Článek

Pomluva! Jde o nás všechny, Vystrčile. Přišel těžký soud

 
ROZHOVOR „Pro Vystrčilovu zaujatost a fanatismus je signifikantní jeho projev na Tchaj-wanu. Vůbec mu nezáleží na tom, jestli Českou republiku znehodnotí v očích světa vytahováním vnitřních sporů a tvrzením, že není úplně demokratická a jediným demokratem je on a Senát. Proboha, v jakém světě ten člověk žije? U nás se zatím těšíme svobodě slova a svobodnými volbami jsme zvolili reprezentaci. Vystrčil pomlouvá nás všechny a náš režim,“ domnívá se publicista Vlastimil Podracký. „Čína je obrovský, rychle rostoucí trh s 1,2 miliardy obyvatel a celý svět se snaží tam uspět. Budoucnost je především v obchodování s touto zemí, vysoce vyspělou a obrovskou. Je nesmysl, který šíří Vystrčil, že se bez čínského obchodu obejdeme,“ dodává.
09.09.2020 16:35 |

podobné články

Podobné články

Bouře po soudu k Peroutkovi zuří dál: Jeho článek o Židech byl nechutný. Selhal! pálí Vyvadil. Prachsprostá pomluva, zapojil se kníže

 
ANKETA "Je to prachsprostá pomluva, nikoli otázka týkající se ústavy. Nevidím důvodu s tím obtěžovat Ústavní soud," sdělil ParlamentnímListům.cz Karel Schwarzenberg (TOP 09) k výroku soudu, podle kterého se musí kancelář prezidenta Zemana omluvit vnučce Ferdinanda Peroutky a následné reakci mluvčí Ovčáčka, že se odvolají. "Pan prezident pochybil a až klukovsky odmítá chybu uznat," doplnil senátor Václav Láska. Jiří Vyvadil to vidí jinak. "Podstatné je, že Peroutka selhal. Jeho text o Židech byl nevkusný a nechutný," řekl ParlamentnímListům.cz.
02.03.2016 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3980 článků) , Ferdinand Peroutka (226 článků) , Jiří Zeman (1280 článků)

Michálek nechce, aby pomluva byla trestný čin

 
Senátor Libor Michálek odpovídal v chatu čtenářům serveru iDNES.cz a mj. řekl, že by pomluva nadále neměla být trestným činem. V Senátu by chtěl prosazovat zákony týkající se svobodného přístupu k informacím.
09.11.2012 14:10 |

podobné články

Vláda souhlasí, aby pomluva nebyla nadále trestným činem

 
Souhlasné stanovisko dostal dnes od vlády poslanecký návrh sociálních demokratů, aby pomluva nadále nebyla trestným činem. Ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (za ANO) po zasedání kabinetu novinářům řekl, že po debatě neschválili ministři původně navrhované neutrální stanovisko, ale materiál se rozhodli před projednáváním v Poslanecké sněmovně podpořit, napsala ČTK.
03.12.2018 13:21 |

podobné články

Vystrčil potvrzen v čele Senátu. Ale šíří se o něm pomluva

 
Miloš Vystrčil (ODS) byl potvrzen v pozici předsedy Senátu. Ale šíří se o něm jedna nepěkná pomluva spojená s jeho možnou kandidaturou na prezidenta.
11.11.2020 12:30 |

podobné články

Pane senátore Vystrčile, využijte své autority

 
Otevrˇeny´ dopis prˇedsedovi Sena´tu ČR Miloši Vystrčilovi
01.09.2020 11:10 |

podobné články

Kdo tu má pokřivená záda, pane Vystrčile, ptá se komunista Luzar. Políček Číně a urážka občanů ČR

 
ROZHOVOR „Chytrá karanténa nefunguje nikde na světě, ani ve státu Izrael, který byl dáván jako leader v oboru a redaktoři České televize se mohli přetrhnout, jakou tomu dělali na začátku propagaci. Odmítám snahy zavádět velkého bratra a všeobjímající stát, který bude vědět, kde kdo je, co dělá, co dělal, kde co kupoval a s kým se sešel,“ vysvětluje svůj postoj poslanec Leo Luzar. Podle něj je lepší solidarita, ohleduplnost a informovanost. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil i k návštěvě Tchaj-wanu, šéfovi Senátu pro příští rovnání zad doporučil fitcentrum. A sám tleská iniciativě českého miliardáře koupit pro školy klavíry odmítnutá Čínou, protože prý chybí finanční solidarita miliardářů s občany země.
10.09.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Leo Leo (62 článků) , Leo Leo (62 článků)

Profesor Jiří Svoboda: Vystrčile, jsi i Katalánec? 5 000 důchodcům, Kalousku? Vzpomeň

 
ROZHOVOR Výroky Miroslava Kalouska rozbíjejí mezigenerační solidaritu. A dávají profesoru Jiřímu Svobodovi vzpomenout na divoké časy, kdy tento pán řídil ministerstvo financí. Režisér a někdejší levicový politik politikovi připomíná, že pro penzistu se sedminou nebo ještě menším dílem Kalouskova příjmu je nákup roušek či antibakteriálného mýdla skutečně nezanedbatelnou investicí. V úterý sněmovna hlasy opozice zablokovala možnost, aby ,,rouškovné" bylo vyplaceno ještě letos.
16.09.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (463 článků) , Jiří Svoboda (463 článků) , Miroslav Kalousek (7294 článků) , Miroslav Svoboda (46 článků) , Miroslav Svoboda (169 článků)

Cos to vyjednal, Vystrčile? Tchaj-wanec sliboval a takto to dopadlo

 
Když se předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) na počátku září vracel z Tchaj-wanu, neskrýval spokojenost. Spokojen byl i díky tomu, že se mělo do Česka dostat pět velkých linek na výrobu roušek. Jenže utekla řada měsíců a linky v Česku stále nejsou. Ministr dopravy a průmyslu Karel Havlíček se jal vysvětlovat proč. Jsou v tom prý nejasné zájmy.
05.01.2021 10:25 |

podobné články

Gorila Kamba těžký porod přežila, mládě zřejmě zemřelo

 
Nejstarší gorila pražské zoologické zahrady Kamba dnešní těžký porod přežila, její mládě ale zřejmě ne. Ředitel zahrady Miroslav Bobek na svém  facebookovém profilu  uvedl, že se gorila probírá z narkózy. Zároveň naznačil, že mládě nepřežilo. Podrobnosti chce zoo zveřejnit na pondělní tiskové konferenci. Kamba už jednou podobně těžký porod prodělala, mládě při něm také zemřelo. 
24.02.2013 21:05 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (984 článků)

Neskutečný příběh úředníka Emila Fleischmanna (45): Výpověď za údajné sexuální obtěžování. Soud vyhrál „kontumačně“, byl vyhozen podruhé

 
Pomluva je jako uhel, když nespálí, aspoň zašpiní… Emilu Fleischmannovi (45) z Teplic zničila pracovní život i zdraví. V roce 2013 byl vyhozen z práce za údajné sexuální obtěžování. Půl roku se marně bránil, pak přišla další rána: leukemie.
20.12.2019 09:35 |

podobné články

Finsko je pro uprchlíky nejlepší: Je to pomluva, brání se seveřané

 
Iráčan Firás Afandí projel Evropu v autobusech, vlacích, autech, na motocyklu i na voze taženém koňmi. Nakonec se dostal tam, kam mířil, do Finska. Podle něj je to země civilizovaných lidí, kde je klid. Mezi uprchlíky se v poslední době šíří pověsti, že Finsko má mnohem kratší azylové řízení než jiné evropské země a získat tam doklady je mnohem snazší. Finským úředníkům jde ze zvyšujícího se počtu žadatelů hlava kolem a netuší, kde se ty nepravdivé zvěsti berou.
01.10.2015 13:25 |

podobné články

Karel Januška: Pomluva a trestní stíhání

 
Ústava a Listina základních občanských práv a svobod jsou základní právní předpisy. Právní stát řídí tři na sobě nezávislé moci. Je to moc výkonná (u nás vláda, prezident), moc zákonodárná (Parlament) a moc soudní.
16.12.2018 18:40 |

podobné články

Líbačka na nábřeží: Syn exprimátora Jáchym (21) překonává těžký osud se svou láskou

 
Kvůli klukovině přišel o ruku, ale v lásce mu to rozhodně nebrání. Syn pražského primátora Pavla Béma (49, ODS) Jáchym (21) ukázal, že i s rukou zakončenou hákem po vzoru pirátů se dá něžně objímat. Svou dívku za to, že mu pomáhá překonávat těžký osud, Bém junior na pražském nábřeží co chvíli vášnivě líbal.
23.04.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (842 článků)

Je to zlá pomluva, říká Kalousek o možném sňatku s ODS

 
Někdejší významný lidovec Miroslav Kalousek odpovídal na dotazy Práva týkající se okolností vzniku jeho nové strany TOP 09 či jejích ambicí vstoupit s někým do koalice.
13.06.2009 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7294 článků)

Simona Krainová a Leoš Mareš: Pomluva, nebo sex?

 
Jako houby po dešti se světu ukazují milenky moderátora Leoše Mareše (33)! Začala to Lucie Petrišková, přidaly se placené společnice, které se s nahým Marešem v bezvědomí dokonce vyfotografovaly, a teď se svou »zpovědí« vyrukovala vnadná Slovenka Jana Beszedesová (25)...
06.01.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3234 článků) , Simona Krainová (2128 článků) , Lucie Petrišková (17 článků)

Nečas má milenku, tvrdí skupina na facebooku

 
Na sociální síti facebook vznikla skupina, která tvrdí, že nový volební lídr ODS Petr Nečas (45) udržuje milostný poměr se svou asistentkou Janou Nagyovou. Nečas to popírá, prý je to jen předvolební pomluva.
07.04.2010 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1577 článků) , Petr Nečas (9351 článků) , Jana Nagyová (1570 článků)

Zahradil (ODS): Mé spojení s demolicí vily na Hanspaulce je záměrně šířená lež a pomluva

 
Česká televize a Radiožurnál odvysílaly reportáž, která tvrdí, že jsem spojen s developerským projektem demolice vily na Hanspaulce v Ostrovské ulici a nové stavby na jejím místě.
20.10.2011 08:20 |

podobné články

DSSS chce žalovat zpěvačku Graves za pomluvu. Nebyla prý fyzicky napadena

 
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) se ohrazuje proti nařčení zpěvačky skupiny Monkey Business a některých médií. Tonya Graves tvrdí, že prý byla fyzicky napadena příznivci strany kvůli své tmavé pleti. To je podle DSSS pomluva. Strana zvažuje žalobu.
29.11.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tonya Graves (128 článků)