Článek

Polská přímořská letoviska terorizují zmlsaní divočáci

 
Starosti radním v některých polských přímořských letoviscích dělají stáda divočáků, která se potulují v centrech městeček. Tito nevítaní hosté tam přišli za turisty, kteří jim dávají třeba zbytky svačin. Po městě Świnoujście, ležícím na polsko-německé hranici, se prý potulují dvě stáda divočáků, přičemž každé čítá více než deset kusů.
23.08.2012 11:55 |

podobné články

Podobné články

Divočáci v Praze zabili už dva psy: Kde si na svého mazlíka dávat pozor?

 
Pejskaři v Praze, pozor! Na Černém mostě, Hostavicích, Dolních Počernicích, Kyjích a Rajském vrchu, pozor! Na místě se pohybují divočáci, kteří klidně napadnou vás i vašeho čtyřnohého přítele. Případů je hlášeno několik, ale myslivci nic nedělají.
19.10.2016 14:05 |

podobné články

Skoro půlka divočáků na Šumavě je radioaktivní. Může za to Černobyl

 
Divočáci, kteří žijí na Šumavě, vykazují i po 31 letech od černobylské havárie nadlimitní hladinu radioaktivity. Zvýšený limit byl zjištěn u téměř poloviny odchycených vzorků. Veterináři proto těla zvířat zabírají a poté likvidují. Na úterní tiskové konferenci to sdělil vedoucí oddělení bezpečnosti potravin Státní veterinární správy Jiří Drápal. Divočáci jsou radioaktivní kvůli tomu, že žerou podzemní houbu jelenku obecnou. Ta má schopnost na sebe fixovat radioaktivitu z půdy, která se na Šumavu dostala po havárii v Černobylu.
17.01.2017 15:05 |

podobné články

Plavky k moři: Vyzývavostí proti komplexům!

 
Přímořská letoviska lákají k dovolené. Její skvělou vizi, ale řadě žen kalí mindrák z nedokonalé figury. Dilema v čem se vystavit pohledům přihlížejících. Tak tedy sakra chlapi své drahé s výběrem plavek pomožte. Umenšete radou její nerozhodnost, mučivé komplexy.
30.06.2009 14:10 |

podobné články

Časopis vyvěsil na úřadu práce nabídku "testovače světových pláží"

 
Na švédském úřadu práce se před pár dny objevila skutečná nabídka snů. Švédský lifestylový magazín pro ženy Amelia totiž hledá „plážového testovače“, neboli osobu, která by měla za úkol hodnotit přímořská letoviska po celém světě.
05.04.2011 17:25 |

podobné články

Durmitor, přírodní div Balkánu

 
Černá Hora je turisty vyhledávána především pro svá přímořská letoviska na jihu země. Největší jadranský fjord Boka Kotorská, historické městečko Budva nebo celebrity oblíbený Sveti Štefan jsou světově proslulá místa. Poznávaní Černé Hory ovšem může mít úplně jinou rovinu.
11.09.2012 09:15 |

podobné články

Znovuobjevené Bulharsko: Je nejlevnější, ale můžete ušetřit ještě víc! Jak?

 
Po letech útlumu se stalo Bulharsko po Chorvatsku znovu druhou nejoblíbenější destinací českých turistů. Pamětníci, kteří se sem vydali po letech, to tu nepoznávají. Zdejší přímořská letoviska, proslulá jemným pískem, se zásadně proměnila, většina hotelů prošla zásadní rekonstrukcí a vyrostly tu stovky nových ubytovacích kapacit…
28.05.2014 11:20 |

podobné články

Inspektor v Turecku: Čím se tam platí a na kolik vyjde volání?

 
Turistický inspektor i nadále pro vás kontroluje přímořská letoviska. Reportéři Jitka Fárová a Martin Šnajdr tentokrát vyrazili do tureckého Bodrumu. Přečtěte si kolik a čím zaplatíte za tamní speciality.
28.08.2014 17:50 |

podobné články

Nač se trmácet k moři dlouhé hodiny? Vyzkoušejte perlu jadranských letovisek – italské Lignano

 
Oblíbené letovisko Lignano leží zhruba v půli trasy mezi Benátkami a Terstem, pouhých 600 km od našich hranic. Již 30 let se řadí mezi nejoblíbenější severoitalská přímořská letoviska a to nejen pro rodinnou dovolenou. Zde totiž najde vyžití opravdu každý. Lignano nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství zábavy. Zoo, aqupark, diskotéky, typické trhy i klidné části města s vilkami a kavárnami – to vše naleznete právě v Lignanu!
02.07.2015 11:20 |

podobné články

Počasí s Honsovou: Na víkend přijde léto, trumfneme přímořská letoviska. Bude až 21 °C

 
Poslední roky se stává skoro tradicí, že počasí ze zimy skočí rovnou do léta. Letos to není jiné. Po čtvrtečním a pátečním mírném ochlazení přijdou o víkendu takové teploty, že ani svetr nebude třeba. Většina republiky se dočká teplot okolo 20 stupňů Celsia a v neděli dokonce i vyšších. Trumfne tak i některé přímořské oblasti.
06.04.2018 05:30 |

podobné články

Zloději v dámských převlecích terorizují newyorské prodejce luxusní módy

 
Prodejci luxusního zboží na Manhattanu čelí v posledních dnech novému postrachu. Terorizují je dva maskovaní muži převlečení za ženy. Bez ostychu kradou drahé dámské kabelky a jiné módní doplňky. Při jejich posledním činu je natočila bezpečnostní kamera.
20.10.2011 11:15 |

podobné články

Přemnožení pavouci terorizují město

 
Brrrr... To, co vídáme v hororech, se v Austrálii stalo skutečností – přemnožení pavouci terorizují město Waga Waga.
12.04.2012 12:21 |

podobné články

Fotbalisté Baroš a Lokvenc údajně terorizují sousedy

 
České fotbalové hvězdy Milan Baroš a Vratislav Lokvenc prý terorizují své sousedy. Tvrdí to alespoň žaloba, kterou na ně podává syn jejich sousedků.
26.09.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Baroš (343 článků)

Jako z hororu: Město terorizují přemnožené zdivočelé čivavy!

 
Čivavy jsou možná nejmenším, ale nikoli nijak mírumilovným plemenem. Kdo se s drobným pejskem potkal, ví, že rád štěká a dokáže se také pěkně vztekat. Když se pak takových malých šelmiček objeví v ulicích města desítky, může to představovat apokalypsu. Došlo k ní ve městě Maryvale v Arizoně, kde se zdivočelé čivavy přemnožily a terorizují občany.
24.02.2014 10:20 |

podobné články

Romové rok terorizují vesnici! Řvali: "Ty bílá svině, my tě zabijeme!"

 
Dřevěným hranolem zmlátili Ladislav M. (30) a David M. (20) ze Strýčkovic na Domažlicku místního občana Jiřího Sýkoru (53). Oba muži patří k rómskému klanu, který již rok terorizují poklidnou obec. Domažlický soud jim teď rozdal tresty.
26.04.2014 12:05 |

podobné články

Město terorizují klauni: Snaží se nalákat děti do lesa, rodiče se bojí nejhoršího!

 
Pokud jste si nadělali do kalhot už jenom z Kingova hororového románu o klaunech s názvem TO, tak raději ani nečtěte dál. Horor se totiž v americké Jižní Karolíně stal skutečností. Klauni terorizují místní a jejich oběti jsou děti, které se na svůj vzhled snaží nalákat.
01.09.2016 19:05 |

podobné články

VIDEO Vražední klauni terorizují svět: Jeden s baseballovou pálkou dostal nakládačku přímo na ulici

 
Skupinka mužů v Sydney napadla na ulici muže, který byl převlečený za klauna. Potuloval se ve tmě s baseballovou pálkou v ruce. Vzhledem k tomu, že poslední dobou klauni terorizují Spojené státy i Austrálii a útočí na bezbranné oběti, není se čemu divit.
10.10.2016 16:10 |

podobné články

Drogy, rvačky, přepadení: Uprchlické gangy terorizují vyhlášené obchodní centrum

 
Obchodní centrum s největším obratem ve Švédsku se pomalu mění v „no-go zónu“. Na vině jsou podle policie gangy mladistvých migrantů, které terorizují jak návštěvníky, tak prodejce. Nákupní dům s přibližně 180 obchody a restauracemi tak neustále střeží policejní hlídky. Někdy však ani to nepomůže.
17.01.2017 20:35 |

podobné články

Zmlsaní lupiči: Ukradli pět tun nutelly!

 
Někdo si nejspíš chtěl pořádně osladit život! Lupiči v Německu ukradli z odstaveného kamionu 5 tun nutelly!
09.04.2013 12:10 |

podobné články

Zmlsaní lupiči: Ukradli pět tun nutelly!

 
Někdo si nejspíš chtěl pořádně osladit život! Lupiči v Německu ukradli z odstaveného kamionu 5 tun nutelly!
10.04.2013 21:22 |

podobné články