Článek

Politikům agitku zatrhli: Kdo si přišel zanadávat na Babiše?

 
 Přihřát si svou polívčičku na pódiu? Tak to organizátoři nedělní protivládní demonstrace na Letné, největší od roku 1989, politikům nedovolili. A to ani těm opozičním. Možnost promluvit k davům měli jen vybraní umělci. I tak se někteří politici alespoň přišli na megaakci cílenou zejména proti Andreji Babišovi (64, ANO) podívat. A premiér? Ten se včera pozastavil nad tím, že čím více vláda zvyšuje platy, tím jsou lidé nespokojenější...
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Podobné články

Smolařka Nosková: Lékaři jí zatrhli odlet na vysněnou dovolenou!

 
Po roce a půl tvrdé dřiny v muzikálech si Míša Nosková (35) vysnila exotickou dovolenou v Asii. Jenže její plány ji překazili lékaři. Kvůli pochroumanému zdraví ji zatrhli let.
16.04.2018 17:15 |

podobné články

Babiš u Zemana na Hradě řešil zdraví a Čapí hnízdo. Prezidentovi přinesl i agitku

 
Prezident Miloš Zeman přijal dnes na Pražském hradě předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. Hovořili spolu o zdraví, Babišově dřívějším působení na ministerstvu financí i o kauze financování farmy Čapí hnízdo, kvůli níž Sněmovna minulý týden Babiše vydala k trestnímu stíhání. Ten po jednání řekl, že prezident na schůzce zopakoval svůj dřívější výrok, že premiérem jmenuje vítěze voleb.
14.09.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Máte pocit, že je vaše práce strašná? 5 důvodů, proč byste se na ni měli vykašlat!

 
Stěžovat si na "práci":http://www.extra.cz/tema/prace není v současné době dvakrát moderní. S ohledem na to, že nejspíš každý máme ve svém okolí minimálně jednoho nezaměstnaného člověka nebo někoho, kdo delší dobu shání práci, můžeme být vlastně rádi, když zrovna děláme něco, z čeho se nám podaří poplatit nájem a složenky. A zanadávat si na "šéfa":http://www.extra.cz/tema/sef i na neschopné kolegy pak patří ke společenskému bontonu u piva mezi stejně pracovně frustrovanými "šťastlivci".
25.01.2014 22:15 |

podobné články

Co vám pomůže při bolesti? Do p***, já se na to vy***!

 
Britští vědci zjistili, že zanadávat si od plic na nakopnutý palec nebo pořezaný prst ulevuje od bolesti.
14.07.2009 11:30 |

podobné články

Slováci nebudou moci nadávat na politiky. Jinak dostanou pokutu

 
Na Slovensku mají „trest“ za nadávání na politiky na veřejnosti. Podle návrhu novely zákona o přestupcích si nebudou moci Slováci zanadávat v hospodách nebo na ulici na své politiky. Jinak je čeká pokuta až 500 eur.
01.01.2012 21:00 |

podobné články

Profesionální tlumočnice: Nadávek ve znakovém jazyce není mnoho

 
Emilie Mrzílková je mistryní v tlumočení do znakového jazyka v soukromí i na televizní obrazovce. Manuální komunikaci ovládá dokonce ještě lépe než mluvené slovo a umí si v ní dokonce i „od ruky” zanadávat.
30.12.2013 20:35 |

podobné články

Američan zveřejnil účet za operaci slepého střeva. Neuvěříte, kolik stojí!

 
Až si budete chtít zanadávat na české zdravotnictví nebo třeba na třicetikorunový regulační poplatek, vybavte si před očima následující příběh. Američan, kterému operovali slepé střevo, zaplatil za tuhle banální operaci v přepočtu více než milion korun. Účet z nemocnice pak vyvěsil na web.
10.01.2014 22:45 |

podobné články

5 největších sviňáren, kterých se muži běžně dopouštějí na ženách

 
Nemusíte být zrovna obstarožní feministka, abyste si čas od času mohla zanadávat na mužské pokolení!
16.06.2015 14:32 |

podobné články

Konec vztyčených prostředníčků v autech. Ruská policie bude trestat neurvalce

 
Ruští řidiči si brzy už nebudou moci v autě pořádně zanadávat a trestná budou i neslušná gesta či předjíždění zprava. Chystaná novela zákona o silniční dopravě by měla obsahovat termín "nebezpečné řízení", pomocí něhož by ruská policie mohla pokutovat nejčastější prohřešky řidičů. 
16.10.2015 10:45 |

podobné články

Senátor Láska: Co na mě platí…

 
Pár řádek pro ty, co chtějí efektivně ovlivňovat rozhodování senátora. Ti, což potřebují si v komunikaci jen ulevit či zanadávat si, neztrácejte s dalším čtením čas.
03.11.2017 06:35 |

podobné články

Drahošovu ženu Evu zděsily řeči o pedofilii a StB. Co prozradila o manželovi?

 
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš působí jako distingovaný, klidný pán a pro někoho možná i jako suchar. Doma si umí i od plic zanadávat a má smysl pro humor. Alespoň to o něm říká jeho manželka Eva, která byla hostem pořadu Blesk.cz Káva s první dámou. Co štve ji i jejího muže, jsou některé „nepravosti a zákeřnosti“. Třeba jako lživý hanopis o údajném „skřípnutí StB“, který obsahoval i nařčení z pedofilie.
13.01.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

Lidé politikům nejméně věří v Rumunsku a Česku, zjistil průzkum

 
Lidé politikům nejméně věří v Česku a Rumunsku, pouze osm procent Čechů a Rumunů je považuje za důvěryhodné. Rekordně spokojeni jsou naopak Švédové, kde politikům věří téměř dvě pětiny spoluobyvatel.
20.06.2011 08:45 |

podobné články

Velké sólo Miloše Zemana. Pochválil EET, vypráskal ČT, potupil Obamu a pak odhalil, s čím pojede za Trumpem

 
Prezident Miloš Zeman poskytl obsáhlý rozhovor deníku MF Dnes. Vychválil v něm elektronickou evidenci tržeb, zkritizoval Českou televizi a zadoufal, že bude fungovat osobní chemie mezi ním a 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem. „Vůči váhavým politikům mám určitý despekt, jak k našim nejmenovaným domácím váhavým politikům, tak politikům zahraničním,“ prozradil Zeman. U Trumpa ocenil, že rozhodně není váhavým politikem.
09.12.2016 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Karatáček v akci: Tak takovou show jste ještě neviděli!

 
Dnes se vám představí opravdu netradiční hrdina, kterého všichni známe z role o poznání prozaičtější, než v jaké se ukáže. Pro ty, kteří se bojí zubaře, jenom připomeňme, že rozhodně nejde o agitku stomatologické komory.
22.10.2009 17:05 |

podobné články

Paroubka teď chrání zábrany a svalovci

 
Šéf ČSSD Jiří Paroubek s manželkou Petrou a k tomu pivo a buřt zdarma… Přestože sociální demokraté nedávno avizovali, že zruší některé mítinky na velkých náměstích, agitku v Lounech si Paroubek ujít nenechal.
12.05.2010 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3624 článků)

Napadl Paroubka: Národní socialisto! Debile, nedělej agitku, slyšel

 
REPORTÁŽ Demonstrace podobná těm ze Šluknovského výběžku se tuto sobotu odehrála v Ústí nad Labem. Hlavním řečníkem byl místopředseda krajně pravicové Dělnické strany sociální spravedlnosti, radikálové však byli v davu asi čtyř stovek protestujících v menšině. Znovu zaznívaly projevy namířené proti nepřizpůsobivým občanům i proti vládě. Došlo i ke slovnímu útoku na poslance Jiřího Paroubka.
08.10.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3624 článků)

Dobeš se rozpálil: Odbory v době stávky dětem pletly hlavy svojí agitkou

 
Motat dětem hlavu politickými a odborářskými názory je nepřijatelné, prohlásil pro ParlamentníListy.cz ministr školství Josef Dobeš. Ten odmítá, že někteří učitelé starším ročníkům ve školách vysvětlovali, proč stávkují. Podle předsedy školských odborů Františka Dobšíka nešlo a agitku, ale o občanskou výchovu, kdy učitelé vysvětlovali své občanské a ne politické postoje. Navíc takoví pedagogové jsou podle odboráře stateční, neb nepoklonkují ministrovi.
07.12.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef František (203 článků)

Vaněk (ODS): Směrem k bankrotu s nízkými emisemi uhlíku

 
Tato parafráze názvu článku EUrokomisařky pro oblast klimatu Connie Hedegaardové mne neodbytně napadla po přečtení jejího příspěvku v HN 25.2., který se zabýval novou politikou EU v oblasti klimatu a energetiky do roku 2030 a který bych bez váhání označil za politickou agitku bez konkrétního obsahu a diskutovatelných argumentů.
26.02.2014 12:30 |

podobné články

RECENZE: Stvoření světa v naivní agitku proměněné

 
Nový český muzikál spatřil světlo světa v pražském Divadle Broadway podle námětu Haliny Pawlowské. Je o stvoření světa a slibuje rodinnou komedii s vyústěním do dneška.
19.04.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (504 článků)