Článek

Poslední rozloučení s otcem Jaromíra Jágra: Parte odhalilo, že Dominika už patří do rodiny

 
Ani ne před týdnem navždy odešel z tohoto světa Jaromír Jágr senior, otec snad nejslavnějšího českého hokejisty. Jaromír (50) nyní zažívá opravdu smutné chvíle, kterým sychravé listopadové pošmourno jistě nepřidá. Zprávu o skonu milovaného tatínka sdělil prosřednictvím Instagramu a nyní bylo zveřejněno parte s informacemi o posledním rozloučení. 
20.11.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)
Podobné články

Parte věštkyně Jolandy odhalilo její skutečné jméno i věk! Vše bylo jinak!

 
Tak už je to černé na bílém. Poslední rozloučení s legendární věštkyní Jolandou (†55), která se proslavila svými notně svéráznými výstupy na televizních obrazovkách, proběhne ve čtvrtek 23. ledna, pouhých šest dní po jejím náhlém skonu. Co všechno vlastně odhalilo její parte?
22.01.2020 19:15 |

podobné články

Poslední rozloučení s Abrhámem (†82)! Rodina zveřejnila parte s tajemným citátem

 
Charismatický herec Josef Abrhám zemřel 16. května ve věku dvaaosmdesáti let. A stejně jako před rokem jeho milovaná žena Libuše Šafránková (†68) i on bude mít pohřeb v kostele sv. Anežky České na pražském Spořilově. Na dveřích kostela se nyní objevilo hercovo parte, které odhalilo, že se poslední rozloučení uskuteční 6. června od 13 hodin. 
03.06.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (323 článků) , Libuše Šafránková (382 článků)

Česká Barbie Dominika Myslivcová zhubla za měsíc 6 kg. Její tajemství se podařilo odhalit. Připravte se do plavek již dnes!

 
Známá modelka a idol mládeže Dominika Myslivcová používá přípravky na hubnutí! Řekli byste, že taková krásná a štíhlá dívka potřebuje hubnout? Rozhodli jsme se tedy vypátrat, co je na tom pravdy. Dominika často pózuje na módních fotografiích jako modelka. Proto si Dominika musí hlídat ideální váhu. Dominika na to vyzrála! Objevila nový přípravek na hubnutí OBETHIN, který spatřil světlo světa v Anglii a nyní přichází do ČR. Jak to vlastně funguje? Dominika si jednoduše 15 minut před každým jídlem vezme dvě tobolky OBETHINu a zapije vodou. OBETHIN obsahuje účinné látky rostlinného původu, které vyvolají pocit nasycení. „OBETHIN mi zcela vyhovuje. Prostě do sebe více jídla nedostanu. U každé diety jsem skučela hlady, ale je to poprvé, kdy nemám hlad, a ještě hubnu. S Obethinem to dokáže každá blondýna,“ směje se Dominika Myslivcová. Při každém jídle toho teď Dominika sní méně, a přesto netrpí hlady. A kila jdou dolů!
03.03.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (380 článků)

Našel Jaromír Jágr tu pravou? Krásná Dominika Branišová touží po založení rodiny

 
Po dlouhé době strávené o samotě se po boku Jaromíra Jágra (48) objevila nová žena. Krásná modelka Dominika Branišová (26) se vedle hokejového kanonýra objevila ve Špindlerově Mlýně, kde to mezi dvojicí pořádně jiskřilo. Nebylo by divu, kdyby se právě Dominika stala pro Jágra tou pravou, touží totiž po tom samém, po čem prahne jeho srdce - založení rodiny.
21.06.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Poslední rozloučení s tatínkem Jaromíra Jágra: Vdova Anna v slzách, legendární 68 měla na krajíčku

 
Před několika dny zemřel tatínek legendárního hokejisty Jaromíra Jágra (50) Jaromír Jágr starší (†82). Byl to právě on, kdo svého syna dovedl ke sportu, v němž byl a stále je skvělý. Poslední rozloučení s Jágrem starším proběhlo v úterý 22. listopadu v kostele v Kladně. Jak informují reportéři eXtra.cz, kteří jsou na místě, přítomna byla celá rodina.
22.11.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Otevřená zpověď synovce Jaromíra Jágra: Nikol mi dávala pastelky, s Ivou jsem byl v posteli

 
Málokdo zná Jaromíra Jágra tak dobře jako on. Přesto se dnes spolu téměř nebaví. Tím mužem je Jiří Kalla, synovec nejlepšího hokejisty Evropy, slavného sportovce, který právě dnes slaví padesáté narozeniny. Ačkoli ho prý v dětství moc nezažil, od jeho patnácti let byli nerozluční. Pamatuje si téměř všechny jeho expartnerky a chlubí se tím, že “měl” v posteli Ivu Kubelkovou. Jaký je ale život v rodině Jaromíra Jágra, kterou z jeho expartnerek měl nejraději, z jakého důvodu nechce mluvit o současné Dominice a proč si myslí, že jeho slavný strýc nebude nikdy mít děti? I na to nám Jágrův synovec ve velmi upřímném rozhovoru odpověděl. 
15.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Iva Kubelková (753 článků)

Blondýna a přípravky na hubnutí? Dominiko, je to pravda?

 
Zaslechli jsme, že známá modelka a idol mládeže Dominika Myslivcová používá přípravky na hubnutí! Je to pravda? Řekli byste, že taková krásná a štíhlá dívka potřebuje hubnout? Rozhodli jsme se tedy vypátrat, co je na tom pravdy. A co jsme nakonec zjistili? Dominika často pózuje na módních fotografiích jako modelka. A v modelingu se žádná kila navíc nepromíjí, hned by byla na fotografiích vidět. Proto si Dominika musí hlídat ideální váhu. Určitě to dámy znáte, že nenabrat rychle nějaké to kilo navíc dá pořádnou fušku. Dominika si navíc ráda občas dopřeje sladké. No kdo také ne, že? Ale znáte to, po sladkém jdou často kila nahoru. A co teď s tím? Dominika na to vyzrála! Objevila nový přípravek na hubnutí OBETHIN, který spatřil světlo světa v Anglii a nyní přichází do ČR. Jak to vlastně funguje? Dominika si jednoduše 15 minut před každým jídlem vezme dvě tobolky OBETHINu a zapije vodou. OBETHIN obsahuje účinné látky rostlinného původu, které vyvolají pocit nasycení. Při každém jídle toho teď Dominika sní méně, a přesto netrpí hlady. A kila jdou dolů! To se jí to potom udržuje taková dokonalá postava!
23.01.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (380 článků)

Pohřeb věštkyně a kartářky Jolandy: PARTE PROZRADILO JEJÍ PRAVÝ ŽIVOT

 
Tak už je to černé na bílém. Poslední rozloučení s legendární věštkyní Jolandou (†55), která na televizních obrazovkách proslula hláškami „vidím velký špatný“ a „budeš hodně někde“, se odehraje dnes, pouhých šest dní po jejím náhlém skonu. Co všechno vlastně odhalilo její parte?
23.01.2020 05:05 |

podobné články

Inna Puhajková promluvila o nové lásce Jaromíra Jágra! Jejich podobě se smáli i kolegové na Nově

 
I na Nově si z ní dělali legraci, že se vrátila k Jaromíru Jágrovi  (48) . Poté, co se objevily fotky Jaromíra Jágra s krásnou brunetkou ze Špindlerova Mlýna , řada lidí si dle fotky myslela, že se Jarda vrátil k Inně Puhajkové.  (34) Tak moc je nová partnerka Jágra Dominika B. moderátorce podobná .
10.07.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Inna Puhajková (416 článků)

Ráda vypadá sexy. Mladá přítelkyně Jaromíra Jágra miluje sukénky a podpatky, doma ale hokejistu svádí i v teplákách

 
Jako modelka působila Dominika Branišová  (26) hlavně v zahraničí. Díky jejímu statusu přítelkyně Jaromíra Jágra  (49) o ni začíná být zájem ale i mezi českými módními tvůrci. „ Jsem ráda za to, že potkávám nové lidi,“ řekla Super.cz Dominika, kterou jsme potkali na focení casual kolekce s názvem Beata Paradise Beaty Rajské  (58) .
18.04.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Beata Rajská (249 článků)

Hokejista se s ní má jako v bavlnce: Půvabná Dominika prozradila, jak se stará o Jaromíra Jágra

 
Po boku Jaromíra Jágra  (49) se Dominika Branišová  (26) objevuje už skoro rok a vztah hokejisty s půvabnou brunetkou jen kvete. Svému partnerovi je modelka oporou a podporuje ho, jak to jen jde.
21.05.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Rodina zavražděného učitele (†74) zveřejnila parte: Kdy proběhne poslední rozloučení?

 
Minulý týden došlo na středním odborném učilišti v Praze k obrovské tragédii. Teprve devatenáctiletý žák Jaroslav Ř. tu totiž mačetou zavraždil čtyřiasedmdesátiletého učitele Jana K. Spekuluje se nad tím, že se incident stal kvůli špatné známce. Na školní nástěnce se nyní objevilo učitelovo parte. Poslední rozloučení s ním proběhne ve středu 13. dubna, jak informoval Blesk.
06.04.2022 07:50 |

podobné články

Poslední rozloučení s lékařem Leošem Středou (†58): Rodina zveřejnila parte

 
Tragédie v Neprobylicích otřásla nejen samotnou obcí, ale také českou společností. Známého českého lékaře Leoše Středu (†58) měl v prostorách Euroinstitutu zastřelit jeho kamarád a známý režisér Boris Procházka (†75). Ten následně obrátil zbraň i proti sobě. Středova rodina nyní na Facebooku uveřejnila parte, čímž odkryla, kdy proběhne poslední rozloučení s lékařem a uznávaným odborníkem na výživu a estetické zákroky.
11.04.2022 07:45 |

podobné články

Nejdojemnější momenty z pohřbu Jágra staršího: Poslední modlitba Jardy, plačící vdova a starostlivá Branišová

 
Poslední rozloučení tatínka hokejové legendy Jaromíra Jágra (50) přineslo množství dojemných a smutných momentů. O jeden z nich se postarala Jágrova přítelkyně Dominika Branišová. Ta se ujala plačící Jágrovy maminky a byla jí po celou dobu obřadu velkou oporou. Stejně tak vyjádřili podporu svému kamarádovi a bývalému spoluhráči z reprezentace hokejoví borci Tomáš Plekanec a Jiří Šlégr. Na smutečním obřadu nechyběli ani reportéři eXtra.cz.
22.11.2022 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Tomáš Plekanec (594 článků) , Jiří Šlégr (464 článků) , Jiří Šlégr (465 článků)

Slunce v duši Ján Zákopčaník: Parte prozradilo poslední přání slavného meteorologa

 
Tato zpráva přišla jako blesk z čistého nebe. Navždy nás opustil legendární moderátor počasí Ján Zákopčaník, kterého si lidé pamatují díky hlášce „Dobrý večer a slunce v duši“. Zemřel 22. června ve věku 63 let. Na sociálních sítích koluje jeho parte, které odhalilo moderátorovo poslední přání.
24.06.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ján Zákopčaník (9 článků)

Pohřeb Libušky Šafránkové (†68) se blíží: Tajemství krásné fotografie na jejím parte

 
Poslední rozloučení s oblíbenou herečkou Libuškou Šafránkovou (†68) se blíží. Informace o posledním rozloučení nese parte opatřené citátem "Nikde mě nehledejte, jsem všude, také tedy ve vás". Na něm nebyla žádná fotografie Libušky jako filmové Popelky, ale dětská fotografie s jejím tatínkem. Proč se rodina rozhodla vybrat zrovna tuto fotografii?
23.06.2021 13:00 |

podobné články

Poslední rozloučení exmanžela Špinarové (†65) Víti Vávry (†68): Rodina ukázala parte!

 
Smrt populárního hudebníka a bývalého manžela zpěvačky Věry Špinarové (†65) Vítězslava Vávry (†68) všechny zaskočila, přestože bubeník podlehl důsledkům rakoviny plic. Rodina nyní zveřejnila parte s datem posledního rozloučení.
07.07.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (458 článků) , Vítězslav Vávra (38 článků)

Iveta Bartošová (†48) má už dvě parte! Kdo vyrobí třetí? A co by na něm bylo?

 
I několik dní "po smrti":http://www.extra.cz/mimoradna-zprava-iveta-bartosova-spachala-sebevrazdu "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) se rodinní příslušníci očividně nedohodli, "jak zpěvačku pohřbí":http://www.extra.cz/pohreb-ivety-se-odklada-az-na-pristi-tyden-zname-jasny-duvod. "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) "vyvěsil na branku domu v Uhříněvsi parte":http://www.extra.cz/rychtar-vyvesil-u-domu-ivety-parte-co-na-nem-je-budete-zirat, na němž informuje, "jak bude pohřeb probíhat":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-5-veci-ktere-se-urcite-stanou-na-pohrbu-ivety-bartosove, nezapomněl také podepsat zbytek rodiny.
09.05.2014 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6974 článků)

Česká Barbie Dominika Myslivcová zhubla za měsíc 6 kg. Tu je důkaz! I vy to dokážete, protože je to tak snadné!

 
Určitě to dámy znáte, že nenabrat rychle nějaké to kilo navíc, dá pořádnou fušku. Dominika si navíc ráda občas dopřeje sladké. No kdo také ne, že? Ale znáte to, po sladkém jdou často kila nahoru. Dominika na to vyzrála! Objevila nový přípravek na hubnutí OBETHIN. Dominika si jednoduše 15 minut před každým jídlem vezme dvě tobolky OBETHINu a zapije vodou. OBETHIN obsahuje účinné látky rostlinného původu, které vyvolají pocit nasycení. „OBETHIN mi zcela vyhovuje. Prostě do sebe více jídla nedostanu. U každé diety jsem skučela hlady, ale je to poprvé, kdy nemám hlad a ještě hubnu. S Obethinem to dokáže každá blondýna,“ směje se Dominika Myslivcová. Při každém jídle toho teď Dominika sní méně, a přesto netrpí hlady. A kila jdou dolů!
18.03.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (380 článků)