Článek

Potkali se, udělali komisi, a ta prostě řekne, že jste dezinformátor. Blázinec na Slovensku

 
Na slovenský konzervativní online deník Standard útočí tamní strážci liberální demokracie. Deník byl nově projektem Konšpirátori.sk zařazený mezi konspirační weby. Jak redakce Standardu uvádí, konspirátoři však nebyli schopni doložit existenci žádného takového případu mezi jeho 40 000 vydanými články. Naopak se ve svém úsudku dopustili hrubé a prokazatelné dezinterpretace.
13.11.2023 21:55 |

podobné články

Podobné články

Potkali se, udělali komisi, a ta prostě řekne, že jste konspirátor. Blázinec na Slovensku

 
Na slovenský konzervativní online deník Standard útočí tamní strážci liberální demokracie. Deník byl nově projektem Konšpirátori.sk zařazený mezi konspirační weby. Jak redakce Standardu uvádí, konspirátoři však nebyli schopni doložit existenci žádného takového případu mezi jeho 40 000 vydanými články. Naopak se ve svém úsudku dopustili hrubé a prokazatelné dezinterpretace.
13.11.2023 22:00 |

podobné články

Autoři hudebního alba Blázinec: Byli jsme ve svých představách trochu drzí

 
Jan Lstibůrek a Robin Král vydali album Blázinec. Blázinec je album s písněmi na téma lidských psychických poruch. Spojilo čtrnáct zpěváků a zpěvaček různých žánrů.
06.06.2012 16:25 |

podobné články

„Jste poměrně hloupý a komunismus vás nepoučil. Dezinformátor první třídy.“ Jiří Drahoš to schytal od veřejnosti

 
Bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš (za STAN), který dnes převzal osvědčení o svém zvolení senátorem, sdílel na sociální síti zprávu o tom, že o dezinformacích se středoškoláci budou moci učit pomocí nové hry zvané Fakescape. Studenti by se díky ní měli především naučit, jak mají rozlišovat lživé informace od spolehlivých zpráv. Na zavedení něčeho takového je podle senátora nejvyšší čas, se zlou se ale potázal. „Víte, co je to svoboda slova? Studenti nejsou blbí. Sám jste dezinformátor,“ ozývala se slova kritiky v následné diskusi.
07.11.2018 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1215 článků)

Spisovatel: Dřív zlý kulak, dnes antivaxer a dezinformátor. Stejně lživá označení

 
Spisovatel a režisér Jan Tománek je v poslední době znám zejména coby koordinátor Zdravého fóra, kterému blogovací platforma na Aktuálně.cz pozastavila jeho hojně navštěvovaný účet kvůli příspěvkům o covidu-19. Tománek byl spolu s jinými částí společnosti zařazen do škatulky „dezinformátor". Nyní si tedy vzal tuto i jiné nálepky na paškál. Vysvětluje, k čemu takové praktiky mohou v konečném důsledku vést.
07.12.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tománek (83 článků) , Honza Tománek (83 článků) , Jan Tománek (58 článků)

Je Fiala dezinformátor, nebo lhář? Dlouhý seznam, co říkal kdysi tak a nyní zcela naopak

 
Je premiér Petr Fiala hlavní dezinformátor? Množí se případy, kdy se slova a činy předsedy vlády dostávají do přímého rozporu s tím, co říkal pouze před několika lety.
26.02.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5947 článků)

Dezinformátor Vrabel svolává do Prahy další demonstraci. Mají se sejít desetitisíce lidí, tvrdí úřadům

 
Nedávno odsouzený dezinformátor Ladislav Vrabel si nedá pokoj a v sobotu chystá další demonstraci nespokojených lidí. Očekávají se na ní desetitisíce účastníků a protestovat se bude jak proti Fialově vládě, tak proti pomoci Ukrajině či zvyšování cen, uvádí se na stránkách Prahy. Vypadá to také, že se Vrabel definitivně rozešel se svým bývalým parťákem Jindřichem Rajchlem, se kterým dříve na demonstracích vystupovali společně.
02.05.2023 20:25 |

podobné články

Dezinformátor Rajchl si přivlastnil zásluhy za sbírku pro Martínka. Tvrdá kritika na sebe nenechala dlouho čekat

 
Sbírka pro nemocného Martínka, na jehož léčbu se podařilo vybrat 100 milionů korun, nenechala chladným ani Jindřicha Rajchla. Jeho příspěvek na sociálních sítích, kde o českém úspěchu psal, ovšem schytal obří vlnu kritiky. Působí to totiž, jako že si kontroverzní politik a dezinformátor snaží přivlastnit zásluhy Nikol Leitgeb, která byla tou, kdo se jako první přičinil v rozšíření sbírky mezi masy. Rajchl nakonec na závěr příspěvku doplnil poděkování známé herečce, avšak až poté, co na internetu schytal za svůj text bídu. 
26.09.2023 19:20 |

podobné články

Hledaný dezinformátor Čermák se ozval. Do Česka se vrátím s ruskou armádou, vyhrožuje

 
Dezinformátor Tomáš Čermák, který byl v Česku odsouzen za podněcování k terorismu, o sobě dal vědět. Na sociálních sítích se objevilo video, na kterém je Čermák s ruskou vlajkou, nadává ministrovi vnitra i premiérovi a slibuje odplatu za údajnou vlastizradu a říká, že pokud se lidé nevzbouří, přijde s ruskou armádou. Policie už potvrdila, že o videu ví a vyšetřuje jej.
30.10.2023 16:35 |

podobné články

Čermákova videa z Ruska jsou prý točená u Plzně. Pár set metrů od jeho bydliště

 
Dezinformátor Tomáš Čermák se možná pohybuje v Česku. Napovídají tomu na sociálních sítích komentáře lidí, kteří údajně poznali krajinu na videu, které měl Čermák údajně točit z ruského území. Hned několik lidí přitom tvrdí, že video bylo natočené v lese u Holýšova, jen několik kilometrů od Čermákova bydliště. Dezinformátor je v mezinárodním pátrání.
01.11.2023 17:25 |

podobné články

Kousky, které nemají ve vašem šatníku co dělat!

 
S blížící se zimou, která tu bude co nevidět, byste se měli podívat do svého šatníku a vyřadit z něho kousky, které tam rozhodně nemají co dělat. Kdy jindy si udělat pořádek ve skříni, nežli právě teď, kdy se nám prodlužují večery a vy stejně nevíte, jak naložit s volným časem. Možná se i ve vaší šatní skříni nachází kousky, které sice nenosíte, ale stejně je tam stále skladujete. Není třeba se hned červenat studem, protože to tak dělá většina žen. Teď je ale ten správný čas, abyste tyhle kousky jednou provždy vyřadili a udělali místo novým věcem, které si s nástupem studeného zimního období pořídíte. Co byste měli vyřadit z šatníku? Společně se teď podíváme na kousky, které do vašeho šatníku nepatří. A připomínáme, že musíte být nekompromisní! Nostalgické vzpomínky zde nemají co dělat. Připraveni? Tak jdeme na to! Ups, srazilo se v pračce! Určitě se to někdy stalo i vám. Zkrátka jste si spletli program nebo do prádla na praní zamíchali něco, co se mělo prát v ruce nebo na nižší teplotu. A problém byl rázem na světě, vaše oblíbené tričko, halenka, sukně nebo cokoli jiného, co jste tak rádi nosili bylo nenávratně zničené. I přesto, že vám bylo jasné, že tohle už na sebe v životě neobléknete, jste daný kousek uložili zpátky do skříně. Každopádně teď je na čase tyhle sražené kousky vyhodit a jednoduše na ně zapomenout. Koupila jsem si menší! Snad každá žena si někdy koupila o číslo menší oblečení. Prostě jste si vyhlídli nádherné koktejlky, úžasné džíny, super sukni nebo slušivou blůzku a už jste viděli sami sebe, jak v nich na sebe strháváte veškerou pozornost. A jelikož už byly na stojanu úplně poslední a třeba ještě ve slevě, tak jste po nich rychle hrábli a ani si je nezkoušeli. Doma jste pak zjistili,... Čtěte více Příspěvek Kousky, které nemají ve vašem šatníku co dělat! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.10.2017 21:05 |

podobné články

Fotbalový blázinec!

 
Fotbalové hlavy pomazané musí zřejmě zasedat v Bohnicích. Tady mají hlavní stan. Jak si jinak vysvětlit ten směšný blázinec okolo korupčního případu Olomouce?
07.10.2011 12:20 |

podobné články

To je sebranka aneb blázinec českého showbyznysu

 
Víte, kolik je u nás psychiatrických léčeben? Jen patnáct! Proto jsme v Blesku postavili šestnáctou. Hvězdný blázinec. Celebrity dělají v poslední době takové kousky, že o nájemníky nemáme nouzi.
13.02.2012 20:40 |

podobné články

Vilém Rössler: Havloidi a jejich blázinec nic nezmění. Zeman bude znovu prezidentem

 
Jediným člověkem, který má právo a zároveň povinnost se v roce 2018 znovu ucházet o post prezidenta je Miloš Zeman. Havloidi na tom nic nezmění i kdyby nominovali celý kroměřížský blázinec.
07.09.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27993 článků)

Blázinec na Modravě! Kvůli krimiseriálu...

 
Z klidné Šumavy je blázinec! O to se postarala druhá řada seriálu Policie Modrava. Láme nejen žebříčky sledovanosti, ale také návštěvnost míst, kde se natáčelo. I po sezoně je tam rušno jako na Václavském náměstí, nejdřív se vyprodaly všechny chalupy a teď praskají ve švech i hotely.
03.10.2017 05:05 |

podobné články

Blázinec na Modravě! Kvůli krimiseriálu...

 
Z klidné Šumavy je blázinec! O to se postarala druhá řada seriálu Policie Modrava. Láme nejen žebříčky sledovanosti, ale také návštěvnost míst, kde se natáčelo. I po sezoně je tam rušno jako na Václavském náměstí, nejdřív se vyprodaly všechny chalupy a teď praskají ve švech i hotely.
06.10.2017 15:25 |

podobné články

Blázinec! Černý humor, vyhozené peníze. Zeptali jsme se na plošné testování. Výsledek překvapí

 
ANKETA Závan totality, zbytečné vyhazování peněz, nutnost shody napříč stranami. Blázinec. Takové reakce zazněly od českých politiků z celého spektra na možnost, aby Česká republika zvolila slovenskou cestu a vrhla se do plošného testování populace na koronavirus.
03.11.2020 21:10 |

podobné články

Znásilnění, hlad a mrtvola pod schody: Blázinec Trans-Allegheny byl dějištěm nepředstavitelného trýznění

 
Hluboko v srdci Západní Virginie, obklopené rozsáhlými pozemky a zelenými trávníky, je krásná budova s ​​vysokou věží uprostřed. Malebně vypadající stavba bývala útočištěm pro duševně choré. Někteří pacienti podle webu bestglitz.com blázinec Trans-Allegheny neopustili ani po smrti.
01.11.2021 20:15 |

podobné články

„Blázinec.“ Stanjura špatně počítá. Nové daně pod palbou

 
Lidé čekali, že přijde zdanění energetických firem, ale to, co připravila vláda Petra Fialy (ODS), je absolutní blázinec. Tak to vidí minoritní akcionář ČEZ a expert na energetiku Michal Šnobr, který nepochybuje o tom, že mezi vládou a energetickými firmami dojde ke střetu. Také profesor ekonomie Lubor Lacina z Menedelovy univerzity v Brně upozornil, že česká verze windfall tax je poměrně přísná. A dal jeden konkrétní příklad, aby lidé viděli, co by takové opatření udělalo s jejich výplatou.
08.11.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5947 článků)

ČSSD odmítla účast v komisi na výběr policejního prezidenta

 
Zástupci sociální demokracie nebudou v komisi, kterou ministr vnitra Radek John stanovil pro výběr policejního prezidenta. Vzhledem k tomu, že premiér Petr Nečas komisi kritizoval, považuje úřadující předseda strany Bohuslav Sobotka komisi za bezpředmětnou.
06.01.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků) , Bohuslav Sobotka (9582 článků) , Petr Nečas (9418 článků)