Článek

Polští policisté zadrželi hledaného „dezinformátora“ Tomáše Čermáka, předají ho do Česka

 
Polští policisté v úterý zadrželi hledaného Tomáše Čermáka, který byl letos v červenci pravomocně odsouzen k 5,5 roku vězení za podporu a propagaci terorismu a před nástupem do vězení se na různých místech skrýval . Na síti X to dnes oznámila česká policie. Z  vyjádření  polské policie vyplývá, že se muž skrýval ve městě Lublin na východě země. Podle českých policistů bude Čermák v nejbližší době předán do ČR.
15.11.2023 14:45 |

podobné články

Podobné články

Dezinformátora Čermáka od Poláků převzali čeští policisté: Poputuje rovnou do basy

 
Vyhýbal se vězení, tvrdil, že je v Rusku, ale zadrželi ho v Polsku. Takový je ve stručnosti příběh dezinformátora Tomáše Čermáka, kterého v pondělí od polských kolegů převzali na hranicích čeští policisté. Čermák se vyhýbal nástupu pět a půl roku dlouhého trestu odnětí svobody za to, že podporoval a propagoval terorismus. Místo nástupu za mříže utekl do zahraničí a policisté na něj vydali mezinárodní zatykač. Video z jeho převozu zveřejnila policie na síti X.
04.12.2023 15:10 |

podobné články

Dopadli dezinformátora Čermáka: Poláci ho zatkli u běloruských hranic, byl velmi překvapen

 
Hledaný dezinformátor a odsouzený podporovatel terorismu Tomáš Čermák byl zatčen. Polští policisté jej zadrželi, když měl namířeno do Běloruska. Potvrdili to na sociální síti X. Na Čermáka byl vydán mezinárodní zatykač. Před časem tvrdil, že je v Rusku, panovaly o tom ale pochybnosti. Podle některých se měl i po vyhlášení pátrání zdržovat u svého bydliště na Plzeňsku.
15.11.2023 11:55 |

podobné články

Na dezinformátora Čermáka vydali mezinárodní zatykač. Mohl by prý utéct za Putinem

 
Aktivista Tomáš Čermák má pořádný problém. Muž, který jako první v historii země dostal nepodmíněný trest za podněcování k teroristickému činu, se vyhýbá nástupu do vězení. Dezinformátora už několik dnů hledá policie, nyní podle webu Novinky.cz vydala i mezinárodní zatykač. Podle některých informací by se údajně Čermák mohl pokusit utéct do Ruska.
14.09.2023 11:35 |

podobné články

V Rakousku zadrželi Čecha hledaného kvůli loupežnému přepadení

 
Čecha, hledaného kvůli účasti na loupežnému přepadení ve Znojmě, zadrželi v sobotu odpoledne policisté v dolnorakouském Klosterneuburgu. Oznámila to dnes agentura APA s odvoláním na informaci zemského policejního ředitelství Dolních Rakous. Podle informací mluvčího české policie Pavla Švába muž pravděpodobně spáchal na Znojemsku dva trestné činy. V době, kdy po něm policisté pátrali, jim přišla informace o jeho zadržení v Rakousku. 
13.10.2013 17:10 |

podobné články

"Lovci lebek" v Praze zadrželi mezinárodně hledaného zločince

 
Mezinárodně hledaného dvaatřicetiletého Slováka zadrželi v Praze 5 v těchto dnech detektivové Cíleného pátrání, takzvaní lovci lebek. Je umístěn v předávací vazbě a čeká na rozhodnutí české justice, zda ho pošle zpět na Slovensko.
23.03.2012 11:10 |

podobné články

Kriminalisté se zásahovou jednotkou zadrželi hledaného násilníka

 
Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu společně s pražskou zásahovou jednotkou zadrželi krátce před půl druhou v noci poblíž hraničního přechodu Rozvadov hledaného brutálního násilníka, který v Praze zaútočil na tři vietnamsky hovořící osoby.
17.03.2014 10:15 |

podobné články

Ukradl 540 milionů, dostal devět let. Čermák čeká ve vazbě na odvolací soud

 
Týden před odvolacím jednáním proti 9letému trestu vězení zadrželi policisté údajného spolupachatele tzv. krádeže století Milana Čermáka. Stalo se tak na základě příkazu vrchního soudu. Předsedkyně odvolacího senátu nakonec rozhodla o vzetí Čermáka do vazby.
20.04.2012 10:50 |

podobné články

Polští fanoušci se u stadiónu poprali s pořadateli

 
V sobotu večer se odehrál klíčový zápas a zároveň nejrizikovější zápas českých fotbalistů. Polští rowdies, patřící k nejhorším fandům v Evropě, se sjeli do Prahy. Podle policie přijelo jedním z autobusů i jádro těch nejtvrdších chuligánů. Staroměstským náměstím létaly dýmovnice, u stadiónu pak napadli polští ultras pořadatele a vyvolali velkou bitku. Poláků jsou v Praze asi čtyři tisíce.
10.10.2009 11:05 |

podobné články

Polští gayové hledají v Berlíně ztracený ráj, je pro ně útočištěm před domácí homofobií

 
Je lepší být cizinec v Berlíně, než gay ve své domovině, shodují se polští příslušníci LGBT+ komunity. Po stále sílící homofobní policice a diskriminaci Polští homosexuálové stěhují právě do německé metropole, kde cítí podporu, porozumění a navíc zázemí silné polské komunity.
10.10.2021 09:05 |

podobné články

Polští řidiči kamionů protestují proti konkurenci z Ukrajiny, hranici chtějí blokovat až do února

 
Polští řidiči kamionů varují, že budou blokovat hlavní přechod na hranici s Ukrajinou Dohorusk-Jahodyn až do února. S odvoláním na  vyjádření  jednoho z organizátorů polského protestu Rafala Meklera na sociálních sítích to uvedla ukrajinská agentura Unian. Polští autodopravci začali na protest proti konkurenci z Ukrajiny blokovat hraniční přechody z Polska na Ukrajinu na počátku listopadu. Požadují, aby Evropská unie pro přepravce z Ukrajiny znovu zavedla povinnost povolení k vjezdu do EU.
22.11.2023 23:30 |

podobné články

Policie zatkla v Praze mezinárodně hledaného podvodníka

 
Pražští policisté ve čtvrtek na pražském autobusovém nádraží na Florenci zadrželi mezinárodně hledaného Argentince. Sdělila to mluvčí policejního prezidia Dagmar Bednarčíková.
04.03.2010 12:40 |

podobné články

V Rakousku dopadli Čecha hledaného kvůli loupežnému přepadení

 
Čecha, hledaného kvůli účasti na loupežnému přepadení ve Znojmě, zadrželi v sobotu odpoledne policisté v dolnorakouském Klosterneuburgu. Oznámila to dnes agentura APA s odvoláním na informaci zemského policejního ředitelství Dolních Rakous.
13.10.2013 15:40 |

podobné články

Drama na pražském letišti: Zadrželi mezinárodně hledaného zločince! Kvůli zabití člověka

 
Cestující na pražském letišti byli ve čtvrtek krátce po poledni svědky pořádného dramatu - cizinecká policie tam totiž zadržela mezinárodně hledaného zločince! Muž, na nějž je vydán zatykač kvůli ublížení na zdraví s následkem smrti, přiletěl z Velké Británie, sotva se však dostal do letištní haly, policisté ho „sebrali“.
26.11.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (348 článků)

Hledaného Slováka zatkli v Praze: Spolucestující ho vyfotil a poslal policii. Štefan Agh půjde do vězení za padělání

 
Čeští policisté ve středu zadrželi v Praze hledaného Slováka Štefana Agha, který byl ve vlasti odsouzen na 13 let do vězení v případu padělání směnek a který trest nenastoupil. Informoval o tom mluvčí slovenského policejního prezidia Michal Slivka.V kauze si dlouhodobé tresty vězení už odpykávají bývalý slovenský ministr hospodářství a někdejší ředitel soukromé televize Markíza Pavol Rusko, jakož i podnikatel Marian Kočner.
30.03.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Slivka (6 článků)

Dezinformátora Zítka chytili policisté na dálnici. Nechtěl spolupracovat, museli mu rozbít okénko a vyvlekli ho z auta

 
Pavla Zítka, neúspěšného kandidáta na prezidenta a jednoho z přívrženců konspirační teorie, která tvrdí, že Česko je pouze firma, zadrželi policisté poté, co se s nimi Zítko začal handrkovat při dopravní kontrole. Odmítl s nimi jakkoli spolupracovat, zamkl se uvnitř vozu a muži zákona museli rozbít okénko jeho BMW, protože chtěli Zítka předvést na služebnu. Známý dezinformátor je totiž podezřelý ze spáchání trestného činu zpronevěry. O incidentu informovali jak Zítkovi příznivci, tak policisté.
11.10.2023 15:50 |

podobné články

Rakušan a IQ šumícího listí... Video uprchlého Čermáka má výživnou dohru

 
Hledaný dezinformátor Tomáš Čermák se na sociálních sítích objevil ve videu. S ruskou vlajkou a logem CCCP se snaží vytvořit dojem, že se nachází v Rusku. Ministru vnitra Vítu Rakušanovi vzkázal, že je pako, které ani neumí pořádně zavírat lidi do vězení. Samotný Rakušan na video reagoval a ujistil, že Policie ČR po Čermákovi i nadále pátrá. Podle právníka Tomáše Tyla Rakušan z Čermáka svou reakcí dělá Jánošíka. „Normální člověk by nad tím mávl rukou,“ píše Tyl na Facebooku.
29.10.2023 20:35 |

podobné články

Čecha hledaného pro podvod zadrželi v Thajsku: Pátral po něm i Interpol

 
Thajská policie zadržela na jihu země dvaačtyřicetiletého českého občana hledaného pro podezření z několikamilionového podvodu. List Bangkok Post dnes napsal, že Radek J. ze Vsetína, zařazený podle listu na seznam osob hledaných Interpolem, se v Thajsku skrýval tři roky.
15.07.2017 16:35 |

podobné články

Hledaného ŠKOLÁKA našli policisté v HOSPODĚ! Starší bratr ho NALÉVAL PIVEM!

 
V baru a pod vlivem alkoholu objevili ve čtvrtek uherskohradišťští policisté hledaného patnáctiletého chlapce. Jeho starší bratr mu objednával pivo, agentuře Mediafax to v pátek oznámil policejní mluvčí Aleš Mergental.
21.10.2011 13:55 |

podobné články

Špacíroval na Cejlu s medvědem v ruce: Hledaného policisté chytili »na stovce«

 
Běžná hlídka v ulicích Brna zpestřená sprintem v plné výstroji na sto metrů! Přesně tato scéna se odehrála na ulici Cejl poté, co policisté ve služebním voze spatřili korzovat po chodníku hledaného muže (33). Ten si v poklidu vykračoval, v náruči přitom nesl velkého plyšového medvídka Pú.
29.06.2017 12:35 |

podobné články