Článek

Poslední setkání s Petrem Pavlem před volbami: Staromák praskal ve švech

 
Blíží se poslední kolo prezidentských voleb a kandidát Petr Pavel zaplnil Staroměstské náměstí v Praze. Vyzval občany naší země, aby se ještě naposledy přišli podívat dnes od 17:00 hodin a podpořili tak pravdu a důstojnost, což je krédo generálovy kampaně. Na místě byla i redakce eXtra.cz a vše bedlivě sledovala.
25.01.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (1646 článků)
Podobné články

Staromák praskal ve švech: Koktejl festival zlákal milovníky hudby i exotických drinků

 
Hudba vyhrála nad drinky. Právě hudební program byl velkým lákadlem pro Pražany, kteří přišli v neděli 19. června v podvečer na Staroměstské náměstí na akci Mattoni koktejl festival. „Drink roku je pro mě zpestřením, těšil jsem se na koncert zadarmo,“ opakovala se často obdobná odpověď z řad návštěvníků.
19.06.2016 22:30 |

podobné články

Tisíce lidí vyrazily na náplavku. Festival polévek praskal ve švech

 
Smíchovská náplavka opět praskala ve švech. Sobota 25. března se totiž nesla v duchu festivalu Polívkování. Pražané si tak mohli vybrat nejen z tradičních českých polévek, ale také z těch zahraničních. Zájem o akci byl obrovský. V době oběda nebylo jednoduché ulovit místo k sezení. A to i přesto, že organizátoři přistavili plochu, která nabízela několik desítek míst navíc oproti předešlému ročníku.
25.03.2017 20:30 |

podobné články

Kalousek: Babiš práskal komunistické policii, když Schwarzenberg pomáhal disidentům

 
První místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek vyloučil jakoukoliv povolební spolupráci s hnutím ANO. Vadí mu minulost předsedy Andreje Babiše, který prý „práskal státní bezpečnosti“.
18.09.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25682 článků) , Miroslav Kalousek (7705 článků)

FOTO Babiš poslal Topolánka do kanálu a řekl, jak ,,čuměl“. Mezi klobásami znělo: Dělníci pro Babiše. Volím Miloša. Rozprodaná republika

 
REPORTÁŽ „Žralok byznysu“ pozval lidi na svařák. „On bude vyhrávat! My to budeme podporovat: dělníci i důchodci. On je pan Babiš pro dělníky!“ Na povolebním setkání s šéfem hnutí ANO praskal připravený stan ve švech. Místní se vůbec netajili svým nadšením z Andreje Babiše, a když přišel, tak to prostě nalinkoval. Problémy v dopravě? „Tak jsem vytočil Ťoka.“ Menšinová vláda? „Nebudeme si hrát na koalici, nebudeme se hádat a mluvit na sebe přes média. Budeme tahat za jeden provaz,“ uvedl také Andrej Babiš. Mezi jeho příznivci byli i kluci, kteří šli letos k volbám poprvé: „Na podpis si počkám, jdu do práce až v pět třicet.“ A co řekli místní k prezidentským kandidátům? „Miloša volím okamžitě!“
15.11.2017 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25682 článků)

Zdrcený Svěrák na pohřbu Abrháma: Byl to komediální talent a člověk, jak se patří

 
V pondělí hodinu po poledni se svět české kinematografie ve smutku a vší úctě rozloučil s jednou z ikon československého filmu hercem Josefem Abrhámem. Kostel sv. Anežky České na pražském Spořilově, kde se konala pohřební ceremonie, doslova praskal ve švech. Na poslední cestu ho přišla vypravit nejen nejbližší rodina a přátelé, ale i mnoho kolegů či lidí, kteří jeho filmy milovali. Na pohřeb slavného herce samozřejmě přišel i jeho blízký kamarád Zdeněk Svěrák (86), herec a scenárista, v jehož filmech Abrhám exceloval. Co řekl v rozhovoru pro eXtra.cz?
07.06.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (377 článků) , Josef Abrhám (327 článků)

Kam o víkendu v Praze: Na velikonoční zábavu na Staromák i na Vepřobraní

 
Víkend klepe na dveře. Proto pro vás máme jako každý týden pět tipů, jak si užít nadcházející víkend v Praze. Vypravte se na vepřové hody, na velikonoční trhy na Staromák i za novým kočičím kamarádem.
16.03.2018 21:35 |

podobné články

Krainová provokovala ve svatebním, Kubelkové praskal dekolt ve švech!

 
Modelka Simona Krainová (36) se po rozchodu s Jiřím Hudlerem ukázala v plné parádě na veřejnosti. V miniaturních bikinách nebo v rajcovním svatebním modelu se před několika dny promenádovala na přehlídce Osmanyho Laffity.
18.09.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2247 článků) , Jiří Hudler (263 článků) , Osmany Laffita (203 článků)

Přicházím z jiného světa, vykládal Babiš v Ústí. A varoval před novou Kubiceho zprávou

 
REPORTÁŽ Čtyřhvězdičkový hotel Clarion v Ústí nad Labem v úterý večer praskal ve švech. Kolem pěti set lidí se přišlo podívat na Andreje Babiše, duchovního otce hnutí ANO, který severočeské předvolební turné v nejchudším regionu táhne společně se Severočechy.cz podnikatele Jiřího Zelenky. Zaslechli, kdo kdy dostal přes hubu, kdo je totálně znechuceným politickým turistou a kdo chce nechat zadek na stejném místě.
01.10.2013 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25682 článků)

Strahov praskal ve švech: 40 tisíc lidí přišlo na koncert kapely Kryštof

 
Jubilejních 25 let slaví kapela Kryštof! A své fanoušky o období oslav nechce připravit. To začalo v sobotu 16. září na fotbalové stadionu na Strahově, kde skupina vystoupila před zraky 40 tisíc fanoušků.  Na pódium o rozměrech 60 krát 17 metrů s dlouhým molem vedoucím hluboko do davu lidí jako první dorazil lídr kapely Richard Krajčo a zahájil večer akustickou verzí hitu Lolita. Druhý koncert, na který ještě zbývají vstupenky k stání, bude na stejném místě v neděli.
16.09.2017 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (396 článků)

Rebelka Miley Cyrus se těsně před Vánoci vdala! Podívejte se na první svatební fotografie

 
Věřte tomu, nebo ne, zpěvačka Miley Cyrus  (26) už je opravdu vdanou paní. Zatímco většina lidí se přes svátky věnovala rozbalování dárků, mladá zpěvačka si užívala svou novou roli vdané paní. 23. prosince totiž řekla své ano dlouholetému partnerovi Liamu Hemsworthovi (28). Svatba proběhla doma v Tennessee a jejich dům téměř praskal ve švech pod náporem vánoční a svatební dekorace.
27.12.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (938 článků) , Liam Hemsworth (176 článků)

Lucie Bílá Vyprodala Lucernu!

 
PRAHA – Oblíbená zpěvačka Lucie Bílá (43) oslavila své 43. narozeniny na koncertě se svými fanoušky a Velký sál pražské Lucerny v pátek večer doslova praskal ve švech! Atmosféra byla úžasná a Lucie si snad ani lepší start svého měsíčního turné představit nemohla.
13.04.2009 13:09 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2677 článků)

To je šok: Christina Aguilera zase přibrala. Její kostým praskal ve švech

 
Zpěvačka Christina Aguilera  (30) šokovala fanoušky, když vystoupila na koncertu Michael Jackson Forever v modelu, který vůbec nelichotil její postavě. V upnutém korzetu a síťovaných punčochách všem vyrazila dech.
09.10.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (337 článků) , Michael Jackson (1757 článků) , Michael Jackson (660 článků) , Michael Jackson (660 článků)

Simona Krainová šokuje: Za deset tisíc ani nevstanu z postele

 
Modelka Simona Krainová  (38) nafotila nové snímky pro slovenský časopis a na Slovensku má také neuvěřitelnou spoustu zakázek. A to velmi dobře placených. "Nabídek mám hodně, ale hodně si také vybírám. Kdybych se někam trmácela za deset tisíc korun, diář by mi praskal ve švech. Ale to jsem raději se synem," řekla Super.cz Krainová.
07.11.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2247 článků)

Sinead O’Connor praskal korzet ve švech

 
Tak to se moc nepovedlo. Zpěvačka Sinead O’Connor (45) na koncertě v Dublinu vystoupila v těsném korzetu, v němž svá kila navíc rozhodně neskryla...
19.12.2011 18:10 |

podobné články

Neštěstí v obchoďáku: Propadlá střecha zabila nejméně 48 lidí!

 
Vánoce za dveřmi, supermarket Maxima v lotyšské Rize ve čtvrtek večer praskal ve švech. V tom se kousek od regálů s ovocem a zeleninou ozvalo zapraskání ve zdi a obrovský kus stropu se zřítil přímo na nicnetušící zákazníky! Mrtvých už napočítali osmačtyřicet. A asi přibudou další...
22.11.2013 20:47 |

podobné články

Vašek slavil šedesátku: Podívejte se na fotky z narozenin a archivu!

 
V rodinné hospůdce Ševčíků se v pátek večer slavilo ve velkém stylu. Vašek, starší z populárního dua Eva a Vašek, totiž dovršil rovnou šedesátku. Poblahopřát mu přišlo na sto padesát gratulantů a hospodský sál praskal ve švech. Na Moravu se sjeli oslavencovi přátelé ze všech koutů republiky, nechyběli ani fanoušci z Rakouska a dva kamarádi z USA. Ti neváhali dorazit až z daleké Floridy a San Franciska.
08.12.2013 12:10 |

podobné články

Kolo pro život rozjelo 15. sezonu v Letech u Prahy a areál praskal ve švech

 
Opona už patnácté sezony Kola pro život se zvedla v Letech u Prahy a bylo to zahájení , jak se patří. Už v průběhu týdne údaje z přihlašovací databáze signalizovaly, že počet závodníků na všech trasách bude značný, možná rekordní.
05.05.2014 13:25 |

podobné články

Diskotékový král a důchodce Jonák zase pařil. Tentokrát klub praskal ve švech!

 
Fiasko s návštěvností se tentokrát nekonalo. Populární klub v centru Prahy, kde se Ivan Jonák poněkolikáté rozhodl pozdravit veřejnost, aby byl snad nafukovací. Na party pořádanou jeho kamarádem DJ Uwou dorazily během noci stovky lidí!
09.05.2014 05:20 |

podobné články

Mikulov praskal po zahájení vinobraní ve švech

 
Víno je módní záležitost, a kdo za ním necestuje na Moravu, jako by nebyl. I tak lze charakterizovat dvě obří akce, které se ve stejném termínu konaly v Mikulově i ve Znojmě.
13.09.2015 12:45 |

podobné články