Článek

Poprvé od plastiky prsou se ukázala na veřejnosti. Vítězka světové soutěže krásy Karolína Kokešová je z výsledku nadšená

 
Modelka a vítězka světové soutěže krásy Karolína Kokešová  (24) před měsícem podstoupila plastiku prsou . Vnady stále schovává pod speciální podprsenkou. "Dva měsíce ji ještě budu nosit, aby se prsa hezky usadila, a pak třeba něco ukážu," řekla Super.cz Karolína. "Jsem moc spokojená, je ještě brzy něco říkat, ale už teď se mi moc líbí," usmívala se.
15.07.2020 09:05 |

podobné články

Podobné články

V říjnu byla na plastice prsou, nyní šla pod kudlu znovu. Nádherná Češka, vítězka světové soutěže krásy, pokračuje v úpravách

 
Karolína Kokešová  (24) , úřadující vítězka světové soutěže krásy Miss Global, si nechala letos zvětšit vnady, nyní absolvovala další zákrok. Karolína byla v červnu na plastice prsou, kvůli kapsulaci musela v říjnu na reoperaci. Nyní přišla na řadu tvář, konkrétně oči. Rozhodla se zbavit dioptrií.
19.12.2020 12:50 |

podobné články

Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová sice zabodovala s malými ňadry, ale jí nestačila. Podstoupila plastiku

 
Třetí nejkrásnější dívka České republiky a také vítězka světové soutěže krásy Miss Global 2019 Karolína Kokešová  (24) se rozhodla jako řada jejích předchůdkyň pro plastiku prsou. Zatímco většina krásek se nechá vylepšovat před světovou soutěží ženské krásy, Karolína zabodovala s vnadami číslo jedna.
08.06.2020 19:20 |

podobné články

Třetí plastika prsou během jednoho roku. Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová šla opět pod kudlu

 
Modelka a vítězka světové soutěže krásy Miss Global 2020 Karolína Kokešová  (25) je po dalším zákroku. Už potřetí během jednoho roku absolvovala plastiku prsou. Po první operaci se jí udělala takzvaná kapsulace a musela na reoperaci. Ani ta nedopadla dobře.
10.06.2021 20:40 |

podobné články

Jedna z nejkrásnějších Češek se ukázala den po plastice prsou: Na focení bikin či prádla se mi budou hodit, říká

 
Vítězka světové soutěže krásy Miss Global 2019 Karolína Kokešová  (24) je po plastice prsou. Den po operaci se ukázala ve speciální podprsence, kterou bude nosit minimálně měsíc. Karolína by se po operaci měla pyšnit vnadami číslo dva.
10.06.2020 09:55 |

podobné články

První focení po třetí plastice: Všimnete si změny tvaru prsou u české vítězky světové soutěže krásy?

 
Snad bude v jejím případě platit rčení: Do třetice všeho dobrého a zlého. Během jednoho roku absolvovala krásná modelka, vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová  (25) tři plastické operace prsou.
27.07.2021 19:05 |

podobné články

Před dvěma měsíci si nechala zvětšit vnady: Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová ukázala výsledek v bikinách

 
Karolína Kokešová  (24) , vítězka světové soutěže Miss Global, je teprve dva měsíce po plastické operaci prsou a už vystavuje výsledek. Na dovolené na Sardinii předvedla své nové vnady v zářivých bikinách.
19.08.2020 06:05 |

podobné články

Jak na domácí samovyšetření prsou

 
Samovyšetření prsou je jednoduchá prevence, která vám může zachránit život. Určitě vám neunikl pojem „rakovina prsu“, která poslední dobou postihuje stále větší počet žen bez ohledu na věk. Rakovina je sama o sobě dost velkým strašákem, kterého se bojí nejen ženy, ale i muži. Rakovina prsu je ale o to horší, že jakmile ženy vlivem pokročilého stádia přijdou o prsa, najednou si začnou připadat méně ženské. Samovyšetření prsou má v diagnostice rakoviny prsu své čestné místo. Nejedná se o nic složitého a hravě to zvládnete i vy doma, proto rozhodně tento úkol nepodceňujte a samovyšetření prsou provádějte pravidelně. V dnešním článku vám poradíme, jak na to krok za krokem.  Samovyšetření prsou krok za krokem – 1: pozorování Samovyšetření prsou započněte tak, že se svlečená do půl těla postavte před zrcadlo a paže spusťte volně podél těla. Pozorně a s pečlivostí si prohlédněte tvar, symetrii a všechny změny na vašich ňadrech. Následně pomalu zvedejte paže nad hlavu a prsa si prohlížejte ze všech stran – nikam nespěchejte a sledujte veškeré odlišnosti a pochybnosti. Co se změn týče, některé mohou být nápadné – krvácení z bradavek, zarudnutí kůže – jiné naopak musíte najít pohyby paží. Tento samý postup proveďte s rukama v bok, kdy svěšíte ramena a lokty vysunete mírně dopředu. I v tomto případě sledujte symetrii a tvar obou ňader. Pozornost věnujte případnému dolíčkování či vztažení kůže. Jakákoli změna, kterou objevíte jen na jednom prsu může být podezřelé a důvodem k návštěvě lékaře. Samovyšetření prsou krok za krokem – 2: prozkoumání Nyní zvedněte například levou ruku a bříšky prstů druhé ruky si pečlivě prohmatejte levé prso. Opět nespěchejte a věnujte pozornost každému centimetru, zatímco budete postupovat jemnými krouživými pohyby – a to od dolního zevního okraje až k jeho vnitřní části. Stejný postup opakujte i s druhým prsem, opět se stejnou pečlivostí a... Čtěte více Příspěvek Jak na domácí samovyšetření prsou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.09.2015 09:35 |

podobné články

Muži jsou stejní jako před sto lety, míní Miss Global Karolína Kokešová

 
Úřadující vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová (24) je šťastně zadaná. Chodí s podnikatelem Davidem Snášelem (33). Ačkoli na svatbu zatím nepomýšlí, věří, že David je muž jejího života. Prý jí dokáže dát přesně to, co od muže potřebuje.
13.05.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David David (978 článků) , David David (738 článků)

Zamilované fotky v měsíci lásky: S tímhle fešákem chodí úřadující nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová

 
Úřadující vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová  (24) je téměř tři roky zamilovaná do svého přítele, podnikatele Davida Snášela. Ačkoli na svatbu zatím nepomýšlí, věří, že David je muž jejího života. Dokáže jí totiž dát přesně to, co od muže potřebuje.
15.05.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (978 článků) , David David (738 článků)

Touha po plném výstřihu zvítězila: Miss Kokešová překonala strach a šla pod kudlu

 
Druhá česká vicemiss 2019 a vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová (24) šla dobrovolně pod kudlu. Už ji nebavila její drobná prsa, a tak se rozhodla pro plastiku. Jak sama přiznala, žádnou radikální změnu podstoupit nechtěla. S plastickým chirurgem se dohodla na velikosti číslo 2. Karolína, která si na Instagramu říká Kokinečka, se tak konečně dočká plnějšího dekoltu ve výstřihu.
10.06.2020 16:01 |

podobné články

I po očkování onemocněli koronavirem, mutací delta! Karolína Kokešová a její partner se nakazili na dovolené v Řecku

 
Vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová  (25) před necelým měsícem na dovolené v Řecku onemocněla covidem-19. Stejně tak její partner David Snášel. Ten onemocněl i přesto, že byl očkovaný.
06.09.2021 18:45 |

podobné články

Osobnosti: David David (978 článků) , David David (738 článků)

Dýchejte zhluboka! Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová vystavila nové silikony v Mexiku

 
Třetí nejkrásnější Češka roku 2019 Karolína Kokešová  (24) měla být v tuto dobu ve Vietnamu, kde měla plnit povinnosti vítězky světové soutěže krásy Miss Global. Bohužel kvůli druhé vlně koronaviru vedení světové soutěže asijskou tour zrušilo.
30.09.2020 20:30 |

podobné články

Na Maledivách bojuje s angínou. Kvůli antibiotikům se česká vítězka světové soutěže krásy musí vyhýbat slunci

 
Takhle si romantiku na Maledivách nepředstavovala. Modelka a vítězka světové soutěže krásy Karolína Kokešová  (24) odletěla s přítelem Davidem na dovolenou a hned po příletu onemocněla angínou.
07.02.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (978 článků)

Miss Kokešová sdílela fotky z Mexika a pořádně to schytala. Tohle jí lidé vzkazují

 
Před měsícem byla s přítelem na Maledivách, nyní tráví dovolenou v Mexiku se svojí maminkou. Modelka a vítězka světové soutěže krásy Karolína Kokešová  (25) ještě z kufru nevyndala ani plavky a už to na sociálních sítích pořádně schytala.
10.03.2021 20:40 |

podobné články

Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová nafotila první snímky po korunovaci! A je na nich zatraceně sexy

 
Karolína Kokešová  (24) , která získala po Taťáně Gregor Kuchařové, Monice Žídkové a Tereze Fajksové teprve jako čtvrtá Češka v historii prvenství na světové soutěži krásy, nafotila první oficiální fotografie po své korunovaci na světové soutěži Miss Global.
26.02.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Žídková (65 článků) , Tereza Fajksová (278 článků) , Taťána Kuchařová (928 článků)

Kokešová, Kuchařová i Fajksová. Češky, které vyhrály světové soutěže krásy

 
V mezinárodních kláních se pravidelně objevují i vítězky či finalistky českých soutěží krásy. K největším úspěchům patří tituly Miss World Taťány Kuchařové a Miss Earth Terezy Fajksové. O víkendu se světovou Miss Global stala Karolína Kokešová.
20.01.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (928 článků) , Tereza Fajksová (278 článků)

Česká misska bude nejdéle kralující vítězkou světové soutěže krásy. Kvůli koronaviru je finále nového ročníku odloženo

 
Úřadující nejkrásnější dívka světa, vítězka světové soutěže Miss Global Karolína Kokešová  (24) bude zřejmě nejdéle úřadující kráskou. Kvůli pandemii koronaviru se finále odsouvá na druhou polovinu příštího roku. Karolína tak bude vládnout skoro dva roky.
02.10.2020 19:50 |

podobné články

Krásná miss Kokešová (24) opět na plastice: Třetí řezání prsou za rok!

 
Když před rokem šla na plastiku poprsí, zřejmě nepočítala s tím, že bude muset pod kudlu ještě dvakrát. Vítězka Miss Global Karolína Kokešová (24) je momentálně po operaci, při níž jí lékaři vyměnili implantáty.
11.06.2021 13:05 |

podobné články

Zvětšené vnady provětrala i v Řecku: Nejkrásnější dívka světa Kokešová se slunila v bikinách

 
Karolína Kokešová  (24) , vítězka světové soutěže Miss Global, si užívá sluníčko a pohodu na řeckém ostrově Zakynthos.
28.08.2020 08:30 |

podobné články