Článek

Politici u voleb. Pekarová s knížetem na tričku, Pavel mluvil o budování Evropy

 
Prezident Petr Pavel odvolil dnes v evropských volbách doma v Černoučku. Témata EU jako migrace či zelená transformace se nás osobně dotýkají, pobídl k účasti. Češi vybírají své zástupce v Evropském parlamentu dnes do 22 hodin, zítra od 8 do 14 hodin. Výsledky budou zveřejněny v neděli před půlnocí.
07.06.2024 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2943 článků)
Podobné články

Politici u voleb. Pekarová s knížeten na tričku, Pavel mluvil o budování Evropy

 
Prezident Petr Pavel odvolil dnes v evropských volbách doma v Černoučku. Témata EU jako migrace či zelená transformace se nás osobně dotýkají, pobídl k účasti. Češi vybírají své zástupce v Evropském parlamentu dnes do 22 hodin, zítra od 8 do 14 hodin. Výsledky budou zveřejněny v neděli před půlnocí.
07.06.2024 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2943 článků)

Americké jaderné hlavice na našem území? Nesmysl. A základna... Pekarová promluvila

 
Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) v pořadu Rozstřel uvedla, že koalice si stojí za správností novely o nižší valorizaci důchodů. Opozice postrádá vlastní návrhy, proto dělá obstrukce, říká Pekarová. Konečné typy úspor budou představeny ve vládou chystaném konsolidačním balíčku, TOP 09 za minimální hranici považuje 140 miliard. Pekarová tvrdí, že dohoda s USA o obranné spolupráci neznamená výstavbu základen v Česku – ten, kdo tím straší, dle ní pracuje pro záměr ruské propagandy. Putin by měl stanout před tribunálem a zůstat na doživotí ve vězení, míní Pekarová. Že Čína vidí sjednocený Západ je důležité, a Pekarová promluvila i o benefitech své cesty na Tchaj-wan.
06.05.2023 07:30 |

podobné články

Premiér Sobotka jednal s monackým knížetem Albertem II.

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v pátek 10. dubna 2015 v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky setkal s monackým knížetem Albertem II, jehož návštěva byla první oficiální návštěvou knížete monackého státu v České republice.
10.04.2015 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9583 článků)

Poslední rozloučení s německým knížetem Richardem (†82): Sbohem mu dala evropská šlechta!

 
Evropská šlechta se zahalila do černého. V Německu proběhlo poslední rozloučení s knížetem Richardem (†82), hlavou rodu Sayn-Wittgenstein-Berleburg, který minulý týden zemřel. Pohřbu se zúčastnilo kolem 400 hostů. A poslední sbohem mu přijela dát i řada zástupců mezinárodní aristokracie.
22.03.2017 18:40 |

podobné články

Knížecí (82) ramlice (30) po návratu šokuje: Hvězdná kariéra a tajný styk s Karlem!

 
Sličná Jana Vopěnková (30) je zpět a s ní i novinky, o kterých nikdo neměl ani tušení. Mladá žena, přezdívaná ramlice, se před lety zapletla s knížetem Karlem Schwarzenbergem (82), ale v posledních letech o ní nebylo ani vidu, ani slechu. Teď má velké plány a pro eXtra.cz přiznala, že styky s knížetem trvaly déle, než si veřejnost myslela. A se zdokumentovanými erotickými hrátkami to prý také bylo jinak!
01.06.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4145 článků)

Rytmuse čeká nejtěžší výzva života: Utká se s legendárním a neporaženým Knížetem

 
Slovenský rapper Patrik “Rytmus” Vrbovský opět míří do ringu. Tentokrát ho čeká dozajista zatím jeho nejtěžší sportovní výzva. Utká se totiž s legendárním Petrem “Monsterem” Knížetem, profesionálním zápasníkem, kterého v postoji dosud nikdo neporazil! Organizátor zápasu to oznámil na Instagramu.
13.03.2023 05:10 |

podobné články

Poslední rozloučení s knížetem Karlem Schwarzenbergem: Dorazily stovky lidí, u rakve stojí terminál na peníze

 
Ve středu začalo poslední rozloučení s politikem a knížetem Karlem Schwarzenbergem (†85). Dva dny bude vystavena jeho rakev v kostele Panny Marie pod řetězem v areálu Suverénního řádu Maltézských rytířů – Českého velkopřevorství, kde proběhne také veřejné rozloučení. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která atmosféru zdokumentovala.
06.12.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4145 článků) , Maria Karel (91 článků)

Pekarová: Jsem vděčná EU, že žijeme bez válek

 
Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová si v neděli 9. května připomněla Den Evropy, kdy se pomalu začala rodit myšlenka Evropské unie. „Většina Evropy tak zažívá dlouhé období bez válek. Není to samozřejmost a jsem za to vděčná,“ napsala Pekarová Adamová.
10.05.2021 13:55 |

podobné články

„Vlády se nemají starat o lidi,“ vysvětlila Pekarová Schillerové. A myšlenku dále rozvedla

 
V první hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News se střetly předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a předsedkyně poslanců ANO Alena Schillerová. Tvrdě se pohádaly o to, komu všemu se má pomáhat. Schillerová zdůraznila, že v Česku se musí pomáhat všem – i ukrajinským uprchlíkům, i Čechům. Pekarová nabídla zcela jiný pohled. „Víte, podle mě se vlády nemají starat o lidi,“ prohlásila Pekarová. A hned svou myšlenku rozvedla. A zasadila tvrdou ránu Andreji Babišovi, který vyjel do Polska.
27.03.2022 12:45 |

podobné články

Chapadlo Kremlu, spustila Pekarová na Okamuru

 
Hosty první části Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a předseda SPD Tomio Okamura. Hlavním tématem byl poslední veřejný průzkum od společnosti STEM, podle kterého má ANO necelých 33 % hlasů, zatímco SPD 9,3 % a TOP 09 5,2 %. Pekarová prohlásila, že sledování volebních průzkumů v průběhu volebního období je přeceňováno. Rozhovor se stočil i ke kampaním k volbám do Evropského parlamentu. Pekarová upozornila, že kandidátka hnutí SPD a Trikolora, Zuzana Majerová, v minulosti poskytla rozhovor webu Voice of Europe. Ten byl v souvislosti s objevem BIS zařazen na sankční seznam.
07.04.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3164 článků)

Politici a podnikatelé ČR a Číny jednají o budování silnic a železnic i o přílivu turistů

 
O budování silnic a železnic, spolupráci ve zdravotnictví či přílivu turistů začali dnes spolu v Praze jednat čeští a čínští politici a stovky podnikatelů z obou zemí. Čínská strana by stála také případně o dostavbu Temelína a Dukovan, pokud by se vypisoval nový tendr. Nedaleko Hradu, kde se dvoudenní Čínské investiční fórum koná, protestovali proti potlačování lidských práv v Číně aktivisté.
28.08.2014 20:05 |

podobné články

Šéfka TOP 09 Pekarová Adamová: Česko je semeništěm covidu. Vláda boj s virem nezvládá

 
Předsedkyně TOP 09 a poslankyně Markéta Pekarová Adamová (36) má v otázce očkování jasno. Denně zvládá Česká republika vyočkovat pouze 16 tisíc dávek a za nedodržování vakcinační strategie nese odpovědnost vláda, míní šéfka opoziční strany, která jde do podzimních voleb spolu s ODS a lidovci v trojkoalici nazvané SPOLU. Snaha o komunikaci s vládou navíc zůstává ze strany nevládních poslanců nevyslyšena. Uskupení, jehož je TOP 09 součástí, tak proto pro případné prodloužení nouzového stavu ruku nezvedne. Co ještě ale Pekarová Adamová Blesku prozradila?
12.03.2021 05:05 |

podobné články

OBRAZEM: Pekarová Adamová na Vítkově ostře odsoudila Rusko. Petr Pavel přirovnal situaci na Ukrajině ke druhé světové válce

 
Úcta k padlým by se neměla stávat obětí šiřitelů ruské propagandy. Nemá s pietou nic společného a je spíš zneuctěním památky těch, kteří položili za druhé světové války své životy. Na pietním aktu k 78. výročí konce války to dnes řekl prezident Petr Pavel. Podle něj situace, rozsah i míra destrukce na Ukrajině, kterou loni napadlo Rusko, bojiště druhé světové války připomínají. Věnce k památníku na pražském Vítkově přišli dnes položit politici, zástupci církve i veteránských spolků. Markéta Pekarová Adamová pak taktéž odsoudila ruskou agresi. 
08.05.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2943 článků)

Jde i o Zemana. Lidé nevěří, že se všem měří stejně. Pekarová Adamová naznačila vážnou věc

 
Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová navštívila diskusní pořad moderátora Stanislava Hrušky na YouTube kanálu StandaShow a řekla, kam chce ve své nedávno nabyté funkci šéfky strany TOP 09 směřovat. Za hlavní cíle má ochranu životního prostředí, proevropské směřování, přijetí eura, budování školství a péči o živnostníky. Chce „napravovat“ důvěru v právní stát, kterou podle ní poškodil i současný prezident Miloš Zeman. Hovořila o možné spolupráci opozičních stran, na niž míří i aktivity spolku Milion chvilek; ta se však nejeví být kvůli Pirátům a ODS úplně realistická. Pochválila klimatickou aktivistku Gretu Thunbergovou, „obdivuhodné“, ocenila ji.
11.01.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Že Rusko nepatří do Evropy? „Výkřiky.“ Generál Šedivý nastínil, co přijde

 
Podle bývalého náčelníka Generálního štábu Armády ČR Jiřího Šedivého jsou výroky, že „Rusko nepatří do Evropy“ a že by z Evropy „mělo být vyloučeno“, „výkřiky některých politiků“. „Rusko zkrátka vždycky bude součástí Evropy, ačkoliv si můžeme o jeho režimu myslet cokoliv, a neustále bude ovlivňovat bezpečnost Evropy,“ uvedl v rozhovoru pro Rádio Universum. Moskvu tak podle něj bude nutné do budoucích debat o bezpečnostním uspořádání Evropy také přizvat. Neměli bychom však podle něj ustupovat ruským požadavkům.
26.03.2023 21:45 |

podobné články

Nejbohatším monarchou Evropy je lichtenštejnský kníže, Alžběta II. je třetí

 
Ačkoli to zrovna podle oficiálního sídla ve Vaduzu nevypadá, lichtenštejnský kníže Jan Adam II. je nejbohatším monarchou Evropy. Britská královna mu může majetek závidět, je až na třetím místě za monackým knížetem. Nejchudším vladařem starého kontinentu je norský král Harald V.
23.10.2014 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2318 článků)

Královna Alžběta zchudla... Kdo je dnes nejbohatší monarcha?!

 
Ačkoli to zrovna podle oficiálního sídla ve Vaduzu nevypadá, lichtenštejnský kníže Jan Adam II. je nejbohatším monarchou Evropy. Britská královna mu může majetek závidět, je až na třetím místě za monackým knížetem. Nejchudším vladařem starého kontinentu je norský král Harald V. Nejbohatším šlechtickým rodem Evropy vůbec je však rodina Thurn und Taxis.
04.02.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Adam (109 článků)

Bylo -15°C. Spal celou noc venku v tričku a přežil

 
Pohřešovaného muže, který přežil celou noc jen v tričku a v mrazu minus 15 stupňů Celsia, našli liberečtí strážníci po osmé ráno.
20.12.2009 19:10 |

podobné články

Christina Aguilera si vyšla jen v tričku: Kde má spodek?

 
Zpěvačka Christina Aguilera (30) si na večeři se svým přítelem Mattem Rutlerem vyrazila pouze v delším tričku, které jí jen tak tak krylo zadek. Nezapomněla si Christina náhodou obléct kalhoty nebo to byl módní záměr?
19.10.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (338 článků)