Článek

Poslední rozloučení s trenérem Milošem Říhou (†61): Síň praskala ve švech, fanoušci potichu plakali

 
Česko se rozloučilo s legendárním hokejovým trenérem Milošem Říhou. Ten v úterý 1. září náhle zemřel na selhání orgánů v pražském IKEMu. Říhův pohřeb začal ve 14 hodin v pardubickém krematoriu. Smuteční obřad byl přístupný pro veřejnost. S geniálním stratégem se tak přišli rozloučit nejen hokejisté a přátelé, ale i fanoušci. Na místo dorazilo kolem 80 lidí.
09.09.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)
Podobné články

Skandalista George Michael vystoupil v Praze. Státní opera praskala ve švech

 
Celosvětově známý zpěvák George Michael  (48) vystoupil v Praze. Letos v létě se konečně po faux pasu z roku 2007, kdy kvůli údajné vážné nehodě techniky na trase Bukurešť-Praha, zrušil pražský koncert v T-Mobile Aréně, potěšil své tuzemské fanoušky. A Státní opera v Praze, kde představil svůj nový program Symphonica: The Orchestral Tour, praskala ve švech.
22.08.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (260 článků)

Valdštejnská jízdárna praskala ve švech. Ferdinand II. obdivoval trpaslíka nebo chlupatou ženu

 
Valdštejnská jízdárna o víkendu praskala ve švech. Pražané a turisté tady obdivovali nové části výstavy, které byly právě 20. ledna obměněny. Poznejte Ferdinanda II. Habsburského, který byl nejen milovníkem lovu, ale také jej bavilo herectví a zpěv. Za svého života tento člen habsburské dynastie obdivoval zvláštnosti druhých.
21.01.2018 17:20 |

podobné články

LÉČBA ŘÍHOU: Mytišči ani nemělo být v play off, teď je krok od finále KHL

 
Hokejový klub Atlant Mytišči, vedený českým trenérem Milošem Říhou, je po třech vítězstvích nad favorizovanými "železničáři" z Jaroslavle už jen krok od finále Kontinentální ligy.
29.03.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)

Poslední rozloučení se slavnou houslistkou Šuranskou (†41): Stovky lidí stály v dešti před obřadní síní

 
Poprchalo. Jako by i příroda litovala ztráty houslistky Jitky Šuranské (†41). S trojnásobnou držitelkou ceny Anděl se přijelo v sobotu do Babic na Uherskohradišťsku rozloučit tolik lidí, že smuteční síň doslova praskala ve švech, a venku i tak ještě zůstaly stát stovky lidí.
03.11.2019 05:15 |

podobné články

Pohřeb střeleckého šampiona Bronislava Bechyňského (†49): Sbohem...

 
Přes tři stovky smutečních hostí, desítky věnců, květin, potoky slz. Včerejší rozloučení s tragicky zesnulým bývalým šampionem v brokové střelbě Bronislavem Bechyňským (†49) bylo skutečně dojemné. Pohřební síň v Lounech doslova praskala ve švech.
04.05.2011 12:05 |

podobné články

ROK OD ÚMRTÍ ŠPINAROVÉ (†65). Dojemná zpověď syna: CO MÁMĚ DÁVAJÍ NA HROB! A proč tam Heidi nechodí

 
Obřadní síň, kde se dávalo před rokem poslední sbohem české Janis Joplin, praskala ve švech a před ní se táhla snad kilometrová fronta. Vypadalo to, že s Věrou Špinarovou (†65) se skutečně přišla rozloučit celá Ostrava. V den ročního výročí zpěvaččiny smrti nic nenasvědčovalo tomu, že by jí fanoušci, až na pár výjimek, přišli na hrob zapálit svíčku. Proč?
27.03.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Janis Joplin (33 článků) , Věra Špinarová (438 článků)

Poslední rozloučení s hokejovým koučem Říhou proběhne v Pardubicích: Fanoušci jsou vítáni

 
Začátkem minulého týdne zemřel jeden z nejznámějších českých hokejových trenérů Miloš Říha (†61). Poslední rozloučení s legendárním koučem se uskuteční ve středu 9. září od druhé hodiny odpolední. Poslední sbohem mu nejbližší přijdou dát do pardubického krematoria.
07.09.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)

Dojemné vzpomínky na Říhu: Byl to jeden z nejlepších trenérů, které jsem znal, říká Dušan Salfický

 
Hokejisté, funkcionáři i fanoušci se dnes odpoledne mohli naposledy rozloučit s vynikajícím trenérem Milošem Říhou. Do pardubického krematoria, kde proběhl smuteční obřad, dorazil například Filip Pešán, který vystřídal Říhu na lavičce nároďáku. Poslední sbohem přišel svému bývalému trenérovi říct i funkcionář pardubického klubu a někdejší šikovný brankář Dušan Salfický. Oba se pak podělili o své pocity a vzpomínky na emotivního kouče, který zemřel 1. září na selhání orgánů.
09.09.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků) , Dušan Salfický (8 článků)

Obřadní síň nestačila zájmu o rozloučení s Filipem Topolem

 
Nová obřadní síň na Olšanských hřbitovech v Praze nestačila zájmu o poslední rozloučení s hudebníkem Filipem Topolem, který zemřel 19. června ve věku 48 let. Obřadní místnost i prostor před budovou zaplnilo ve středu několik stovek lidí. Vedle rodinných příslušníků se s jedním z nejvýraznějších tuzemských hudebníků přišli rozloučit fanoušci, muzikanti, publicisté i politici.
26.06.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Topol (26 článků)

Tisíce lidí vyrazily na náplavku. Festival polévek praskal ve švech

 
Smíchovská náplavka opět praskala ve švech. Sobota 25. března se totiž nesla v duchu festivalu Polívkování. Pražané si tak mohli vybrat nejen z tradičních českých polévek, ale také z těch zahraničních. Zájem o akci byl obrovský. V době oběda nebylo jednoduché ulovit místo k sezení. A to i přesto, že organizátoři přistavili plochu, která nabízela několik desítek míst navíc oproti předešlému ročníku.
25.03.2017 20:30 |

podobné články

Věra Chytilová promluvila ze záhrobí: „Nečti to, je to nudný!“ odpálkovala Šteindlera na svém pohřbu

 
Jen málokomu vzdají umělci čest tak, jako nedávno zesnulé režisérce Věře Chytilové (†85). S tou se v pátek do pražského krematoria ve Strašnicích přišla rozloučit celá plejáda známých kumštýřů. Nechyběli Zdeněk Svěrák, oscarový Jiří Menzel, Květa Fialová nebo jí často „tyranizovaní“ herci Bolek Polívka s Mirkem Donutilem. A dalších několik desítek. Samotná obřadní síň praskala ve švech. Tak měli lidé problematickou první dámu českého filmu rádi!
21.03.2014 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (304 článků) , Bolek Polívka (605 článků) , Květa Fialová (261 článků) , Miroslav Donutil (415 článků) , Jiří Menzel (452 článků) , Věra Chytilová (132 článků) , Jiří Fiala (172 článků) , Jiří Fiala (172 článků)

VIDEO Tohle je to vlastenectví. Prostě jsme šli bojovat, protože jsme chtěli svobodu, znělo na pohřbu válečného hrdiny generála Klemeše. Sledovali jsme to celé

 
REPORTÁŽ (VIDEO UVNITŘ) Obřadní síň strašnického krematoria praskala ve švech. Všude vojáci ve slavnostních uniformách – jak současní, tak váleční veteráni. Vzduchem létaly bojové vrtulníky, zněly čestné salvy, státní hymna naše i slovenská. Česká země se loučila s válečným hrdinou a bojovníkem za svobodu národa generálem Jaroslavem Klemešem. ParlamentníListy.cz vše zaznamenaly.
14.08.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Klemeš (5 článků)

Oběť střelce z ostravské polikliniky: Okin by se pro vás všechny rozdal!

 
Smuteční síň krematoria ve Slezské Ostravě praskala včera ve švech. Stovky lidí se přišly rozloučit s Oskarem J. (†28). Byl obětí masového vraha Ctirada Vitáska (†42) z ostravské fakultní nemocnice.
19.12.2019 05:05 |

podobné články

Zubov o Říhovi: Z vraha se může stát pro fanoušky hrdinou

 
Legenda ruského hokeje Sergej Zubov se připravuje na spolupráci s českým trenérem Milošem Říhou, kterému bude v Petrohradu dělat asistenta.
13.07.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)

VYSÍLALI JSME: Pohřeb hokejového kouče Miloše Říhy (†61), jemuž selhalo srdce

 
1. září mu vypovědělo srdce. Rodina, kolegové, přátelé a široká veřejnost milovníků ledního hokeje se dnes v krematoriu v Pardubicích od 14 hodin rozloučili se známým hokejovým trenérem Milošem Říhou (†61). Jak celá akce probíhala, se můžete podívat v obsáhlé fotogalerii článku.
09.09.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)

Pohřeb Miloše Říhy (†61): KYTIČKA OD NÁSTUPCE

 
Záplava věnců, slzy, davy fanoušků. S trenérem Milošem Říhou (†61) se přišel rozloučit také nástupce na lavičce národního týmu Filip Pešán (42), někdejších svěřenců však přišlo jen pár.
10.09.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)

VIDEO: JATKA na ledě! Hokejisté se servali jako psi, trestná lavice praskala ve švech

 
Tohle slavná NHL ještě nezažila a zkoprnělí fanoušci i komentátoři nevěřili vlastním očím. Už po dvou vteřinách zápasu mezi Calgary a Vancouverem rozhodčí vyměřili 152 trestných minut a 8 hráčů poslali předčasně do šaten. Hokejisté na trestných lavicích se mačkali jako sardinky.
19.01.2014 14:50 |

podobné články

Rozloučení s hvězdou pohádky Princezna Růžička: Zabil ji ...

 
Smuteční síň v pražském Motole sevřel dav těch, kteří se přišli naposledy rozloučit s herečkou Danielou Krhutovou (†47) z pohádky Princezna Růžička. Dovnitř se kvůli vládnímu pravidlu deseti lidí na pohřbu všichni nevešli. Plakali tak venku...
27.10.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Krhutová (18 článků)

Máchale, vrať se! Kolegové plakali nad rakví Dlouhého (†52)

 
Máchale, vrať se! Tebe čeká... Kultovní hláška z úst Petra Nárožného (72), která zazněla v pohádce s Čerty nejsou žerty, dostává hodně smutný rozměr. Mlynář Petr Máchal se bude vracet na televizních obrazovkách stále dokola, Vladimír Dlouhý už ale zmizel v hereckém nebi. Když ho v pátek pohřbívali, plakali i herečtí kolegové.
25.06.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (589 článků) , Petr Nárožný (105 článků) , Vladimír Dlouhý (589 článků)