Článek

Poškozuje nás, jde o hodnoty. Ministr znovu plivl na Cyrila Svobodu

 
Dnešek přinesl jednání vlády i celostátního výboru KDU-ČSL. Byla na něm řeč i o případném vyloučení bývalého předsedy strany Cyrila Svobody, nebo jeho kauza vyzní do ztracena? Nejen o tom hovořil v pořadu Interview ČT24 ministr životního prostředí a místopředseda KDU-ČSL Petr Hladík.
24.04.2024 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (471 článků) , Petr Svoboda (665 článků) , Petr Svoboda (656 článků) , Petr Svoboda (665 článků) , Petr Svoboda (71 článků)
Podobné články

Poškozuje nás, jde o hodnoty. Ministr znovu plivl an Cyrila Svobodu

 
Dnešek přinesl jednání vlády i celostátního výboru KDU-ČSL. Byla na něm řeč i o případném vyloučení bývalého předsedy strany Cyrila Svobody, nebo jeho kauza vyzní do ztracena? Nejen o tom hovořil v pořadu Interview ČT24 ministr životního prostředí a místopředseda KDU-ČSL Petr Hladík.
24.04.2024 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (471 článků) , Petr Svoboda (665 článků) , Petr Svoboda (656 článků) , Petr Svoboda (665 článků) , Petr Svoboda (71 článků)

Kalouskovi vždy šlo jen o Cyrila Svobodu, ne o svobodu, rýpl Jakl

 
Ladislav Jakl, blízký spolupracovník bývalého prezidenta Václava Klause, se pustil do křížku s prvním místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem kvůli výroku, že ve volbách nepůjde o nic jiného než o svobodu. Podle Jakla šlo Kalouskovi vždy jen o Cyrila Svobodu, bývalého lidoveckého rivala.
01.09.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků) , Cyril Svoboda (471 článků) , Miroslav Kalousek (7853 článků) , Václav Svoboda (305 článků) , Ladislav Svoboda (37 článků) , Miroslav Svoboda (179 článků) , Ladislav Svoboda (37 článků) , Ladislav Svoboda (36 článků) , Ladislav Svoboda (36 článků)

Úplně jiný důvod. Docent vidí pozadí útoku na Cyrila Svobodu

 
Ministr životního prostředí, místopředseda KDU-ČSL Petr Hladík, navrhne vyloučení expředsedy strany Cyrila Svobody. Vyčítá mu politické směřování včetně rozhovoru s proruským Voice of Europe. Řekl to v Otázkách Václava Moravce na ČT24. Politolog Lukáš Valeš ParlamentnímListům.cz sdělil, že útok na Svobodu má jiný důvod: jde o první kolo boje o nového předsedu lidové strany.
07.04.2024 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (471 článků) , Václav Svoboda (305 článků) , Petr Svoboda (665 článků) , Petr Svoboda (656 článků) , Petr Václav (1049 článků) , Petr Svoboda (665 článků) , Petr Svoboda (71 článků)

Prouza (ČSSD): Čeká nás znovu boj o svobodu a demokracii

 
17. listopad je dnem boje za svobodu a demokracii. Bylo by hezké, kdyby to byla jen historická připomínka – ale při pohledu na svět okolo nás je jasné, že o svobodu a demokracii budeme muset začít bojovat znovu. Evropě se sice podařilo dostat pod kontrolu migrační vlnu, a umlčet tak ty, kteří chtěli povolávat vojáky, stavět vysoké zdi a rozbít úspěšnou evropskou integraci. Přesto se ale řada politiků, toužících zoufale po moci bez ohledu na následky, nevzdává a svou kariéru staví na tom, že zpochybňují naše základní hodnoty – svobodu a demokracii.
19.11.2016 20:20 |

podobné články

VIDEO: Rány pěstí! Kouč Benátek napadl diváka. Prý na něj plivl

 
Trenér prvoligových hokejistů Benátek nad Jizerou Filip Pešán po sobotním zápase v Šumperku fyzicky napadl diváka, který na něj předtím plivl. Incident se odehrál hned po skončení duelu dvou sousedů v tabulce, který domácí Šumperk vyhrál těsně 2:1.
04.01.2015 19:26 |

podobné články

Sexy policistka zemřela po tom, co jí zločinec plivl do tváře. Jak je to možné?

 
Krásná policistka Arina Koltsová (†35) z Ukrajiny měla obrovskou smůlu. Když zatýkala zločince, plivl jí do tváře. Jenže to ještě netušila, co ji čeká. Další den v práci se zhroutila a zanedlouho nato zemřela.
01.08.2016 15:25 |

podobné články

Na Teplicku hospodský odmítl nařízení: Tady máš koronu, plivl na strážníka a mrskal se na zemi

 
V Bílině na Teplickém předměstí odmítl jeden z hospodských respektovat nařízení vlády o zákazu provozování zařízení v době koronavirové krize. Do provozovny byla přivolána hlídka městské policie a po příjezdu se nestačili strážci zákona divit. Zařízení bylo normálně v provozu a hosté uvnitř popíjeli a vesele se bavili. Majitel provozovny se odmítal se strážníky bavit a jednomu z přítomných navíc plivl do obličeje se slovy, že tady má koronu.
09.04.2020 19:11 |

podobné články

Středula plivl na všechno, co má odborář dělat. Konečná připomněla, jakou dámu to podpořil

 
„Role, kterou v této kauze sehrála média, se zapíše černým písmem do historie naši žurnalistiky,“ říká k „Čapímu hnízdu“ europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná a nešetří ani některé lékaře. „Josef Středula podporou Danuše Nerudové plivl na všechno, o co se v těchto dnech má správný odborář snažit“, podotýká pak k odstoupení odborářského šéfa z prezidentské kandidatury. Vysvětlila také, co si myslí o záměru ANO vyvolat hlasování o nedůvěře vládě. Dostala se i k výzvě „Mír a spravedlnost“.
12.01.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (524 článků)

VV podaly trestní oznámení na Cyrila Svobodu a Radko Martínka

 
Strana Věci veřejné podala trestní oznámení na bývalé ministry pro místní rozvoj Cyrila Svobodu (KDU-ČSL) a Radko Martínka (ČSSD) kvůli údajně předraženým zakázkám na statistická zjišťování pro společnost STEM/MARK.
18.08.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (471 článků) , Radko Martínek (42 článků)

Lidovci vyzvali Svobodu kvůli domu v Dejvicích k odchodu ze strany

 
KDU-ČSL vyzvala bývalého lidoveckého předsedu Cyrila Svobodu k odchodu ze strany. Podle spolustraníků nedodržel slib, že ukončí spor s církevními charitami o dům v pražských Dejvicích, a lidovce tím poškozuje.
09.08.2010 04:10 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (471 článků)

Syna Cyrila Svobody obžalovali za nehodu v opilosti

 
Syna šéfa lidovců Cyrila Svobody Radima (26) čeká soud. Podle policie totiž při loňské nehodě, kdy se vážně zranil, řídil opilý. Státní zástupkyně už na Radima Svobodu podala obžalobu. Hrozí mu trest až tři roky vězení.
05.05.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (471 článků)

Hvězda Cyrila Svobody dohasla, už nemá vůbec žádnou funkci

 
Hvězda bývalého šéfa lidovců a pětinásobného ministra většiny polistopadových vlád Cyrila Svobody definitivně dohasla. Po krachu ve sněmovních volbách a po rezignaci na stranického předsedu skončil Svoboda i v poslední, „poloutajené“ funkci, kterou zastával šestnáct let: v říjnu mu vypršel mandát člena Evropské komise pro demokracii prostřednictvím práva. A ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) ho už znovu na tento post vyslat nechce.
04.12.2010 03:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4144 článků) , Cyril Svoboda (471 článků) , Karel Svoboda (664 článků)

Cyril Svoboda jasně: Připravme se, přijdou k nám uprchlíci. Víc, než jsme si mysleli. Německo je nevpustí, zůstanou u nás

 
SVĚT OPTIKOU CYRILA SVOBODY „Migranti se budou vracet do České republiky.“ Podle exministra zahraničních věcí Cyrila Svobody, dnes ředitele Diplomatické akademie, se jen potvrzuje předpoklad, že na podzim bude u nás více migrantů, než jsme očekávali. V rámci své pravidelné rubriky na ParlamentníchListech.cz se vyjádřil k míře ohrožení Německa teroristickými útoky, referendu v Nizozemí nebo situaci na Ukrajině. Reagoval také na aktuální vyjádření prezidenta Miloše Zemana.
05.04.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (471 článků) , Miloš Zeman (28075 článků)

Poškozuje Zeman Česko? zeptali se v rádiu Stropnického. Ministr odpověděl...

 
Ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO) poskytl rozhovor Rádiu Svobodná Evropa / Rádiu Svoboda. Odpovídal v něm mimo jiné na otázku, zda prezident Miloš Zeman poškozuje obraz Česka na Západě. Přesvědčte se sami, co Stropnický odpověděl.
19.05.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1951 článků) , Miloš Zeman (28075 článků)

Lidovecký místopředseda Jurečka: Prezident Zeman rozhodně nehájí zájmy ČR. Nevěřím, že Babišova vláda přinese zemi pozitivní vývoj

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR První místopředseda KDU-ČSL a poslanec Marian Jurečka nesouhlasí s tím, jak prezident Zeman postupuje, protože to prý poškozuje Českou republiku a její občany. „Snižuje to naši důvěryhodnost, poškozuje to naše vztahy s našimi partnery i s informačními službami z jiných států, protože poté, jak náš prezident o kauze novičok referoval ve veřejných médiích, každý náš partner, který nám poskytuje citlivé informace, se může oprávněně obávat toho, že kdykoli v budoucnu může prezident takovou informaci zveřejňovat a nějakým způsobem ji interpretovat,“ řekl ParlamentnímListům.cz exministr zemědělství k tématu, kterým se bude v příští čtvrtek zabývat mimořádná schůze Poslanecké sněmovny.
27.05.2018 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (1169 článků)

Tipy jak se vyspořádat s vysokým krevním tlakem

 
Vysoký krevní tlak rozhodně není nic, čemu bychom neměli věnovat pozornost, co bychom měli zanedbávat nebo co bychom měli brát na lehkou váhu. Negativní stránkou této zdravotní obtíže je skutečnost, že na rozdíl od jiných problémů vůbec nebolí a právě proto jsou vysoké hodnoty krevního tlaku tak moc záludné. Jestliže i vy bojujete s vysokými až hraničními čísly, pak si nenechte ujít náš dnešní článek, ve kterém si řekneme, jak se vypořádat s vysokým krevním tlakem! Lékaři se shodují na tom, že člověk s nízkým krevním tlakem bude sice žít dlouho, ale bude se velmi často trápit pro pocity slabosti a bude mu špatně. Naopak člověk s vysokým krevním tlakem nepocítí vůbec nic, ale za to je u něho mnohem vyšší riziko infarktu nebo mrtvice. Hodnoty krevního tlaku kolísají – kdy je to v pořádku a kdy ne? Naměřené hodnoty krevního tlaku se udávají ve dvou číslech a přirozené je, pokud tlak občas kolísá. Hodnoty se mění během dne a mohou se lišit například při sportování, ve chvílích rozčilení nebo tehdy, kdy budete ve stresu. Takto je to v pořádku. Zpozornět byste měli ve chvíli, kdy váš krevní tlak začne kolísat i ve chvílích klidu, protože v tu chvíli už je něco špatně. Kdy dochází k patologickému zvýšení krevního tlaku? Pokud se vám tlak zvedne čas od času, není to žádná noční můra. Kolem 40-50 věku života se krevní tlak patologicky zvedá a ženy by si tak měly dojít na odborné vyšetření, které určí, zda je vše v normě. Nespoléhejte ale na tuto věkovou hranici, tlak se vám může změnit kdykoli! Navíc o jeho vysokých hodnotách i několik let vůbec nemusíte vědět a v tom je hypertenze velmi nebezpečná. Co způsobuje vysoký tlak? Vysoký tlak může mít za následek srdeční selhání, může být příčinou mozkových příhod, rovněž urychluje proces aterosklerózy a postihnout... Čtěte více Příspěvek Tipy jak se vyspořádat s vysokým krevním tlakem pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.09.2016 17:50 |

podobné články

Psychiatři chtějí změnit školský zákon. Poškozuje HYPERAKTIVNÍ děti

 
Školský zákon je třeba změnit, poškozuje hyperaktivní děti. Alespoň to tvrdí někteří dětští psychiatři. Pedagogičtí pracovníci se totiž nemusejí povinně řídit lékařskou diagnózou. Ministr školství to ale hned na změnu zákona nevidí a přichází s vlastním nápadem.
13.02.2011 21:35 |

podobné články

Schwarzenberg: Premiérův postoj ke smlouvě EU poškozuje ČR

 
Česká republika nepodepsala fiskální kompakt neboli smlouvu o rozpočtové kázni zemí Evropské unie. Podle premiéra Petra Nečase není dohoda příliš přísná a Česká republika už navíc podobná opatření sama chystá. Nečasovi také vadí složitá ratifikační procedura. „Premiérův postoj ke smlouvě o fiskální unii na summitu EU poškozuje ČR,“ kritizuje rozhodnutí Nečase ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Po návratu ze zahraničí se chce věcí zabývat.
31.01.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4144 článků) , Petr Nečas (9422 článků)

Chládek zkritizoval Hanákovou: Poškozuje českou kulturu

 
Stínový ministr školství Marcel Chládek zkritizoval ministryni kultury Alenu Hanákovou. V jejím resortu podle něj vládne chaos, který českou kulturu trvale poškozuje.
18.04.2013 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků) , Alena Hanáková (320 článků)