Článek

Pomatený šofér zkřížil cestu bezmocnému motorkáři!

 
Jak mizerně může dopadnout motorkář, pokud na silnici šoféruje bezohledný řidič ilustruje následující snímek. Majitel bílého vozidla nepochopitelně zpomalí a začne přejíždět přes dva jízdní pruhy. Tímto bláznivým manévrem překvapí v plné rychlosti rozjetého motorkáře, který do vozidla zezadu tvrdě narazí. Střet s osobním autem vymrští jezdce přes řidítka a odhodí ho o několik metrů dále.
31.01.2010 05:10 |

podobné články

Podobné články

Brutální napadení: Šofér autobusu zbil invalidu!

 
V australském Sydney si není radno zahrávat s šoféry autobusů. Zle na to doplatil i sedmačtyřicetiletý muž v invalidním důchodu. Od řidiče autobusu dostal pořádnou nakládačku. Rozzuřený šofér uštědřil bezmocnému cestujícímu několik tvrdých úderů pěstí a poté, když už se nebyl schopen bránit, ho brutálně zkopal.
11.02.2010 05:05 |

podobné články

Pomatený mladík projel autem přes hypermarket. S kaktusem jel do Japonska

 
Svéráznou cestu si pro svůj údajný výlet do Japonska vybral pomatený mladík, který mezi Mostem a Chomutovem rozpoutal policejní honičku. Autem totiž projel skrz hypermarket Globus. Spolujezdce mu dělal kaktus.
22.11.2013 16:52 |

podobné články

Drama u benzinky: Šílený řidič útočil mačetou! A zavolal na sebe policii...

 
Jako smyslů zbavený se choval řidič (57) červeného osobního auta z Jihlavska, když mu mladý šofér (28) náklaďáku značky Iveco z Třebíče zkřížil při vjezdu k benzince cestu. Vytáhl mačetu a chtěl se bít!
20.11.2013 12:07 |

podobné články

Motorkáři zkřížil cestu skútr

 
Nebezpečně vypadající nehodu natočil jeden motorkář v pařížském čtvrti Clichy. Do křižovatky mu tam vjel skútr, který tam neměl co dělat, a obě vozidla se srazila. Nic vážného se však ani jednomu nestalo.
03.04.2015 21:41 |

podobné články

"Bomba! Zřítíme se! Modlete se!" Vyděsil pomatený pilot pasažéry letadla

 
Pomatený pilot vyděsil 139 lidí na palubě letounu, který v úterý letěl na lince z New Yorku do Las Vegas. Informuje o tom televize ABC.
27.03.2012 22:15 |

podobné články

Pomatený muž se sekáčkem ničil auta, poté hrozil, že se zabije. Dostal paralyzérem

 
V havířovských ulicích bylo v noci pořádně rušno. Pomatený muž tam po partnerských problémech začal sekáčkem na maso ničit auta. Když na něj naběhla policie, přiložil si sekáček ke krku a vyhrožoval, že se zabije.
25.06.2015 20:15 |

podobné články

Šofér podvodník dostal u Radiotaxi AAA padáka

 
Šofér taxi, který na videozáznamu ošidil zákazníka, už pro Radiotaxi AAA nejezdí. Společnost dnes zrušila spolupráci s Wotawa Crystal, u které byl tento šofér zaměstnaný. Na dnešním setkání s novináři to řekl jednatel Radiotaxi AAA Jiří Kvasnička. Zároveň se omluvil za sobotní reakci, ve které uvedl, že kontrolovat nepoctivé taxikáře má magistrát.
16.12.2013 19:45 |

podobné články

Motorkáři vs. teroristé: Muži na rychlých strojích chtějí zlikvidovat Islámský stát!

 
Jsou to drsní muži, kteří se ničeho ani nikoho jen tak nezaleknou. Nizozemští motorkáři z nechvalně proslulého gangu No Surrender (Nevzdat se) se rozhodli, že se nebudou věnovat jen svým mašinám a bitkám s nepřátelskými motorkáři, ale pokusí se udělat ze světa bezpečnější místo. Vyrazili do boje s teroristy z Islámského státu!
17.10.2014 18:25 |

podobné články

Poláci zavřeli Nočním vlkům hranice. Motorkáři to ale stejně zkusí

 
Ruští motorkáři z klubu Noční vlci ještě ani nevyjeli, ale už vzbuzují velké emoce. Polsko jim v pátek zakázalo vstup na své území. Oficiálně to zdůvodnilo tím, že ruští motorkáři ke své cestě neuvedli bližší informace, bez nichž by nešlo zajistit jejich bezpečný průjezd polským územím. Rusy polský zákaz nepřekvapil a o zrušení své cesty vůbec neuvažují. 
24.04.2015 11:45 |

podobné články

Soud zprostil obžaloby policistu, který zatarasil cestu motorkáři a vážně ho zranil

 
Obvodní soud pro Prahu 8 dnes zprostil obžaloby policistu Šimona Vaice, který byl viněn z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti kvůli tomu, že loni v červenci zahradil ujíždějícímu motorkáři cestu služebním autem. Jeho jednání podle soudu není trestným činem, šlo o donucovací prostředek úměrný nebezpečnosti jízdy řidiče motocyklu. Rozsudek není pravomocný, státní zástupce si ponechal lhůtu pro odvolání.
10.10.2018 15:50 |

podobné články

Citizens nasázeli bezmocnému Liverpoolu tři góly

 
City - Liverpool 3:0, Tottenham - WestBrom 1:0
03.01.2012 23:25 |

podobné články

Labuti ucpalo střeva pečivo!

 
Byla to »labutí píseň«. Na břehu jezírka Bajkal v Pardubicích ležela apatická labuť. Před kolemjdoucími neprchala ani u nich neprosila jako obvykle o nějaký pamlsek. Na pomoc bezmocnému ptákovi lidé zavolali strážníky.
16.12.2016 08:55 |

podobné články

Překvapení v ČT: Přišel znalec motorek a řekl, že Putinovi motorkáři jsou úplně v pořádku a mají je rádi i Poláci

 
Motocyklový novinář Petr Drnovský přišel do ranního vysílání České televize pohovořit o ruském motorkářském gangu Noční vlci, který se v sobotu vydá na dvoutýdenní cestu Evropou. Na rozdíl od některých politiků Drnovský nepovažuje jízdu ruských motorkářů za provokaci. Podobným způsobem prý situaci vyhodnotili i polští motorkáři, kteří již svým ruským protějškům vyjádřili podporu.
23.04.2015 11:51 |

podobné články

Sobotka varuje: Ruští motorkáři budou mít u nás problém

 
Ruští motorkáři z klubu Noční vlci, kteří v sobotu vyrazili na jízdu z Moskvy do Berlína, budou mít podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) kvůli zakázanému průjezdu Polskem velký problém svoji plánovanou cestu uskutečnit. Pokud přece jenom Polskem projedou a zamíří do Česka, tak budou muset získat povolení úřadů a dodržovat české zákony, řekl dnes Sobotka novinářům na pietním aktu v Javoříčku u Olomouce.
26.04.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9531 článků)

DRSNÉ VIDEO: Takhle obviněný policista zastavil motorkáře! Má za to jít sedět

 
Obvodní soud pro Prahu 8 se začal zabývat případem policisty Šimona Vaice, který je obviněn z toho, že zatarasil cestu ujíždějícímu motorkáři. Ten následně utrpěl těžká zranění. Předtím, než začalo soudní líčení, se před budovou obvodního soudu sešlo několik jeho kolegů, kteří uspořádali demonstraci na podporu obviněného policisty. Kromě nich přišli Vaice podpořit také někteří motorkáři.
10.10.2018 11:21 |

podobné články

Drsné záběry z honičky: Takhle policista zatarasil cestu ujíždějícímu motorkáři! Podle soudu udělal dobře

 
Policisty napříč republikou hýbe případ jejich kolegy Šimona Vaice. Ten ve středu stanul před soudem za to, že policejním zátarasem způsobil loni v červenci ujíždějícímu motorkáři vážná zranění. Ten do auta ve vysoké rychlosti narazil. U soudu se promítalo také drsné video, které celou situaci zachycuje.
10.10.2018 12:20 |

podobné články

Putinovi motorkáři se vykašlali na cestu do Berlína

 
Noční vlci odpískali svou plánovanou cestu do Berlína. Důvodem je to, že německé úřady jim zrušily schengenská víza potřebná ke vstupu do EU. Nicméně není vyloučené, že několik ruských motorkářů, kteří zmíněná víza mají, nakonec cestu uskuteční. Novinářům v Moskvě to dnes řekl šéf ruských bikerů Alexandr "Chirurg" Zaldostanov, který sám schengenská víza údajně nedostal.
28.04.2015 14:26 |

podobné články

Slovenský autobus sjel do pole, 12 zraněných

 
Slovenskému autobusu zkřížil v Rumunsku cestu protijedoucí kamion. Řidič stačil strhnout autobus do pole.
05.08.2009 12:50 |

podobné články

Po zraněném chlapci chtěli peníze, soud to zamítl!

 
Z ostudy kabát má po pátečním verdiktu Okresního soudu v Blansku kunštátský podnikatel Pavel Šimon (37). Po Karlu Pravcovi, který zkřížil cestu jednomu z vozidel patřících jeho firmě ABI plus, požadoval náhradu vzniklé škody.
13.11.2009 09:45 |

podobné články