Článek

Poprvé od rozvodu s Tomem Cruisem se netají románkem: Takhle vášnivě Katie Holmes líbala o osm let mladšího kuchaře

 
Katie Holmes  (41) opět našla lásku. Daily Mail zachytil herečku, jak se vášnivě líbá s o osm let mladším šéfkuchařem Emiliem Vitolem Jr. (33) v restauraci Peasant na Manhattanu. Je to vůbec poprvé od rozvodu s Tomem Cruisem  (58) , kdy se herečka vyloženě netají svým románkem.
09.09.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)
Podobné články

Vypadá to na vážnou známost: Katie Holmes (41) vedle mladšího kuchaře (33) září štěstím

 
Když svět obletěly snímky Katie Holmes  (41) a kuchaře Emilia Vitola (33), jak se líbají a objímají, fanoušci se nestačili divit. Herečka, která si své soukromí obvykle bedlivě střeží, se snad poprvé od rozvodu s Tomem Cruisem  (58) netají novou láskou. Dokonce to vypadá na vážnou známost.
28.09.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)

Cruise skáče, jak Katie Holmes píská!

 
Herečka Katie Holmes odmítá připustit, že by byla neustále kontrolována manželem Tomem Cruisem. Také ho už ani nedoprovází na každém kroku. Spíše je to naopak. Zdroj z blízkého okolí páru prozradil, že vztah Katie a Toma prošel od jejich svatby změnami. „Katie prostě neakceptovala to, aby ji Tom tolik hlídal,“ uvádí zdroj pro Britain´s Now magazín. „Jejich vztah se posunul. Už jsou pryč dny, kdy ho doprovázela na každém jeho kroku.“ „Teď je to Tom, kdo musí skákat, jak jeho žena píská a chodí za ní jako ztracené štěně.“ Pár, který společně vychovává rozkošnou dceru Suri, se dostal do řečí díky plánování dalšího potomka. „Katie navštívila dokonce experta na oplodnění, protože o další dítě se pokouší už více než rok, dokonce uvažovala o umělém oplodnění,“ dodává zdroj. „Ale Scientologové se do toho vložili a řekli ne, protože je to proti jejich zásadám.“ „Katie podstoupila to, co jí navrhli. Zničující detoxikační kůry. Nicméně Scientologie je problém, jinak by Tom a Katie už dávno byli šťastní s novým dítětem.“
02.10.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků) , Suri Cruise (284 článků)

Archiv březen 09/2

 
Katie Holmes píše scientologické zpovědi 11.03.09 - Herečka Katie Holmes (30) řeší problémy se svým manželem Tomem Cruisem tak, že týdně píše zpovědi, které ukládá scientologický kodex. Co do nich uvádí? Čtěte zde Lily Allen si vyžádala na vystoupení odvoz helikoptérou! 10.03.09 - Když byla Lily oslovena, aby se loni zúčastnila Glastonbury Festival, sdělila producentovi Marku Ronsonovi, že si přeje pro dopravení se na festival helikoptéru. Více zde Jennifer Aniston zkoušela Botox 10.03.09 - Herečka a bývalá manželka Brada Pitta se přiznala. Jennifer Aniston (40) vyzkoušela Botox. Navíc to vypadá, že je těhotná! Podrobnosti zde Paris Hilton si objednala palubní desku z diamantů! 09.03.09 - Hotelová dědička Paris Hilton si podle všeho objednala do svého speciálně upraveného růžového Bentley palubní desku pokrytou samými diamanty. Na kolik ji to vyšlo? Čtěte zde Victoria Beckham miluje Miláno 07.03.09 - Bývala Spice Girl Victoria Beckham naznačila, že uvažuje o nápadu žít v Itálii. Stalo se tak poté, co přiznala svou lásku k Milánu. Podrobnosti zde Katie Holmes podstupuje detoxikaci, ale stále není v tom! 06.03.09 - Herečka Katie Holmes (30) je na detoxikační kůře, která jí má pomoct otěhotnět. Podle jejích slov zatím není těhotná. Více zde Jennifer Aniston se chce stát příští Bond Girl 05.03.09 - Herečka Jennifer Aniston(40) prohlásila, že se chce stát Bond girl. Partnerka Johna Mayera říká, že touží po akční roli po boku Daniela Craiga. Čtěte zde Angelina Jolie trpí pořádnou depresí 05.03.09 - Herečka Angelina Jolie se cítí velmi deprimovaná. Poprosila dokonce svého partnera Brada Pitta, aby ji nechal nějakou dobu o samotě. Podrobnosti zde Orient show - Břeclav 04.03.09 - Akce byla zrušena Otec Lindsay Lohan nařkl Lily Allen z opilectví 04.03.09 - Otec Lindsay Lohan si myslí, že zpěvačka Lily Allen (23) má problémy s alkoholem. Řekl o ní, že je opilec. Čtěte zde Otcovství proměnilo jinak drsného Vin Diesla 03.03.09 - Podle jeho vlastních slov, akční hrdina Vin Diesel je jiný muž. Od té doby, kdy se stal otcem. Podrobnosti zde Barrymore děsí digitalizace 03.03.09 - Herečka Drew Barrymore říká, že neumí držet krok s pokrokem. Když dojde na technologie, drží se své staré školy. Čtěte zde Cowell se po smrti nechá zamrazit 02.03.09 - Porotce soutěže Amerika hledá superstar Simon Cowell, chce nechat po smrti zamrazit své tělo, aby v budoucnu mohl být zase probuzen. Více zde Další 1|2
03.06.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1864 článků) , Jennifer Aniston (807 článků) , Drew Barrymore (178 článků) , Tom Cruise (984 článků) , Angelina Jolie (2213 článků) , Vin Diesel (65 článků) , Lindsay Lohan (704 článků) , Simon Cowell (125 článků) , Daniel Craig (345 článků) , Mark Ronson (9 článků) , Paris Hilton (632 článků) , Victoria Beckham (882 článků) , Lily Allen (208 článků) , John Bentley (1 článek) , Victoria Mayer (1 článek) , John Bentley (1 článek) , Mark Bentley (1 článek) , John Bentley (1 článek) , John Bentley (1 článek)

Katie Holmes od oznámení rozvodu s Tomem Cruisem pronásledují scientologové

 
Katie Holmes  (33) se rozhodla rozvést s nejslavnějším scientologem světa. O rozvod manželství s Tomem Cruisem  (49) požádala minulý týden ve čtvrtek, její rozhodnutí ale zklamalo nejen hollywoodského herce, ale rozzuřilo především vůdce nebezpečné sekty. Podle mnoha svědectví teď herečku scientologové pronásledují, kamkoli se pohne. Stopují ji střídavě dva vozy, bílý Cadillac Escalade a černý Mercedes SUV.
02.07.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)

Katie Holmes chce dítě, ale napřed trhák!

 
Herečka Katie Holmes (30) sice chce mít se svým manželem Tomem Cruisem další dítě. Ale než otěhotní, vymínila si, že chce roli v nějakém trháku! Údajně se Katie ostře postavila proti názoru svého manžela. Dceři Suri pořídí brášku nebo sestřičku, ale až se opráší její filmová kariéra a bude zpátky na jejím vrcholu. „Katie nesla velmi nelibě to, že musela herectví pověsit na čas na hřebík, když se jí narodila Suri,“ prozradil zdroj. „Ještě než půjde do dalšího těhotenství, chce si zahrát v pořádném hitu.“ Katie v současné době natáčí v Austrálii horor Don’t Be Afraid of the Dark. Spekulovalo se i o jejím účinkování v nadcházejícím filmu Sex and The City, nicméně to herečka nedávno popřela.
14.09.2009 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků) , Suri Cruise (284 článků)

Tom Cruise a Katie Holmes: Hádka o dítě!

 
Manželství Toma Cruise (41) a Katie Holmes (31) nejspíš pomalu směřuje do záhuby! Oba se už nejméně měsíc neviděli. Katie se vymlouvá na dceru, že špatně snáší změnu prostředí a proto nechce jezdit s Cruisem po světě. Cruise zase natáčí svůj nový film Mission Impossible 4 a tak nemá taky času nazbyt. Zrovna pobývá v Dubaji a Katie zase v Los Angeles. Navíc se pohádali kvůli dalšímu dítěti! Cruise by chtěl rozšířit rodinu, ale Katie Holmes říká ne!
27.11.2010 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)

Katie Holmes si po rozvodu plní své sny: Slavná herečka představila svou módní kolekci

 
Známá americká herečka Katie Holmes  (33) po rozvodu s Tomem Cruisem  (50) rozkvétá. A to nejen fyzicky a duševně, ale také po pracovní stránce. Maminka rozkošné Suri Cruise se zřejmě nechala inspirovat svou přítelkyní Victorií Beckham  (38) a předvedla svůj talent skrz módní kolekci nazvanou Holmes & Yang.
24.10.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků) , Suri Cruise (284 článků) , Yang Yang (19 článků)

Katie Holmes: Po rozvodu s Tomem Cruisem chodí jako strašák!

 
Rozchod s hollywoodskou hvězdou Tomem Cruisem (50) se herečce Katie Holme (33) moc nevyplatil. Už nemá na rozhazování a na jejím zevnějšku to je vidět.
19.09.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)

Hříšný tanec Katie Holmes a Toma Cruise pobavil

 
Herečka Katie Holmes (31) vášnivě líbala a sváděla svého manžela na veřejnosti! S hollywoodským hercem Tomem Cruisem (47) to pěkně rozbalila na tanečním parketě. Jiskry jen lítaly!
07.05.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)

Katie Holmes oslavila 33 let: S rodiči, klaunem a samozřejmě Suri

 
Herečka Katie Holmes (33) oslavila 33. narozeniny. A byli u toho jak její rodiče, tak klaun. Že by se Katie vrátila do dětských let? Kdepak, klaunské představení se konalo kvůli její dceři Suri (5), kterou vychovává společně se svým manželem Tomem Cruisem. Suri je zkrátka na prvním místě. I proto pro ni Katie chystá opravdu luxusní Vánoce.
19.12.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků) , Suri Cruise (284 článků)

Nicole Kidman: Po rozvodu s Tomem Cruisem jsem bojovala s depresemi

 
Herečka Nicole Kidman  (45) o manželství s Tomem Cruisem  (50) nehovoří s novináři ochotně. A ještě méně sdílná je ve chvíli, kdy se dotazují na rozvod a důvody, které k němu vedly. Teď však australská kráska přiznala, že po rozvodu se svým prvním manželem trpěla vážnými depresemi. O Cruisovi přitom prý nikdy s jeho třetí manželkou Katie Holmes  (33) osobně nehovořila.
08.10.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků) , Nicole Kidman (307 článků)

Dcery Angeliny Jolie pomáhají Suri Cruise se socializací

 
Herecké mámy Katie Holmes a Angelina Jolie aranžovaly pro své vlastní dcery „schůzky“, během kterých si holky mohly spolu hrát. Suri se tak učí hrát si s dětmi. Podle zpráv zavolala Katie Angelině. „Katie miluje zábavu, a tak se s Angelinou domluvila na domácí čajové párty s dortíky pro dívky,“ uvedl zdroj. „Je to něco, co chtěla udělat už roky,“ prozradil OK! Magazine další zasvěcený zdroj. „Z bezpečnostních důvodů, nemůže mít Katie v domě žádné dítě. Nicméně s potomky celebrit jako Shiloh a Zaharou to nebyl problém.“ „Katie a Angelina dlouze mluvily o svých dětech a dohodly se, že v budoucnu nechají holky hrát si společně častěji. Katie Holmes je navíc ráda, že její rozkošná dcerka si začíná hrát i s jinými dětmi.“ Zdroj uvádí: „Suri je velmi stydlivá mladá dáma. I když ji Tom a Katie vzali do parku nebo na pláž a snažili se ji seznámit s dalšími dětmi, neklapalo to.“
11.06.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2213 článků) , Suri Cruise (284 článků) , Tom Cruise (984 článků)

Rána pro Katie Holmes: Suri chce žít s Tomem

 
Herečka Katie Holmes (33) po rozvodu s hercem Tomem Cruisem (50) dostala obrovskou ránu ze svých vlastních řad. Dcera slavného páru údajně prohlásila, že chce žít se svým tátou.
27.07.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků) , Suri Cruise (284 článků)

První o rozvodu Katie Holmes věděla její důvěrnice Victoria Beckham

 
Victoria Beckham  (38) byla konfidentkou Katie Holmes  (33) už několik let. Britská návrhářka a bývalá zpěvačka podporovala americkou herečku především v posledních měsících, kdy začala plánovat rozvod s Tomem Cruisem  (50) . A Victoriino manželství s Davidem prý Katie přesvědčilo, že to doma nemá v pořádku.
13.07.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků) , Victoria Beckham (882 článků) , David Holmes (11 článků)

Katie poprvé bez snubního prstenu! Rozvodu s Cruisem se směje

 
Herečka Katie Holmes (33) se vůbec poprvé od podání žádosti o rozvod v minulém týdnu objevila bez svého pětikarátového snubního prstenu. Velkého zájmu médií kolem rozvodového stání s Tomem Cruisem (49) se jen směje.
03.07.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)

Katie Holmes o rozvodu s Tomem Cruisem: Z nejtěžšího jí pomohl milý taxikář

 
Katie Holmes (41) a Tom Cruise (57) platili dlouhá léta za jeden z neidyličtějších párů Hollywoodu. Proto veřejnost velmi překvapilo, když se manželé v roce 2012 rozvedli. Herečce tak začal úplně nový život. O tom, jaké bylo období po odloučení od muže a odstěhování do New Yorku, Katie promluvila pro magazín InStyle.
13.03.2020 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)

Zdrcená Katie Holmes je poprvé bez Suri: Hýčká si ji táta

 
Herečka Katie Holmes (33) vyrazila v New Yorku na nákupy bez své dcery Suri. Ta teď tráví čas se svým otcem Tomem Cruisem (50) v Disney Worldu na Floridě. Je to vůbec poprvé, co je Katie od Suri odloučená a je tím naprosto zdrcená.
07.08.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků) , Suri Cruise (284 článků)

Herečka Katie Holmes - Hádá se s Cruisem a chystá novou kariéru!

 
Americká filmová herečka Katie Holmes (27) toho má poslední dobou opravdu hodně. Na veřejnosti se pohádala se svým slavným manželem Tomem Cruisem (43), do toho věnuje všechny volné chvíle přípravám na svou kariéru módní návrhářky.
25.08.2009 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)

Katie Holmes má bříško. Dítě s Cruisem ale nečekáme, tvrdí

 
Poté, co byla americká herečka Katie Holmes (32) nafocena na nákupech s rostoucím bříškem, vyrojily se spekulace, že se svým manželem Tomem Cruisem (48) čekají druhé dítě.
11.05.2011 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)