Článek

Pondělní Ulice: Hložánek se velmi nápadně motá kolem radnice a Valerie má se Šimonem utrum

 
Ve 4431. díle Ulice se toho stane hodně. Například Hložánek na svého úspěšného syna Jirku znovu vylije pomyslný kyblík pomluv. Ani přes Lumírův nátlak si nechce připustit, že by Jirka mohl být dobrým politikem. A zatímco Tonda má důvod ke vzteku, Valerie si může oči vyplakat. Její rodiče nesouhlasí s tím, že se schází se Šimonem.
26.02.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Pátek v Ulici: Hložánek starší se objeví na radnici, aby proklepl svého syna a Šimon dělá, co může, aby bodoval u Valerie

 
Ve 4430. díle Ulice se uskuteční Hložánkův návrat na radnici. Hložánek starší si půjde proklepnout politické aktivity svého syna. Přitom čelí nařčení z braní úplatků a alkoholismu. Šimon taky bojuje. Ve snaze zabodovat u Valerie dělá první poslední, dokonce za ni schytává pětku. A Frantovi přijde Skyleřino chování nefér.
23.02.2023 07:15 |

podobné články

Ulice: S kým bude Martina trávit letošní dovolenou? Klidně by to mohl být Jirka Hložánek

 
K pohlednému opálenému Italovi s uhrančivým pohledem má Jirka Hložánek sice daleko, ale zase mu nechybí vtip, sebeironie a pracovitost. Zkrátka vlastnosti, které nejsou Martině cizí. Co myslíte, najdou jí producenti Ulice chlapa ještě před prázdninovou přestávkou? A bude jím Jirka Hložánek?
21.06.2023 07:00 |

podobné články

Ulice: Polepšený Jirka Hložánek si zvolil trochu jiný životní směr

 
Dříve byl jedním z největších floutků mezi mladší generací postav Ulice, nyní se vrací zpět jako politik, který se jako člověk poučil z vlastních chyb. Bude snažit ukázat, že se dá politika dělat lépe, než ukazuje jeho otec? A kdo to vlastně Jirka Hložánek je?
03.10.2022 13:30 |

podobné články

Ochutnávka z ULICE: Hložánek chytil Simonu pevně za stehna a… +VIDEO

 
Hložánek se nezdá. Ještě nevyšuměl jeho průšvih s manželkou a už si brousí zuby na další ženskou, konkrétně na Simonu. A jde na to opravdu zostra…
19.09.2014 05:15 |

podobné články

Jirka Hložánek nabídne divákům mladý pohled na politickou scénu a znovu se ocitne poblíž krásné Magdy

 
Po třech letech se herec a moderátor Ondřej Havel vrací do Ulice, aby pořádně naštval svého otce. Zdá se, že u Hložánkových bude pořádně živo. Jirka Hložánek, který na škole patřil mezi největší sígry, se rozhodl vstoupit do politiky. Do cesty se mu znovu přimotá také učitelka Magda.
12.09.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Havel (111 článků) , Jiří Havel (482 článků) , Jiří Havel (482 článků)

Ulice: Manželka ho vyhodí z bytu. Co Tonda Hložánek zase provede?

 
Nejen Šimon má trápení ve škole. I na Anežku se ve 4340. dílu snese zloba naštvaných spolužaček. Tonda Hložánek si podepisuje rozsudek neuváženým jednáním. Ivě se udělá mdlo z toho, co se stalo panu Kaštanovi. Lumír vyjede na Alexe.
06.10.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (302 článků)

Hložánek už se vybarvuje. Zdražuje parkovné i svoz odpadu. U Venduly Jirkovi projde leccos, ale co ostatní voliči?

 
Jirka Hložánek (herec Ondřej Havel) se po dlouhých třech letech vrátil do Ulice, aby to v ní rozbalil jako neotřelý a uvědomělý starosta, kterému leží na srdci blaho jeho občanů. Jeho pracovní nasazení mu lidé jednoznačně snědli i s navijákem. Hned, co se usadil do křesla starosty, však otočil. Zdražuje, co se dá. Co na to jeho voliči?
15.12.2022 17:30 |

podobné články

Středeční Ulice: Jirka Hložánek se cítí trapně a Martina znovu rozjíždí masovou spolupráci s Pavlem

 
Rodiče si člověk nevybere. Své o tom ví i mladý starosta Jirka Hložánek, který se teď kvůli svému tátovi cítí před Martinou trapně. Byl totiž pozván, stejně jako ona, na oslavu narozenin Venduly a Mária. Jenže večer se nevyvedl podle jeho představ. Ne všichni ale mají takovou smůlu. Například Martina může znovu zářit štěstím, protože jí maso bude dodávat zase a pouze jen Pavlík.
16.05.2023 07:15 |

podobné články

Rozdováděná 4. poprázdninová Ulice: Nyklová to rozbalí u ohně a Hložánek mladší slíbí Macarenu

 
V Ulici bude zase jednou veselo. Nyklová se Lumírovi vnutí na pánskou jízdu, ale nakonec to bude právě ona, kdo rozproudí uvadající zábavu. Martina s Vendulou si konečně dopřejí plánovanou párty v hospodě a přidá se k nim nečekaný společník, šarmantní Jirka Hložánek.
10.08.2023 15:30 |

podobné články

Valerie na pokraji smrti: Druh ji 3x bodl do břicha!

 
Třicet let spolu žili Valerie M. (51) a její přítel Robert B. (59). Hádky vyvrcholily brutálním napadením dýkou, po němž ženě vyhřezla z břicha střeva. Muž nyní stojí před soudem a Valerie nechce, aby byl odsouzen.
15.02.2017 12:05 |

podobné články

Valerie Ř. (†22) zemřela při nehodě u Písku: Přítel poslal dojemný vzkaz!

 
Tragická nehoda na Písecku si vyžádala tři lidské životy. Na místě zemřela řidička fordu Valerie Ř. (†22) a spolujezdkyně z druhého havarovaného vozu, řidič pak zahynul při převozu do nemocnice. Nejmladší účastník nehody skončil ve vážném stavu v nemocnici. Přítel Valerie napsal emotivní vzkaz, ve kterém vzpomíná na svou lásku.
20.01.2020 19:25 |

podobné články

Madame Valérie před 30 lety založila legendární swingers klub: Prozradím vám jeho tajemství, říká

 
Úspěšná byznysmenka a výrazná osobnost pařížské scény Valérie Hervová (53) alias Madame Valérie otevřela v srdci francouzské metropole legendární swingers klub Les Chandelles (česky Svíce) už před 30 lety. Za jeho zdmi se odehrály nejedny orgie, kterých se nezřídka kdy účastnily i celebrity. Hervová nyní vydala o svém podniku hodně pikantní paměti.
18.03.2021 05:45 |

podobné články

Národní divadlo: Valérie a týden divů

 
Laterna magika uvádí novou inscenaci Valérie a týden divů. Činoherně-taneční projekt je adaptací slavného románu Vítězslava Nezvala a vypráví příběh dívky Valérie, která překračuje hranice dětství a vstupuje do světa dospělých.
01.11.2023 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Nezval (12 článků)

Bude Tonda Hložánek Lumírovi závidět jeho novou ženu Kateřinu?

 
Vztah Lumíra a Kateřiny jenom kvete. Ačkoliv je teď čeká delší odloučení, diváci si mohou být jisti, že tohle ti dva ustojí a po prázdninách už snad budou v Ulici spolu i bydlet. Zatímco Vilma Nyklová svému synovi štěstí v lásce nepřeje, Tonda Hložánek bude z Kateřiny šílet. Vždyť je to přesně taková žena, kterou by chtěl mít po svém boku snad každý muž!
23.06.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (113 článků)

Ulice: Michal bude utěšovat Žofii. Co jí její máma provede?

 
Ulice je zpět! První pondělní díl s číslem 4391 přinese spoustu neočekávaného. Jirka Hložánek nabízí Magdě, aby pro něj pracovala jako koordinátorka. Prokop ji naopak odmítne hned po příjezdu z hor. Lumírovi se vrací Kateřina a navštíví ho ztracený přítel. Žofie pláče kvůli nesnesitelné mámě.
01.01.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (105 článků) , Michal Prokop (105 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Adele zuří: Prý se rozešla s přítelem Simonem!

 
Vánoce nebyly pro zpěvačku Adele jen obdobím pozitivních zpráv. Dozvěděla se totiž z médií, že její vztah s životním partnerem Simonem Koneckim skončil. Šestadvacetiletá držitelka devíti ocenění Grammy se ale velmi namíchla. S otcem svého dítěte totiž trávila báječné Vánoce a na rozchod ani jeden z nich nepomyslel. Zpěvačka nakonec vyvěsila na Twitteru fotku, na níž se po Simonově boku tváří šťastně a zamilovaně.
02.01.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Simon Konecki (29 článků)

FOTO Bethany Mota inspiruje, co si obléknout

 
Osmnáctiletá Bethany Mota má na Instagramu mnohem více následovníků než populární módní magazíny.
20.01.2014 16:50 |

podobné články

FOTO Bethany Mota inspiruje, co si obléknout

 
Osmnáctiletá Bethany Mota má na Instagramu mnohem více následovníků než populární módní magazíny.
20.01.2014 16:55 |

podobné články