Článek

Poslední rozloučení s tatínkem Jaromíra Jágra: Vdova Anna v slzách, legendární 68 měla na krajíčku

 
Před několika dny zemřel tatínek legendárního hokejisty Jaromíra Jágra (50) Jaromír Jágr starší (†82). Byl to právě on, kdo svého syna dovedl ke sportu, v němž byl a stále je skvělý. Poslední rozloučení s Jágrem starším proběhlo v úterý 22. listopadu v kostele v Kladně. Jak informují reportéři eXtra.cz, kteří jsou na místě, přítomna byla celá rodina.
22.11.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)
Podobné články

Otevřená zpověď synovce Jaromíra Jágra: Nikol mi dávala pastelky, s Ivou jsem byl v posteli

 
Málokdo zná Jaromíra Jágra tak dobře jako on. Přesto se dnes spolu téměř nebaví. Tím mužem je Jiří Kalla, synovec nejlepšího hokejisty Evropy, slavného sportovce, který právě dnes slaví padesáté narozeniny. Ačkoli ho prý v dětství moc nezažil, od jeho patnácti let byli nerozluční. Pamatuje si téměř všechny jeho expartnerky a chlubí se tím, že “měl” v posteli Ivu Kubelkovou. Jaký je ale život v rodině Jaromíra Jágra, kterou z jeho expartnerek měl nejraději, z jakého důvodu nechce mluvit o současné Dominice a proč si myslí, že jeho slavný strýc nebude nikdy mít děti? I na to nám Jágrův synovec ve velmi upřímném rozhovoru odpověděl. 
15.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Iva Kubelková (753 článků)

Nejdojemnější momenty z pohřbu Jágra staršího: Poslední modlitba Jardy, plačící vdova a starostlivá Branišová

 
Poslední rozloučení tatínka hokejové legendy Jaromíra Jágra (50) přineslo množství dojemných a smutných momentů. O jeden z nich se postarala Jágrova přítelkyně Dominika Branišová. Ta se ujala plačící Jágrovy maminky a byla jí po celou dobu obřadu velkou oporou. Stejně tak vyjádřili podporu svému kamarádovi a bývalému spoluhráči z reprezentace hokejoví borci Tomáš Plekanec a Jiří Šlégr. Na smutečním obřadu nechyběli ani reportéři eXtra.cz.
22.11.2022 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Tomáš Plekanec (594 článků) , Jiří Šlégr (464 článků) , Jiří Šlégr (465 článků)

Hokejová rodino, zneužili Jardu Jágra! Objevila se jeho intimní fotka s dívkou v posteli, chtějí za ni majlant

 
Tihle lidé by prodali asi i vlastní babičku, natožpak nejlepšího hokejistu české historie Jaromíra Jágra  (43) ! Redakce českých společenských magazínů zaplavily emaily s nabídkou fotografie Jaromíra Jágra, jak si spokojeně chrupká vedle mladé dívky. Otázka je, jestli jde o jednu z jeho přítelkyň, nebo se na něm chtěl někdo zviditelnit, využil situace, že spí a lehl si vedle něj! Hlasujte v naší anketě na konci článku.
17.09.2015 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Šílenec s nožem ohrožoval Jágra při tréninku. Následně na ledě unikal strážníkům

 
Na dnešní hokejový trénink kladenští Rytíři jen tak nezapomenou. Neznámý šílenec tam ohrožoval nožem Jaromíra Jágra a jeho spoluhráče. Přihlížející středoškoláci z Litoměřic se nestačili divit. Těm muž s nožem v ruce také vyhrožoval. Následně vyzýval hokejisty k boxerskému souboji a zvládl přitom urážet nejen naši českou jedničku Jaromíra Jágra. Naštěstí byl včas zpacifikován strážníky městské policie.
15.03.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Inna Puhajková promluvila o nové lásce Jaromíra Jágra! Jejich podobě se smáli i kolegové na Nově

 
I na Nově si z ní dělali legraci, že se vrátila k Jaromíru Jágrovi  (48) . Poté, co se objevily fotky Jaromíra Jágra s krásnou brunetkou ze Špindlerova Mlýna , řada lidí si dle fotky myslela, že se Jarda vrátil k Inně Puhajkové.  (34) Tak moc je nová partnerka Jágra Dominika B. moderátorce podobná .
10.07.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Inna Puhajková (416 článků)

Vdova po Patricku Swayzem se bude vdávat, zasnoubila se s klenotníkem

 
Sedmapadesátiletá Lisa Niemi prozradila, že ji o rok starší partner Albert DePrisco na Vánoce požádal o ruku. Vdova po Patricku Swayzem žije s klenotníkem už více než rok a půl. Další články k tématu: Vdova po Patricku Swayzem opět randí, našla si klenotníka Nejhorší na Patrickovi bylo jeho pití, říká vdova po Swayzem Smutek mě pohltil, jen plynu s proudem, říká vdova po Patricku Swayzem Patrickovi stále posílám esemesky, říká Swayzeho manželka Swayzemu se nesplnil největší sen, nestal se otcem Americký herec Patrick Swayze zemřel na rakovinu slinivky
30.12.2013 12:08 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (229 článků) , Lisa Niemi (49 článků)

Babiš měl na krajíčku: Tisková konference o ruských agentech byla plná emocí

 
Andrej Babiš, ani Jan Hamáček nebyli při sobotní mimořádné tiskové konferenci zcela ve své kůži. Třásly se jim hlasy a v případě premiéra to dokonce chvíli vypadalo, že má na krajíčku.
17.04.2021 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25089 článků) , Jan Hamáček (3329 článků)

Rozdají si to ve čtyřhře? Takhle si Plekanec vystřelil z Jaromíra Jágra a jeho údajného románku s krásnou tenistkou

 
Tomáš Plekanec  (37) si rád vystřelí ze svého kamaráda Jaromíra Jágra  (47) . Ostatně legendární „68“ si nedávno dělala legraci z Plekance a jeho ex Lucie Vondráčkové  (39) , takže ti dva si nemají co vyčítat.
09.12.2019 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Lucie Vondráčková (1966 článků) , Tomáš Plekanec (594 článků)

Zlý útok na Jágra: Je prý neschopný a špicluje druhé!

 
Primátor Kladna Milan Volf (51)se ostře pustil do kritiky Jaromíra Jágra (43). Důvodem sporu je hokejový klub Rytíři Kladno, tomu se v poslední době příliš nedaří a kladenský politik z neúspěchů obviňuje právě Jágra!
25.03.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Poslední rozloučení s legendárním Wabim Daňkem: Vdova prozradila datum a místo pohřbu

 
Poslední rozloučení s folkovým písničkářem Wabim Daňkem (†70) se uskuteční 23. listopadu od 12 hodin v Praze ve Velké obřadní síni ve Strašnicích, informovala vdova po zemřelém Eva Daňková. Folkový písničkář, autor a původní interpret neoficiální trampské hymny Rosa na kolejích, zemřel 16. listopadu po dlouhé nemoci ve věku 70 let.
20.11.2017 15:40 |

podobné články

Vdova Olivie Žižková překvapila fanoušky: Kde bude poslední rozloučení s Gottovým bubeníkem?

 
Hudebník a zapřisáhlý odpůrce očkování Jan Žižka (†67) prohrál svůj boj se zákeřným koronavirem. O smrti bývalého bubeníka Karla Gotta (†80) informovala na svém Facebooku jeho manželka Olivie Žižková (46). Na smutečním oznámení, které zdrcená vdova rozeslala, bylo uvedeno, že poslední rozloučení s muzikantem se bude konat pouze v úzkém rodinném kruhu. Navzdory jeho přání plánují pozůstalí i vzpomínku pro jeho přátele. 
24.02.2022 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků) , Jan Žižka (159 článků) , Olivie Žižková (80 článků)

ODEŠLA LEGENDA! Rozloučení s Otakarem Vávrou

 
V úzkém rodinném kruhu v pražském motolském krematoriu se v pátek konalo poslední rozloučení se zesnulým režisérem Otakarem Vávrou. K rozhodnutí uspořádat poslední rozloučení jen s nejbližšími lidmi, vdova Jitka Němcová řekla, že režisér byl v centru pozornosti v únoru, kdy slavil 100. narozeniny.
23.09.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Otakar Vávra (105 článků) , Jitka Němcová (55 článků)

Nová žena po boku Jaromíra Jágra?! Krása té holky bere dech…

 
Tak tomu se říká tah na branku! Už několik měsíců se okolo Jaromíra Jágra (47) točí divoká kráska s plnými rty a sexappealem, který nejednomu muži nedá spát. Zpěvačka Elizabeth Kopecká (24), která si říká Zaelbeth, tráví s Jardou hodně času na Kladně a dokonce měla čest s ním hrát na ledě.
04.01.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Svatba a děti? Partnerka Jaromíra Jágra promluvila o své představě budoucnosti. Mnohé překvapí

 
V rozhovoru, který Dominika Branišová  (26) ještě jako neznámá modelka poskytla dávno předtím, než poznala Jaromíra Jágra  (49) , se nechala slyšet, že by měla brzy ráda rodinu a děti. Platí její časový plán i dnes, když žije vedle slavného sportovce?
15.04.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Nahý Jarda Jágr! Můžete ho mít doma!

 
Nikdy nebyl tak sexy, shodovala se všechna média, když se poprvé uveřejnily fotografie Jaromíra Jágra kampaně pro Klenoty Aurum. A nyní dokazuje, že může být ještě více. Jsou tu další odhalující fotografie, které byly vytvořeny pro kalendář 2017. Jágr do půl těla, Jágr v posteli...a vy si ho nyní můžete pořídit domů! Respektive jeho fotografie v podobě kalendáře. Pro Jaromíra Jágra, jak sám zmiňuje na svých sociálních sítích, to bude první a poslední kalendář, kteří si jeho fanoušci budou moci pořídit.
28.07.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Anna Sorokinová vytáhla ze světové smetánky a bank miliony: Podvodnice teď září v novém dokumentu

 
Vypočítavá Anna Sorokinová, známá také jako Anna Delvey, podvedla banky, hotely i přátele, když se vydávala za bohatou německou dědičku. Chlubila se miliardovým jměním v zámoří, přitom je dcerou ruského řidiče kamionu, který se se svou rodinou přistehoval do Německa. V roce 2019 byla Anna uvězněna za sérii podvodů, kterých se dopustila. Netflix teď o ní vydává devítidílnou sérii s názvem Neskutečná Anna.
14.02.2022 14:35 |

podobné články

Poslední rozloučení s otcem Jaromíra Jágra: Parte odhalilo, že Dominika už patří do rodiny

 
Ani ne před týdnem navždy odešel z tohoto světa Jaromír Jágr senior, otec snad nejslavnějšího českého hokejisty. Jaromír (50) nyní zažívá opravdu smutné chvíle, kterým sychravé listopadové pošmourno jistě nepřidá. Zprávu o skonu milovaného tatínka sdělil prosřednictvím Instagramu a nyní bylo zveřejněno parte s informacemi o posledním rozloučení. 
20.11.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Pittsburg LÁKÁ JÁGRA! Rýsuje se velký návrat slavného Tučňáka?

 
Spekulace o návratu Jaromíra Jágra dál pokračují. Svou troškou do mlýna přispěl i manažer Pittsburgu, který Jágra chce pozvat na golfový turnaj a tam si s ním promluvit o návratu do Penguins.
11.05.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Přítel Kovandové dostal od Jágra dres: Nemyslím si, že věděl, pro koho to je, řekl

 
Zdá se, že přítel missky Lucie Kovandové, která strávila noc v bytě Jaromíra Jágra a díky tomu se z ní přes noc stala momentálně nejsledovanější miss, je velmi tolerantní. A to se mu vyplatilo. Dostal totiž od Jágra dres k narozeninám.
22.05.2015 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Lucie Kovandová (161 článků)