Článek

Poslední rozloučení s Janou Čechovou (†50), kterou údajně zabil sprej na mušky: Syn Vládík se dlouho držel

 
Krátký proslov řečníka, šest písní a potoky slz… Nejbližší rodina a přátelé se na Olšanských hřbitovech rozloučili s chovatelkou dobrmanů Janou Čechovou (†50), která zemřela zřejmě po vdechnutí volně prodejného přípravku na hubení hmyzu. Na rakvi byl věnec od syna Vládíka (6), kolem ní pak od maminky, sourozenců a partnera.
08.09.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Matka žaluje stát: Její syn Vládík (5) trpí neléčitelnou nemocí, podle úředníků je zdravý!

 
Vládík (5) z Chlumce u Ústí nad Labem trpí závažnou neléčitelnou metabolickou poruchou – fenylketonurií. Musí držet přísnou dietu, když ji poruší, může mu choroba poškodit mozek! Podle úředníků ale nemocný není... Vzali mu příspěvek 3000 korun na speciální stravu. Matka proto zažalovala stát!
25.09.2013 05:20 |

podobné články

Zázrak přírody: Malé mušky umějí stejné manévry jako stíhačky!

 
Mušky octomilky při úniku před predátory používají manévry podobné těm, které provádějí stíhací letouny: jsou schopné uhnout do strany o 90 stupňů nebo provést přemet.
12.04.2014 06:50 |

podobné články

Plakalo i nebe: Dojemné poslední rozloučení s čarodějnicí z Arabely Janou Andresíkovou

 
V pátek se konalo poslední rozloučení se zesnulou Janou Andresíkovou (†79). Hold přišli dát úžasné herečce jen ti nejbližší, protože v zemi platí přísná epidemiologická opatření kvůli pandemii koronaviru.
23.10.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Andresíková (62 článků)

Starostka Jilemnice: Nucené kvóty pro ženy nám politickou scénu nevylepší

 
Se starostkou Jilemnice Janou Čechovou (SNK Jilemnice) jsme si povídali nejen o komunálních volbách a o změnách, které plánuje v příštích letech. Prozradila nám také, proč je proti kvótám pro ženy a v souvislosti s tím upozornila i na další nevyřešený problém.
12.12.2014 12:45 |

podobné články

Sympatická sporťačka Darina Vymětalíková děsí: Přiznala myšlenky na sebevraždu!

 
Na obrazovce je to sice usměvavá profesionálka, ve v osobním životě zažívala Darina Vymětalíková ale okamžiky, které děsí každého rodiče. Její syn Vládík měl po porodu vážné zdravotní problémy a není divu, že se jeho matka po vyslechnutí diagnózy od doktorů málem zhroutila.
04.05.2017 16:45 |

podobné články

Sporťačka ČT Vymětalíková přiznala: Vyřízená přemýšlela o sebevraždě!

 
Sporťačka ČT Darina Vymětalíková (36) to v životě nemá jednoduché. Její syn Vládík měl po narození vážné zdravotní komplikace, dokonce lékaři i tvrdili, že už nikdy nebude vidět. Darina toto hrozné období nesla dost špatně...
04.05.2017 18:50 |

podobné články

Nechte zářit slunce ještě dlouho po setmění

 
Léto nám vyrazilo naproti a teplé večery nás nutí zůstávat venku dlouho do noci. Balkóny, terasy a zahrádky se plní lidmi, kolem světel se začínají rojit mušky a konverzace s přáteli bují s každou novou větou. Byl by téměř zločin zavírat se mezi čtyři stěny, když si můžete útulnou atmosféru vytvořit i na zahrádce, terase či balkóně. A ze slunečních paprsků, které vás celý den hřály do zad, můžete mít užitek i po setmění.
01.06.2015 00:10 |

podobné články

Česko se loučí s Janou Novotnou: Přišla Kvitová i Suková

 
Poslední rozloučení s tenistkou Janou Novotnou (49) probíhá v brněnském krematoriu. Dorazila rodina slavné sportovkyně i kolegyně z bílého sportu.
27.11.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Novotná (42 článků)

Poslední rozloučení s Janou Drbohlavovou (†78): NEČEKANÝ VZKAZ NA POHŘBU!

 
Převážně bývalí kolegové z Městských divadel pražských se ve středu ve strašnickém krematoriu loučili s Janou Drbohlavovou (†78) alias zubatou učitelkou z Dívky na koštěti. Nečekaný vzkaz přednesla Dana Batulková (61). Nad rakví přečetla dopis od Stanislava Fišera (87), který už 15 let nepromluvil ani slovo, protože po rakovině hrtanu přišel o hlas.
07.11.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (296 článků) , Stanislav Fišer (54 článků) , Jana Drbohlavová (51 článků)

Poslední rozloučení s Janou Drbohlavovou (†78): Rodina chce uspořádat soukromý obřad

 
Na začátku tohoto týdne nás navždy opustila herečka Jana Drbohlavová (†78), známá především jako učitelka Pešková z filmu Saxana a jako dabérka Nšo-Či z Vinnetoua či profesorky McGonagallové z filmů o Harrym Potterovi. Rodina rozhodla o tom, kde a jaké poslední rozloučení s herečkou proběhne a kde budou uloženy její ostatky.
30.10.2019 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Drbohlavová (51 článků) , Harry Potter (1502 článků)

Zázračný sprej? Prodlouží sex šestkrát

 
Takřka zázračný preparát – sprej, který dokáže prodloužit sex až šetkrát, byl vynalezen britskými vědci.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Vyhrajte praktické pomocníky na dovolenou - Panthenol sprej, osušku a batoh

 
Zúčastněte se naší SMS soutěže, odpovězte na jednoducjou otázku a vyhrajte jednu z praktických sad na dovolenou, která obsahuje i Panthenol sprej, který léčí spáleniny i dětské oděrky.
01.06.2009 08:05 |

podobné články

Sprej na hubnutí je u nás zakázán. Česku hrozí žaloba

 
České republice hrozí mezinárodní žaloba. Předmětem sporu je sprej na hubnutí.
11.09.2010 21:15 |

podobné články

Švýcaři žalují ČR kvůli spreji na hubnutí

 
Švýcarská společnost Herb-Pharma AG, která musela z trhu stáhnout sprej na hubnutí Hoodia, zažalovala české ministerstvo zdravotnictví (MZ). Firma tvrdí, že nesprávným rozhodnutím přišla o stamiliony korun a její škody dál stoupají. MZ potvrdilo, že žaloba na úřad už dorazila. Uvedla to dnes Česká televize (ČT). Sprej před několika měsíci označil Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) za nelegální, jeho prodej zakázal.
07.07.2011 22:35 |

podobné články

Sprej na radiátory, který sníží účty za teplo, by měl být na trhu už za dva roky

 
Pobočka jedné britské univerzity vyvíjí sprej, který lépe využije teplo z radiátorů v průběhu dne a po celé ploše místnosti.
11.08.2011 00:25 |

podobné články

Lidé v Rumburku se bojí. Pepřový sprej si koupila i mluvčí radnice

 
Zbraň sebou nosí nejen taxikáři, u nichž se snad ani nelze divit, ale i řada jiných obyvatel města. Děti dostávají do výbavy pepřový sprej, dospělí si pořizují zbrojní pasy a pořizují si střelné zbraně. To vše se děje navzdory navýšení počtu policistů v ulicích. Vrací se časy Divokého západu?
01.11.2011 13:35 |

podobné články

Mládek dostane od ODS sprej Živnostop

 
Občanští demokraté se v úterý před zahájením schůze Sněmovny znovu opřeli do stínového ministra financí za ČSSD Jana Mládka, který o víkendu na sjezdu strany přirovnal živnostníky k parazitům, kteří díky nižším odvodům tyjí na úkor zaměstnanců. Místopředseda ODS Martin Kuba proto představil sprej s názvem Živnostop, který chce Mládkovi k boji proti drobným podnikatelům poslat.
19.03.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (459 článků)

ODS posílá Mládkovi za jeho slova o parazitech sprej Živnostop

 
Výrok stínového ministra financí Jana Mládka (ČSSD) o tom, že živnostníci parazitují na zaměstnancích, nenechal nikoho chladným. ODS mu pohotově připravila jako dárek speciální sprej "Živnostop" proti živnostníkům za to, že je přirovnal k parazitům. Jeho následnou omluvu nepovažují členové ODS za upřímnou. Píše o tom server iDnes.cz.
19.03.2013 15:20 |

podobné články

Vynález století: Sledujte zázračný sprej, který odpuzuje nejen vodu. Budete překvapeni, co tenhle objev dokáže!

 
Doba jde stále dopředu a vědci neustále vymýšlejí nové a nové technologie. Jednou z nich je i tento zázračný sprej, který odpuzuje různé kapaliny.
22.06.2013 23:35 |

podobné články