Článek

Poslední slova zesnulého Aarona Cartera: Sršel radostí a optimismem, říká jeho manažer

 
Den předtím, než byl čtyřiatřicetiletý raper Aaron Carter nalezen mrtvý ve svém domě v Kalifornii, si psal se svým manažerem Taylorem Helgesonem. Ten pro web Daily Mail uvedl, že mladší bratr Nicka Cartera z Backstreet Boys mu napsal SMS, v níž se radoval z nadcházejícího nového alba, které měl nahrávat tento měsíc s dánskými producenty v Los Angeles. Aarona prý dlouho neviděl tak šťastného, a proto vůbec nechápal, že druhý den hudebník vydechl naposledy. 
14.11.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Aaron Carter (22 článků) , Nick Carter (49 článků) , Backstreet Boys (77 článků) , Nick Taylor (2 články) , Nick Taylor (1 článek)
Podobné články

Průšvihy Aarona Cartera: Drogová závislost i problémy se zákonem

 
Listopad bude pro zpěváka legendárního boybandu Backstreet Boys Nicka Cartera jedním z nejsmutnějších měsíců v roce. Navždy totiž bude spojen se smrtí jeho milovaného mladšího bratra Aarona Cartera, který zemřel ve věku pouhých 34 let. Osudnou se mu sice stala drogová závislost, průšvihů měl ale podle portálu The Sun na svém kontě mnohem více. 
07.11.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Aaron Carter (22 článků) , Nick Carter (49 článků) , Backstreet Boys (77 článků)

Mám zlomené srdce: Slavný starší bratr zesnulého Aarona Cartera mu poslal vzkaz do nebe

 
“Mám zlomené srdce,” těmito slovy Nick Carter zavzpomínal na svého mladšího bratra Aarona, který byl v sobotu nalezený mrtvý ve vaně svého domu v Kalifornii. Slavnější z bratrů v krátkém prohlášení plném bolesti, které zvěřejnil na svém Instagramu, přiznal komplikovaný vztah mezi sourozenci, jedním dechem dodal, že vždycky doufal, že se jeho mladší bratr jednou dokáže se svými démony vypořádat. Jeho náhlému skonu dává za vinu drogové závislosti a psychické problémy, jimiž mladší z bratrů Carterů trpěl.
06.11.2022 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Aaron Carter (22 článků) , Nick Carter (49 článků) , Nick Carter (4 články)

Zničily ho drogy a divoký styl života! Aaron Carter skončil v poutech

 
Americká policie nechala ze své databáze uvolnit snímek jistého Aarona Cartera (29). Muž ve svém autě převážel drogy. Možná si Aarona pamatujete jako roztomilého klučinu, který kdysi válcoval hitparády.
17.07.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Aaron Carter (22 článků)

Komedii Adéla ještě nevečeřela natočili před 50 lety: Nicka Cartera měl hrát Jiří Kodet! Proč to nakonec nevyšlo?

 
Jen stěží lze uvěřit, že vynikající komedie Adéla ještě nevečeřela vznikla už před 50 lety. Hlavního hrdinu, detektiva Nicka Cartera, ztvárnil slovenský herec Michal Dočolomanský (†66), ve filmu excelovali také Miloš Kopecký (†73) a Rudolf Hrušínský (†73). Málokdo však tuší, že Cartera měl původně hrát Jiří Kodet (†67). Proč ho nakonec museli přeobsadit?
13.12.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Nick Carter (49 článků) , Michal Dočolomanský (14 článků) , Rudolf Hrušínský (296 článků) , Jiří Kodet (76 článků) , Miloš Kopecký (117 článků)

Karel Gott na předávání asistenčních psů sršel energií

 
Karel Gott (78) se objevil na předávání asistenčních psů a přímo sršel energií a zdravím.
24.09.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků)

Poslední snímky Karla Gotta: Odcházel smířený, obklopený rodinou a fanoušky

 
Je tomu rok, co do hudebního nebe odešel skvělý člověk a zpěvák Karel Gott (†80). Slavík do poslední chvíle sršel elánem a optimismem. I přesto, že mu v posledních měsících života ubývalo sil, nezapomínal ani na své fanoušky. Snímky těsně před jeho skonem hovoří o tom, že Karel Gott byl neustále obklopen milujícími lidmi.
30.09.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků)

Aaron Carter se radoval předčasně, jeho partnerka zřejmě potratila

 
Za starých časů se lidé neradovali z těhotenství, dokud nebyla rodička ve čtvrtém měsíci těhotenství. První tři měsíce totiž velmi často docházelo k samovolnému zániku embrya. A to potkalo také partnerku Aarona Cartera, který se před několika týdny fanouškům nedokázal nechlubit s tím, že Lina Valentinová je zřejmě těhotná. Teď tak musel vysvětlit, že v žádné brzké době spolu dítě mít nebudou.
13.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Aaron Carter (22 článků)

Jsme naživu! Hlásí herci, jejichž smrt ohlásila webová kachna

 
Vánoce a konec roku jsou obdobím, které má přinášet radost a veselí. Ovšem mezi sérií zpráv o opravdových zásnubách a sňatcích a potomcích celebrit se letos objevila řada falešných informací o smrti celé škály slavných. Tyto internetové „kachny" ohlásily například smrt Owena Wilsona, Charlieho Wilsona, Adama Sandlera, Morgana Freemana, Aarona Cartera či Eddieho Murphyho. Všechny pocházely z jednoho zdroje, začaly kolovat po internetu a všechny byly vzápětí popřeny, jak napsal britský list Daily Mail.
07.01.2011 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Owen Wilson (49 článků) , Eddie Murphy (81 článků) , Adam Sandler (79 článků) , Morgan Freeman (90 článků) , Aaron Carter (22 článků)

Sestra Nicka Cartera ZEMŘELA. Bylo jí teprve 25 let

 
Velký šok pro bývalého zpěváka oblíbené chlapecké skupiny Backstreet Boys Nicka Cartera. Jeho mladší sestru Leslie nalezli mrtvou v newyorském bytě.
02.02.2012 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Nick Carter (49 článků) , Backstreet Boys (77 článků)

Sestra (†25) Nicka Cartera zemřela! Zůstala po ní roční dcera

 
VIDEO. Velký šok pro bývalého zpěváka skupiny Backstreet Boys Nicka Cartera. Jeho mladší sestru Leslie nalezli mrtvou v newyorském bytě.
03.02.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Nick Carter (49 článků) , Backstreet Boys (77 článků)

Smrt sestry Nicka Cartera je vyřešena: Nadějná zpěvačka se předávkovala léky

 
Nedávná smrt mladší sestry zpěváka Nicka Cartera, který je známý zejména svým členstvím v hudební skupině Backstreet Boys, šokovala celý svět. Půvabná pětadvacetiletá blondýnka, která se toužila stát uznávanou zpěvačkou, se podle policejní zprávy nejspíš předávkovala léky.
04.02.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Nick Carter (49 článků) , Backstreet Boys (77 článků)

Záhadná smrt sestry Nicka Cartera je vyřešena: Víme, co se stalo

 
Nedávná smrt mladší sestry zpěváka Nicka Cartera, který je známý zejména svým členstvím v hudební skupině Backstreet Boys, šokovala celý svět. Půvabná pětadvacetiletá blondýnka, která se toužila stát uznávanou zpěvačkou, se podle policejní zprávy nejspíš předávkovala léky.
04.02.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Nick Carter (49 článků) , Backstreet Boys (77 článků)

Proč zemřela sestra Nicka Cartera z Backstreet Boys?

 
Smrt mladší sestry zpěváka Nicka Cartera, který se stal slavný zejména díky svému členství v hudební skupině Backstreet Boys, šokovala celý...
12.02.2012 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Nick Carter (49 článků) , Backstreet Boys (77 článků)

Los Angeles Kings získali z Columbusu střelce Jeffa Cartera

 
Tým zámořské NHL Los Angeles Kings získal z Columbusu střelce Jeffa Cartera výměnou za obránce Jacka Johnsona a právo výběru v prvním kole draftů v letech 2012 a 2013.
24.02.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Johnson (8 článků) , Jack Johnson (8 článků) , Jack Johnson (8 článků) , Jack Carter (2 články)

Zemřel poradce prezidenta Cartera a politolog Brzezinski. Za ženu měl Češku

 
Ve věku 89 let zemřel ve Spojených státech bývalý americký bezpečnostní poradce prezidenta Jamese Cartera a politolog Zbigniew Brzezinski. O úmrtí muže, který měl desítky let výrazný vliv na utváření americké zahraniční politiky, informovala dnes agentura AFP s odvoláním na Brzezinského rodinu.
27.05.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: James Carter (5 článků)

Tajemství slavného muzikanta a komedie Adéla ještě nevečeřela: Štaidl chtěl hrát Nicka Cartera!

 
Vědělo se, že si hudebník Ladislav Štaidl (†75) rád zahrál ve filmu či v televizních inscenacích, bavily ho zábavní pořady, zpíval písně, které nechtěl Karel Gott. A úspěšně! Ale že prahl po hlavní roli, to nikdo netušil. A skutečně. Měl velký zálusk na postavu amerického detektiva Nicka Cartera v komedii Adéla ještě nevečeřela. A obětoval tomu hodně.
21.03.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků) , Nick Carter (49 článků) , Ladislav Štaidl (495 článků)

Tori Spelling pronásleduje rozhazovačná minulost: S rodinou se přestěhovala do tohoto domku

 
Rodina Tori Spelling (40) aktuálně prochází již třetím stěhováním během dvou let. Finanční potíže, o kterých herečka a dcera zesnulého producenta a miliardáře Aarona Spellinga před nedávnem otevřeně promluvila, jsou nejspíš skutečně vážné. Manželovi Tori Deanu McDermottovi dokonce jejich obchodní manažer loni v říjnu nedoporučil podstoupit vasektomii, jelikož na ni v rodinném rozpočtu nebyly peníze. I další stěhování je důsledkem nutného šetření...
14.01.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (240 článků) , Aaron Spelling (21 článků)

Straka vedl první trénink, hráči byli pozitivně naladěni

 
František Straka v pondělí poprvé vyběhl na trávník v nezvyklé roli - jako kouč Slavie. Jako vždy sršel optimismem a své nové svěřence hecoval.
03.10.2011 18:25 |

podobné články

Osobnosti: František Straka (142 článků)

Spor o zemědělství nás zdrží jen o hodiny, sršel Sobotka optimismem na odchodu z Hradu

 
Prezident Miloš Zeman se zajímal zejména o programovou část koaliční smlouvy. Po setkání s prezidentem dnes odpoledne to uvedl předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka. Zopakoval, že stále považuje za jedinou reálnou variantu vzniku vlády koalici ČSSD, ANO a KDU-ČSL. Spory o post ministra zemědělství podle Sobotky způsobí zdržení vzniku vlády jen v řádu hodin.
19.12.2013 17:12 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9578 článků) , Miloš Zeman (27584 článků)