Článek

Porotkyně ze SuperStar je trojnásobnou maminkou! Po dvou dcerách mají s manželem kluka

 
Zpěvačka Klára Vytisková  (35) je trojnásobnou maminkou. Ve čtvrtek porodila syna, kterému dali s manželem, muzikantem Romanem Víchou, jméno Alfons. V neděli si syna odvezli z porodnice domů.
28.03.2021 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Klára Vytisková (146 článků)
Podobné články

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1263 článků) , Veronika Stýblová (101 článků) , Sabina Křováková (112 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (581 článků)

Porotkyně SuperStar Klára Vytisková konečně porodila chlapečka! Dostal umělecké jméno

 
Zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar Klára Vytisková se v 35 letech stala trojnásobnou maminkou! Na svět přivedla chlapečka s českým, leč v dnešní době neobvyklým jménem.
29.03.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Klára Vytisková (146 článků)

Misska Helena Houdová je trojnásobnou maminkou: Má dceru Deiu

 
Misska a modelka Helena Houdová  (33) se stala trojnásobnou maminkou. Miss ČR roku 1999 se po dvou synech dočkala dcery, které dali s manželem Omarem Amantem jméno Deia.
25.01.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (204 článků)

Alžběta II. je desetinásobná prababička. Pravnuk se narodil v koupelně

 
Nejstarší vnučka britské královny Zara Phillipsová (39) je trojnásobnou maminkou. Po dvou dcerách se s manželem Mikem Tindallem (42) dočkali syna. Kluk dostal jméno Lucas Philip. Bývalý ragbista prozradil, že to nestihli do porodnice a syn se narodil doma v koupelně.
24.03.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucas Lucas (6 článků) , Lucas Lucas (6 článků) , Lucas Lucas (6 článků)

Věřili byste, že tahle kočička je už trojnásobnou maminkou? Jessica Alba má chlapečka!

 
Americká herečka Jessica Alba (36) je už trojnásobnou maminkou. Se svým manželem Cashem Warrenem (38) se dočkali vytouženého chlapečka. Pár má totiž spolu dvě holčičky. U herečky to vypadalo, že porodí již před měsícem, ale stalo se tak teprve před dvěma dny. Syn se jmenuje Hayes.
02.01.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (153 článků) , Cash Warren (27 článků)

Katka ze skupiny Holki je trojnásobnou maminkou! Tahle drobná blondýnka se konečně dočkala syna

 
Zpěvačka Katka Brzobohatá (36) je trojnásobnou maminkou. Hvězda skupiny Holki porodila syna, kterému s manželem Davidem Švagrovským vybrali jméno Adam. A svého třetího potomka přátelům ukázali na sociální síti.
06.10.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (27 článků) , Adam David (12 článků) , Adam David (18 článků)

OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar

 
Už za pár týdnů se rozhodne, kdo se stane novou česko-slovenskou SuperStar. V pěvecké soutěži zůstali už jen čtyři finalisté. Slovák Štefan Pčelár a tři zástupci Česka - Sabina Křováková, Adam Kukačka a Martin Šafařík. Podívejte se, jak to vypadá v zákulisí show. Další články k tématu: Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo
15.05.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (101 článků) , Sabina Křováková (112 článků) , Martin Šafařík (37 článků) , Adam Kukačka (28 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Herec Alec Baldwin se po dvou dcerách dočká syna

 
Hollywoodský herec Alec Baldwin (56) a Hilaria Thomasová (30) čekají třetí dítě. Po dvou dcerách se herec dočká syna. Prvorozené Ireland, již má s první chotí Kim Basingerovou, bude letos dvacet. Druhorozená Carmen oslaví dva roky.
05.01.2015 00:27 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (199 článků) , Kim Kim (1700 článků)

Alec Baldwin bude mít po dvou dcerách v 56 letech konečně syna!

 
Alec Baldwin se konečně dočká pokračovatele svého rodu. Hollywoodský herec čeká třetí dítě s manželkou Hilarií Thomas a po dvou dcerách bude mít syna. Prvorozené Ireland, již má s první chotí Kim Basinger, bude letos dvacet. Druhorozená Carmen bude mít dva roky.
06.01.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Kim Basinger (59 článků) , Alec Baldwin (199 článků) , Carmen Thomas (2 články)

Michaela Maurerová je trojnásobnou maminkou, má dceru Emmu

 
Herečka Michaela Maurerová (39) se stala trojnásobnou maminkou. Teprve před pár dny si pořídila kočárek a dnes už je miminko na světě. Děvčátko se jmenuje Emma a přišla na svět v sobotu v hořovické porodnici.
16.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (195 článků)

Nejkrásnější vánoční dárek: Hvězda Ulice Maurerová se stala trojnásobnou maminkou

 
Dočkala se toho nejkrásnějšího vánočního dárku. Michaela Maurerová  (39) se stala trojnásobnou maminkou. Herečka porodila v sobotu v Hořovické porodnici a její dcera dostala krásné jméno Emma.
16.12.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (195 článků)

Míša Maurerová je trojnásobnou maminkou: Na svět přivedla krásnou dceru

 
Herečka Michaela Maurerová (39) se stala trojnásobnou maminkou. Děvčátko se jmenuje Emma a přišla na svět v sobotu v hořovické porodnici. Dcerka po porodu vážila 3150 gramů a měřila 49 centimentů.
16.12.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (195 článků)

Vítej, princezno: Alena Šeredová se ve 42 letech stala trojnásobnou maminkou

 
Sen se pro ni stal skutečností. Alena Šeredová  (42) se v úterý stala trojnásobnou maminkou. Česká modelka a herečka, zdomácnělá v Itálii , přivedla na svět dceru.
19.05.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (808 článků)

Kolegyně Terezy Kerndlové je trojnásobnou maminkou! Ukázala první fotku z porodnice

 
Slovenská zpěvačka a moderátorka Mária Čírová je trojnásobnou maminkou. S radostnou novinou se pochlubila na Instagramu a přidala i fotku čerstvě narozeného syna.
28.07.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (501 článků) , Mária Čírová (11 článků)

Nejen trojnásobnou maminkou: Ornella Koktová bude v 28 letech babičkou!

 
Brzy se stane trojnásobnou maminkou, ale také babičkou. Ano, Ornella Koktová  (27) se těší na vnouče. Potomka čeká nejen ona, ale také syn jejího manžela Pepy Kokty Petr. "Jsem šťastná. Petr je moc hodný kluk a bude skvělej táta," řekla Super.cz Ornella.
08.12.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (954 článků)

Homosexuál Bendig ze SuperStar zase v posteli naletěl: První milenec ho okradl, druhý ho brutálně zneužil! Honzo, a tady máš celou pravdu!

 
Finalista třetí SuperStar "Honzík Bendig":http://www.extra.cz/tema/bendig-gay (19) aspiruje na titul nejnešťastnějšího homosexuála českého šoubyznysu. Jen co po předstírané heterosexualitě a jakozásnubách s kamarádkou "prošel komplikovaným coming outem":http://www.extra.cz/konecne-oficialni-gay-bendig-ze-superstar-stale-hleda-kluka-idealne-nekoho-kdo-nekrade-jako-jeho-posledni-milenec, kdy kvůli "provalení intimního vztahu se svým tehdejším manažerem Davidem Zurickem (23)":http://www.extra.cz/konecne-oficialni-gay-bendig-ze-superstar-stale-hleda-kluka-idealne-nekoho-kdo-nekrade-jako-jeho-posledni-milenec musel s pravdou ven, natrefil na dalšího gaye, který s ním podle všeho hraje hodně špinavou hru.
12.11.2013 09:46 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (282 článků)

VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí

 
Finalisté SuperStar mají drsný smysl pro humor. V těchto dnech natočili dvouminutový horor, který dějem připomíná snímek Nezvratný osud. Smrtka, naštěstí jen ve filmu, řádila i tentokrát. Další články k tématu: AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy VIDEO: Je krásný den, zpívá v novince popová superstar Michael Bublé OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení
17.04.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (48 článků)

Po Absolonové další „postřižiny“! Exmanželka Pavla Lišky a trojnásobná máma Boková šla „na kluka“

 
Herečka Kristýna Boková (39), která se během minulého roku stala trojnásobnou maminkou, na sociální síti šokovala svou proměnou. Shodila své dlouhé lokny a nechala se ostříhat, jak se říká, na kluka! Jak jí tyto „postřižiny“ sluší?
15.02.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Boková (33 článků)

Nová porotkyně SuperStar ukázala ploché bříško: Ani ne rok po porodu už je zase drobek

 
Zpěvačka Klára Vytisková  (30) si od podzimu loňského roku užívá zbrusu novou roli - stala se maminkou. V říjnu se jí a jejímu manželovi, bubeníkovi Romanu Víchovi, narodila dcera Emilie. A i letošní podzim se ponese ve znamení premiéry, pravda ne tak přelomové a zásadní - Vytisková se představí jako porotkyně v SuperStar.
22.08.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Klára Vytisková (146 článků)