Článek

Poslouchej: V novém psychologickém thrilleru hraje hvězda Ulice Kristýna Podzimková

 
Do kin přichází nový snímek Poslouchej. Psychologický thriller a drama pojednává o mladém páru, který vyráží na výlet, aby svému vztahu dodal novou energii, protože se zdá, že už se vyčerpal a spěje k zániku. Hlavní ženské role se ujala herečka Kristýna Podzimková (35), která v minulosti zářila v seriálu Ulice v roli They.
14.05.2020 22:55 |

podobné články

Podobné články

Herečka Kristýna Podzimková: Strach je větší zabiják než Covid-19

 
Jednu z hlavních rolí v psychologickém thrilleru Poslouchej hraje Kristýna Podzimková. Kvůli karanténě se film nedočkal slavnostní premiéry ani uvedení v kinech, ale lidé jej mohou zhlédnout například díky serveru Aerovod, který nabízí filmy za malý poplatek.
11.04.2020 07:00 |

podobné články

Je chytrý jak opice, říká o manželovi herečka Kristýna Podzimková

 
Herečka Kristýna Podzimková (32) a scenárista Matěj Podzimek (36) se poznali v roce 2008 na vánočním večírku seriálu Ulice, kde rodačka z Valašského Meziříčí hrála. Také o tom manželé, které nedávno spojila práce na filmu Metanol, promluvili pro čtvrteční Magazín DNES.
25.06.2010 15:09 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Šulajová (34 článků)

Kristýna Podzimková se díky mateřské netrápila, že nemá práci

 
Známe ji například ze seriálů Ulice, Ohnivý kuře nebo Bez vědomí, zahrála si i v populárních Bábovkách a ceněném snímku Metanol. Teď ji jako lékařku v připravovaném seriálu Pan profesor bude mimo jiné svádět Vojta Dyk. Kristýna Podzimková (36) sice odpovídala zpříma a s úsměvem, ale rázně se vymezila vůči pitvání věcí soukromých. Prostě „děvčica“ z Valašska, která raději prezentuje práci.
31.07.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (931 článků)

„Bábovky“ Podzimková a Biskupcová: Sex v autě a balanc na hraně!

 
Nebylo to jako natáčení Ulice. Kvůli své postavě milenky ve filmu Bábovky musela Kristýna Podzimková (34), známá jako Thea Nekonečná z nekonečného seriálu, překousnout i odvážné milostné scény.
08.01.2020 17:05 |

podobné články

Narodila jsem se ve špatné době. Sociální sítě mě nebaví, říká Podzimková

 
Šest let byla téměř denně na obrazovce díky roli v nekonečném seriálu Ulice. Pak z něj ale Kristýna Podzimková (35) k překvapení mnohých sama vycouvala. „Chtěla jsem se vyprofilovat jinak než jako herečka ze seriálu,“ řekla týdeníku 5plus2 novopečená maminka.
16.07.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Horníček (25 článků) , Zdeněk Moravec (38 článků) , Zdeněk Petr (192 článků)

Mrcha ze seriálu Guru: Ženy si často vyčítají, že jsou oběťmi svou vinou, říká Podzimková

 
Herečka Kristýna Podzimková (36) si měla možnost zahrát v seriálu Guru zápornou roli, být pravou rukou Vojty Kotka (34), který ztvárnil guru Marka. Herečka v rozhovoru pro Novaplus prozradila, jak se jí náročná role Kláry hrála a jak si dokázala některé scény nepřipouštět k tělu.
28.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (511 článků) , Vojta Marek (16 článků)

Iveta s modřinami: Image je na nic, poslouchej žízeň!

 
Tělo samá modřina, opar a omlácené rosolovité nohy. Takhle se Iveta Bartošová (45) předvedla v italském Garganu, kam ji odvezl její milenec Domenico Martucci (34). Zpěvačce zanedbaný zjev vůbec nevadí a po městečku Peschici pobíhá v minisukni a v průsvitné halence. Skoro by se dala použít kultovní hláška z reklamy na jistou slavnou limonádu: Image je na nic, poslouchej žízeň!
27.06.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků) , Domenico Martucci (389 článků)

VIDEO, FOTO „Nemůžu mladším sourozencům říct: Tohle je náš prezident. Teď poslouchej.“ Mám ze stávky spíš dilema. Nemůžeme nikomu věřit. Vyjeli jsme na „nečinné“ Karlovarsko

 
REPORTÁŽ „Nemůžu mladším sourozencům říct: Tohle je náš prezident, teď poslouchej!“ „Vlastně moc nechápu hlavní záměr stávky.“ „Politika je samá lež.“ Když se jinde protestuje, Karlovarský kraj spíš mlčí... I tyto názory zazněly dnes v rámci výstražné stávky Vyjdi ven u budovy Prvního českého gymnázia v Karlových Varech. A do toho kritický transparent proti Zemanovi, důchodcovský pár a selfíčka.
15.03.2018 18:40 |

podobné články

Filmové premiéry: Dokud se tančí, Poslouchej, Lov a Nejvyšší pocta

 
Švédsko gruzínský film Dokud se tančí režiséra Levana Akina je prvním filmem, který po nucené koronavirové pauze vstoupil do českých kin. Odsunutou premiéru má český psychothriller Poslouchej. Lov je akční thriller s komediálními prvky. Podle skutečnosti vznikl americký válečný film Nejvyšší pocta.
14.05.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Levan Akin (2 články)

RECENZE: Poslouchej. Zmatení žánrů dovedlo autentický film k nesmyslu

 
Prvním českým filmem, který po nucené dvouměsíční pauze vstupuje v premiéře do kin, je psychologický thriller scenáristů a režisérů Davida Laňky a Martina Müllera Poslouchej.
14.05.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Müller (12 článků) , Martin Müller (12 článků) , Martina Müller (4 články) , Martina Müller (2 články) , Martin Müller (3 články) , David David (1571 článků)

Dopolední proud z radnice v Řeporyjích: Aleno Schillerová, ty ubohá ku*vičko estábáka, poslouchej...

 
Známého komunálního politika Pavla Novotného naštvalo hlasováni jeho kolegů v ODS, kteří hlasovali pro snížení daní. „Alena Schillerová, poslouchej, ty ubohá kurvičko estébákovo, OKAMŽTĚ po volbách zvedneme DPD a začneme škrtat provozní výdaje, DPH se projeví okamžitě, tedy výpadek je jen na rok,“ neváhal jít daleko pro vulgarismy. Prý ovšem u toho nebude, jelikož mu ODS nedovolí kandidovat.
20.11.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1252 článků)

Dopolední proud z radnice v Řeporyjích: Aleno Schillerová, ty ubohá ku*vičko estébáka, poslouchej...

 
Známého komunálního politika Pavla Novotného naštvalo hlasováni jeho kolegů v ODS, kteří hlasovali pro snížení daní. „Aleno Schillerová, poslouchej, ty ubohá kurvičko estébáka, OKAMŽITĚ po volbách zvedneme DPD a začneme škrtat provozní výdaje, DPH se projeví okamžitě, tedy výpadek je jen na rok,“ neváhal jít daleko pro vulgarismy. Prý ovšem u toho nebude, jelikož mu ODS nedovolí kandidovat.
20.11.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1252 článků)

Český rozhlas: Radiožurnál Sport startuje letní kampaň „Poslouchej sport“

 
První sportovní stanice v Česku Radiožurnál Sport spouští 1. července reklamní kampaň „Poslouchej sport“. Cílem kampaně je podpořit povědomí o nové značce Radiožurnál Sport a informovat sportovní fanoušky o vysílání přímých přenosů z olympijských her v Tokiu.
02.07.2021 17:35 |

podobné články

V Ulici srazil Theu na kolena potrat: V reálném životě herečka přiznala krach manželství

 
Seriálem Ulice prošla spousta hereček a herců. Jednou z těch, kteří si v Ulici střihli menší roli a zase odešli, je i půvabná herečka Kristýna Podzimková (33). Kristýna si střihla roli éterické They z kolotočářské rodiny, která neměla příliš v lásce štěstí. Herečce se bohužel v poslední době nedaří ani v reálném životě. Po devíti letech oznámila rozpad manželství se scenáristou Matějem Podzimkem (37).
08.11.2019 15:20 |

podobné články

Na svatbu v kroji jsem se necítila, nezasloužím si ho, říká Eva Podzimková

 
Je krásná. Ještě krásnější než princezny, které hraje. A zároveň tak skromná a milá, že jí to ani nemůžete závidět. Eva Podzimková (dříve Josefíková) se na mě dívá obrovskýma hnědýma očima a vypráví o Vánocích s rodinou i o pohádkách se smutným koncem.
13.12.2022 15:10 |

podobné články

Eva Podzimková Josefíková o výchově dcery Loty: Je to dítě smečky, říká herečka

 
Tmavovláska s uhrančivým pohledem Eva Podzimková, dříve Josefíková, je nejen vynikající a vyhledávanou českou herečkou, ale i šťastnou a starostlivou maminkou. Hlavní hvězda nového seriálu Sedm schodů k moci pro eXtra.cz prozradila, co se u ní změnilo s nástupem Kristových let a jak při svém pracovním nasazení dokáže bravurně zvládat své mateřské povinnosti. 
06.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Josefíková (161 článků)

Kristýna Leichtová na chatu: Role Ivy z Comebacku mi chybí

 
Herečka Kristýna Leichtová (26) se zviditelnila v roce 2006 rolí obnažené Denisy ve filmu Účasníci zájezdu. Nyní účinkuje v oblíbeném českém sitcomu Comeback, kde ztvárňuje postavu Ivy, která ji nejvíce proslavila. Kristýna prožila dvouletý vztah s hercem Štěpánem Benonim (26), známého ze seriálu Ulice. Začátkem roku 2011 začala chodit se spolužákem z DAMU Filipem Kaňkovským (23), který jako by vypadl z oka kreslené postavičce Tintinovi. Podívejte se, na jaké otázky Kristýna odpověděla.
05.11.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (321 článků)

Úspěch české krásy! Barbora Podzimková vyhrála světové finále soutěže Elite Model Look

 
Neuvěřitelné! Už podruhé za sebou modelingový svět padl k nohám české dívce. Stejně jako loni vyhrála prestižní soutěž krásy Elite Model Look Eva Klímková (15) z Prahy, letos suverénně zvítězila patnáctiletá Barbora Podzimková z Příbrami.
03.12.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Klímková (13 článků) , Barbora Podzimková (33 článků)

Vítězka Elite Model Look Podzimková: Podobá se svému vzoru!

 
Na casting české soutěže krásy Schwarzkopf Elite Model Look Barbora Podzimková (15) šla s jediným snem. Stát se profesionální modelkou. Takovou, jakou je její profesní vzor Cara Delevingne (22). A sny se jí začínají plnit. Nejen že je Caře velmi podobná, ale hlavně se stala vítězkou celosvětové soutěže Elite Model Look 2014.
04.12.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Cara Delevingne (239 článků) , Barbora Podzimková (33 článků)