Článek

Popálená Třešničková poprvé po výbuchu v bikinách: Jizvy kolem silikonů se učí milovat!

 
Poprvé od tragické nehody, která jí způsobila četné popáleniny na tváři a na dalších částech těla, se youtuberka Týnuš Třešničková (24) objevila ve dvoudílných plavkách a ukázala jizvy v oblasti dekoltu. Všechna těla jsou krásná, vzkázala rozněžnělým fanouškům.
02.08.2020 05:35 |

podobné články

Podobné články

Učí se milovat své jizvy! Popálená Týnuš Třešničková se svlékla do bikin. Tady jsou její fotky bez retuše

 
Influencerka Týnuš Třešničková  (24) , která přišla k četným popáleninám v turecké restauraci a skoro rok byla v péči tureckých lékařů, se ukázala v dvojdílných plavkách.
31.07.2020 12:45 |

podobné články

Týnuš Třešničková ukázala popáleniny bez retuše: Jizvy na těle i duši nese s noblesou

 
Influencerka a youtuberka Týnuš Třešničková (24) je velkou hrdinkou a pro mnohé mladé lidi vzorem. Od tragické události, při které byla mladičká Týnuš popálena, sice uběhlo dost času, ale sympatická youtuberka se s následky vyrovnává dodnes. Často o svých pocitech mluví s fanoušky na sociálních sítích a nedávno byla jedním ze slavných hostů na otevření nové parfumerie, kde ukázala jizvy bez retuše.
09.03.2020 15:56 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková promluvila: Kterou část těla plameny nejvíce poškodily?

 
Youtuberka a instagramová hvězda Týnuš Třešničková (23) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show ve vyhlášené restauraci Nusr-Et, stále zotavuje v místní nemocnici. A ještě tam nějakou dobu zůstane! Jak bude po popálení vypadat? A zůstanou jí jizvy? Co o popáleninách říká?
22.10.2018 20:50 |

podobné články

Těžce popálená Třešničková s partnerem! Mluvili jsme s nimi! Exkluzivní info přímo z Istanbulu

 
Youtuberka Týnuš Třešničková (22) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show v luxusní restauraci, zotavuje v tamní nemocnici. Popálených má třicet pět procent těla. Její přítel patnáct. Pro oba je to noční můra. Redakce eXtra.cz je přímo v Istanbulu, aby zjistila, v jakém stavu se Třešničková s přítelem momentálně nacházejí a také s nimi měla možnost mluvit.
30.09.2018 15:35 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková otočila: Z jizev udělala svou přednost!

 
Konečně se přestala trápit a začala své jizvy po popáleninách milovat! Youtuberka Týnuš Třešničková (24) rok a půl po nehodě v tureckém baru vyměnila roláky za sexy topy na ramínka.
02.06.2020 19:50 |

podobné články

Youtuberka Třešničková poprvé ve společnosti. Ukázala jizvy po popáleninách

 
Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (24), známá na sociálních sítích pod jménem Týnuš Třešničková, se po delší době objevila na společenské akci. Poprvé od své nehody v Turecku, při které utrpěla loni popáleniny obličeje a rukou, ukázala jizvy na veřejnosti.
12.11.2019 15:35 |

podobné články

Týnuš Třešničková v plavkách ukázala fanouškům jizvy po popáleninách

 
Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (24), známá na sociálních sítích pod jménem Týnuš Třešničková, ukázala fanouškům poprvé od své nehody v Turecku, při které utrpěla předloni popáleniny obličeje a rukou, své jizvy na těle.
31.07.2020 13:40 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poprvé ukázala část svého poraněného těla: Takto teď po nehodě vypadá její ruka

 
Už tři měsíce leží youtuberka a módní blogerka Týnuš Třešničková v turecké nemocnici, kam se dostala poté, co byla vážně popálená při ohňové show v istanbulské restauraci .
30.12.2018 18:05 |

podobné články

Opouští ji přítel: Popálená Týnuš zůstává v nemocnici v Turecku bez partnera!

 
Jsou tomu skoro dva týdny, co byla Týnuš Třešničková (23) popálena v luxusní restauraci v Istanbulu při ohnivé show. Hořlavina jí explodovala do obličeje. Je popálená až na pětatřiceti procentech těla. V turecké nemocnici zůstává i nadále. Její přítel, který utrpěl popáleniny též, ji ale opouští.
09.10.2018 13:15 |

podobné články

Týnuš Třešničková přestala schovávat jizvy ve tváři: Vzkazům fanoušků se nestačila divit

 
Šminky a Týnuš Třešničková (23) až dosud patřily neodmyslitelně k sobě. Jenomže youtuberka, která se stále smiřuje s loňskou ránou osudu, se už pod vrstvou make-upu nechtěla schovávat. Odhalila jizvy ve tváři a potom zůstala s ústy dokořán. Tohle vážně nečekala!
14.11.2019 20:00 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková se ukázala v plavkách! Jak vypadají její jizvy?

 
Když slunce svitne, jde se automaticky do plavek, rouška nerouška. Influencerka Týnuš Třešničková využila krásného slunečného dne a navzdory četným jizvám po popálení, jež jí zbyly po tragédii v turecké restauraci, odhalila své krásné tělo.
21.05.2020 09:25 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poslala další vzkaz z Turecka: Ukázala fotku z nemocničního lůžka

 
Popálená youtuberka Týnuš Třešničková o sobě opět dala vědět. I když její partner Viktor Hajíček před dvěma týdny řekl na kameru Super.cz, že by Týnuš měla do konce listopadu přiletět do Čech, zatím to tak nevypadá. Stále leží v nemocnici v tureckém Istanbulu.
26.11.2018 15:00 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poprvé od děsivé nehody vyrazila do společnosti

 
Youtuberka Týnuš Třešničková  (24) se poprvé od doby, kdy utrpěla popáleniny rukou a obličeje , ukázala ve společnosti.
13.11.2019 10:40 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková se poprvé od tragické události ukázala v plavkách, foto uvnitř

 
Česká youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková poprvé od tragické nehody, kdy se popálila, ukázala svůj dekolt v plavkách. Oblékla si dvoudílné plavky a umístila foto na sociální síť. Ačkoli jsou na dekoltu znatelně vidět popáleniny, i tak vypadá naprosto skvostně.
30.07.2020 21:15 |

podobné články

Své popálené tělo už Týnuš Třešničková neskrývá za roláky: Miluji své jizvy

 
Donedávna se na veřejnosti i prostřednictvím svého profilu na sociální síti Instagram ukazovala zahalená od brady až po paty. Nedávno se Týnuš Třešničková  (24) poprvé od nehody, kdy skončila s popáleninami druhého stupně na pětatřiceti procentech těla, ukázala v plavkách . Stala se tak velkou inspirací pro lidi, kteří se nacházejí v podobné situaci. Pozitivní reakce na její odvážný čin v ní nejspíš vyvolaly odvahu své tělo s jizvami dál neskrývat.
01.06.2020 12:10 |

podobné články

Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

 
Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna z nejznámějších českých influencerek Kristýna Třešňáková, známá pod jménem Týnuš Třešničková, kterou na sociálních sítích sleduje téměř půl milionu lidí, o tom poprvé vypráví.
09.07.2020 00:05 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poprvé o hořícím pekle: Strach o zrak

 
Slavná česká youtuberka Týnuš Třešničková (22) již několik dní leží na jednotce intenzivní péče v istanbulské nemocnici s popáleninami, které utrpěla při ohnivé show ve vyhlášené restauraci Nusret. Blogerka se po několika dnech mlčení konečně rozhodla promluvit a poslala svým fanouškům vzkaz. Ve zprávě, kterou zveřejnila na Instastories, píše, že se bála o svůj zrak!
05.10.2018 22:30 |

podobné články

Popálená blogerka Týnuš Třešničková: První slova z turecké nemocnice, bála se o zrak!

 
Dala o sobě poprvé vědět. Česká youtuberka Týnuš Třešničková leží již několik dní v istanbulské nemocnici s těžkými popáleninami na 35 procentech svého těla. Oblíbená show ve slavném podniku turecko-kurdského šéfkuchaře Nusreta Gökçeho se proměnila v horor a několik návštěvníků bylo popáleno, nejhůř dopadla právě česká kráska.
06.10.2018 08:50 |

podobné články

Jsme kamarádi, říká po rozchodu s podnikatelem popálená Třešničková

 
Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (23), známá pod jménem Týnuš Třešničková, se poprvé vyjádřila k rozchodu s podnikatelem Viktorem Hajíčkem (34). Jak to nyní má se svým bývalým partnerem, se svěřila fanouškům na sociálních sítích.
23.05.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (453 článků)