Článek

Poslední telefonát zmizelé Češky v Londýně: Bála se a prosila, ať nezavěšuji, říká kamarádka

 
Dvaatřicetiletá Petra S. byla nalezena mrtvá v londýnském parku Brunswick. Scotland Yard sice uvedl, že okolnosti její smrti nejsou podezřelé, ale v případu se objevují stále nové a nové podivnosti. Web Daily Mail vyzpovídal kamarádku, která si s Petrou v osudný den volala.
14.12.2021 07:50 |

podobné články

Podobné články

Zoufalý telefonát Ivety Bartošové před smrtí. Bála se Pepy, prosila o pomoc

 
Iveta Bartošová (†48) měla před smrtí velké problémy. Nejen zdravotní, jak do médií za podpory svého manžela Josefa Rychtáře (56) prezentovala, ale také v manželství. Dokazuje to zoufalý telefonát Ivety blízkému kamarádovi. Volala mu přesně v den svých narozenin – 8. dubna 2014 v šest hodin večer. Měla strach! Bála se Pepy. Volala tajně, aby ji neslyšel. A prosila o pomoc…
30.04.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků)

Artur počítá dny, aby utekl Štaidlovi, vzkázala Iveta ze záhrobí! Máme důkaz, že říkala pravdu! Jaký?

 
"Včera zveřejněný neuvěřitelný poslední telefonát":http://www.extra.cz/exkluzivne-iveta-a-jeji-posledni-telefonat-v-zivote-poslechnete-si-co-rekla-mamince-a-co-poprve-vychazi-na-povrch "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) její matce obsahoval řadu "mimořádně zajímavých informací":http://www.extra.cz/musite-slyset-rychtaruv-nezkraceny-nocni-telefonat-hrabeti-po-smrti-ivety-vyhruzky-ktere-v-nem-zazni-berou-dech. Hodně zajímavá je například pasáž, ve které maminka Svatava s Ivetou v klidu analyzuje situaci "Artura Štaidla":http://www.extra.cz/tema/artur-staidl, který je veřejností považován za někoho, kdo dobrovolně žije pod ochranou svého otce, hudebníka Ladislava Štaidla a maminku "jezdil do Uhříněvsi":http://www.extra.cz/macura-s-martuccim-okupovali-uhrineves-co-se-zase-v-miste-kde-zemrela-iveta-delo-za-hruzu na otočku víceméně litovat.
30.05.2014 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Štaidl (491 článků)

Proměny Prahy aneb Zmizelé město pražské v Evaldu

 
Celovečerní dokument Zmizelé město pražské: Pátá čtvrť režiséra Josefa Císařovského zahájí 24. dubna v kině Evald přehlídku Proměny Prahy. Je věnována zmizelé a znovuobjevené metropoli a do 26. dubna ji doplní například přednáška o asanaci Josefova, autorské čtení z oceněné knihy o Josefově Sidra Noach a diskuse s filmaři.
20.04.2012 13:55 |

podobné články

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu!

 
Zřejmě bývalý přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu. Policie ho vyslýchala ohledně dívčina zmizení a je tak možné, že neustál tlak okolí. Míša se ho podle jejich známých bála a neměla ho ráda. S informací přišla TV Nova.
30.01.2017 18:10 |

podobné články

Případy zavražděné Aničky a zmizelé Míši: Ota S. ani Ota T. se před soud nedostali. Z podobnosti v obou kauzách mrazí!

 
Po více než dvou týdnech, kdy byla pohřešována dvanáctiletá Míša, došlo k velkému zvratu. Bývalý přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu. Policie ho vyslýchala ohledně dívčina zmizení a je tak možné, že neustál tlak veřejnosti. Míša se ho podle jejich známých bála a neměla ho ráda. S informací přišla TV Nova. Zmizení Michaely se velmi podobá případu zavražděné Aničky Janatkové.
30.01.2017 19:35 |

podobné články

Zvrat v případu zmizelé Michaely: Ota S. spáchal sebevraždu, kriminálka zkoumá jeho auto!

 
Po více než dvou týdnech, kdy byla pohřešována dvanáctiletá Míša, došlo k velkému zvratu. Bývalý přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu. Policie ho vyslýchala ohledně dívčina zmizení a je tak možné, že neustál tlak veřejnosti. Míša se ho podle jejich známých bála a neměla ho ráda.
30.01.2017 21:30 |

podobné články

Poslední oběť v případu sestry z Rumburka: Před smrtí prosila o život

 
Podivná slova plná strachu a zároveň touhy žít! Kolegyně sestry Věry M. ve čtvrtek u soudu vypověděla, že ji pacientka, která je označována jako poslední oběť v případu, několik hodin před podivným úmrtím prosila o druhou šanci.
25.06.2015 10:30 |

podobné články

Šokující výpověď kolegyně Věry M. (50): Poslední oběť chtěla žít, prosila o další šanci!

 
Prosila mě o druhou šanci, vypověděla včera u soudu o pacient ce Janě K. (†72) označované za poslední oběť sestry Věry M. (50), její kolegyně Iva U. Pár hodin nato byla pacientka mrtvá.
25.06.2015 22:45 |

podobné články

Herečka Zdenka Procházková (†95) zemřela na zápal plic: Před smrtí prosila o pomoc!

 
Těšila se na převzetí ceny Thálie a chtěla tady být do stovky. Zdence Procházkové (†95) se ale její sny nesplnily. Představitelka Lídy Baarové zemřela ve středu na zápal plic v motolské nemocnici. V posledních letech sice nechodila, avšak mozek jí stále fungoval. Herečka proto do poslední chvíle prosila filmaře o to, aby jí pomohli vrátit se před kameru. „Splňte mi poslední přání a dejte mi roli! Třeba malinkou... hlavně nějakou!“
27.08.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (504 článků) , Zdenka Procházková (97 článků)

Soused zmizelé dívenky (12): Míša se bála přítele matky!

 
Co stálo doopravdy za zmizením dvanáctileté Míši Patricie Muzikářové (12) z Ústí nad Labem? Podle souseda rodiny, se kterým mluvil Deník.cz, za ním může být i vztah matky s posledním přítelem. Toho se údajně malá holčička bála.
14.01.2017 18:55 |

podobné články

RODINA POD LUPOU: Nejvíc jsem se bála při porodu, říká Holubová o dceři

 
Herečka Eva Holubová má s devatenáctiletou dcerou Karolínou, která se mimochodem zajímá o fotografování, výborný vztah. Ukazuje to dotazník Rodina pod lupou, v níž si maminka s dcerou vyloženě notují. A to i v těch intimnějších otázkách. "Nejvíc jsem se o ni bála při porodu," přiznává známá herečka. Další články k tématu: RODINA POD LUPOU: Máma má moje holky předem ráda, říká syn Stašové RODINA POD LUPOU: Poslední roky nežárlím, říká manželka Jakuba Smolíka RODINA POD LUPOU: Lásku k ženám Filip zdědil po tatínkovi, říká Bílá RODINA POD LUPOU: Svět je teď méně bezpečný, řekla před dcerou Březinová
21.10.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (385 článků) , Jakub Smolík (59 článků)

Kamarádka zmizelé matky čtyř dětí: Ať se přizná, že ji zabil, zaútočila u soudu na Paura

 
Výslechem dalších svědků pokračoval v pondělí v Lounech soud s Pavlem Paurem (40) ze Slavětína obžalovaným za to, že svou manželku Janu (33) ještě před jejím záhadným zmizením týral. Všichni potvrzovali, že se manžela bála a že si na násilí z jeho strany často stěžovala.
18.01.2016 15:00 |

podobné články

Poslední slova před smrtí: Utýraná Viola (†34) se omlouvala bývalým partnerům

 
Utýraná Viola (†34), která umírala v nepředstavitelných bolestech v bratislavském přístavu, se podle jejích známých chovala před smrtí zvláštně. Už včera jsme vás informovali o zpovědi jejího bývalého přítele z Austrálie, kterého prosila, aby jí odpustil za to, že se s ním kdysi rozešla. Australan ale nebyl jediný, koho Viola prosila o odpuštění.
28.11.2019 15:10 |

podobné články

Kamarádka Bartošové z Bohnic promluvila: Rychtář je haj*l, Iveta se ho bála!

 
Zoufalé a prosebné SMS, které Iveta Bartošová (†48) často před svou smrtí posílala svým známým, vypovídají o tom, že se svého manžela Josefa Rychtáře (56) bála. Teď to dokazuje i svědectví její fanynky, která za Ivetou byla v Bohnicích, kde se potkala právě s Rychtářem!
02.05.2014 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků)

Telefonát Ivety s maminkou není poslední, který zveřejním, slibuje Josef Rychtář

 
Nedávno uveřejněný telefonát Ivety Bartošové  (✝48) s maminkou, s níž hovořila osmnáct hodin před svou smrtí , rozhodně není ze strany Josefa Rychtáře  (56) poslední v řadě. Super.cz přiznal, že bude zveřejňovat další věci. A některé asi hodně pikantní!
04.06.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků) , Josef Rychtář (1390 článků)

Dcera podnikatele zavražděného Švábovým gangem: Popsala poslední telefonát s otcem před smrtí!

 
Připravili ji o milovaného otce! Gang zabijáků včele s Michaelem Švábem vylákal podnikatele Petra V. pod záminkou koupě dvou domů do francouzského Nice. Tam z něj vydíráním vymámili peníze a nakonec ho v lese popravili. Jeho dcera u soudu mimo jiné popsala svůj poslední telefonát s otcem.
24.06.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Petr (99 článků)

Sexbomba Salma Hayek: Prosila jsem Ježíše, aby mi dal prsa

 
Herečka Salma Hayek (45) je jednou z nejvíce sexy žen Hollywoodu. Na plné křivky si ale musela počkat. Ve škole se jí dokonce spolužáci posmívali, že je plochá a že vypadá jako kluk. Tak Salma strčila ruce do svěcené vody a prosila Ježíše, aby jí nadělil prsa.
09.12.2011 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (264 článků)

Dívka (15) zoufale prosila o pomoc na YouTube, do měsíce se zabila

 
Patnáctiletá školačka udělala chybu, která ji stála život. Nahá se předváděla před webkamerou a na internetu ji kvůli tomu začali šikanovat. Svůj příběh umístila na YouTube a prosila o pomoc. Marně. Do měsíce se zabila.
12.10.2012 16:30 |

podobné články

Muž zákona Miloš Babyka zavraždil manželku: Prosila o pomoc, policisté jí nepomohli!

 
Zoufalá manželka policisty Miloše Babyky (35), který ji ve středu v Plzni v panelákovém bytě ubodal, marně prosila o pomoc. Policie jí slíbila ochranu před mužem tyranem, ale jednala pomalu... Teď na neznámém místě střeží jejich dceru (8).
31.08.2013 11:30 |

podobné články