Karlos Vémola (935 článků) , Red Red (87 článků)
Podobné články

Psychopat Bejr se vychloubá, že uškrtil Karlose. Ten ho obvinil ze lži. Vyřešit to mají v ringu

 
Není to tak dávno, co se kontroverzní youtuber Aleš "Psychopat" Bejr pochlubil, že ve škrtící výzvě zdolal tuzemského "Terminátora" Karlose Vémolu, a promluvil dokonce o tom, že si to brzy možná rozdají i v ringu. Zápasník však Bejrovo tvrzení popřel, a tak zůstalo na uvážení každého, které straně uvěří. "Jsem v médiích označován za lháře, ale ať se vydá to video a tam bude vidět i ta pravda," brání se nyní Bejr v rozhovoru pro eXtra.cz. 
13.04.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků) , Aleš Bejr (38 článků)

Psychopat Bejr doplatil na své chování. Po incidentu se světskými přiznal strach o rodinu a malou dceru. Manželka je stále v šoku

 
Za všechno mohla jedna facka a koleno, které vrazil kontroverzní influencer Aleš "Psychopat" Bejr coby moderátor Red Face svému hostu Václavu Krškovi, který si říká Vencíček. Ačkoli šlo o předem sehranou scénku, kamarádi a příbuzní napadeného z řad "světských" se sjeli k Bejrovi před dům, kde mu vyhrožovali napadením. Sám Bejr se nyní na svém kanále na YouTube k celé záležitosti vyjádřil. Nejhorší podle něj je, že byla vystrašená jeho žena s malou dcerkou.
27.03.2024 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Krška (3 články) , Aleš Bejr (38 článků) , Red Red (87 článků)

Potupa pro Jaromíra Soukupa. Na Clashi ho vybučela celá hala, pak po něm skočil psychopat Bejr

 
Tohle si Jaromír Soukup za rámeček nedá. Když se objevil jako jeden z hostů na turnaji Clash of the Stars, vybučela ho doslova celá hala. A jen co se chopil mikrofonu, skočil po něm Psychopat Bejr, který ho následně nepustil ke slovu. Došlo také k vyhrocené potyčce i na údery pěstí, jak zachytila přítomná redakce eXtra.cz.
29.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (390 článků)

Psychopat Bejr se klepal strachy. Po napadení Vencíčka si pro něj přišlo sto světských. Bijec se musel potupně omlouvat

 
Po napadení profesionálního cirkusového klauna Václava Kršky v přímém přenosu to Aleš Bejr pořádně schytal. Před dům kontroverzního influencera se sjelo přibližně sto "světských", kteří po něm požadovali omluvu. Bejr se hájil, že se jednalo o předem domluvenou show, ale pak stáhl ocas a v doprovodu několika policistů se nakonec omluvil. Celý incident, který trval téměř čtyřicet minut, zaznamenal na svém YouTube.
26.03.2024 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Jaromír Soukup spadl na dno do Clash of the Stars: Soupeř Bejr ho zkopal, i svázaný v kazajce

 
Mediální magnát a šéf TV Barrandov Jaromír Soukup míří do Clash of the Stars. Utká se se známým youtuberem Alešem Bejrem, který si říká „Psychopat Bejr“. Soupeři mají za sebou první staredown i menší potyčku na podiu. Přesto, že Bejr dorazil na tiskovou konferenci COTS v kazajce, Soukupa napadl. 
12.12.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků) , Jaromír Soukup (390 článků)

Psychopat Bejr se utrhl ze řetězu: V roli moderátora drsně napadl svého hosta. Přes čáru, mohl ho zabít, zuří lidé

 
Nový spolumajitel organizace Red Face Aleš Bejr se neudržel na uzdě a v přímém přenosu napadl jednoho z aktérů třetího galavečera. Během natáčení podcastu Bejr coby moderátor nejdříve Václavu Krškovi vlepil facku a poté mu dal tvrdou ránu kolenem do hrudníku. O předem domluvenou scénku se rozhodně nejednalo. "To bylo hodně, ale fakt hodně přes čáru," zuří diváci na sociálních sítích. 
25.03.2024 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Krška (3 články) , Aleš Bejr (38 článků) , Red Red (87 článků)

Zraněného Vémolu nahradí Patrik Kincl: Podle Karlose čekal jak hyena na zbytky

 
Dlouho očekávaný zápas v rámci turnaje Oktagon 30 nabral po oznámení náhradníka za zraněného Karlose "Terminátora" Vémolu (36) na obrátkách. 30. prosince nahradí Vémolu v O2 areně uznávaný zápasník s již vybudovaným jménem Patrik Kincl (32), který zabojuje o titul střední váhy s jeho prozatímním držitelem Samuelem "Pirátem" Krištofičem (31). Sám Karlos z náhradníka nadšený není, bude fandit spíše Pirátovi, Kincl je pro něj prý hyenou.
17.11.2021 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Kincl (41 článků) , Karlos Vémola (935 článků)

Vyhrocené vážení Clashe: Psychopat Bejr v řetězech rozkopal zábranu. Soukup prchl do bezpečí

 
Dlouho očekávaný galavečer Clash of the Stars 7 se nezadržitelně blíží, ovšem ještě předtím, než proti sobě stanou v kleci jednotliví zápasníci, proběhlo v pátek večer veřejné vážení, na němž nechybělo ani eXtra.cz. Zatímco se při závěrečném staredownu většina soupeřů krotila, Aleš Psychopat Bjer, který se v kleci utká s padlým mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, se urval ze řetězu, a to doslova.
26.01.2024 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Zvrhlík za hranicí morálky! YouTuber Psychopat Bejr využívá lidi, kteří jsou na okraji společnosti

 
Poměrně populární YouTuber, který si příhodně říká Psychopat Bejr, to už trochu přehání. Prezentuje se jako absolutní šílenec již od začátku své YouTube éry, ovšem teď to dovedl k dokonalosti. K popularitě začal využívat lidi žijící na ulici. A pokus si myslíte, že to je za charitativním účelem, tak se pletete. Tenhle týpek pomáhá jedině sobě.
04.05.2017 13:10 |

podobné články

Psychopat Bejr poníženě stáhl ocas. Drsný incident se světskými zažehnal na poslední chvíli, musel se jim podvolit

 
Kontroverzní youtuber Aleš "Psychopat" Bejr se před pár týdny dostal do nepříjemného konfliktu se světskými. Před jeho dům dorazilo kolem stovky mužů, kteří si s Bejrem chtěli vyřídit účty. "Nečekal jsem, že jich bude takové kvantum. Omluvila jim byla dostačující," říká v rozhovoru pro eXtra.cz, kde se o celém sporu rozpovídal více. 
08.04.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Největší skandál Clash of the Stars: Bejr napadl Grznára, schyluje se k souboji psychopatů

 
Turnaj Clash of the Stars nabídl hned několik skandálů, avšak ten, o který se postaral kontroverzní youtuber Aleš Bejr, všechny ostatní převyšoval. Hned jak Filip Grznár porazil svého soupeře Dynamica, naběhl Bejr v přestrojení do klece a zaútočil na kulturistu zrovna v momentě, kdy byl zády k němu. Následně agresora, který se za neustálého řevu zuby nehty bránil, doslova vyvlekla z klece ochranka.
26.06.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (60 článků) , Aleš Bejr (38 článků)

První rozhovor Bejra po prohraném zápase se Soukupem: Chci jenom Lesíčka, řval nesrozumitelně

 
Sobotní zápas Clash of the Stars dopadl podivnou kontumační výhrou Jaromíra Soukupa poté, co se Aleš Bejr neovládal a nesportovním chováním se nechal diskvalifikovat. Bejr si nedal pokoj ani po zápase, kdy na Soukupa opakovaně útočil, až ho museli vyprovodit bodyguardi. Po tomto extempore dal rozhovor eXtra.cz. "Zahlídl jsem tam Lesíčka. Lesíček tam stál za tou klecí. Já už jenom jak jsem ho viděl, tak se mi zatemnělo. Každopádně chci jenom Lesíčka, mně nezajímá žádná TV Barrandov," řekl v narážce na hlavního promotéra a moderátora Clashe, Tomáše Linh Le Sy.
28.01.2024 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků)

Další zápas Jaromíra Soukupa na spadnutí a nabídka pro Karlose Vémolu. Tajné plány Clash of the Stars odhaleny

 
Fanoušci Clash of the Stars se mají na co těšit. Tato organizace se u veřejnosti těší rostoucí oblibě, a to zejména kvůli množství bizáru, které nabízí. I do budoucna mají velké plány, jak prozradil promotér Jakub Jíra v rozhovoru pro eXtra.cz. V kleci by se měl znovu objevit Jaromír Soukup, mluví se také o zápasu Aleše Bejra a Tomáše Le Syho. A největší metou promotérů je přetáhnout do jejich organizace Karlose Vémolu, který je hvězdou Oktagonu.
14.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (19 článků) , Aleš Bejr (38 článků) , Karlos Vémola (935 článků) , Jaromír Soukup (390 článků)

Útěk Jaromíra Soukupa z Clashe: Před narážkami Aleše Bejra uprchl do bezpečí Instagramu

 
Televizní padlý magnát a aktuální účastník Clash of the Stars Jaromír Soukup dostal od svého soupeře Bejra pořádnou dávku kritiky. Po nezvládnutí přívalu rýpanců ohledně sbírky na jeho televizi Barrandov utekl z pódia a do konce tiskovky se schovával na baru. Napřímo si nedovolil proti svému soupeři nic říct, ale poté na svém Instagramu zveřejnil fotku, kde zdůraznil, že Aleš Psychopat Bejr si televizi Barrandov do úst brát nebude a v ringu mu to natře.
23.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (38 článků) , Jaromír Soukup (390 článků)

Veřejná potupa pro Jaromíra Soukupa. Bejr se mu vysmál za dluhy a rozchod s Hanychovou. Šéf Barrandova před ostudou uprchl

 
Jaromír Soukup nese rozchod s Agátou Hanychovou stále velmi špatně. Alespoň to tak vypadá dle tiskovky Clash of the Stars, která v jeho podání skončila velmi rychle. Poté, co jeho soupeř Aleš Bejr vytáhl nejen dluhy mediálního magnáta, ale především rozpad vztahu s Hanychovou, se Soukup sebral a odešel z živého vysílání. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která moment zachytila. 
21.01.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3907 článků) , Aleš Bejr (38 článků) , Jaromír Soukup (390 článků)

Adolfeen si bere na paškál Karlose Vémolu. Vyzývá ho na zápas tisíciletí!

 
Televize Prima COOL nově vysílá NEČUM NA MĚ SHOW, diskuzní pořad slavného plyšového delfína a jeho představitele DJ Roxstara. V pondělí ve 20:55 nekorektní maňásek vyzpovídá úspěšného bijce Karlose „Terminátora“ Vémolu a influencerku Nikol Moravcovou a před hosty si rozhodně nehodlá brát servítky.
09.05.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (295 článků) , Karlos Vémola (935 článků)

Držák Lela Ceterová jako největší opora Vémoly: Usnula jsem opřená o skříň, říká

 
Již v sobotu čeká Karlose "Terminátora" Vémolu další zápas - na galavečeru Oktagon 46 na pražské Štvanici se utká s „Kobrou“ z Argentiny. S bojovníkem Lucasem Alsinou říkajícím si „La Cobra“ čeká Vémolu jeden z posledních zápasů v kariéře. Po boku Karlose během veřejného vážení i předcházející přípravě opět stála jeho žena Lela. "Vždycky to s ním poctivě dodržuji. Posledně jsem byla tak vyčerpaná, že jsem usnula opřená o skříň," rozpovídala se na sociálních sítích. 
28.07.2023 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucas Alsina (5 článků) , Karlos Vémola (935 článků)

Útok Psychopata Bejra na Clashi: Jíru museli zachraňovat čtyři bodyguardi, přišel o košili

 
Zápasník Aleš Bejr, který se má na galavečeru Clash of the Stars utkat s Jaromírem Soukupem, napadl na tiskové konferenci moderátora Jakuba Jíru. Psychopat Bejr, který je známý svým agresivním chováním, byl vpuštěn na tiskovku v poutech a po příchodu na pódium zaútočil na Jíru, což mezi zasahujícími bodyguardy vyvolalo chaotickou situaci, kterou sledovala redakce eXtra.cz.
22.01.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (19 článků) , Aleš Bejr (38 článků)

Nejočekávanější bitva skončila fiaskem: Soukup se nechal chvíli tlouct a Bejr dobrovolně odešel v řetězech

 
V rámci večera Clash of the Stars asi nebylo sledovanějšího zápasu. Jaromír Soukup a Psychopat Bejr se od začátku hecovali, což platilo především pro druhého jmenovaného. Soukup byl naopak ze svého soka poněkud nervózní. Nakonec klání skončilo po pár minutách diskvalifikací Bejra, který se choval jako smyslů zbavený. Na místě vše sledovala redakce eXtra.cz.
28.01.2024 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (390 článků)