Článek

Potetovaná kuchařka Kamu po poruše příjmu potravy: Najím se tím, že na jídlo koukám!

 
Kamila Rundusová (31) alias kuchařka Kamu nešokuje své příznivce jenom „krádeží“ fotek, respektive jejich nákupem z fotobanky a následným vydáváním za své, tedy bez uvedení, že jde jenom o ilustrační snímek, ale i přísným půstem, který teď drží. K čemu jí má napomoct?
11.08.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)
Podobné články

Potetovaná kuchařka Kamu s »těhotenským« bříškem a bez měsíčků? Je za tím vážná nemoc! Musí na operaci

 
Když se známá kuchařka Kamila Rundusová (31) alias Kamu na sociální síti pochlubila fotkou ve spodním prádle a s vypouklým bříškem, měli všichni jasno - je těhotná! Záhy ale přišlo jiné vysvětlení, Kamu trpí vážnou nemocí - syndromem polycystických ovarií - a musí na operaci.
02.06.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Kuchařka Kamu, která píše pro Babiše, se přidala ke Klusovi! Tolik lidí dlouho nenaštvala

 
Potetovaná kuchařka Kamila Rundusová (28) alias Kamu se připojila k výzvě Tomáše Kluse, který se rozhodl bojkotovat aktivity firem Andreje Babiše. I když Kamu přiznala, že psala na web, který patří do Babišova impéria, a vařila na Colours, ne všichni její politický krok uznali jako správné gesto.
31.07.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24023 článků) , Tomáš Klus (1126 článků) , Kamila Rundusová (43 článků)

Kuchařka Nigella připustila, že brala drogy. Nejsem ale závislá, říká

 
Televizní kuchařka Nigella Lawsonová u soudu prohlásila, že její exmanžel Charles Saatchi se ji snaží zničit výroky o údajné narkomanii. Během výpovědi však přiznala, že několikrát užila kokain. Odmítla ale, že by byla závislá. Další články k tématu: Kuchařka Nigella užívala kokain, tvrdí u soudu její bývalé asistentky Kuchařka Nigella Lawsonová je svobodná, rozvod trval minutu Kuchařka Nigella se rozvádí s manželem, který ji škrtil v restauraci Zhubnout neznamená být zdravější, říká televizní kuchařka Nigella Televizní kuchařka Nigella zhubla za osm měsíců o tři velikosti
04.12.2013 17:35 |

podobné články

Potetovaná kuchařka Kamu nepřestává šokovat: Co otevřelo její třetí oko?

 
O kuchařce Kamile Rundusové (31), známější pod přezdívkou Kamu, se poslední dobou píše často, ale bohužel ne v souvislosti s její kulinářskou kariérou. Po kauze s „kradenou“ fotkou a drsnými půsty, jež i jako člověk, jenž si prošel poruchou příjmu potravy, teď drží, se dostalo na veřejnost dost šokující video…
24.08.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Před pár lety bojovala s obezitou: Dnes se slavná kuchařka Kamu ukazuje nahoře bez

 
Oblíbená foodblogerka a kuchařka Kamu (30) se na svých sítích pochlubila pořádně žhavými snímky, kde nechala vyniknout i svým tetováním. Ač byste to do ní dnes neřekli, krásná Kamu v minulosti bojovala s obezitou. Boj s nadbytečnými kily vyhrála, zhubla neuvěřitelných 35 kilo a dnes se pyšní sexy figurou.
17.11.2020 10:16 |

podobné články

Potetovaná kuchařka Kamu zhubla 33 kilo! Prala se s obrovským břichem

 
Kuchařka Kamila Rundusová alias Kamu (28) šokovala osm let starou fotkou na sociální síti. V té době totiž měla o 33 kilogramů více! Přiznává, že odmala bojuje s váhou a rozhodně lehčí tělo nemá zadarmo.
05.03.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Kuchařka Kamu přestala vařit a začala se svlékat! Úplně nahá se svěřila se svou bolestí

 
Kde jsou ty časy, kdy se potetovaná kuchařka Kamila Rundusová (30) alias Kamu chlubila svými barevně dokonalými pokrmy. Vaření zřejmě na čas pověsila na hřebík a začala se svlékat. Své nahé fotky sype na sociální síť a místo rad do kuchyně hlásí jednu bolístku za druhou.
29.11.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Potetovaná kuchařka Kamu před operací vystrčila zadek! Tak čau kozy, nazdar pr*el, hlásila

 
Oblíbená kuchařka a influencerka Kamila Rundusová (31) alias Kamu poslala fanouškům hodně žhavý vzkaz před plánovanou operací. V zrcadle vyfotila svůj nahý zadek a naznačila, co ji na sále čeká.
10.06.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Potetovaná kuchařka Kamu: Před 14 dny přišla o prsa a teď i o vlasy!

 
Kuchařka Kamila Rundusová alias Kamu (31) prochází neuvěřitelnou proměnou. Poté co se svěřila, že se potýká s nemocí zvanou syndrom polycystických ovarií (PCOS), kvůli které nemůže mít děti, si nechala odstranit silikonové implantáty a posléze si ustřihla vlasy.
25.06.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Divoká kuchařka Kamu s přítelem slaví výročí: Sbalila jsem ho na silikony! A nebo to bylo jinak?

 
I když v to před čtyřmi lety ani ve snu nedoufala, svalnatého surfaře Robího přece jen sbalila. Tehdy byla ještě potetovaná kuchařka Kamila Rundusová alias Kamu (31) poněkud oplácaná a měla povolené břicho, zato se pyšnila novými silikony.
29.07.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Kamu, nebo Klamu? Kuchařka na kauze »kradených fotek« ještě vydělala! Co vzkázala rýpalům?

 
Kuchařka Kamila Rundusová (31), známější pod svou přezdívkou Kamu, pořádně rozpálila své fanoušky, když recept na svém instagramu doplnila fotkou z fotobanky – aniž by to veřejně přiznala. Vyvolává to podezření, že ani ostatní recepty a fotky nejsou její. Jak se k tomu kuchařka postavila? Poměrně zvláštně…
10.08.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Oddělit lásku a práci je těžké, tvrdí o partnerovi kuchařka Kamu

 
Kamila „Kamu“ Rundusová (30) tráví s přítelem Robim čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Práci a partnerství je pro ně těžké oddělit a na svém vztahu tak musí oba neustále pracovat. V pořadu Mixxxer show na ÓČKU Kamu prozradila i to, díky čemu se jí v minulosti podařilo zhubnout 35 kilo.
11.01.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (185 článků)

Oblíbená kuchařka Kamu pochovala otce: Až s pohřbem si člověk uvědomí, že je opravdu konec. Bolí to

 
Autorka kuchařek a influencerka Kamila Rundusová (31) alias Kamu se vyrovnává s těžkou životní situací. Před 14 dny ji navždy opustil tatínek. „V pátek odpoledne zemřel náš táta. Nikdo to nečekal. Jenže na smrt se podle mě nedá nikdy připravit. Vnímám, jak křehkej život je. Nevím, co bude za hodinu,“ svěřila se tehdy veřejně Kamu.
26.06.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Potetovaná kuchařka Kamu v slzách: Náhle jí zemřel táta! Byl to kamarád režiséra Miloše Formana (†86)

 
Další smutná zpráva postihla kuchařskou hvězdu Kamilu Rundusovou (31) alias Kamu. V pátek jí náhle zemřel otec, s kterým měla velmi složitý vztah, ale přesto ho uctila tím, že vykonala posmrtný rituál.
14.06.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Forman (507 článků) , Kamila Rundusová (43 článků)

Kuchařská hvězda Kamu uvízla v Americe! Z chatrče v lese na ranč v Arizoně

 
Potetovaná kuchařka Kamila Rundusová (30) alias Kamu si s přítelem Robim plnili sen cestováním a tvořením nové knihy po Americe, dokud je v Utahu nezastavila pandemie koronaviru. Zůstali tam uvězněni. Jak zvládají odloučení od rodiny?
21.04.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Potetovaná kuchařka Kamu: Podvod na fanoušky?! Obratem chtějí zpátky peníze!

 
Kamila Rundusová (31), známější pod svou přezdívkou Kamu, patří k uznávaným kuchařkám. Tentokrát ale, jak se zdá, trochu přestřelila. Na sociální síť dala recept, k němuž přiložila snímek stažený z internetu – a nepřiznala to. Bez povšimnutí to u jejích příznivců pochopitelně nezůstalo…
09.08.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Kamu: Držela jsem různé diety. Zhubla jsem, když jsem přestala jíst maso

 
Kuchařka a nadšená cestovatelka Kamila Rundusová přezdívaná Kamu se pochlubila, že veganství jí prospívá. Nejenže se jí podařilo výrazně zhubnout, ale nutí jí to ke kreativitě při vymýšlení a přípravě pokrmů. Kuchařka v Limuzíně na Óčku přiznala, že ji baví pořád objevovat nové věci.
09.01.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Kuchařka Kamu se po třech měsících ozvala fanouškům. V USA se bála o život maminky i přítele

 
Známá kuchařka a influencerka Kamila Rundusová alias Kamu se po třech měsících ozvala fanouškům na Instagramu. U sdílené fotky oznámila, že je po několika zrušených letech a dalších komplikacích z USA zpět v Česku a vysvětlila, proč se na tak dlouho odmlčela.
15.07.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

„Máme bordel jak cigáni“, napsala kuchařka Kamu. Pak se za urážku omlouvala

 
Tři měsíce nebyla známá kuchařka a influencerka Kamila Rundusová alias Kamu aktivní na sociálních sítích . Teď je zpátky a hned okusila, jak rychle se umí vymstít špatně zvolená slova.
21.08.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)