Článek

Poslední bitva v pekle! Recenze Doom Eternal: The Ancient Gods - Part Two

 
Doom Eternal je více než důstojným pokračováním legendární série FPS stříleček. Stále však neřekl poslední slovo. Aktuálně totiž vyšlo druhé a poslední DLC The Ancient Gods - Part Two, které završuje příběh brutální akce. Jeho konec se odehrává v samotném srdci pekla.
26.03.2021 16:55 |

podobné články

Podobné články

Masakr motorovou pilou je zpět! Recenze Doom Eternal: The Ancient Gods – Part One

 
Doom Eternal je jednoznačně jednou z nejlepších letošních akcí. Brutální řežba se nyní vrátila v podobě přídavku The Ancient Gods – Part One, který je neméně krvavý jako originál. Je však bohužel až nesmyslně těžký a navíc nezmizelo otravné hopsání, které hráčům vadilo v základní hře.
03.11.2020 19:20 |

podobné články

Vnitřnosti a utrhané končetiny opět létají vzduchem! Recenze Doom Eternal

 
Brány do pekel se opět otevřely. Tentokrát jde vážně do tuhého, protože krvelačná monstra zaútočila přímo na Zemi. Vy jste Doom Slayer, legendární likvidátor všech rohatých, zubatých a slizkých potvor, které chtějí vyhladit lidstvo. Konečně vyšlo utrabrutální pokračování nejslavnější série stříleček všech dob. Doom Eternal je čistokrevná řežba do morku kostí, ve které létají vnitřnosti, krev i končetiny vzduchem.
20.03.2020 08:15 |

podobné články

Ukázkové video z nových misí v DOOM 3: Big Fucking Gun edici

 
Vedle původní verze DOOM 3 s vyleštěnou grafikou a upravenou hratelností, datadisku Ressurrection of Evil a DOOM i DOOM 2, nabídne BFG edice DOOM 3 osmičku nových úrovní nazvaných Lost Mission. Čerstvý trailer, vydaný u příležitosti QuakeCon 2012, prezentuje právě tento zbrusu nový obsah. Záběry z BFG edice už jste všichni viděli v prvním traileru, já jsem hru viděl...
03.08.2012 02:30 |

podobné články

Nejbrutálnější řežba na cesty plná utrhaných končetin: Recenze Doom pro Switch

 
Když v roce 2001 vyšla konverze legendy Doom pro Game Boy Advance, byla to jedna z nejdůležitějších herních událostí roku. Největší klasika žánru FPS, které se právě po této kultovní hře přezdívá doomovka, hratelná na přenosném handheldu, to bylo něco! Nyní se píše rok 2017, od vydání restartu značky Doom neuplynul ani rok a půl a máme zde jeho přenosnou verzi. Doom pro Nintendo Switch je tu.
29.11.2017 13:15 |

podobné články

R.E.M. se loučí na vrcholu

 
Američtí R.E.M. se rozhodli odejít po téměř třiceti letech hraní. Loučí se dvoudiskem Part Lies, Part Heart, Part Truth, Part Garbage, 1982–2011 se čtyřiceti songy.
24.11.2011 16:50 |

podobné články

Staronoví vůdci na záběrech z datadisku Civ V: Gods & Kings

 
Smejkiho dojmy z rozpracované verze datadisku Gods & Kings pro Civilization V byly mírně rozporuplné – ne proto, že by připravované novinky byly a priori hloupé a bezvýznamné, ale jednoduše proto, že v datadisku nebyly plně implementované. Naštěstí Gods & Kings vychází už na konci tohoto měsíce, takže se brzy dozvíme, jak moc mění styl hry, papírově...
14.06.2012 12:25 |

podobné články

The Young Gods zahrají i starší skladby

 
Švýcarští The Young Gods odehrají v pražské Akropoli na začátku prosince dva koncerty. Zatímco první úterní je už od léta beznadějně vyprodán, na středeční lístky zbývají. Koncert přitom nebude stejný jako tři vyprodané jarní. The Young Gods nebudou hrát jen skladby z nové desky Data Mirage Tangram, ale nabídnou průřez repertoárem.
29.11.2019 16:05 |

podobné články

Do Čech přijíždí The Young Gods

 
Švýcarské trio The Young Gods odehraje tento týden dva koncerty v České republice. V pátek vystoupí v Plzni a o den později na festivalu Záře v areálu Poldovky, kde se představí i hiphopová legenda PSH a rapově elektroničtí WWW Neurobeat. The Young Gods nebudou hrát jen skladby z nové desky Data Mirage Tangram, ale nabídnou průřez repertoárem.
11.09.2020 10:30 |

podobné články

Takhle prý vypadal zrušený/nezrušený DOOM 4

 
To, co vidíte na obrázcích pod textem a v galerii, tak to jsou prý milí zlatí údajné ukázky ze zrušeného projektu Doom 4. Vlastně ne, počkejte, Bethesda Jimu Reillymu z GameInformeru sdělila, že Doom 4 není zrušen. Co to ksakru...Ať už je to ale jakkoli (třeba vývoj hry ani nikdy nezačal, tak nemohla být zrušena :), ony údajné screenshoty/rendery/artworky vůbec nevypadají...
29.02.2012 00:50 |

podobné články

Podívejte se na startovní trailer na Doom 3: BFG Edition

 
Netrpělivci, kteří se nemohou dočkat Doom 4, si budou moct už za pár dnů zkrátit čas třetím dílem. Už příští měsíc u nás totiž vyjde remasterovaná edice třetího pekelného dobrodružství od id Software. Doom 3, jakkoliv to byla povedená hra, měl v době vydání smůlu. Šel rovnou proti Half-Life 2 a netřeba připomínat, kdo tenhle souboj vyhrál. Pokud jste ho tehdy...
16.10.2012 17:05 |

podobné články

Rogue z Realms of Ancient War se prosekává davem nepřátel

 
Každoroční smršť velkých, nákladných a opulentně promovaných her svádí člověka k domněnce, že pro menší hry není na trhu od září do konce listopadu místo. Skutečnost je ale jiná, a třeba díky digitálním distribucím mohou menší hry vycházet celý rok a jednou z nich je i akční RPG, či spíše bezuzdná hack and slash jízda jménem RAW – Realms of Ancient War,...
20.12.2010 12:50 |

podobné články

Lenka Dusilová s Eternal Seekers ve čtvrtek zahrají v Městské knihovně

 
Lenka Dusilová spolu s Eternal Seekers zahrají ve čtvrtek 10. června v pražské Městské knihovně v rámci projektu Rebelující dámy české hudby.
09.06.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Dusilová (143 článků)

Do půl roku je s THQ amen, předpovídá šéf Take-Two

 
O Straussi Zelnickovi, šéfovi Take-Two, neslýcháme tak často, jako o Kotickovi nebo Riccitiellovi. Teď na sebe ale Zelnick upoutal pozornost. Na konferenci MIT Business in Gaming totiž mimo jiné prohlásil, že vydavatel THQ tu už za šest měsíců nebude. Silná slova, ale podložil je relativně rozumnými argumenty, u kterých samozřejmě nezapomněl vychválit Take-Two. Rozdíl mezi...
06.04.2012 11:05 |

podobné články

Když ji natáhne Batman Supermanovi: Recenze bojovky Injustice: Gods Among Us

 
Superman, Batman, Green Arrow, Catwoman, Joker, Lex Luthor a další superhrdinové i záporáci z kokosů od DC si dávají dostaveníčko, při kterém si natlučou pořádně do tlamy. Přichází totiž nová bojovka Injustice: Gods Among Us, ve které všichni svedou bitvu o záchranu světa v paralelní dimenzi. Všichni milovníci komiksu a dobrých mlátiček, zbystřete smysly!
16.04.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Lex Luthor (5 článků)

The Young Gods se vrací do Archy s akustickým programem

 
Legendární švýcarská elektronická formace The Young Gods vystoupí ve středu v pražském divadle Archa s akustickým programem, který tu už jednou v rámci turné Knock on Wood představila. Soubor pracující se samply nabízí známé skladby v nezvyklém podání s akustickými kytarami.
09.03.2010 08:00 |

podobné články

Panuj a expanduj ve vývojářském deníku Civ V: Gods & Kings

 
Musím říct, že jak mne pátá Civilizace zklamala a po čase jsem ji odložil, tak mne s každým novým videem a zprávou láká chystaná expanze Gods & Kings, k níž se také váže tenhle vývojářský deník, který vám představuje další novinky v systému hry, jako je třeba změněný systém vyloďování (protože AI původně moc nešlo posílat invazní armády přes moře)....
13.12.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků)

Young Gods přijíždějí s novým albem

 
Švýcarské trio Young Gods vystoupí v pátek a v sobotu v pražském paláci Akropolis v rámci turné k k novému albu Everybody Knows. To potvrzuje, že legendární skupina spojující brutální elektroniku a sampling s důraznou rockovou rytmikou nemíní žít z minulosti.
18.02.2011 09:40 |

podobné články

Cassandra Complex a Young Gods nabídnou návrat do porevolučních let

 
Dva koncerty připomenou počátek devadesátých let, kdy se na tuzemských pódiích poprvé pravidelně objevovaly kapely přinášející aktuální hudbu. Cassandra Complex, kteří vystoupí 25. listopadu v pražském Lucerna Music Baru, byli prvním představitelem EBM, který v Praze zahrál na jaře 1990. Švýcarští The Young Gods, kteří zahrají 11. a 12. prosince, se v metropoli objevili v červnu téhož roku.
20.11.2012 17:55 |

podobné články

The Young Gods odehrají tři koncerty v ČR

 
Tři koncerty odehraje tento týden švýcarské trio The Young Gods v České republice. Po středečním koncertu v brněnském klubu Fléda vystoupí ve čtvrtek v pražském paláci Akropolis a v pátek v Kadani. Kapela nabídne podobný retro program jako před rokem, protože vystupuje s původním hráčem na klávesy Cesarem Pizzim.
11.12.2013 14:55 |

podobné články