Článek

Politici reagují na hospitalizaci prezidenta: Mrazí mě z toho, říká Okamura. Pekarová se obula do Hradu

 
Prezident Miloš Zeman je hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. Jeho ošetřující lékař Miroslav Zavoral odmítl sdělit důvody hospitalizace, jelikož musí dodržet lékařské tajemství. Mezitím ale Česko obletěly snímky, na kterých vypadá prezident bezvládně a spekuluje se tak, že situace je vážná. Například Tomio Okamura uvedl, že z toho má špatný pocit. 
10.10.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2688 článků) , Miloš Zeman (26367 článků)
Podobné články

„Z toho mrazí.“ Hosté na Primě v přímém přenosu sledovali sanitku s prezidentem

 
V nedělní Partii na CNN Prima News se vystřídalo několik hostů. Řeč byla i o zdraví prezidenta. Na kameru o prezidentovi promluvil i kněz. Kamery CNN Prima News poté ukázaly záběry na sanitku, která v doprovodu dalších vozidel opouštěla Lánský zámek. „U toho mrazí,“ ozval se místopředseda ODS Martin Kupka. „Mě z toho také mrazí. Přál bych si, aby se zdravotní stav prezidenta stabilizoval. To si musí přát každý slušný člověk,“ ozval se poté Okamura. Poslanec ANO Patrik Nacher udeřil na obě opoziční koalice.
10.10.2021 14:50 |

podobné články

Zeman zůstává v nemocnici, Babiš prolomil mlčení Hradu. Klaus bude hospitalizován do pátku

 
Prezident Miloš Zeman byl v úterý hospitalizován v pražské Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) a zůstal tu i ve středu. O hospitalizaci informoval web Novinky.cz, podle něj by měla hlava státu v péči lékařů zůstat déle. Oficiální vyjádření Hrad k Zemanově hospitalizaci nedal ani ve středu, nicméně premiér Andrej Babiš (ANO) pro rádio Impuls uvedl, že prezidentův stav není vážný a že do nemocnice nastoupil po dohodě s lékaři. Fotografové Blesku navečer zastihli první dámu Ivanu Zemanovou, která do ÚVN dovezla tašku s věcmi a květinu. Podle České televize se vrátila i ve středu a je v pavilonu C5. Podle Aktuálně.cz jde o náhlou hospitalizaci, podle serveru byl prezident v nemocnici už minulý pátek.
14.09.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10589 článků) , Miloš Zeman (26367 článků)

„Řekněte to na férovku!“, „Ale no tak, nechte toho.“ Pekarová Adamová a Okamura v sobě. V Partii bylo znovu dusno

 
„Řekněte to na férovku,“ vypálila v nedělní Partii CNN Prima News Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) na Tomia Okamuru (SPD). „No tak, nechte si to,“ ohradil se okamžitě Okamura. Ve studiu by se napětí dalo krájet. Okamura před kamerami usměrňoval i poslance ČSSD Romana Onderku. „Po vás zůstává spálená země,“ kritizoval ho. Poslanec Adam Vojtěch poté vysvětloval, jak to bylo s nákupem respirátorů v ceně 777 korun za kus. Došlo i na dostavbu Dukovan a na roli Ruska v této zakázce.
28.03.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1623 článků) , Adam Vojtěch (1256 článků)

Vzít peníze Hradu, dát je umělcům! Pekarová vymyslela, jak na Zemana. Mynář na odstřel

 
Do Pressklubu na Frekvenci 1 zavítala šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Popsala, co by vláda měla dělat zrovna v této fázi koronakrize. A pustila se do Babiše. „Je běžné, že Babiš kopíruje programy nás všech a vykrádá nás. To dělá po celou dobu svého vládnutí,“ uvedla Pekarová Adamová. Nakonec udeřila na prezidenta Miloše Zemana.
27.11.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26367 článků)

Předvolební rozhovory: O spolupráci s ANO bychom neuvažovali ani bez Babiše, říká Pekarová Adamová

 
Koalice SPOLU nehodlá spolupracovat s hnutím ANO, i kdyby mu nevládl Andrej Babiš. Alespoň takový postoj zaujímá předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. V rozhovoru pro eXtra.cz také řekla, jak se koalice staví k ČSSD nebo Přísaze Roberta Šlachty. Kromě toho se rázně obula do premiéra.  "Babišovo chování podrývá důvěru ve stát a další léta s tímto oligarchou si už nemůžeme dovolit," burcuje politička.
07.10.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků)

Forejt po mrtvici: Zprávu o své smrti prospal, viděl se s Klausovou a kritizuje mlčení Hradu

 
Bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt opustil 17. září rehabilitační centrum v Kladrubech, kde se zotavoval po prodělání mozkové příhody. Půl roku od události, kdy ho dokonce dočasně „zaživa pohřbili“ na sociálních sítích, se dokázal konečně postavit na nohy. Krůček po krůčku se vrací ke starému životu, ale s novými myšlenkami a pokorou, jak řekl Blesku. Svěřil se také, že jej v centru navštěvovala často rodina a přátelé, mezi nimi i bývalá první dáma Livie Klausová. Zatímco Forejt opouštěl rehabilitaci, jeho přítel Václav Klaus zase opouštěl nemocnici. Exprotokolář jeho hospitalizaci sledoval, stejně tak i hospitalizaci prezidenta Miloše Zemana. Zkritizoval přitom mlčení Hradu. Podle něj tím akorát živili spekulace.
18.09.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10589 článků) , Livia Klausová (331 článků) , Miloš Zeman (26367 článků)

Pekarová: Okamura, potomek migranta, je proti migraci. Terorismus páchá Balda a Rusové

 
Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) vystavila Andreji Babišovi strašlivé vysvědčení. Jedna z lídryň koalice Spolu má za to, že Babišovi jde především o osobní prospěch, nikoli o ČR. Andrej Babiš dělá všechno pro to, aby se zapomnělo na 30 tisíc obětí covidu. Aby se zapomnělo na to, že ještě před pár měsíci jsme se báli o to, aby nám nezkolabovalo úplně zdravotnictví. Brutálně nás zadlužil a žene Česko do bankrotu. To je strašná vizitka vládnutí. Musí to skončit, tepala Babiše Pekarová. Došlo i na migraci.
24.08.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků)

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1168 článků) , Tomio Okamura (2688 článků)

Výsměch občanům, koalice porušuje zákony! rozjela se Pekarová z TOP 09

 
Do čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítala místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, kandidátka na šéfku strany. Na rozhlasových vlnách se obula do vlády Andreje Babiše (ANO). Premiérovi a jeho kolegům vyčetla, že nemají peníze na plnění svých vlastních slibů, pročež zvyšují daně občanům. A to je podle Perkarové Adamové špatně.
07.11.2019 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků)

Výsměch občanům, koalice porušuje zákony! rozjela se Pekarová z TOP 09

 
Do čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítala místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, kandidátka na šéfku strany. Na rozhlasových vlnách se obula do vlády Andreje Babiše (ANO). Premiérovi a jeho kolegům vyčetla, že nemají peníze na plnění svých vlastních slibů, pročež zvyšují daně občanům. A to je podle Perkarové Adamové špatně.
08.11.2019 03:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků)

Pekarová: Arenberger? Chceme vysvětlení. Na toto si nebudeme zvykat

 
Velmi výrazně se obula do nového ministra zdravotnictví Petra Arenbergera předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. „Myslím si, že je to trestuhodné a že to opravdu nelze omluvit, protože pokud člen vlády, ministr, opře svoji komunikaci o to, že řekne: ‚Víte, já vím, že to, co teď dáváme za opatření, je možná i protizákonné, protiústavní, ale to musí rozhodnout až soud a mně to vlastně nevadí, že teď tady čtrnáct dní bude možná platit něco, co není v souladu se zákony,‘ tak to je už úplná eroze vůbec nějakého fungování,“ poznamenala.
13.04.2021 13:30 |

podobné články

Pirátka Pekarová, vězení za názor, chybí Orbán. Klaus už ví, jak dopadnou volby

 
Václav Klaus poskytl další rozhovor, v němž předložil svůj nekompromisní pohled na podzimní volby do Sněmovny. Tyto volby podle jeho názoru vůbec nic nezmění, protože většina velkých stran se bojí říznout do opravdu velkých problémů, jako je například genderismus. A pokud se jednou z hlavních politických hráček stane předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, které Klaus říká „pirátka Pekarová“, exprezident bude zděšen. Nakonec Klaus udeřil i na Václava Havla.
20.07.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6101 článků) , Václav Klaus (10589 článků)

Nic vám nedáme. Pekarová hned po volbách začala štěkat na Babiše a vyhrožovat mu

 
Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová se v rozhovoru pro Český rozhlas Plus vyjádřila k nadcházejícím vyjednáváním o postech ve Sněmovně. „O funkcích ve Sněmovně jednat budeme, se všemi kluby, které jsou ve Sněmovně, a určitě tady v tomto našem přístupu budeme féroví, na druhou stranu pokud mohu předjímat, tak pokud Andrej Babiš nebude respektovat to, že nemá šanci sestavit vládu a bude i nadále trvat zarputile na tom, co zatím vypouští do médií, že on chce jednat a on chce vlastně de facto říká, že chce rozbít tu naši deklarovanou dohodu a podobně, tak to zohledníme,“ sdělila Pekarová Adamová.
11.10.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků)

„A syn toho tlumočníka znásilnil...“ Pekarová jela na SPD, schytala to. Veselo. Augustová zasáhla

 
Situace ohledně afghánských tlumočníků se probírala i v úterních Událostech, komentářích, kde se spolu tvrdě střetli předsedkyně TOP 09 Adamová Pekarová a místopředseda SPD Radim Fiala, za účasti ministra kultury Lubomíra Zaorálka. Předsedkyně TOP 09 trvala na tom, že Česko musí tlumočníky přijmout, jinak by s ním nikdo nechtěl spolupracovat na dalších misích. Radim Fiala se ovšem obává radikalizace. Pekarová Adamová mu vyčetla „teroristu“ Baldu, místopředseda Fiala jí zase znásilněnou zdravotní sestru. Na sociální sítě se ovšem dostala jen jedna verze. A o spolupracovnících spojeneckých vojsk se objevilo zajímavé svědectví.
19.08.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (353 článků) , Lubomír Zaorálek (2817 článků) , Radim Fiala (353 článků)

Všichni vidíme, proč to pan Okamura zastává, posmívala se Pekarová. Pak ji pobavilo „Babišovo Palermo“

 
Česko čeká rozvolněné léto, připravuje se vláda dostatečně na další možnou vlnu pandemie, před kterou varují odborníci? O tom v nedělní Partii na CNN Prima NEWS diskutoval vicepremiér za hnutí ANO Karel Havlíček, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Názorové střety přineslo například téma ohledně očkování nebo střet zájmů, za který premiéra odsoudili europoslanci.
13.06.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2688 článků)

Další privatizace? Okamura vytáhl, co prý chystá SPOLU. Pekarová s Maláčovou se hodinu „vraždily“, aneb kdyby pohled zabíjel

 
Vy strašíte! Vy lžete! ODS chce krást! Politika SPD v praxi? Tak se podívejte! Paní poslankyně, mě učili, že je slušné neskákat do řeči, a vy to ještě ve čtyřiceti nevíte! Hosty první hodiny nedělní Partie na CNN Prima News byli předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, ministryně sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a předseda SPD Tomio Okamura. Ve studiu bylo pořádně dusno.
19.09.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2688 článků)

Další privatizace? Okamura vytáhl, co prý chystá SPOLU. Pekarová s Maláčovou se „vraždily“, aneb kdyby pohled zabíjel

 
Vy strašíte! Vy lžete! ODS chce krást! Politika SPD v praxi? Tak se podívejte! Paní poslankyně, mě učili, že je slušné neskákat do řeči, a vy to ještě ve čtyřiceti nevíte! Hosty první hodiny nedělní Partie na CNN Prima News byli předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, ministryně sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a předseda SPD Tomio Okamura. Ve studiu bylo pořádně dusno.
19.09.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2688 článků)

Nová šéfka TOP 09 Pekarová pro Blesk: O výročí Jakeše, manželovi i vytetování loga

 
TOP 09 začíná nová éra. Poprvé v historii ji povede žena. Markéta Pekarová Adamová, někdejší komunální politička, dobrovolnice v dětstkých domovech v Arménii a Maroku i spoluorganizátorka dětských táborů, nahradila Jiřího Pospíšila, který se nakonec nedostal ani do vedení strany. Pekarová ve svém prvním rozhovoru po zvolení do čela strany promluvila pro Blesk Zprávy o dalším směřování strany. Nevzpomněla si na výročí odstoupení Jakeše, nastínila spolupráci s Kalouskem a zamyslela se nad tetováním loga strany na svém těle.
24.11.2019 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2142 článků) , Jiří Pospíšil (2142 článků)

Novou šéfkou TOP 09 je Pekarová Adamová. Na oslavence Pospíšila se „vykašlali“

 
Novou předsedkyní TOP 09 byla zvolena Markéta Pekarová Adamová. Získala necelých 54 procent hlasů. Pekarová Adamová byla favoritem stávajícího předsedy Jiřího Pospíšila, který se nakonec nedostal do užšího vedení strany a odjíždí ze sněmu bez funkce. Oproti tomu protikandidát Pekarové Tomáš Czernin se stal prvním místopředsedou TOP 09. Blesk Zprávy vše sledovaly online.
23.11.2019 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2142 článků) , Jiří Pospíšil (2142 článků) , Miroslav Kalousek (7437 článků)