Článek

Pomatená střelkyně zpackala před 95 lety atentát na Mussoliniho

 
Netrefit z necelého půl metru vyhlédnutou oběť není pro atentátníka nejlepší vysvědčení. Zvlášť když případný úspěch akce mohl zásadním způsobem ovlivnit dějiny 20. století.
07.04.2021 07:55 |

podobné články

Podobné články

Na internetu se prý dražily části Mussoliniho mozku a jeho krev

 
Části mozku a vzorky krve někdejšího italského fašistického diktátora Benita Mussoliniho se prý dražily na internetu. Nabízela je aukce eBay. Tvrdí to Mussoliniho vnučka Alessandra, která je poslankyní evropského parlamentu. Oznámila to už policii. Informovala o tom agentura ANSA. Provozovatelé aukčního portálu tvrdí, že nabídku okamžitě po jejím zveřejnění stáhli.
21.11.2009 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Alessandra Mussolini (1 článek)

Evropa zpackala další záchranný plán. Kyperský parlament musí hlídat policie

 
Kyperský prezident Nikos Anastasiadis jedná se zákonodárci o plánovaném zdanění vkladů v rámci finanční pomoci od eurozóny. Parlament hlídá policie, proti zdanění vkladů demonstruje několik desítek lidí. S negativními ohlasy se setkává dohoda eurozóny, která poskytne pomoc Kypru deseti miliard eur výměnou za jednorázové zdanění malých i velkých střadatelů. List Financial Times (FT) dnes napsal, že "Evropa zpackala další záchranný plán", zatímco portál Eurointelligence tvrdí, že rozhodnutí vrátilo do Evropské unie nejistotu.
18.03.2013 12:50 |

podobné články

Angela Merkelová to prý zpackala, jako ostatně všechno. Je toho hodně

 
Německá kancléřka Angela Merkelová prý zpackala bankovní krizi největšího německého bankovního domu Deutsche Bank. Jako ostatně všechno, na co sáhla. Tato slova napsal v komentáři pro server Market Watch.com novinář a publicista Darrell Delamaide. Merkelová prý možná svou politickou kariéru zakončí tím, že přivede evropské banky do propasti.
03.10.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2701 článků)

Žena bez licence se vydávala za plastickou chiruržku: Muži při zákroku zpackala plastiku nosu

 
Vystupovala jako licencovaná plastická chiruržka. Byla to však lež. Žena oprávnění k provádění chirurgických zákroků na americké Floridě neměla. Alcalira Jimenézová De Rodriguezová (56) pak při plastické operaci zpackala muži nos. Poté, co prasklo, že je podvodnice, skončila za mřížemi
19.03.2021 20:30 |

podobné články

Italský premiér Berlusconi citoval Mussoliniho

 
Italský premiér Silvio Berlusconi citoval ve čtvrtek fašistického diktátora Benita Mussoliniho. Informuje o tom agentura Reuters.
28.05.2010 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (222 článků)

Policie našla konopnou farmu v tunelu Mussoliniho nedokončeného metra

 
VIDEO. Římská policie odhalila velkou konopnou farmu v opuštěném tunelu plánovaného římského metra z fašistické éry Benita Mussoliniho. Kilometr dlouhý tunel byl oficiálně používán jako pěstírna hub, ale jeho alternativní využití minulý týden prozradila pronikavá vůně marihuany, informovala agentura Reuters s odvoláním na římskou policii.
14.08.2012 19:35 |

podobné články

Ruské muzeum vydražilo Mussoliniho Alfu Romeo

 
Oficiální vůz italského fašistického vůdce Benita Mussoliniho mění majitele. Alfa Romeo se stahovací střechou se v sobotu v západofrancouzském Caen-Carpiquet vydražila za 180 000 eur (skoro pět miliónů Kč). Auto, které je prakticky vrak a je nutné jej zcela zrestaurovat, získalo nejmenované ruské muzeum, sdělil podle agentury AFP dražitel Lô Dumont.
15.06.2014 10:45 |

podobné články

Mussoliniho podzemní bunkr otevírají pro turisty

 
Římská radnice zpřístupní veřejnosti protiletecký bunkr diktátora Benita Mussoliniho, který si fašistický vůdce počátkem války nechal vybudovat v dřívějším vinném sklepě bohaté římské rodiny.
26.10.2014 09:20 |

podobné články

Fašistický diktátor: Zdemolují hrobku milenky Mussoliniho!

 
Hrobka jedné z nechvalně proslulých postav italské historie zřejmě bude srovnána se zemí. Pozůstalí Clary Petacci (†33), milenky fašistického diktátora Benita Mussoliniho (†61), totitž nechtějí platit za udržbu pietního místa a hrobka se rozpadá.
29.08.2016 05:15 |

podobné články

Trojice italských radních půjde do vězení. Nechali postavit památník Mussoliniho spolupracovníkovi, přezdívanému "řezník"

 
Itálie žije bizarním soudním procesem se třemi radními z města Affile, které leží nedaleko Říma. Tři komunální politici se dostali do křížku se zákonem po vztyčení památníku jednomu z blízkých spolupracovníků Benita Mussoliniho Rodolfa Grazianiho.
09.11.2017 16:55 |

podobné články

Střelkyně Marušková rekonstruuje kuchyň, Vánoce si užije u tchyně

 
Střelkyně Lenka Marušková si hodlá užít krásný Štědrý den, přestože se před Vánocemi pustila do rekonstrukce kuchyně. Slavnostní chvíle stráví u manželovy maminky.
24.12.2010 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Marušková (11 článků)

Střelkyně Marušková: Zklamání na pouti! Olympioničku »na špejle« porazila tchyně!

 
Pif paf! Mezi největší olympijské medailové naděje patří střelkyně Lenka Marušková (27). „Opravdová dovolená beze zbraní je oproti cestování na závody procházka růžovým sadem,“ svěřila se před odletem na Hry.
26.07.2012 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Marušková (11 článků)

Před 32 lety Jan Pavel II. přežil atentát. Mohla to být KGB i Stasi

 
Přesně před 32 lety spáchal Mehmet Ali Ağca atentát na papeže Jana Pavla II. Papež byl vážně zraněn, ale přežil. Dodnes ale není úplně jasné, k jaké skupině turecký atentátník patřil. Nejrozšířenější teorie tvrdí, že šlo o společnou akci KGB a bulharské tajné služby. Mluví se ale i o tom, že si atentát objednala německá Stasi.
13.05.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pavel II (27 článků) , Ali Ali (197 článků)

Střelkyně Kateřina Emmons nafotí akty, bude ale u toho i manžel

 
Kateřina Emmons sice nemá žádné zkušenosti s modelingem, ale nechala se přemluvit na focení lechtivých fotografií. Spolu s manželem budou dalšími sportovci, kteří nafotí snímky pro kalendář nadace Rakovina věc veřejná. Další články k tématu: Prokletý Emmons po zisku bronzu: Divím se, že jsem vůbec trefil terč Střelkyně Emmons slavila s fanoušky - a dostala bramborovou medaili Stříbrný Hradilek ukáže vypracovanou hruď, úplně do naha jít nechce Badmintonista Petr Koukal šel donaha, svlékla ho partnerka Jana Saudka
20.07.2009 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (225 článků) , Kateřina Emmons (47 článků) , Petr Koukal (202 článků) , Petr Koukal (202 článků) , Jan Saudek (357 článků)

Střelkyně Emmons nepostoupila na MS do finále, byla devatenáctá

 
Nejlepší česká střelkyně nepotvrdila medailové ambice. Nedařilo se ani Martinovi Tenkovi.
01.08.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Tenk (1 článek)

Střelkyně Marušková útočila na MS na zlato, nakonec má "pouze" bronz

 
Střelkyně Lenka Marušková získala na mistrovství světa v Mnichově bronzovou medaili ve sportovní pistoli. Od zlata ji dělily pouhé dvě desetiny bodu.
09.08.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Marušková (11 článků)

Unesená slovenská střelkyně je v pořádku

 
Úspěšná slovenská sportovní střelkyně Daniela Pešková se stala v Bratislavě obětí únosu.
03.02.2011 13:30 |

podobné články

Střelkyně Emmons mění kvůli zdravotním problémům techniku

 
Sportovní střelkyně Kateřina Emmons přiletěla do Evropy, kde se chce pokusit o kvalifikaci na olympijské hry v Londýně, trápí ji však zdravotní problémy.
06.06.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Emmons (47 článků)

Střelkyně Marušková vyhrála ve Vratislavi závod ve sportovní pistoli

 
Česká střelkyně Lenka Marušková zvítězila v úterý v závodě ve sportovní pistoli na finále Světového poháru v polské Vratislavi.
20.09.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Marušková (11 článků)