Článek

Poslanec ODS vysvětluje, jak (ne)přišel k milionům

 
„Podle informací některých médií jsem se měl obohatit na úkor dřívějších vlastníků. Nejprve psali o možnosti „pohádkového obchodu“, který mi mohl za pozemky u Ševětína přinést více než 10 milionů korun. O dva dny později už ale jsem podle médií od státu „dostal“ jen něco „přes milion“, a to za prodej pozemků u obou obcí. Tento podivuhodný nesoulad si zaslouží stručnou reakci,“ uvedl pro ParlamentniListy.cz poslanec Baštýř z ODS.
23.05.2012 15:25 |

podobné články

Podobné články

Poslanec ODS vysvětluje, jak (ne)přišel k milionům

 
„Podle informací některých médií jsem se měl obohatit na úkor dřívějších vlastníků. Nejprve psali o možnosti „pohádkového obchodu“, který mi mohl za pozemky u Ševětína přinést více než 10 milionů korun. O dva dny později už ale jsem podle médií od státu „dostal“ jen něco „přes milion“, a to za prodej pozemků u obou obcí. Tento podivuhodný nesoulad si zaslouží stručnou reakci,“ uvedl pro ParlamentniListy.cz poslanec.
23.05.2012 15:40 |

podobné články

Génius, nebo šmejd? Jak poslanec Baštýř k milionům přišel…

 
Obchoduje s pozemky, vydělává miliony... A do toho sedí v dozorčí radě na Státním fondu dopravní infrastruktury (SFDI). Poslanec Václav Baštýř (51, ODS) kdysi skupoval pozemky pod plánovanou dálnicí a ty pak draze prodával státu. Ve Fondu se totiž může dozvědět, jaké pozemky brzy získají na hodnotě…
20.08.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Baštýř (15 článků)

Přišel mezi nás úplně jiný David Rath. Poslanec Vidím byl překvapený

 
Poslanec Jan Vidím z ODS byl překvapen, když před mandátový a imunitní výbor přišel David Rath. Přišel prý velice zkroušený, plaše vypadající člověk, který jen opakoval, že se chce vrátit ke své rodině. Zdali to ale nebyla jen maska, to poslanec neví.
22.05.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (74 článků) , David Rath (4554 článků)

Poslanec Šeich znovu přišel o řidičák, po dálnici jel rychlostí přes 200 km/h

 
Poslanec ODS David Šeich přišel v minulých dnech již podruhé o řidičský průkaz. Podle informací České televize jej policie loni přistihla, když jel po dálnici D1 více než dvousetkilometrovou rychlostí. Poslanec poprvé přišel o řidičák v roce 2006, když řídil opilý.
26.03.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: David Šeich (20 článků)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1493 článků) , Michal Hrdlička (680 článků)

Hackeři ukradli údaje k 18 milionům e-mailu, hlásí Německo

 
Kyberzločinci ukradli loginy a hesla k 18 milionům e-mailových účtů, jak zjistil Spolkový úřad pro bezpečnost a informační technologie (BSI). Jedná se přístupové údaje německých, ale i mezinárodních serverů. K podobnému případu došlo v Německu již před méně než třemi měsíci, kdy hackeři ukradli 16 miliónů hesel.
04.04.2014 11:15 |

podobné články

Trojnásobná radost! Manželé proměnili šanci 1:200 miliónům a přivedli na svět identická trojčata

 
Porod trojčat je už sám o sobě považován za raritu, pravděpodobnost je zde jedna ku čtyřem tisícům. Velšskému manželskému páru se ovšem podařilo ještě něco mnohem vzácnějšího. Na svět přivedl trojčata identická, což v praxi znamená, že podle dostupných údajů proměnili šanci jedné ku dvěma stům miliónům.
02.10.2013 14:55 |

podobné články

Smrtonosný tajfun: 2 milionům dětí hrozí vyhladovění!

 
Den 4. po ničivém tajfunu: 10 000 obětí, 620 000 lidí bez domova, téměř 10 milionů Filipínců bylo ničivou bouří zasaženo. Utrpení nekončí, ale začíná. Experti se obávají, že až 2 milionům dětí hrozí smrt hladem. Lidem dochází jídlo, pitná voda je kontaminovaná. Humanitární pomoc je na cestě, do některých oblastí se však ještě několik dnů nedostane...
12.11.2013 11:41 |

podobné články

Filipínské peklo: 2 milionům dětí hrozí smrt!

 
Utrpení, chaos, hlad… Pět dní po běsnění supertajfunu Haiyan zůstává situace na Filipínách kritická. Mrtvých je podle odhadů asi 10 tisíc, dalších 620 tisíc lidí ztratilo své domovy. Počet postižených se vyšplhal na neuvěřitelných 9,5 milionu lidí a dvěma milionům dětí hrozí smrt!
13.11.2013 12:06 |

podobné články

Vážený politolog, který uprchl z Ukrajiny: Pokud země upadne do anarchie, k milionům dnešních uprchlíků se přidají ukrajinští nacisté. A ti budou ozbrojeni!

 
ROZHOVOR Jestli Ukrajina upadne do anarchie, tak se k milionům uprchlíků ze Středního východu a Afriky přidají stovky tisíc z ní. Jen s tím rozdílem, že mnozí z nich budou ozbrojeni a hranice budou přecházet v celých částech. Ukrajinský politolog Rostislav Iščenko, který v roce 2014 emigroval do Ruska, uvádí hororové scénáře vývoje Evropské unie.
12.03.2016 10:45 |

podobné články

Od skrytého mikrofonu k více než šesti stům milionům diváků

 
Pondělí 21. listopadu se už po dvacáté stane Světovým dnem televize. Česká televize připomene v tento den cestu, kterou televize jakožto médium ušla od svého vzniku k 610 milionům diváků, kteří ji dnes v Evropě sledují. Zajímavosti z historie televize naleznete v druhé části této zprávy.
19.11.2016 16:40 |

podobné články

ČT: Od skrytého mikrofonu k 610 milionům diváků

 
Pondělí 21. listopadu se už po dvacáté stane Světovým dnem televize. Česká televize připomene v tento den cestu, kterou televize jakožto médium ušla od svého vzniku k 610 milionům diváků, kteří ji dnes v Evropě sledují. Zajímavosti z historie televize naleznete v druhé části této zprávy.
21.11.2016 16:35 |

podobné články

„Zpívá milionům lidí.“ Zeman řekl, proč 28. října ocení Michala Davida

 
V Česku je velká závist, a proto kontroverzi a kritiku vyvolává téměř každá osoba, která dostane státní vyznamenání. V pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech to řekl Miloš Zeman. Na Pražském Hradě ocení 28. října také Antonína Švehlu nebo zpěváka Michala Davida. „Zpívá milionům diváků celý život. Nikdo nemůže říct, že nic nedokázal,“ uvedl ke zpěvákovi prezident.
07.10.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1460 článků) , Antonín Švehla (20 článků) , Miloš Zeman (23619 článků)

Historik vysvětluje, jak je to prý doopravdy s majetkem církve a jak církev přinesla dobročinnost, pravdu a lásku

 
JINÝMA OČIMA Historik Radomír Malý vysvětluje, že církev má na svůj majetek v restitucích nárok, neboť ho v minulosti získala legitimně. Rovnoprávnost žen přineslo až křesťanství. Potraty jsou vraždami dětí. Vysvětluje také, proč jediná pravá církev je ta katolická a jediné pravé náboženství je katolické. Zmínil ale negativa u papežů Jana Pavla II. a Františka.
19.02.2014 07:10 |

podobné články

Česká republika si vybrala velmi špatný směr. Naše ekonomika se ocitla v pozici kolonie. Německo nám diktuje. Podnikatel a poslanec od Babiše vysvětluje, proč máme nízké platy

 
ROZHOVOR „Česká republika si v devadesátých letech vybrala velmi špatný směr, cestu takzvané ‚low-wage economy‘, což je terminus technicus pro země, které lákají zahraniční investice především na levnou pracovní sílu v odvětvích s nízkou přidanou hodnotou,“ říká poslanec ANO Pavel Šrámek, který sám působil ve velké korporaci jako manažer a nyní podniká jako regionální zemědělec. Vysvětluje, proč jsme se ocitli v pozici kolonie a jaká jsou úskalí globalizace.
14.03.2017 11:50 |

podobné články

Kalousek zavádí superhloupé daně. Poslanec ODS už toho má dost

 
ROZHOVOR Poslanec Boris Šťastný, který plánuje kandidovat na místopředsedu ODS, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje, proč nerezignoval na post poslance, když měl velký problém se zvyšováním daní navrženým ministrem financí Miroslavem Kalouskem. Nazval to superhloupou daní. Vyjádřil se k budoucnosti ODS a zkritizoval i primátora Bohuslavu Svobodu, jehož průšvihy podle něj kryjí média.
23.07.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (405 článků) , Miroslav Kalousek (6890 článků) , Miroslav Svoboda (167 článků) , Bohuslav Šťastný (40 článků)

Kalousek zavádí superhloupé daně. Poslanec ODS už toho má dost

 
ROZHOVOR Poslanec Boris Šťastný, který plánuje kandidovat na místopředsedu ODS, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje, proč nerezignoval na post poslance, když měl velký problém se zvyšováním daní navrženým ministrem financí Miroslavem Kalouskem. Nazval to superhloupou daní. Vyjádřil se k budoucnosti ODS a zkritizoval i primátora Bohuslavu Svobodu, jehož průšvihy podle něj kryjí média.
23.07.2012 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (405 článků) , Miroslav Kalousek (6890 článků) , Miroslav Svoboda (167 článků) , Bohuslav Šťastný (40 článků)

Poslanec ODS: Ústup do opozice je trest za naši nafoukanost

 
I když se v minulosti ODS ve volbách nedařilo, obvykle ji podržel Zlín. Město podnikatelů bývalo baštou pravice. Nyní však neuspěla ani tady. A místní poslanec za ODS vysvětluje, proč. Než ho vyštípali z funkcí v regionu, všechno prý fungovalo.
19.10.2012 10:40 |

podobné články

Poslanec ODS: Ústup do opozice je trest za naši nafoukanost

 
I když se v minulosti ODS ve volbách nedařilo, obvykle ji podržel Zlín. Město podnikatelů bývalo baštou pravice. Nyní však neuspěla ani tady. A místní poslanec za ODS vysvětluje proč. Než ho vyštípali z funkcí v regionu, všechno prý fungovalo.
19.10.2012 10:50 |

podobné články