Článek

Pondělní Ulice: Hložánek se velmi nápadně motá kolem radnice a Valerie má se Šimonem utrum

 
Ve 4431. díle Ulice se toho stane hodně. Například Hložánek na svého úspěšného syna Jirku znovu vylije pomyslný kyblík pomluv. Ani přes Lumírův nátlak si nechce připustit, že by Jirka mohl být dobrým politikem. A zatímco Tonda má důvod ke vzteku, Valerie si může oči vyplakat. Její rodiče nesouhlasí s tím, že se schází se Šimonem.
26.02.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Pátek v Ulici: Hložánek starší se objeví na radnici, aby proklepl svého syna a Šimon dělá, co může, aby bodoval u Valerie

 
Ve 4430. díle Ulice se uskuteční Hložánkův návrat na radnici. Hložánek starší si půjde proklepnout politické aktivity svého syna. Přitom čelí nařčení z braní úplatků a alkoholismu. Šimon taky bojuje. Ve snaze zabodovat u Valerie dělá první poslední, dokonce za ni schytává pětku. A Frantovi přijde Skyleřino chování nefér.
23.02.2023 07:15 |

podobné články

Ulice: Polepšený Jirka Hložánek si zvolil trochu jiný životní směr

 
Dříve byl jedním z největších floutků mezi mladší generací postav Ulice, nyní se vrací zpět jako politik, který se jako člověk poučil z vlastních chyb. Bude snažit ukázat, že se dá politika dělat lépe, než ukazuje jeho otec? A kdo to vlastně Jirka Hložánek je?
03.10.2022 13:30 |

podobné články

Ochutnávka z ULICE: Hložánek chytil Simonu pevně za stehna a… +VIDEO

 
Hložánek se nezdá. Ještě nevyšuměl jeho průšvih s manželkou a už si brousí zuby na další ženskou, konkrétně na Simonu. A jde na to opravdu zostra…
19.09.2014 05:15 |

podobné články

Jirka Hložánek nabídne divákům mladý pohled na politickou scénu a znovu se ocitne poblíž krásné Magdy

 
Po třech letech se herec a moderátor Ondřej Havel vrací do Ulice, aby pořádně naštval svého otce. Zdá se, že u Hložánkových bude pořádně živo. Jirka Hložánek, který na škole patřil mezi největší sígry, se rozhodl vstoupit do politiky. Do cesty se mu znovu přimotá také učitelka Magda.
12.09.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Havel (100 článků) , Jiří Havel (471 článků) , Jiří Havel (471 článků)

Ulice: Manželka ho vyhodí z bytu. Co Tonda Hložánek zase provede?

 
Nejen Šimon má trápení ve škole. I na Anežku se ve 4340. dílu snese zloba naštvaných spolužaček. Tonda Hložánek si podepisuje rozsudek neuváženým jednáním. Ivě se udělá mdlo z toho, co se stalo panu Kaštanovi. Lumír vyjede na Alexe.
06.10.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (260 článků)

Hložánek už se vybarvuje. Zdražuje parkovné i svoz odpadu. U Venduly Jirkovi projde leccos, ale co ostatní voliči?

 
Jirka Hložánek (herec Ondřej Havel) se po dlouhých třech letech vrátil do Ulice, aby to v ní rozbalil jako neotřelý a uvědomělý starosta, kterému leží na srdci blaho jeho občanů. Jeho pracovní nasazení mu lidé jednoznačně snědli i s navijákem. Hned, co se usadil do křesla starosty, však otočil. Zdražuje, co se dá. Co na to jeho voliči?
15.12.2022 17:30 |

podobné články

Valerie na pokraji smrti: Druh ji 3x bodl do břicha!

 
Třicet let spolu žili Valerie M. (51) a její přítel Robert B. (59). Hádky vyvrcholily brutálním napadením dýkou, po němž ženě vyhřezla z břicha střeva. Muž nyní stojí před soudem a Valerie nechce, aby byl odsouzen.
15.02.2017 12:05 |

podobné články

Valerie Ř. (†22) zemřela při nehodě u Písku: Přítel poslal dojemný vzkaz!

 
Tragická nehoda na Písecku si vyžádala tři lidské životy. Na místě zemřela řidička fordu Valerie Ř. (†22) a spolujezdkyně z druhého havarovaného vozu, řidič pak zahynul při převozu do nemocnice. Nejmladší účastník nehody skončil ve vážném stavu v nemocnici. Přítel Valerie napsal emotivní vzkaz, ve kterém vzpomíná na svou lásku.
20.01.2020 19:25 |

podobné články

Madame Valérie před 30 lety založila legendární swingers klub: Prozradím vám jeho tajemství, říká

 
Úspěšná byznysmenka a výrazná osobnost pařížské scény Valérie Hervová (53) alias Madame Valérie otevřela v srdci francouzské metropole legendární swingers klub Les Chandelles (česky Svíce) už před 30 lety. Za jeho zdmi se odehrály nejedny orgie, kterých se nezřídka kdy účastnily i celebrity. Hervová nyní vydala o svém podniku hodně pikantní paměti.
18.03.2021 05:45 |

podobné články

Bude Tonda Hložánek Lumírovi závidět jeho novou ženu Kateřinu?

 
Vztah Lumíra a Kateřiny jenom kvete. Ačkoliv je teď čeká delší odloučení, diváci si mohou být jisti, že tohle ti dva ustojí a po prázdninách už snad budou v Ulici spolu i bydlet. Zatímco Vilma Nyklová svému synovi štěstí v lásce nepřeje, Tonda Hložánek bude z Kateřiny šílet. Vždyť je to přesně taková žena, kterou by chtěl mít po svém boku snad každý muž!
23.06.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (96 článků)

Ulice: Michal bude utěšovat Žofii. Co jí její máma provede?

 
Ulice je zpět! První pondělní díl s číslem 4391 přinese spoustu neočekávaného. Jirka Hložánek nabízí Magdě, aby pro něj pracovala jako koordinátorka. Prokop ji naopak odmítne hned po příjezdu z hor. Lumírovi se vrací Kateřina a navštíví ho ztracený přítel. Žofie pláče kvůli nesnesitelné mámě.
01.01.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (103 článků) , Michal Prokop (103 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Adele zuří: Prý se rozešla s přítelem Simonem!

 
Vánoce nebyly pro zpěvačku Adele jen obdobím pozitivních zpráv. Dozvěděla se totiž z médií, že její vztah s životním partnerem Simonem Koneckim skončil. Šestadvacetiletá držitelka devíti ocenění Grammy se ale velmi namíchla. S otcem svého dítěte totiž trávila báječné Vánoce a na rozchod ani jeden z nich nepomyslel. Zpěvačka nakonec vyvěsila na Twitteru fotku, na níž se po Simonově boku tváří šťastně a zamilovaně.
02.01.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Simon Konecki (29 článků)

Ztracená Valerie (6) je stále k nenalezení: Policisté ji hledali už i v zahraničí

 
Případ ztracené dívenky Valerie K. (6), kterou už rok nikdo nikde neviděl, se zdá být pořádně zamotaný. Dívenku, která byla naposledy s jistotou viděna loni v říjnu, si totiž nepamatují ani sousedé z ulice, kde měla bydlet. Policisté na základě tipu pátrali také v sousedním Německu.
08.09.2018 12:45 |

podobné články

FOTO Bethany Mota inspiruje, co si obléknout

 
Osmnáctiletá Bethany Mota má na Instagramu mnohem více následovníků než populární módní magazíny.
20.01.2014 16:50 |

podobné články

FOTO Bethany Mota inspiruje, co si obléknout

 
Osmnáctiletá Bethany Mota má na Instagramu mnohem více následovníků než populární módní magazíny.
20.01.2014 16:55 |

podobné články

Lobbista Janoušek chce z vězení. Motá se mu prý hlava

 
Roman Janoušek, podnikatel odsouzený za sražení ženy autem v opilosti na 4,5 roku vězení, má za mřížemi zdravotní komplikace. Podle jeho advokáta Víta Širokého se mu po operaci z roku 2013 motá hlava a čeká jej další operace, kterou vězeňští lékaři nezvládnou, informoval server Aktuálně.cz.
21.09.2015 07:45 |

podobné články

Úzkost stáčí tělo doleva, zjistili vědci

 
Když člověka zasáhne úzkost a deprese, většinou se říká, že se motá v bludném kruhu. Rčení se opírá o realitu. Pokud člověk totiž trpí úzkostí, ztrácí schopnost chodit rovně, jeho mozek ho nutí točit se neustále doleva. Takže se motá v levotočivých kruzích. Prokázali to vědci z Kentu.
22.01.2016 11:05 |

podobné články

Kolem Magdy se motají samí úspěšní muži. A Prokop mezi nimi není

 
Prokop nejspíš upadne do deprese, a plným právem. Vždyť jeho kariéra stagnuje, zatímco mnohem mladší Jirka Hložánek dosáhl až na pozici starosty. Navíc se začne nepříjemně často pohybovat kolem Magdy, podobně jako další úspěšný muž – Mirek! Co k jeho návratu do Ulice říká Daniel Bambas?
13.01.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Bambas (26 článků) , Daniel Daniel (923 článků) , Daniel Daniel (923 článků) , Daniel Daniel (923 článků) , Daniel Daniel (923 článků) , Daniel Daniel (923 článků) , Daniel Daniel (923 článků) , Daniel Daniel (923 článků) , Daniel Daniel (193 článků)