Článek

Poslední rozloučení s hokejovým koučem Říhou proběhne v Pardubicích: Fanoušci jsou vítáni

 
Začátkem minulého týdne zemřel jeden z nejznámějších českých hokejových trenérů Miloš Říha (†61). Poslední rozloučení s legendárním koučem se uskuteční ve středu 9. září od druhé hodiny odpolední. Poslední sbohem mu nejbližší přijdou dát do pardubického krematoria.
07.09.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)
Podobné články

Poslední rozloučení s trenérem Milošem Říhou (†61): Síň praskala ve švech, fanoušci potichu plakali

 
Česko se rozloučilo s legendárním hokejovým trenérem Milošem Říhou. Ten v úterý 1. září náhle zemřel na selhání orgánů v pražském IKEMu. Říhův pohřeb začal ve 14 hodin v pardubickém krematoriu. Smuteční obřad byl přístupný pro veřejnost. S geniálním stratégem se tak přišli rozloučit nejen hokejisté a přátelé, ale i fanoušci. Na místo dorazilo kolem 80 lidí.
09.09.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)

VYSÍLALI JSME: Pohřeb hokejového kouče Miloše Říhy (†61), jemuž selhalo srdce

 
1. září mu vypovědělo srdce. Rodina, kolegové, přátelé a široká veřejnost milovníků ledního hokeje se dnes v krematoriu v Pardubicích od 14 hodin rozloučili se známým hokejovým trenérem Milošem Říhou (†61). Jak celá akce probíhala, se můžete podívat v obsáhlé fotogalerii článku.
09.09.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)

LÉČBA ŘÍHOU: Mytišči ani nemělo být v play off, teď je krok od finále KHL

 
Hokejový klub Atlant Mytišči, vedený českým trenérem Milošem Říhou, je po třech vítězstvích nad favorizovanými "železničáři" z Jaroslavle už jen krok od finále Kontinentální ligy.
29.03.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)

Soud rozdal tresty za vítání občánků v Ústí. Mandík a Macík budou platit

 
Ústecký okresní soud v pondělí potrestal podmíněnými tresty bývalého ústeckého primátora Víta Mandíka a někdejšího radního Josefa Macíka (oba ČSSD) za projekt Vítání občánků. Uznal je vinnými z pokusu porušení povinností při správě cizího majetku. Bývalí členové vedení města podle soudu neoprávněně umožnili získat majetkový prospěch společnosti, která vítání občánků organizovala. Zakázka byla podle soudu předražená.
30.01.2017 16:35 |

podobné články

Festival Vítání prváků osloví i cestující v MHD

 
V týdnu od 6. 10. do 12. 10. 2014 proběhne v Českých Budějovicích studentský festival Vítání prváků. Jedná se o týdenní studentský festival, jehož pořadatelem je studentské universitní divadlo SUD. Na průběhu letošního ročníku festivalu se bude podílet také Dopravní podnik města České Budějovice.
04.10.2014 21:36 |

podobné články

Nejistota přítelkyně zesnulého trenéra Miloše Říhy (†61): Pustí ji na pohřeb?

 
Přišla o muže, který kvůli ní opustil rodinu, neví, jestli se s Milošem Říhou (†61), bývalým koučem hokejového nároďáku, bude moct rozloučit. Trápení Soni Obšutové (41) nezná mezí.
05.09.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků)

Nehoda opředená tajemstvím: Poslední rozloučení s hokejistou Šafaříkem proběhne v rodinném kruhu

 
Náhlá smrt extraligového šampiona Michala Šafaříka (†43) zasáhla nejen jeho rodinu, ale také přátele a spoluhráče. Hokejista přišel o život při strašlivé autonehodě. Rodina teď zveřejnila jeho parte a je známo datum, kdy proběhne poslední rozloučení.
23.11.2020 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šafařík (5 článků)

V Pardubicích proběhne důležitá konference

 
V úterý 5. června proběhne v Pardubicích významná konference nazvaná Rovná práva pro všechny, která je určená především pro občany se zdravotním postižením, poskytovatele sociálních služeb, pracovníky veřejné správy a neziskových organizací.
02.06.2012 10:35 |

podobné články

Rozloučení s Jacksonem proběhne v pátek v Neverlandu

 
Poslední rozloučení s popovým zpěvákem Michaelem Jacksonem proběhne v pátek na jeho ranči Neverland v Kalifornii, samotný pohřeb v rodinném kruhu se pak má odehrát v neděli.
30.06.2009 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1722 článků)

Konec tajného jednání o pohřbu Jana Třísky (†80): Víme, kde a kdy proběhne!

 
Konečně se ví, kdy a kde proběhne poslední rozloučení s legendárním hercem Janem Třískou (†80). Ten byl dlouhá léta členem souboru Národního divadla, a tak pohřeb proběhne v pátek 6. října tam.
28.09.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tříska (234 článků)

Pivovar uvádí edici piv s hokejovým motivem

 
Krušovice fandí hokeji a na trh uvádí novou limitovanou edici piv s hokejovým motivem. Značka se stala oficiálním partnerem Mistrovství světa v ledním hokeji a k této dlouho očekávané sportovní události představuje nový hokejový design limitované edice piv.
14.03.2015 12:05 |

podobné články

Rozloučení s předsedou Senátu Jaroslavem Kuberou proběhne 3. února 2020 v Teplicích a Praze

 
Veřejnost se bude moci rozloučit s předsedou Senátu Jaroslavem Kuberou v pondělí 3. února 2020 od dopoledních hodin v Teplicích, kde proběhne smuteční rozloučení.
22.01.2020 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků)

Chystáte se na dovolenou na kolech? Předejděte problémům a jeďte tam, kde jsou cyklisté vítáni!

 
Každý pátý Čech je zapálený cyklista, který na kole jezdí několikrát do týdne a vyráží i na delší výlety. Není divu, že zájem o cyklodovolené roste. Spousta cyklistů se dnes ale nespokojí se spaním v kempu - hledá větší komfort. Chystáte se také na kola? Poradíme vám, jak poznáte hotel, kde jsou cykloturisté vítáni a dočkají se i speciálních služeb, a prozradíme místa, kam vyrazit za kvalitními stezkami a stejně kvalitním ubytováním.
22.07.2013 10:20 |

podobné články

Podraz na Růžičku? Další svědectví o nenávisti! Co se dělo ve Slavii před jeho odchodem? Nikdo se zahořklým koučem nemluvil!

 
"Hlavně nic neřešit před MS," zní hokejovým prostředím, ale v řadě lidí spojených s prazvláštní kauzou "úplatku", který měl převzít na skandální videonahrávce trenér Vladimír Růžička, zůstává hořká pachuť a hlavně obavy, že celá kauza nejen, že byla vykonstruovaná ve snaze Růžičku poškodit, ale Růžičku i poškodí, protože některé otázky se budou důležití svědci bát zodpovědět.
25.04.2015 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (340 článků) , Vladimír Růžička (336 článků)

Dojemné vzpomínky na Říhu: Byl to jeden z nejlepších trenérů, které jsem znal, říká Dušan Salfický

 
Hokejisté, funkcionáři i fanoušci se dnes odpoledne mohli naposledy rozloučit s vynikajícím trenérem Milošem Říhou. Do pardubického krematoria, kde proběhl smuteční obřad, dorazil například Filip Pešán, který vystřídal Říhu na lavičce nároďáku. Poslední sbohem přišel svému bývalému trenérovi říct i funkcionář pardubického klubu a někdejší šikovný brankář Dušan Salfický. Oba se pak podělili o své pocity a vzpomínky na emotivního kouče, který zemřel 1. září na selhání orgánů.
09.09.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Říha (100 článků) , Dušan Salfický (8 článků)

Putin: Gayové v Soči jsou vítáni, ale nesmějí si všímat dětí

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes opět ujistil, že homosexuálové se budou moci v dějišti nadcházející zimní olympiády v Soči na jihu země cítit vítáni a nebudou se muset obávat žádného pronásledování. Ale vzhledem k ruskému zákazu propagandy homosexuality a pedofilie budou muset "nechat na pokoji děti", dodal Putin podle agentury AP.
17.01.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3541 článků)

Uprchlíci, jste vítáni, otevřel náruč Jean-Claude Juncker

 
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker vzkázal uprchlíkům, že jsou v Evropě vítáni. Podle něj je jejich přijetí povinností Evropanů. Zprávu o jeho kroku přinesl server Zprávyextra.cz. Juncker tak učinil v rámci proslovu na 13. kongresu Evropské odborové konfederace.
30.09.2015 09:41 |

podobné články

Česko-německý spisovatel: Že by kariéru Merkelové ukončilo „vítání uprchlíků“? Úplný nesmysl. Její působení hodnotím jako skvělé

 
ROZHOVOR "Působení kancléřky Merkelové hodnotím jako skvělé. Zařadila se po bok největšímu poválečnému kancléři Konradu Adenauerovi," hodnotí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz česko-německý spisovatel a publicista Tomáš Krystlík. Odmítá tvrzení, že kariéru Merkelové ukončilo rozhodnutí z léta 2015, když prohlásila, že migranti jsou vítáni a že to zvládnou. "Kdyby tomu tak bylo, pak by v zemských volbách v Hesensku museli zaznamenat velký úbytek hlasů Zelení, strana, která je na německé politické scéně zřetelně nejvíce proimigrační. Opak byl pravdou. Zeleným hlasy prudce přibyly," vysvětluje.
03.11.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Konrad Adenauer (12 článků)

Pohřeb Paula Walkera (†40) jen pro rodinu: Fanoušci se loučili po svém

 
Herec Paul Walker (†40) zemřel při tragické nehodě 30. Listopadu, pohřeb mu vystrojili až po 14 dnech. Poslední rozloučení s hvězdou filmů Rychle a zběsile bylo neveřejné. Fanoušci přání rodiny mít soukromí respektovali, rozloučení uspořádali na místě, kde přišel o život.
15.12.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (196 článků) , Paul Walker (87 článků)