Článek

Poslední momenty zesnulé Simony Postlerové. Před smrtí ještě stihla zavolat Bohdalové

 
České celebrity oplakávají smrt Simony Postlerové. Oblíbenou herečku našli v neděli v jejím bytě bez známek života. Co stojí za jejím náhlým odchodem, je stále velkou neznámou. Jak informuje deník Blesk, nic nenasvědčovalo tomu, že by měla zdravotní komplikace. Ještě o víkendu zkoušela na divadelních prknech a dokonce stihla popřát i Jiřině Bohdalové k narozeninám. 
08.05.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1358 článků) , Simona Postlerová (119 článků)
Podobné články

Zpověď matky Simony Postlerové: S dcerou se do smrti nesmířily a nepřišla jí ani na pohřeb

 
Dlouhá léta spolu nepromluvily, přesto Janu Postlerovou (80) smrt dcery Simony Postlerové (†59) naprosto zdrtila. A to byl podle jejích slov i důvod, proč nepřišla na poslední rozloučení. „Já to prostě nejsem schopna přijmout. Nejde to. Je to pro mě stále děsivá noční můra,“ uvedla matka zesnulé herečky pro Blesk.
16.05.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (119 článků)

Problémy Simony Postlerové: Herečka se před smrtí topila v dluzích, na rodinu byla založena sbírka

 
Smrt herečky Simony Postlerové (†59) zasáhla fanoušky i její kolegy. Na povrch ale postupně vycházejí některé detaily, které byly do dnešních dnů před veřejností skryty. Například to, že měla mít před smrtí finanční problémy, jak informoval Blesk.
13.05.2024 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (119 článků)

Poslední snímky Simony Postlerové: Herečka se objevila na pohřbech Županiče a Hlaváčové

 
Celé Česko zůstalo v šoku, když vzešla na povrch zpráva o úmrtí Simony Postlerové. Herečka zemřela v pouhých 59 letech z prozatím neznámých příčin. Naposledy se Simona objevila ve společnosti při smutných příležitostech, na pohřbu Ladislava Županiče měla smuteční řeč. Ujít si nenechala ani poslední rozloučení s Janou Hlaváčovou, jak zachytili přítomní fotografové. 
06.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (247 článků) , Ladislav Županič (51 článků) , Simona Postlerová (119 článků)

Smrt Simony Postlerové otřásla Dagmar Havlovou: Zdrcená herečka sdílela dojemnou vzpomínku

 
Smrti Simony Postlerové zasáhla celou českou veřejnost. Do jejího domu na Vinohradech dorazila záchranka v neděli 5. května po poledni, herečce už ale nebylo pomoci. Zemřela v devětapadesáti letech. Za talentovanou herečku na sociálních sítích truchlí nejen první dáma Dagmar Havlová, ale také herci Jiřina Bohdalová, Miroslav Etzler či moderátorka Ester Janečková.
06.05.2024 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (481 článků) , Jiřina Bohdalová (1358 článků) , Dagmar Havlová (1515 článků) , Simona Postlerová (119 článků) , Ester Janečková (253 článků)

Krutý osud Simony Postlerové: Syn trpí těžkým autismem, milovaného muže jí vzala rakovina

 
Herecký svět zasáhla smutná zpráva o úmrtí Simony Postlerové. Oblíbená herečka byla nalezena bez známek života v bytě na Vinohradech, a to v pouhých 59 letech. Ačkoli se ve společnosti objevovala povětšinou s úsměvem na tváři, život se s ní nemazlil, jak přiznala pro deník Blesk. 
05.05.2024 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (119 článků)

Dojemné projevy z pohřbu Simony Postlerové: Vacek se rozplakal, Töpfer jí poslal vzkaz do nebe

 
Na pohřbu Simony Postlerové (†59) vystoupilo několik jejích kolegů, kteří veřejně zavzpomínali na nejhezčí společná setkání. Například velice dojemný, ale zároveň úsměvný proslov měl herec Petr Vacek, který na konci projevu neudržel slzy a rozplakal se. Podobný problém měl i herec Tomáš Töpfer. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
16.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (214 článků) , Simona Postlerová (119 článků) , Petr Vacek (90 článků)

První slova maminky náhle zesnulé Postlerové. Bolest, zoufalství a strach o vlastní život

 
Zpráva o úmrtí Simony Postlerové vyrazila všem dech. Oblíbená herečka navždy odešla v pouhých 59 letech. Zanechala po sobě dceru Janu Magdalénu a syna Damiána, který je těžký autista. Po Simoně truchlí nejen děti, ale i její maminka. "Je mi hrozně zle," řekla zlomeně pro web TN.cz.
06.05.2024 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (119 článků)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1710 článků) , Michal Hrdlička (708 článků)

Nejtěžší chvíle Postlerové: Když manžel umíral, musela jsem se postarat o syna

 
Boj se zákeřnou rakovinou prohrál manžel známé dabérky Simony Postlerové (51) hudebník Zdeněk Hrášek (†62). V nejtěžších chvílích mu ale byla jeho milovaná žena na blízku a oporou. V posledních minutách s milovaným manželem ale Postlerová být nemohla…
01.11.2016 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (119 článků)

Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

 
Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany Postlerové (80), která se neukázala ani na pohřbu. Rodinný přítel a majitel pražského Divadla Ungelt Milan Hein (77) pro iDNES.cz odhalil, jaký byl vztah mezi matkou a dcerou Postlerovými.
02.02.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (983 článků) , Kate Alexander (9 článků) , Alexander Alexander (431 článků)

Obavy o nemocného syna Simony Postlerové. Damián přišel o oba rodiče, zůstaly mu jen sestra a babička

 
Herečka Simona Postlerová zemřela o víkendu v pouhých 59 letech. Zanechala po sobě dceru Janu Magdalénu a syna Damiána, který trpí autismem, jak před lety prozradila pro Radiožurnál. Herečka se o svého syna láskyplně starala až do své předčasné smrti. Nyní už Damián Hrášek nemá ani jednoho z rodičů, a tak se o něj zřejmě bude starat jeho o dva roky starší sestra Jana Magdaléna společně s maminkou Simony.
06.05.2024 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (119 článků) , Jana Postlerová (48 článků)

Oslavu osmdesátin Bohdalové málem zkazil hokej

 
Včerejší soukromá oslava Jiřiny Bohdalové , jež se v úterý dožila osmdesátky, přilákala do pražského Michnova paláce desítky známých tváří. A dorazil i vážně nemocný exprezident Václav Havel s manželkou Dagmar . „Nemohl jsem si nechat ujít možnost, abych popřál paní Bohdalové,“ uvedl. Výbornou atmosféru kazil jen bláznivý nápad některých hostů v čele s Martinem Dejdarem , kteří místo aby se věnovali oslavenkyni, tři hodiny sledovali zápas českých hokejistů se Slovenskem na právě probíhajícím mistrovství světa v ledním hokeji. „Jiřina to dvě třetiny jakž takž vydýchala, ale pak jí došla trpělivost a tak napůl vážně a napůl z legrace kolegům řekla, že by jim nejradši vyrvala ze zdi šňůru. Bylo ale těžké se hokeji nevěnovat, byl to velmi vypjatý zápas,“ směje se ještě dnes pořadatel akce Petr Salava. Ten prý ještě takovou slávu nezažil.
07.05.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6485 článků) , Jiřina Bohdalová (1358 článků) , Martin Dejdar (550 článků) , Petr Václav (1049 článků)

Díky staršímu synovi tady máma ještě je, říká Stašová o nemoci Bohdalové

 
Simona Stašová (68) prozradila podrobnosti o zdravotních potížích maminky Jiřiny Bohdalové (92), se kterými legendární herečka bojovala začátkem roku. Kvůli plicní embolii byla dva týdny v nemocnici v kritickém stavu. S péčí pomáhali i Bohdalové vnuci.
15.06.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1358 článků) , Simona Stašová (434 článků)

Krásná Anikó (†20): Volala jméno svého vraha!

 
Anikó (†20), kterou podle všeho zavraždil její přítel David B. (23), stihla ještě před smrtí zavolat rodičům. Její poslední slova? Podle slovenského Nového času stihla do telefonu ještě říct jméno svého vraha!
09.01.2010 14:40 |

podobné články

Vnuk Bohdalové Marek Ciccotti: Proč se styděl za svůj původ a co řekl o slavné babičce

 
Na oslavu 79. narozenin saxofonisty Felixe Slováčka dorazila celá plejáda slavných osobností. Nechyběla ani ikona české kinematografie a herectví všeobecně Jiřina Bohdalová (91). Tu doprovodil její vnuk Marek Ciccotti (36). Vyrůstat ve stínu slavné matky Simony Stašové (67) a ještě slavnější babičky rozhodně není nic jednoduchého, ale zároveň to má jistě své kouzlo. V rozhovoru pro eXtra.cz vnuk Bohdalové prozradil, jak se s tím vyrovnával a jaká je jeho babička v soukromí. 
28.05.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1358 článků) , Simona Stašová (434 článků) , Felix Slováček (1623 článků)

Co nevíte o příteli Bohdalové: Proč s ním Jiřinka tráví tolik času? Galerie chlapů Bohdalové!

 
To je ale souhra. Společník Jiřiny Bohdalové (82), který herečku doprovázel na TýTý, není jen movitý podnikatel. Miliardář Lubomír Focko (59) hraje tenis a stejně jako Jiřina miluje cimbál. Dokonce nazpíval cédéčko!
08.04.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1358 článků)

Recenze: Každý milion dobrý zabíjí jménem Jiřiny Bohdalové televizní vkus

 
Česká televize nabyla dojmu, že pětaosmdesáté narozeniny Jiřiny Bohdalové se neobejdou bez několikatýdenního maratonu poct. Snad abychom si co do pompy v ničem nezadali s Brity slavícími devadesátiny své královny. Řadu repríz završuje nový snímek Každý milion dobrý Zdeňka Zelenky, jenž vznikal od počátku právě jako pocta Bohdalové.
02.05.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1358 článků)

Z návštěvy galeje! Král lidovek bez obalu o Bohdalové

 
„Přijel jsem na návštěvu k Jiřině Bohdalové, že si popovídáme. Přivezl jsem trošku vínečka," zavzpomínal Jožka Šmukař (65) na vcelku nevinný začátek návštěvy u Jiřiny Bohdalové (90). Jenže ouha, u klábosení nad dvojkou vína totiž nezůstalo!
27.07.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1358 článků) , Jožka Šmukař (6 článků)

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Moderátorka Událostí ČT Marcela Augustová zdvihá prst na diváka!

 
Dlouholetá tvář zpravodajství České televize Marcela Augustová (52) je jistotou v jinak živě se měnícím týmu Událostí. Jak se její projev podle jazykové lektorky Jany Postlerové (75) za poslední dobu změnil?
25.07.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Augustová (63 článků)