Článek

Poslanci ANO berou akce útokem: Havlíček vychutnával zmrzliny, Babiš dováděl na skákacím hradu

 
Politici z hnutí ANO brázdí jednu akci za druhou. Zatímco místopředseda Poslanecké sněmovny Karel Havlíček zašel na pečenou zmrzlinu do Obecního domu, šéf opoziční strany Andrej Babiš si zablbnul s dětmi. Na sociální sítě postnul fotku, na které skotačí na skákacím hradu. Snímek rozdělil lidi na dva tábory.
31.05.2024 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)
Podobné články

Pouze české zmrzliny se dělají z ovoce

 
Každý obyvatel Česka ročně sní přes tři litry zmrzliny. Ročně jí spořádáme 34 miliónů litrů, z toho je třináct miliónů litrů zmrzliny točené nebo kopečkové, zbytek tvoří průmyslové výrobky, jako jsou např. polárkové dorty či nanuky.
15.04.2014 05:00 |

podobné články

Honza se nebojí experimentů: Zmrzlinu dělal i ze svařáku a připraví ji také teplou

 
Češi si oblíbili podomácku dělané zmrzliny a nebojí se experimentovat. Honza Hochsteiger vyrábí denně kila zmrzliny na stroji, který se používal před desítkami let. Protože v zimě ale prodá zmrzliny mnohem méně než v létě, snaží se přilákat zákazníky různými neobvyklými příchutěmi. Na podzim a v zimě je oblíbená třeba kaštanová. Na příští zimu už má ale vymyšlený trik. Vyrobí zmrzlinu, která nebude studená.
20.01.2020 05:35 |

podobné články

Lukáš Kovanda: V ČR se loni spotřebovalo nadprůměrně zmrzliny, Češi stále více vyhledávají její prémiové značky

 
Podle Potravinářské komory se v ČR běžně spotřebují průměrně zhruba čtyři litry zmrzliny ročně. Loňský rok však byl výjimkou. Podle nových dat německé společnosti Statista, která sleduje vývoj trhu, se loni v ČR spotřebovalo 5,4 kilogramu zmrzliny na hlavu (viz graf níže). To odpovídá 6,4 litru oblíbené (nejen) letní pochoutky.
20.07.2020 09:25 |

podobné články

Národ šetřílků bere obchody útokem. V Německu propukla nákupní horečka

 
Zatímco ještě nedávno platili Němci za národ zarytých šetřílků, dnes berou obchody útokem. V poslední době utrácejí ostošest. Proč berou obchody útokem?
24.09.2016 20:10 |

podobné články

Maláčová u Moravce odmítla Babišovu kritiku za „trafiku“. České „pracáky“ povede exministr z ČSSD?

 
Andrej Babiš (ANO) má svého Havlíčka. Je jím „superministr“ Karel Havlíček (za ANO), který je vicepremiérem, nově ministrem dopravy a také šéfem resortu průmyslu a obchodu. Ten za Sobotkovy éry vedl jiný Havlíček - Jiří Havlíček (ČSSD), který byl Babišovým rivalem ve střetech o české lithium. A právě Jiří Havlíček by se podle Otázek Václava Moravce měl nyní stát generálním ředitelem Úřadu práce, což Babiš označil za trafiku a špatný vtip. Jana Maláčová (ČSSD) mu však oponuje.
09.02.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků) , Honza Havlíček (67 článků)

Skákací hrad zničehonic vybouchl: Anička (3) a Vika (4) jsou v kritickém stavu

 
V kritickém stavu skončily v nemocnici dvě dívky z ruského města Barnaul. Anička (3) a Vika (4) si v pondělí odpoledne hrály ve skákacím hradu, když došlo k ohlušující explozi. Dívky vyletěly do vzduchu a skončily několik metrů od hradu.
01.06.2021 09:20 |

podobné články

To Babiš! Pekarová se bránila, že vláda za drahotu nemůže. Havlíček ukázal, jak blízko jsme průšvihu

 
V nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News se střetli předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a místopředseda Sněmovny Karel Havlíček (ANO). A střet to byl velmi tvrdý. Havlíček vypočítával, jaké peníze má vláda k dispozici a mohla by je dát lidem v této těžké ekonomické situaci. „Ale vy se nepohybujete v reálném světě. Reálný svět neexistuje ve světě bublin na sociálních sítích a ve světě stranických sekretariátů. Vy ten státní dluh jen přesouváte na domácnosti,“ tepal Havlíček Pekarovou Adamovou. A ta okamžitě vyrazila do protiútoku...
24.04.2022 12:50 |

podobné články

Britové berou Mallorcu útokem! Opilí se tu válí po zemi a běhají nazí v ulicích

 
Britští turisté berou Mallorcu útokem! Ačkoliv španělské úřady vyhlásily válku opilým turistům, podle fotek to vypadá, že britská omladina si z toho moc nedělá. Skupinku Britů tu dokonce natočili, kterak běželi ulicemi úplně nazí.
16.06.2017 18:05 |

podobné články

Ministr Havlíček spustil e-shop, jaký svět neviděl: Prodej dálničních známek nefungoval celý den!

 
Tak tohle se nepovedlo. Nákup elektronických dálničních známek na příští rok má od včerejška fungovat přes internetový obchod edalnice.cz. Jenže zatímco se ministr dopravy, průmyslu a obchodu Karel Havlíček (51, za ANO) chvástal, jak nový systém funguje, reálně vůbec nefungoval! Papírové dálniční kupony budou od ledna minulostí. Včera tak ministr Karel Havlíček představil nový systém virtuálního kuponu. Ten půjde koupit nejen přes internet, ale i na všech poštách nebo čerpacích stanicích EuroOil. „Bude to rychlé, bezpečné, systém bude odpovídat 21. století,“ chlubil se včera ráno Havlíček.
02.12.2020 05:15 |

podobné články

Bartoš a Havlíček se v ČT hádali, až do toho vstoupil Špicar: Fiala čtyři měsíce sliboval...

 
„To je portfolio marnosti, to je tragikomedie v přímém přenosu, co tu sledujeme v tuhle chvíli,“ rozjel se 1. místopředseda ANO Karel Havlíček ve studiu u Václava Moravce, když hodnotil, co dělá vláda Petra Fialy, tedy vláda ODS, lidovců, TOP 09, Pirátů a STAN pro občany. A to byl teprve začátek. Havlíček přišel i s dalšími ostrými poznámkami. Bartoš se okamžitě bránil, že Havlíček ve studiu „mluví jako kazatel“. V jednu chvíli se ozval Špicar a uhodil na vládu i opozici.
05.06.2022 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6467 článků) , Karel Fiala (279 článků) , Karel Fiala (169 článků)

Havlíček promluvil: My netvrdíme, že Pavel zatáhne ČR do války. Ale je to voják...

 
Prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO) před druhým kolem voleb vsadil na téma diplomacie, ne válku; na nových billboardech varuje před protikandidátem Petrem Pavlem. Místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček v Respektu vysvětluje, jak by pan Babiš jako prezident situaci řešil: „Generál Pavel je z vojenského prostředí, to znamená, že tam může být větší tendence k tomu silovému řešení než k tomu diplomatickému,“ míní Havlíček.
22.01.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků) , Petr Pavel (2918 článků)

Andrej Babiš odhalil své skromné začátky. První ojetinu si koupil jako student, teď řídí luxusní bourák se speciální úpravou

 
Andrej Babiš nemohl uvěřit výsledkům eurovoleb. Ve svém podcastu Sorry jako prozradil, že ani nedoufal, že by hnutí ANO vyhrálo. Mimo jiné se rozpovídal i o účasti na letních festivalech a speciálním "skákacím autě", ve kterém jezdil v předvolebním videu. "Je to Mercedes GLS 600 Maybach," řekl politik a dopodrobna vysvětlil, jaká aplikace v autě je.
18.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)

Havlíček se dnes ujme ministerstva dopravy, povede ho spolu s MPO

 
Vicepremiér a současný ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) se dnes ujme funkce ministra dopravy. Nahradí Vladimíra Kremlíka (za ANO), kterého premiér Andrej Babiš (ANO) odvolal kvůli zakázce k elektronickým dálničním známkám. Havlíček povede resorty dopravy a průmyslu současně, podle premiéra až do konce volebního období. Kremlík se má stát Havlíčkovým politickým náměstkem, uvedla Mladá fronta DNES.
24.01.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)

Havlíček se dnes ujme ministerstva dopravy, povede ho spolu s MPO

 
Vicepremiér a současný ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) se dnes ujme funkce ministra dopravy. Nahradí Vladimíra Kremlíka (za ANO), kterého premiér Andrej Babiš (ANO) odvolal kvůli zakázce k elektronickým dálničním známkám. Havlíček povede resorty dopravy a průmyslu současně, podle premiéra až do konce volebního období. Kremlík se má stát Havlíčkovým politickým náměstkem, uvedla Mladá fronta DNES.
24.01.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)

Scéna jak ze špatného hororu: Skákací hrad plný dětí odnesl vítr, dvě z nich jsou těžce zraněné!

 
Tak to byla opravdu situace jak ze špatného hororu. Dva chlapci a jedna dívka z amerického South Glens Fallls si zrovna hráli na zahradě v barevném skákacím hradu, když se přihnal obzvláště silný poryv větru a vynesl hrad do výšky.
15.05.2014 08:40 |

podobné články

Řekněte levicové a populistické vládě dost, burcoval v Liberci předseda ODS Petr Fiala

 
REPORTÁŽ Liberec opanoval ve středu 8. října modrý den. Na náměstí před radnicí připravila místní ODS kulturní program, hrály kapely, děti si zařádily ve skákacím hradu. Dospělí si prohlédli výstavku a poslechli burcující projev předsedy ODS Petra Fialy.
09.10.2014 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6467 článků)

Chlapci a dívky z dětského domova si užili zábavu na autodromu

 
Chlapci a dívky z Dětského domova v Mostě se bavili v areálu místního autodromu. Program pro ně byl součástí druhého kola soutěže Hledá se nový okruhový šampion na velkém závodním okruhu, kterou organizuje Automotoklub Most s podporou Autoklubu ČR. „Dorazilo 20 dětí, kromě prohlídky areálu autodromu se vyřádily ve skákacím hradu, půjčili jsme jim také kola a odrážedla. Vyzkoušely si na nich projet slalom s nasazenými brýlemi simulujícími požití alkoholu či marihuany před jízdou. Dostali jsme od dětí také dárky, které vlastnoručně vyráběly z PET lahví,“ vyjmenovala eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.
16.10.2017 15:30 |

podobné články

Poryv větru zvedl skákací hrad do výšky 10 metrů: Při tragédii zemřelo pět spolužáků

 
Smutek před Vánoci zavládl v Devonportu v Tasmánii. Poryv větru tam ve čtvrtek zvedl do vzduchu do výšky až deseti metrů skákací hrad, v němž zrovna dovádělo několik dětí. Pět z nich tragédii nepřežilo. Ve skákacím hradu zemřel Zane Mellor (†12), Peter Dodt (†12), Jye Sheehan (†12), Jalailah Jayne-Maree Jones (†12) a Addison Stewart (†11). Další tři jsou stále v kritickém stavu v nemocnici. Jedna z místních žen se rozhodla uspořádat veřejnou sbírku na rodiny, které utrpěly tragickou ztrátu, a během jednoho dne se vybralo víc jak 700 tisíc australských dolarů (víc jak 11 milionů Kč).
18.12.2021 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Jones (2 články) , Peter Jones (2 články) , Peter Jones (2 články) , Peter Addison (1 článek) , Peter Jones (2 články) , Peter Peter (298 článků) , Peter Jones (2 články) , Peter Jones (2 články)

Vichr vynesl do vzduchu skákací hrad: Neštěstí v Austrálii má šestou oběť

 
Otřesná nehoda na skákacím hradu v Austrálii má již šestou oběť. Když dětskou atrakci zvedl vichr 10 metrů do vzduchu, děti popadaly a způsobily si vážná zranění. K tragickému výčtu teď přibyl jedenáctiletý chlapec. Chase, jak se jmenoval, zemřel na následky zranění v nemocnici.
20.12.2021 16:15 |

podobné články