Článek

Poslední řežba v Rozhlasu: Pirát a šílenec, hřímal Babiš. I SPD má víc než ODS, smál se Hamáček Fialovi. A největší výbuch přišel s Okamurou...

 
Je to tady. Ve 14 hodin odpoledne skončila poslední předvolební debata a otevřely se volební místnosti. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se ve vysílání pořádně rozčílil. Nad slovy předsedy ODS Petra Fialy. Ale Fiala Babišovi po chvíli ránu vrátil. Na Jana Hamáčka vytáhl lithium. Babiš po chvíli udeřil i na koalici Pirátů a STAN, konkrétně na experta této koalice pro oblast zdravotnictví Ondřeje Dostála. „To je šílenec!“ V rozhlasovém studiu to vřelo.
08.10.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků) , Petr Fiala (2173 článků) , Jan Hamáček (3284 článků)
Podobné články

Pekarová chce euro a migranty, Jurečka možná... Babiš se utrhl a smál se Fialovi

 
Andrej Babiš (ANO), Ivan Bartoš (PirSTAN), Petr Fiala (SPOLU), Tomio Okamura (SPD) a moderátoři Terezie Tománková, Petr Suchoň se sešli v poslední předvolební debatě na CNN Prima NEWS. Díky hlasování diváků do druhé části debaty postoupili Petr Fiala a Andrej Babiš. Ti se však „chytli“ ještě v sestavě čtyř. Babiš se Fialovi smál za koalici SPOLU.
03.10.2021 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků) , Petr Fiala (2173 článků) , Tomio Okamura (2687 článků) , Petr Suchoň (116 článků) , Ivan Ivan (2179 článků)

„Babiš na vás žárlí,“ řekl Moravec Fialovi. Hamáček jen zíral, z jakého úhlu jde kritika za roušky

 
V nedělních Otázkách Václava Moravce se střeli předseda ČSSD Jan Hamáček a předseda ODS Petr Fiala. Ten hodil na vládu několik slovních granátů. „To, že tady premiér Andrej Babiš selhal a ještě lidem lhal, to je prostě pravda,“ vypálil mimo jiné. Hamáček vládu bránil a připomněl Fialovi jeho vlastní slova ze srpna, kdy tvrdil, že nevidí smysl v plošném nošení roušek.
27.09.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků) , Petr Fiala (2173 článků) , Jan Hamáček (3284 článků) , Václav Moravec (666 článků)

Babiš si z vás dělal srandu, smál se Jurečka Hamáčkovi. Ten spustil o „legendárních bitvách“ Maláčové

 
Hosty Partie Terezie Tománkové byli předseda sociální demokracie Jan Hamáček a předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. Ve studiu to mezi nim pořádně jiskřilo. Hamáček varoval, že ODS rozprodá Česko. „My nebudeme podporovat privatizaci Českých drah a České pošty, aby tady někdo rozprodával českou politiku jak v devadesátkách,“ rozjel se Hamáček. Jurečka se Hamáčkovi smál za společnou koalici s ANO. „Kde jste s tím došli? Andrej Babiš vás úplně rozcupoval a dělal si z vás srandu,“ vypálil Jurečka.
05.09.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků) , Jan Hamáček (3284 článků) , Marian Jurečka (834 článků)

Babiš: Budu pracovat do poslední chvíle, než to předám Fialovi

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes dorazil do Ústřední vojenské nemocnice na třetí dávku očkování. U té příležitosti mimo jiné zmínil povolební vyjednávání. „Budu samozřejmě dělat všechno pro to, abychom řešili covid, v pondělí máme tripartitu ohledně situace v automobilovém průmyslu, budeme se bavit o minimální mzdě, takže já budu normálně pracovat až do poslední chvíle, než předám samozřejmě tu funkci panu Fialovi,“ sdělil Babiš.
14.10.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků)

Okamura hřímal kvůli normě o exekutorech. Poslanci ji totiž odmítli

 
Předloha hnutí Úsvit o zavedení územní příslušnosti exekutorů podle krajů byla dnes ve sněmovně důvodem zvýšeného hlasu předsedy Úsvitu Tomio Okamury. Sněmovna totiž normu vrátila autorům nejenom k dopracování, ale navíc ji nazval ministr pro legislativu Jiří Dienstbier (ČSSD) legislativním paskvilem. A to Okamuru nadzvedlo ze židle. Proto hřímal a hřímal...
15.05.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2687 článků)

Fiala a bizon. FOTO z kontaktní kampaně ODS. Začala řežba: Honzejk obrátil oči v sloup. Jurečka prohlásil cosi o pražských redakcích...

 
Lídr ODS Petr Fiala se vyfotil s bizonem. Podle Bakalova novináře je to špatně. „Takhle si představujete kontaktní kampaň?“ A vzápětí se strhla ostrá řežba v komentářích. Prý jestli byl Feri dost kontaktní. Lidovec Jurečka si také přisadil. I v zemědělství prý pracují lidé! Padlo také obvinění ze spolupráce s Andrejem Babišem. Tohle Bakalův novinář Honzejk asi nerozdýchá.
05.06.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků) , Petr Fiala (2173 článků)

ODS chce zvýhodnit své bohaté voliče, říká Pirát z Moravy. A od ANO a SPD žádnou odpovědnost ani nečekal

 
ROZHOVOR „Na této tragédii, která může zničit rozpočty krajů, obcí a budoucnost našich potomků, je obzvlášť smutná účast ODS. Odpovědnost u ANO ani SPD nečekám, ale že to v takovém rozsahu podpoří i ODS, mě překvapilo. ODS se tím zjevně snaží splnit svůj předvolební slib. Dělají to především pro své voliče, kteří se podle mého názoru rekrutují spíše z těch s vyššími příjmy, které tento návrh finančně zvýhodní. Za rozpočtově odpovědný považuji návrh mého pirátského kolegy Mikuláše Ferjenčíka, který navrhl zvýšení slevy na daňového poplatníka. Doufám, že Senát návrh zásadně upraví, než jej Sněmovně vrátí,“ myslí si Pirát Martin Švadlenka, zastupitel Olomouckého kraje.
28.11.2020 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (38 článků)

Feri „děkoval“ Babišovi za polibek smrti, Okamura slyšel ve Sněmovně Hitlera

 
„Žvanírna“ je zpět. Dva dny se zatím konala ustavující schůze nové Sněmovny, hned zkraje ji provází hádky. Důvod k úsměvu má Andrej Babiš, jehož ANO má v čele Sněmovny svého šéfa Radka Vondráčka. Přesto Babiš hřímal a hrozil předčasnými volbami. Mezi lidi prý chodí rád. Dominik Feri (TOP 09) mu před poslanci „poděkoval“ za polibek smrti, zatímco v zákulisí hřímal Tomio Okamura (SPD) a mluvil o „klerofašistovi“, kterému chybí pouze knírek a mluví prý jako Adolf Hitler.
23.11.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (775 článků) , Andrej Babiš (23554 článků) , Tomio Okamura (2687 článků) , Dominik Feri (336 článků)

Nová DVD: Řežba v Tombstone, 13 přání, Pařba na třetí a Rebel bez příčiny

 
Mickey Rourke a Danny Trejo hrají hlavní postavy westernu Řežba v Tombstone. Malé dívky ocení nové příhody z Monster High: 13 přání. Komedie Pařba na třetí se odehrává dva roky po Pařbě v Bangkoku. Nesmrtelný James Dean i po více než půlstoletí září jako Rebel bez příčiny na Blue-Ray.
01.10.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Mickey Rourke (71 článků) , James Dean (33 článků) , Danny Trejo (14 článků) , James Dean (23 článků)

Geniální debilita! Earth Defense Force 5 je parádní řežba ve stylu béčkových sci-fi

 
Už jsou tady zas! Řeč není o nikom jiném než o mimozemšťanech, kteří chtějí opět vyhladit lidstvo a získat Zemi do svých emzáckých spárů. Vlastně počkat, oni jsou tu tentokrát úplně poprvé, protože nový díl oblíbené béčková sci-fi série se odehrává v jiné realitě. Je to ale jedno, protože Earth Defense Force 5 je opět parádní řežba plná osobitého humoru. Jde o exkluzivní PlayStation 4 hru distribuovanou v Evropě výhradně digitálně.
15.01.2019 19:05 |

podobné články

Kšefty, tlachalové! Okamura, Hamáček a Ondráček se servali kvůli migraci

 
Zástupci stran a hnutí vystoupili v další předvolební debatě Speciál 360°: Hlas lidu vysílané na CNN Prima NEWS. K tématu migrace tentokrát promluvil vicepremiér ČSSD Jan Hamáček, který se dostal do ostrého názorového střetu s předsedou SPD Tomiem Okamurou, kterého obvinil z pořádání festivalu demagogie. Do Okamury se pustil také místopředseda bezpečnostního výboru za KSČM Zdeněk Ondráček, když se chvástal, že SPD první přišlo s nulovou tolerancí k migraci. Předseda Poslanecké sněmovny za hnutí ANO Radek Vondráček zdůrazňoval, že právě premiér Babiš a jeho maďarský protějšek Orbán zabránili kvótám v celé Evropě.
22.09.2021 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3284 článků)

Kšefty, tlachalové! Okamura, Hamáček, Vondráček a Ondráček se servali kvůli migraci

 
Zástupci stran a hnutí vystoupili v další předvolební debatě Speciál 360°: Hlas lidu vysílané na CNN Prima NEWS. K tématu migrace tentokrát promluvil vicepremiér ČSSD Jan Hamáček, který se dostal do ostrého názorového střetu s předsedou SPD Tomiem Okamurou, kterého obvinil z pořádání festivalu demagogie. Do Okamury se pustil také místopředseda bezpečnostního výboru za KSČM Zdeněk Ondráček, když se chvástal, že SPD první přišlo s nulovou tolerancí k migraci. Předseda Poslanecké sněmovny za hnutí ANO Radek Vondráček zdůrazňoval, že právě premiér Babiš a jeho maďarský protějšek Orbán zabránili kvótám v celé Evropě.
22.09.2021 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3284 článků)

Kladenský Pirát Václavovič složil mandát kvůli koalici s SPD

 
Obětováním mandátu zastupitele se vypořádal Jakub Václavovič (Pirát zvolený za Kladeňáky) s plánovanou koalicí v Kladně. Koalici uzavřela ODS s ANO, Kladeňáky a SPD. Právě spolupráce s okamurovci však je mnohým trnem v oku. Piráti jako strana deklarovali, že s SPD a KSČM spolupracovat nebudou, proto se Václavovič vzdal mandátu a přenechal jej náhradnici.
10.10.2018 05:31 |

podobné články

Profesoru Fialovi došla trpělivost. Komunální koalice ODS s SPD a KSČM už je prý moc

 
Uzavření dvou koalic na komunální úrovni s SPD kritizují předseda ODS Petra Fiala a někteří další jeho straničtí kolegové. Z toho důvodu se situací v Hranicích na Moravě, kde se místní ODS chce spojit nejen s SPD, ale i KSČM, bude zabývat předsednictvo občanských demokratů, upozornil server Echo24.cz.
30.10.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2173 článků)

To byla řežba: Z prvního Duelu VyVolených vyšel vítězně hysterický Vladko. El Nino jde domů

 
Tak tohle byla řežba. Historicky první Duel čtvrté série VyVolených má svého vítěze. A hned při prvním vyřazovaní bylo ve studiu pěkné horko. 87 procent hlasů a šátek imunity získal Vlado, který se vrátil zpátky do vily.
06.09.2013 22:25 |

podobné články

FOTO Místo hokejek meče. Hokej zastínila středověká řežba

 
Rány mečem a sekerami a téměř brutální řežba ve středověké zbroji. Tak vypadá Bitva národů, souboj v kontaktním středověkém boji, který se letos odehrál na pražském Petříně.
10.05.2015 08:20 |

podobné články

Se zbabělou ODS končím, napsala Nečasová Fialovi

 
Ostrými slovy se manželka expremiéra Petra Nečase Jana Nečasová (dříve Nagyová) rozloučila s ODS. Předsedovi Petru Fialovi napsala dopis, v němž mu vyčetla, že do ní veřejně kopal. Petr Nečas v ODS zůstává.
26.08.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2173 článků) , Petr Nečas (9372 článků) , Jan Fiala (146 článků) , Jan Fiala (146 článků)

Nechci jít do kriminálu! Nebudu to podepisovat! Hamáček dorazil do Partie v roušce a nakládal protikorupčním neziskovkám, které si nadiktovaly zákon

 
Hosty nedělní Partie TV Prima byli ministr vnitra, předseda ČSSD Jan Hamáček a poslankyně Jana Černochová (ODS). Oba se pustili do premiéra Andreje Babiše (ANO). Hamáček vyzval občany, aby ve všech uzavřených prostorách nosili roušky. Hamáček zdůraznil, že si odmítá jít sednout do kriminálu. Došlo i na pitvání jednoho brčka z pražského klubu Techtle Mechtle, kde se nakazilo víc než sto osob. „Co tam asi dělali s tím jedním brčkem?“ zeptala se moderátorka Terezie Tománková. A Hamáček odpověděl...
26.07.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23554 článků) , Jan Hamáček (3284 článků) , Jana Černochová (568 článků)

Otec zabitých dětí řval na hořícího vraha: Šílenec se mu smál do očí!

 
Antonín B. (†57) své sousedy nenáviděl. Projevovalo se to i v jeho stížnostech, kterými bombardoval úřady a ve kterých volal po návratu zlatých časů socialismu. Nejen proto je jeho okolí přesvědčeno, že právě on stojí za zničujícím výbuchem ve Frenštátě. Svědectví otce mrtvých dětí Radimka (†5) a Adélky (†2) to potvrzuje. A odhaluje, že se mu vrah smál do očí předtím, než zemřel v plamenech.
22.02.2013 11:55 |

podobné články