Článek

Popálená blogerka Třešničková zahájila odhalovací sezónu: Své tělo ukázala v plavkách u bazénu

 
Své tělo už se rozhodla vystavovat slunečním paprskům také Týnuš Třešničková  (24) . Známá blogerka, která si před více než rokem prošla peklem kvůli popáleninám , které jí způsobila ohnivá show v luxusní istanbulské restauraci, zahájila plavkovou sezónu.
20.05.2020 08:40 |

podobné články

Podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poprvé ukázala část svého poraněného těla: Takto teď po nehodě vypadá její ruka

 
Už tři měsíce leží youtuberka a módní blogerka Týnuš Třešničková v turecké nemocnici, kam se dostala poté, co byla vážně popálená při ohňové show v istanbulské restauraci .
30.12.2018 18:05 |

podobné články

Těžce popálená Třešničková s partnerem! Mluvili jsme s nimi! Exkluzivní info přímo z Istanbulu

 
Youtuberka Týnuš Třešničková (22) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show v luxusní restauraci, zotavuje v tamní nemocnici. Popálených má třicet pět procent těla. Její přítel patnáct. Pro oba je to noční můra. Redakce eXtra.cz je přímo v Istanbulu, aby zjistila, v jakém stavu se Třešničková s přítelem momentálně nacházejí a také s nimi měla možnost mluvit.
30.09.2018 15:35 |

podobné články

Popálená blogerka Třešničková zveřejnila první snímky z turecké nemocnice: Na lůžku oslavila narozeniny

 
Na tyhle narozeniny zřejmě příliš ráda vzpomínat nebude. Blogerka Týnuš Třešničková, která již několik dní leží v turecké nemocnici s těžkými popáleninami, musela oslavit 23. narozeniny daleko od své rodiny a na nemocničním lůžku.
09.10.2018 13:25 |

podobné články

Popálená blogerka se opět směje na svět: Týnuš Třešničková se společnosti naštěstí nestraní

 
Řadu let ji živila její krása. Vše probíhalo jako v pohádce do momentu, než Kristýna Třešňáková vyrazila na večeři do vyhlášené restaurace kuchaře Nusreta Gökceho. Při ohňové show blogerka známá pod svým uměleckým jménem Týnuš Třešničková  (24) utrpěla popáleniny na třetině těla, zejména v jeho horní části a v obličeji.
14.03.2020 15:10 |

podobné články

Zhrzená Týnuš Třešničková! V soutěži blogerů a youtuberů utřela nos a kazila večer

 
Youtuberka a blogerka Týnuš Třešničková zřejmě zažila na předávání cen Blogerka roku zklamání. Nejen že nebyla ani nominovaná v kategorii Video blogerka, ale výhra její kolegyně ji zřejmě nijak nepotěšila.
21.11.2017 14:40 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poslala další vzkaz z Turecka: Ukázala fotku z nemocničního lůžka

 
Popálená youtuberka Týnuš Třešničková o sobě opět dala vědět. I když její partner Viktor Hajíček před dvěma týdny řekl na kameru Super.cz, že by Týnuš měla do konce listopadu přiletět do Čech, zatím to tak nevypadá. Stále leží v nemocnici v tureckém Istanbulu.
26.11.2018 15:00 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková se ukázala v plavkách! Jak vypadají její jizvy?

 
Když slunce svitne, jde se automaticky do plavek, rouška nerouška. Influencerka Týnuš Třešničková využila krásného slunečného dne a navzdory četným jizvám po popálení, jež jí zbyly po tragédii v turecké restauraci, odhalila své krásné tělo.
21.05.2020 09:25 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková promluvila: Kterou část těla plameny nejvíce poškodily?

 
Youtuberka a instagramová hvězda Týnuš Třešničková (23) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show ve vyhlášené restauraci Nusr-Et, stále zotavuje v místní nemocnici. A ještě tam nějakou dobu zůstane! Jak bude po popálení vypadat? A zůstanou jí jizvy? Co o popáleninách říká?
22.10.2018 20:50 |

podobné články

Opouští ji přítel: Popálená Týnuš zůstává v nemocnici v Turecku bez partnera!

 
Jsou tomu skoro dva týdny, co byla Týnuš Třešničková (23) popálena v luxusní restauraci v Istanbulu při ohnivé show. Hořlavina jí explodovala do obličeje. Je popálená až na pětatřiceti procentech těla. V turecké nemocnici zůstává i nadále. Její přítel, který utrpěl popáleniny též, ji ale opouští.
09.10.2018 13:15 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poprvé o hořícím pekle: Strach o zrak

 
Slavná česká youtuberka Týnuš Třešničková (22) již několik dní leží na jednotce intenzivní péče v istanbulské nemocnici s popáleninami, které utrpěla při ohnivé show ve vyhlášené restauraci Nusret. Blogerka se po několika dnech mlčení konečně rozhodla promluvit a poslala svým fanouškům vzkaz. Ve zprávě, kterou zveřejnila na Instastories, píše, že se bála o svůj zrak!
05.10.2018 22:30 |

podobné články

Popálená blogerka Týnuš Třešničková: První slova z turecké nemocnice, bála se o zrak!

 
Dala o sobě poprvé vědět. Česká youtuberka Týnuš Třešničková leží již několik dní v istanbulské nemocnici s těžkými popáleninami na 35 procentech svého těla. Oblíbená show ve slavném podniku turecko-kurdského šéfkuchaře Nusreta Gökçeho se proměnila v horor a několik návštěvníků bylo popáleno, nejhůř dopadla právě česká kráska.
06.10.2018 08:50 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková se pochlubila mladší sestrou. Je to její nástupkyně

 
Kristýna Třešňáková, kterou znáte spíše pod „pracovním“ jménem Týnuš Třešničková  (24) , už obráží společenské akce. Blogerka, kterou v istanbulské restauraci zasáhl oheň a popálil ji na téměř pětatřiceti procentech těla , si je vědoma toho, že život musí jít dál.
07.03.2020 10:30 |

podobné články

Týnuš Třešničková ukázala popáleniny bez retuše: Jizvy na těle i duši nese s noblesou

 
Influencerka a youtuberka Týnuš Třešničková (24) je velkou hrdinkou a pro mnohé mladé lidi vzorem. Od tragické události, při které byla mladičká Týnuš popálena, sice uběhlo dost času, ale sympatická youtuberka se s následky vyrovnává dodnes. Často o svých pocitech mluví s fanoušky na sociálních sítích a nedávno byla jedním ze slavných hostů na otevření nové parfumerie, kde ukázala jizvy bez retuše.
09.03.2020 15:56 |

podobné články

Youtuberka Týnuš Třešničková si užívá na dovolené. Co všechno ukázala tentokrát?

 
Youtuberka a blogerka Týnuš Třešničková si momentálně užívá dovolenou na Krétě. Opět předvedla své vyhublé tělo a nadupaný dekolt, který v těchto horkých dnech konečně může vystavovat všem na odiv. Vždyť právě proto si ho nechala vylepšit, no ne?
07.08.2017 13:05 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková ukázala pravou tvář bez retuše!

 
Youtuberka Týnuš Třešničková (24) se vrací do společenského života. Poté, co strávila osm měsíců na istanbulské klinice, kde ji dostávali z těžkých popálenin, je zpět v bysnysu, který ji živí.
12.11.2019 12:45 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poprvé od děsivé nehody vyrazila do společnosti

 
Youtuberka Týnuš Třešničková  (24) se poprvé od doby, kdy utrpěla popáleniny rukou a obličeje , ukázala ve společnosti.
13.11.2019 10:40 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková: Odhalila tvář bez make-upu

 
Týnuš Třešničková (24) se pomalu srovnává s realitou a tím pádem se skutečností, že její bezchybná tvář je dávnou minulostí. Influencerka, která se proslavila ukazováním svého dříve dokonalého vzhledu, o něj přišla v září 2018 při nehodě během ohňové show v Turecku. Teď přistoupila k nečekanému kroku. Svým fanouškům ukázala tvář bez jakéhokoli krytí make-upem, pudrem či dalšími líčidly.
13.04.2020 14:50 |

podobné články

Popálená Třešničková se konečně vyjádřila k rozchodu s přítelem: Tohle je důvod, proč už spolu nejsou

 
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková  (24) se rozhodla poodhalit fanouškům své soukromí a odpovídala jim na Instagramu na jejich všetečné dotazy.
12.12.2019 10:55 |

podobné články

Chaos, křik a nezvladatelný oheň: Ve vyhlášené restauraci byla vážně popálena Týnuš Třešničková a skončila v rukou chirurgů!

 
Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková jen nedávno přiznala přítele a promluvila o životě, který je v posledních dnech opravdu skvělý, a sama si pochvalovala, jak spokojená je. Rozhodla se po boku staršího přítele více cestovat a užívat si jeden druhého. Její dovolená v Istanbulu dopadla katastrofálně! Týnuš a jejího přítele spálili ve vyhlášené restauraci a musela být převezena do nemocnice!
29.09.2018 10:05 |

podobné články