Článek

Poslední rozloučení s Mekym Žbirkou (†69): Soukromé fotky rodiny z pohřbu!

 
Poslední rozloučení se zpěvákem Miroslavem Žbirkou (†69) bylo sice jen pro zvané, ale jeho pozůstalí mysleli i na davy fanoušků a všechny, kdo se do smuteční síně nedostali. Krátce po obřadu ukázali i soukromé fotky přímo ze strašnického krematoria.
19.11.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (53 článků)
Podobné články

Tak šel čas s Mekym Žbirkou (†69): Legendární zpěvák kdysi předčil i Karla Gotta

 
Zpráva o smrti Mira Žbirky zasáhla českou i slovenskou hudební scénu. Není se přitom čemu divit. Slavný zpěvák byl legendou a patří mezi hrstku hudebníků, kterým se podařilo porazit Karla Gotta v anketě Zlatý slavík. Podívejte se, jak šel čas se slavným Mekym.
10.11.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6523 článků) , Mira Mira (106 článků)

Rozloučení s Mirem Žbirkou (†69): Na pohřeb dorazila slovenská prezidentka i zdrcený Zuna

 
Ve strašnickém krematoriu v Praze proběhlo poslední rozloučení se slovenským zpěvákem a skladatelem Miroslavem Žbirkou. Piety se zúčastnila rodina, blízcí přátelé a pozvaní hosté, mezi nimi slovenská prezidentka Zuzana Čaputová a český premiér Andrej Babiš. Veřejnost se kvůli platným proticovidovým opatřením mohla s hudebníkem rozloučit před obřadní síní, kde byla umístěna kondolenční kniha. Obřad šlo sledovat na projekci před krematoriem. Na místě bylo podle zpravodaje ČTK několik stovek lidí, řada z nich dorazila s bílými růžemi jako odkaz na Žbirkův hit Biely kvet. Pohřeb skončil velkým poklesem pro Mekyho.
19.11.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (53 článků)

Pohřeb Mekyho Žbirky (†69) ONLINE: Smutná prezidentka a davy hvězd a fanoušků

 
Česko i Slovensko se v pátek 19. listopadu loučilo se slavným skladatelem a hudebníkem Miroslavem „Mekym“ Žbirkou (†69). Ten podlehl vážnému a opakovanému zápalu plic. Poslední rozloučení se konalo v pražském Krematoriu Strašnice a celý obřad jsme sledovali ONLINE.
19.11.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (53 článků)

Všechny zásadní okamžiky pohřbu Mekyho Žbirky (†69): Čaputová s přítelem, opozdilec Janda a »zazděná« Černocká!

 
V pátek 19. listopadu se v krematoriu v pražských Strašnicích blízcí i fanoušci rozloučili s legendárním skladatelem a hudebníkem Mekym Žbirkou (†69). Na místo dorazily stovky lidí a nebyla nouze ani o hvězdy české i slovenské umělecké scény. Jak to probíhalo a kdo překvapil?
20.11.2021 05:15 |

podobné články

Poslední rozloučení s Mirem Žbirkou (†69) OBRAZEM: Pohřeb legendy spojil členy Elánu

 
Stovky lidí se dnes odpoledne ve strašnickém krematoriu v Praze rozloučily se slovenským zpěvákem a skladatelem Miroslavem Žbirkou (†69). Piety se účastnila rodina, blízcí přátelé a pozvaní hosté, mezi nimi slovenská prezidentka Zuzana Čaputová a český premiér Andrej Babiš. Poslední sbohem přišli říct i členové rozpadlé legendární kapely Elán Jožo Ráž a Vašo Patejdl.
19.11.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vašo Patejdl (46 článků) , Andrej Babiš (23831 článků) , Miroslav Žbirka (53 článků) , Jožo Ráž (114 článků)

Sbohem, Meky: Se Žbirkou se naposledy rozloučí i prezidentka Čaputová

 
Posledního rozloučení se zpěvákem a skladatelem Miroslavem Žbirkou (†69) se v Praze zúčastní i slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. V tiskové zprávě to oznámila Kancelář prezidenta Slovenské republiky.
19.11.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (53 článků)

Poslední sbohem Mekyho Žbirky (†69): Známí odvolávají účast?

 
Už zítra se jak Česko, tak Slovensko rozloučí s legendárním zpěvákem Mekym Žbirkou (†69)! Pohřeb jako takový proběhne v Praze, kde dlouhé roky žil. Další vzpomínkové akce ale i chystá i jeho rodná Bratislava. Právě tam by měla Mekyho památku uctít také slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (48).
18.11.2021 05:15 |

podobné články

Rozloučení s Petrem Mukem: Bartošová nedorazí, přijde až po pohřbu

 
Do divadla Broadway zamíří na rozloučení se zpěvákem Petrem Mukem celý showbyznys. Kamery iDNES.cz nabízejí svým čtenářům přímý přenos pietního aktu. Jisté ale je, že ani na jednom záběru nebude Iveta Bartošová. Do divadla nedorazí, soukromé rozloučení plánuje až po pohřbu. Oficiální pozvání do Broadwaye přitom zpěvačka dostala.
03.06.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (412 článků) , Iveta Bartošová (6908 článků)

Pohřeb Mira Žbirky (†69) pro zvané a pak... Kdo přišel na smuteční hostinu k Pohlreichovi!

 
V pátek 19. listopadu se v odpoledních hodinách konalo poslední rozloučení se zpěvákem Mirem Žbirkou (†69). Jak už to bývá, po pohřbu se vybraní smuteční hosté odebrali na kar, kde se společně v rámci možností dobře bavili. Jaké rodina v čele s manželkou Kateřinou (54) vybrala místo a kdo všechno dorazil?
19.11.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Mira Mira (106 článků)

Významný host na Žbirkově (†69) pohřbu: Zúčastní se i prezidentka Čaputová!

 
Posledního rozloučení se zpěvákem a skladatelem Miroslavem Žbirkou (†69) se v Praze v pátek zúčastní slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (48). V tiskové zprávě to dnes oznámila Kancelář prezidenta Slovenské republiky. Populární hudebník zemřel ve věku 69 let 10. listopadu. Slovenská prezidentka se tak do ČR vrátí v tomto týdnu podruhé.
18.11.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (53 článků)

6 pravdivých postřehů z pohřbu Ivety Bartošové, které vám jiná média nepřiznají!

 
Dnešní "pohřeb Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/rychtar-dnes-pohrbil-bartosovou-48-tohle-si-iveta-nezaslouzila byl všemi novináři a médii nervózně očekáván a ostře sledován. Konkurence u strašnického krematoria hlídkovala už od pátku, co by kdyby, a dnes se konečně všichni dočkali. Jak poslední rozloučení s Ivetou probíhalo, si můžete přečíst z "našeho online reportu":http://www.extra.cz/online-pavla-novotneho-z-pohrbu-dzambulky-media-okupuji-strasnice-proradny-jagr-neprisel-co-se-deje-na-miste. Ovšem ne všechno bylo tak, jak se zdálo. Když to všechno zhodnotíme, nic extrémně zajímavého se na pohřbu Ivety neudálo. Ovšem my vám teď vyzradíme šest zajímavých postřehů, které se určitě jinde nedozvíte!
13.05.2014 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6908 článků)

Sobotka se nakonec pohřbu Perese zúčastní. Do Izraele letí světové špičky

 
Pátečního pohřbu bývalého izraelského prezidenta Šimona Perese se zúčastní i český premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Potvrdili to pracovníci Úřadu vlády. Sobotka již dříve uvedl, že Česko bude na pohřbu zastupovat také ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Ze zahraničních státníků bude na pohřbu například americký prezident Barack Obama. Český prezident Miloš Zeman na pohřeb nepřijede.
29.09.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2500 článků) , Lubomír Zaorálek (2820 článků) , Bohuslav Sobotka (9573 článků) , Miloš Zeman (26693 článků)

Rodina Bartošové promluvila o pohřbu: Rychtář chce divadlo, nepřijdeme

 
Pozůstalá rodina po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) před několika minutami vydala oficiální prohlášení o jejím pohřbu. V žádném případě se nezúčastní pohřbu organizovaného jejím manželem Josefem Rychtářem. Podle nich se rozhodl uspořádat rozloučení, které by bylo pro její nejbližší traumatizující a nedůstojné. Rychtář odmítl jejich přání, aby zakončila svou cestu životem klidným a neokázalým pohřbem ve svém rodišti.
02.05.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6908 článků)

Žbirkova rodina oznámila, kdy bude pohřeb! Výběrem místa i způsobem obřadu překvapila!

 
Poslední rozloučení s muzikantem Miroslavem Žbirkou (†69), který zemřel ve středu 10. listopadu, proběhne ve strašnickém krematoriu v Praze 19. listopadu jen pro pozvané. Přenos obřadu bude na facebooku. Informaci přinesla ČTK.
12.11.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (53 článků)

Uctění Mira Žbirky (†69) : Lidé už od včerejšího večera nosí květiny a svíčky k jeho domu

 
Už od včerejšího dne nosí fanoušci slovenského zpěváka Mira Žbirka květiny či vzkazy k jeho domu i na další místa v Praze a Bratislavě. Poslední rozloučení se Žbirkou se koná dnes.
19.11.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Mira Mira (106 článků)

Hvězdný pohřeb Mira Žbirky (†69): Srdceryvné vzkazy na věncích!

 
V pátek se od 14 hodin v prostorách strašnického krematoria v Praze konalo poslední rozloučení s československou hudební legendou Miroslavem Žbirkou (†69). Rozloučit se přišlo mnoho lidí včetně celé řady známých osobností. Některé z nich přinesly i smuteční věnec. Co skrze něj zpěvákovi vzkázaly do nebe?
21.11.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (53 článků) , Mira Mira (106 článků)

Nejdojemnější fotky z pohřbu Ondřeje Buchtely (†20): Zdrcená přítelkyně i truchlící kamarád Lauko

 
Rodina v slzách a zaplněná pohřební síň. Tak vypadalo poslední rozloučení s hokejistou Ondřejem Buchtelou, který podlehl vzácnému nádoru na srdci. O tom, jaký byl talentovaný obránce kamarád, svědčila ohromná účast truchlících lidí, kteří se ani nevešli do obřadní síně v Bystřanech. Podívejte se na nejdojemnější fotografie z hokejistova pohřbu.
31.07.2020 12:40 |

podobné články

Poslední rozloučení s německým knížetem Richardem (†82): Sbohem mu dala evropská šlechta!

 
Evropská šlechta se zahalila do černého. V Německu proběhlo poslední rozloučení s knížetem Richardem (†82), hlavou rodu Sayn-Wittgenstein-Berleburg, který minulý týden zemřel. Pohřbu se zúčastnilo kolem 400 hostů. A poslední sbohem mu přijela dát i řada zástupců mezinárodní aristokracie.
22.03.2017 18:40 |

podobné články

Dojemné rozloučení s Milanem Lasicou (†81): První slova rodiny po utajeném pohřbu!

 
Ve středu odpoledne se v bratislavském krematoriu konalo tajné poslední rozloučení s hercem a humoristou Milanem Lasicou (†81), který zemřel v neděli na srdeční selhání přímo na jevišti. Loučení sice probíhalo čistě v kruhu nejbližších, jak ale rodina dala jasně najevo, pocity fanoušků jí lhostejné nejsou.
23.07.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (190 článků)