Článek

Poslanec Lubomír Volný: Nejdříve se popral ve sněmovně, poté se přirovnal k Židům

 
Nezařazený poslanec Lubomír Volný má v poslední době na svém kontě mnoho skandálů. Popral se ve sněmovně o mikrofon, byl několikrát vykázán z místnosti, protože neměl roušku, a aby toho nebylo málo, nedávno zveřejnil tweet, v němž se přirovnal k Židům.
19.02.2021 21:01 |

podobné články

Podobné články

Fidel Castro kritizoval Írán za ubližování Židům

 
Bývalý kubánský vůdce Fidel Castro kritizoval íránského prezidenta Mahmúda Ahmadínežáda za jeho přístup k Židům. Castro Ahmadínežáda vyzval, ať Íránci přestanou Židům ubližovat, informoval ve středu deník El Mundo.
08.09.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Fidel Castro (202 článků)

Volný působí zděšení. Včerejší otevřená slova ve Sněmovně mají dohru. Už se vytahují dluhy i terorismus

 
Analytik Roman Máca se zamýšlel na tím, kdy poslanec Lubomír Volný vytvoří nového teroristu, jako byl Jaromír Balda, který vběhne se zbraní do nemocnice. Dle Volného se má připravovat plán na diskreditaci léku na covid pomocí vraždy některého z pacientů. Policie již o tom ví a předvolala si poslance k vysvětlení. „Aneb když se pro prachy neštítíš vůbec ničeho. Jednoduše na blití,“ myslí si Máca. Volný totiž čerpal nejvyšší poslanecké náhrady ze všech zákonodárců za minulý rok. Poslanec má dluhy ve výši několika milionů.
03.03.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Volný (3 články)

Írán už nechce zničit Izrael? Prezident Rúhání popřál Židům k Novému roku

 
Íránský prezident Hasan Rúhání (66) poblahopřál Židům k novoročním svátkům. Židé totiž nyní slaví svátek Roš ha-šana, kterým pro ně začíná nový kalendářní rok. Přání íránského prezidenta je tak v přímém kontrastu s výroky přecházejícího íránského prezidenta Ahmadínežáda (58), který Izraeli vyhrožoval „zničením“.
14.09.2015 12:55 |

podobné články

VIDEO Vem si mastný tričko, jdeš se bít jak Kličko. Poslanec Volný zesměšněn umělcem

 
Písničkář Pokáč složil písničku Flákanec Song/Pokáčova rychlovka. „Ten nejdrsnější bojový sport je být poslanec,“ zpívá mimo jiné Pokáč a vrací se tak k „bitce“ ve Sněmovně, kdy si došlápl nezařazený poslanec Lubomír Volný na řídicího schůze Tomáše Hanzela (ČSSD).
01.02.2021 13:00 |

podobné články

Volný přitvrdil. Roušky jako zbraň proti vám

 
Poslanec Lubomír Volný se dnes hájil před mandátovým a imunitním výborem za nenošení roušky v Poslanecké sněmovně. Rouška podle Volného nejen, že nechrání, ale navíc i ohrožuje toho, kdo ji nosí. „Dlouhodobé nošení roušky, kterou máme všichni občas v kapse a potom si ji nasadíme, tak jsme biologické zbraně minimálně pro sebe,“ prohlásil Volný a dodal, že i podle mnoha lékařů nošení roušky snižuje imunitu.
02.02.2021 14:55 |

podobné články

Vekslák Soros, dvojitá vlastizrada. Poslanec Volný zveřejnil VIDEO, které podle něj dokazuje spojení Sorose a Havla

 
Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný objevil video, které podle jeho názoru dokazuje, jak mocným hráčem na politické scéně je maďarský miliardář žijící ve Spojených státech George Soros. Sorose označil Financial Times za osobnost roku. Zasloužil si to tím, jak vehementně halí principy liberální demokracie. Volný se však na Sorose dívá zcela jinak. A nejen na Sorose, ale i na prvního českého prezidenta Václava Havla.
21.12.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5958 článků) , George Soros (254 článků) , Václav Svoboda (262 článků)

Podej muslimům chleba, seberou ti vše, napsal poslanec Volný a zveřejnil děsivý účet za islámským terorismem v Evropě

 
Poslanec za SPD Lubomír Volný na svém facebooku opět „udeřil“ na „náboženství míru“ a ve svém příspěvku, nazvaném „Muslimové a my v Evropě 2015-16-17“ poukázal infografikou na oběti teroristických útoků, za které, dle něj, mohou migranti vyznávající Islám. Volný taktéž varuje: „Podej muslimům chleba, nabídní střechu, ochraňuj je a seberou ti vše!“
11.01.2019 21:35 |

podobné články

Kalousek nemluví pravdu, dokazuje poslanec Volný, kterému kradl transparent. Liberální demokraté dnes ve jménu jediného povoleného hesla neváhají vraždit

 
ROZHOVOR „Pozitivní diskriminace nějaké menšiny, pokud se nejedná například o zdravotně hendikepované nebo seniory, je pro mě nepřijatelná, protože se automaticky stává negativní diskriminací většiny,“ říká poslanec Lubomír Volný, předseda hnutí Jednotní (zvolen původně za hnutí SPD). Právě on přinesl do poslanecké sněmovny transparent s nápisem Na všech životech záleží, který mu chtěl Miroslav Kalousek (TOP 09) opakovaně odnést. Volný to označil za neschopnost otevřené diskuse, sám je přesvědčen, že za jakékoliv jiné heslo, než Black lives matter, bude člověk v dnešní době potrestán. A celé hnutí považuje za politický boj před prezidentskými volbami ve Spojených státech.
13.07.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7297 článků)

Chci, aby vakcína byla dobrovolná. Lubomír Volný se obává o svobodu

 
Ministerstvo zdravotnictví má hotový návrh zákona, který upravuje okolnosti očkování proti nemoci covid-19. V pondělí ho odsouhlasila vláda. Dnes se bude projednávat v Poslanecké sněmovně. V lidech však budí obavy a někteří se formou otevřeného poslance obrátili na poslance, po kterých žádají záruky o dobrovolnosti vakcinace proti covidu. Poslanec Lubomír Volný (JAP) oznámil, že jejich výzvě se rozhodli vyhovět a k návrhu zákona podali pozměňující návrh.
04.12.2020 13:00 |

podobné články

Pane poslanče, zakryjte si ústa... „Flákanec“ Volný předvedl další nezapomenutelný výstup

 
Během čtvrtečního jednání o prodloužení nouzového stavu se Sněmovna proměnila v téměř prázdnou místnost. Většina poslanců totiž utekla ze sálu poté, co k řečnickému pultu zamířili poslanci Lubomír Volný a Marian Bojko bez nasazených roušek. „Všichni kolegové na znamení svého nesouhlasu s tím, že nemám nasazenou roušku, odešli z této místnosti. V pořádku, je to jejich právo. Ale jak to že tady dneska seděl pan premiér?“ uhodil poté Volný a ukázal na Babišovo „flagrantní papalášství“. Rány od něj schytali i další politici.
12.02.2021 06:55 |

podobné články

„A ČT, tohle taky natočíte?“ Lubomír Volný v šoku nad svinstvem z USA

 
Poslanec Lubomír Volný (JAP) poukazuje na to, co se děje na facebooku mladé matky Jessiky Doty Whitakerové (24 let), která byla zastřelena poté, co se dostala do sporů s příznivci z Black Lives Matter. Prohlásila totiž, že na všech životech záleží (All Lives Matter). Na její sociální síti nyní příznivci BLM oslavují její smrt před zraky celé její rodiny.
15.07.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (113 článků)

Berlusconi tvrdě přestřelil, přirovnal se k Židům za éry nacismu

 
Bývalý italský premiér Silvio Berlusconi přirovnal situaci své rodiny k pronásledování Židů nacistickým režimem. Za svůj výrok sklidil tvrdou kritiku od představitelů židovské obce a italské levice.
06.11.2013 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (221 článků)

Neuvěřitelné VIDEO: V hlavní roli Okamurův poslanec a redaktorka ČT. Jde o vážnou věc

 
Poslanec SPD Lubomír Volný pronajímá již pět let byty chudým rodinám. Reportéři České televize nyní nahlédli do jednoho z bytů, pod podmínkou anonymity. Nájemníci se totiž bojí, že by je Volný z bytů podřadné kvality vyhodil. A to přitom od nájemníků dostává nájemné, které cenou odpovídá luxusnímu bydlení. Sám poslanec zveřejnil video, jak odbývá redaktorku ČT, která se ho na celu věc ptala a veřejnoprávní TV označil za ,,štvavý vysílač".
14.03.2018 12:00 |

podobné články

Pane Okamuro, čísla vám jdou do háje... Ptali jsme se. A začala létat slova o Babišovi, novinářích, opozici a všem možném

 
Aktuální průzkumy volebních preferencí z dílen společností Kantar a SANEP nevěstí nic dobrého nejen pro ČSSD a KSČM, ale ani pro SPD. Z hnutí SPD se k aktuálním výsledkům vyjádřili předseda Tomio Okamura a poslanec Lubomír Volný. Ani jeden z nich nebere průzkumy příliš vážně, volební výsledek je podle nich vždy odlišný. Zatímco Okamura akcentuje program hnutí, Volný se zaměřil na nestálost postojů premiéra Babiše. „Je to tím, že Andreji Babišovi se podařilo ve voličích vyvolat dojem, že on je ten, který porazí všechny ty politické mafie,“ vysvětluje si Volný dosavadní Babišův úspěch. Podle Volného rovněž situaci nepomáhá neustálý program „AntiBabiš“, ktero se drží zbylá opozice.
03.12.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2473 článků)

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

 
Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o covidové mafii, ale i o léku Ivermektin. „Není důvod tuto republiku vraždit jakýmkoliv nouzovým stavem,“ podotkl také Volný.
02.03.2021 17:30 |

podobné články

Flákanec Volný hysterčí: Chystá se hromadná vražda pacientů, neúčastněte se toho

 
Poslanec Lubomír Volný po Facebooku šířil zprávu, že se připravuje plán pro zdiskretitování léku Ivermektin, který se nasazuje proti koronaviru. V příspěvku poukazoval na to, že zdravotníci mají zavraždit několik pacientů, kteří budou lék užívat. Policie uvádí, že by se Volný takovou zprávou mohl dopustit trestného činu.
03.03.2021 10:40 |

podobné články

„Mengele byl kulturní člověk“. Ve sněmovně byl opět bordel. Řádil Volný, proti němu Zaorálek

 
Šéf resortu zdravotnictví doporučil poslancům, aby dnes schválili pandemický zákon s úpravami, které do zákona zapracoval Senát. Poté si vzal slovo řídící schůze Vojtěch Filip (KSČM), vyčetl nezařazeným poslancům Marianu Bojkovi a Lubomírovi Volnému, že opět nemají zakrytá ústa a nos a práskl slovním bičem. Jenže to byl teprve začátek. Pak si vzal slovo Václav Klaus mladší a odpálil slovní granát. A k dovršení všeho nakonec promluvil i poslanec Lubomír „flákanec“ Volný.
26.02.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10219 článků) , Vojtěch Filip (1445 článků) , Lubomír Zaorálek (2705 článků) , Václav Vojtěch (126 článků)

V ČT se nic nezmění, pan Dvořák otevřeně spolupracuje s Babišovým okolím. Poslanec Volný ukazuje na velmi zvláštní náhody z poslední doby

 
ROZHOVOR Česká televize se nejspíš nezmění ani poté, co Sněmovna zvolí nové členy Rady ČT. ParlamentnímListům.cz to řekl poslanec Lubomír Volný. Názor podkládá svým tvrzením, že prý šéf České televize blízce spolupracuje s premiérem Babišem nebo jeho okolím.
09.03.2020 21:41 |

podobné články

V ČT se nic nezmění, vždyť ředitel Dvořák otevřeně spolupracuje s Babišovým okolím. Poslanec Volný ukazuje na velmi zvláštní náhody z poslední doby

 
ROZHOVOR Česká televize se nejspíš nezmění ani poté, co Sněmovna zvolí nové členy Rady ČT. ParlamentnímListům.cz to řekl poslanec Lubomír Volný. Názor podkládá svým tvrzením, že prý šéf České televize blízce spolupracuje s premiérem Babišem nebo jeho okolím.
09.03.2020 21:46 |

podobné články