Článek

Popálená Týnuš Třešničková poprvé od nehody v bikinách: Odhalila dosud neviděné jizvy!

 
Influencerka Týnuš Třešničková (25), která se do povědomí široké veřejnosti dostala kvůli tragické nehodě v Turecku, kde v restauraci utrpěla vážné popáleniny, si nese následky dodnes. Oblíbené bikini proto poprvé vytáhla až nyní, bezmála tři roky od osudného dne.
22.07.2021 17:35 |

podobné články

Podobné články

Popálená Týnuš Třešničková odhodila zábrany: Zapózovala jen v plavkách a ukázala jizvy

 
Youtuberka Týnuš Třešničková (25) se rozhodla odjet a užít si sluníčko u moře v Chorvatsku. Na sociální sítě nezapomíná přidávat odvážné snímky jen v plavkách, na nichž jsou ještě vidět jizvy po děsivém incidentu z roku 2018, kdy byla silně popálená. 
07.07.2021 18:45 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poprvé v bikinách ukázala jizvy: Jdu krůček po krůčku

 
Influencerka Týnuš Třešničková (25) se snad poprvé od hrozivé události v roce 2018, kdy byla silně popálená, ukázala ve dvoudílných plavkách. Snímek umístila na socální sítě a rozepsala se o vystoupení ze své komfortní zóny, a také o tom, jak moc je tohle pro ni těžký, ale nutný krok. Nejenže jí to ovšem velmi sluší, ale od fanoušků také sklidila hromadu pochval za odvahu. 
24.07.2021 09:25 |

podobné články

Týnuš Třešničková ukázala popáleniny bez retuše: Jizvy na těle i duši nese s noblesou

 
Influencerka a youtuberka Týnuš Třešničková (24) je velkou hrdinkou a pro mnohé mladé lidi vzorem. Od tragické události, při které byla mladičká Týnuš popálena, sice uběhlo dost času, ale sympatická youtuberka se s následky vyrovnává dodnes. Často o svých pocitech mluví s fanoušky na sociálních sítích a nedávno byla jedním ze slavných hostů na otevření nové parfumerie, kde ukázala jizvy bez retuše.
09.03.2020 15:56 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková si připomíná 2 roky od nehody v Turecku: Je za ni vděčná

 
Uplynuly již dva roky od nešťastné nehody, kdy si Týnuš Třešničková z dovolené v Turecku odnesla četné popáleniny na 35 procentech těla. Ač by se většina lidí za své popáleniny styděla, Týnuš je pravý opak a své jizvy se ukazovat rozhodně nebojí a hrdě opět vystavuje svou božskou figuru i v plavkách.
02.10.2020 16:55 |

podobné články

Popálená Třešničková poprvé po výbuchu v bikinách: Jizvy kolem silikonů se učí milovat!

 
Poprvé od tragické nehody, která jí způsobila četné popáleniny na tváři a na dalších částech těla, se youtuberka Týnuš Třešničková (24) objevila ve dvoudílných plavkách a ukázala jizvy v oblasti dekoltu. Všechna těla jsou krásná, vzkázala rozněžnělým fanouškům.
02.08.2020 05:35 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková promluvila: Kterou část těla plameny nejvíce poškodily?

 
Youtuberka a instagramová hvězda Týnuš Třešničková (23) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show ve vyhlášené restauraci Nusr-Et, stále zotavuje v místní nemocnici. A ještě tam nějakou dobu zůstane! Jak bude po popálení vypadat? A zůstanou jí jizvy? Co o popáleninách říká?
22.10.2018 20:50 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poslala další vzkaz z Turecka: Ukázala fotku z nemocničního lůžka

 
Popálená youtuberka Týnuš Třešničková o sobě opět dala vědět. I když její partner Viktor Hajíček před dvěma týdny řekl na kameru Super.cz, že by Týnuš měla do konce listopadu přiletět do Čech, zatím to tak nevypadá. Stále leží v nemocnici v tureckém Istanbulu.
26.11.2018 15:00 |

podobné články

Týnuš Třešničková navzdory jizvám od ohně hrdě ukazuje tvář: Postavu má ovšem super

 
Influencerka a jedna z nejsledovanějších youtuberek v Česku Týnuš Třešničková (24) se po nehodě v restauraci, ve které jí plameny sežehly část těla, zotavuje velmi rychle. Zpočátku Týnuš jizvy na veřejnosti skrývala a příliš se neodhalovala. Během rekonvalescence si ale prošla několika fázemi, až se naučila mít své jizvy ráda. Část léta se rozhodla strávit na dovolené v Řecku, kde u bazénu předvedla perfektní postavu.
22.08.2020 12:15 |

podobné články

Týnuš Třešničková svůj boj s osudem nevzdává: Popálený dekolt a krk už neskrývá

 
Úspěšná youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (25) si prošla doslova peklem, ze kterého se postupem času dostala a je z ní silnější a pokornější žena než předtím. Sympatická Týnuš se dlouhou dobu léčila v istanbulské nemocnici, kde o ni bylo královsky postaráno. Zahojit jizvy na těle je ale mnohem jednodušší než ty na duši. Týnuš ukázala realitu, kterou napáchaly plameny na jejím těle téměř po dvou letech a sklidila na sociálních sítích obrovskou poklonu.
18.11.2020 21:11 |

podobné články

Týnuš Třešničková přestala schovávat jizvy ve tváři: Vzkazům fanoušků se nestačila divit

 
Šminky a Týnuš Třešničková (23) až dosud patřily neodmyslitelně k sobě. Jenomže youtuberka, která se stále smiřuje s loňskou ránou osudu, se už pod vrstvou make-upu nechtěla schovávat. Odhalila jizvy ve tváři a potom zůstala s ústy dokořán. Tohle vážně nečekala!
14.11.2019 20:00 |

podobné články

Týnuš Třešničková poprvé odhalila popálená prsa bez filtru: Konečně je vidět vše!

 
Půvabná youtuberka Týnuš Třešničková (25), která během nešťastného incidentu v Istanbulu utrpěla vážné popáleniny, se za své jizvy už dávno nestydí. Nově ukázala nejenom ty, co má na tváři a na rukou, ale také v dekoltu…
19.11.2020 11:30 |

podobné články

Týnuš Třešničková v plavkách ukázala fanouškům jizvy po popáleninách

 
Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (24), známá na sociálních sítích pod jménem Týnuš Třešničková, ukázala fanouškům poprvé od své nehody v Turecku, při které utrpěla předloni popáleniny obličeje a rukou, své jizvy na těle.
31.07.2020 13:40 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková se ukázala v plavkách! Jak vypadají její jizvy?

 
Když slunce svitne, jde se automaticky do plavek, rouška nerouška. Influencerka Týnuš Třešničková využila krásného slunečného dne a navzdory četným jizvám po popálení, jež jí zbyly po tragédii v turecké restauraci, odhalila své krásné tělo.
21.05.2020 09:25 |

podobné články

Odvážná Týnuš Třešničková: Popálená youtuberka odhalila vše bez závanu make-upu! A jizvy?

 
Youtuberka Týnuš Třešničková, vlastním jménem Kristýna Třešňáková (25), šla doslova a do písmene s kůží na trh. Natočila video, na kterém odpověděla na pět nejčastějších otázek ohledně jejích jizev po popáleninách, a při tom se odlíčila! Vše tak ukázala naprosto bez snah cokoliv zamlčet či zakrýt.
22.05.2021 05:15 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poprvé ukázala část svého poraněného těla: Takto teď po nehodě vypadá její ruka

 
Už tři měsíce leží youtuberka a módní blogerka Týnuš Třešničková v turecké nemocnici, kam se dostala poté, co byla vážně popálená při ohňové show v istanbulské restauraci .
30.12.2018 18:05 |

podobné články

Týnuš Třešničková se už neschovává do roláků a šátků: Poprvé odhalila zjizvený krk

 
Youtuberka Týnuš Třešničková za poslední dobu všem ukázala, jak silná dokáže být. Překonala deset měsíců na istanbulské klinice, kde se léčila s těžkými popáleninami na 35 procentech těla, a po návratu do Čech začala znovu žít. S větší pokorou a sílou, kterou získala především kvůli těžkým životním lekcím. Týnuš dlouho schovávala svůj krk a dekolt, které byly plameny zasaženy nejvíce, teď se ale odhalila.
15.01.2020 12:25 |

podobné články

Opouští ji přítel: Popálená Týnuš zůstává v nemocnici v Turecku bez partnera!

 
Jsou tomu skoro dva týdny, co byla Týnuš Třešničková (23) popálena v luxusní restauraci v Istanbulu při ohnivé show. Hořlavina jí explodovala do obličeje. Je popálená až na pětatřiceti procentech těla. V turecké nemocnici zůstává i nadále. Její přítel, který utrpěl popáleniny též, ji ale opouští.
09.10.2018 13:15 |

podobné články

Těžce popálená Třešničková s partnerem! Mluvili jsme s nimi! Exkluzivní info přímo z Istanbulu

 
Youtuberka Týnuš Třešničková (22) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show v luxusní restauraci, zotavuje v tamní nemocnici. Popálených má třicet pět procent těla. Její přítel patnáct. Pro oba je to noční můra. Redakce eXtra.cz je přímo v Istanbulu, aby zjistila, v jakém stavu se Třešničková s přítelem momentálně nacházejí a také s nimi měla možnost mluvit.
30.09.2018 15:35 |

podobné články

5 sexy fotek Týnuš Třešničkové: Popálená blogerka své jizvy neřeší a ráda předvede své tělo v plavkách

 
V poslední době dává Týnuš Třešničková  (24) čím dál víc na odiv své sexy tělo. Influencerka, která na podzim roku 2018 přišla ve vyhlášené turecké restauraci k četným popáleninám, své jizvy už dávno neřeší. Naopak. Místo zahalování nemá problém předvést své křivky, a to i v plavkách.
05.09.2020 17:05 |

podobné články