Článek

Policisté z OO PČR Moravské Budějovice dopadli pachatele krádeže vozidla

 
Policisté Obvodního oddělení Moravské Budějovice dopadli pachatele, který odcizil osobní vozidlo. Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu krádeže devatenáctiletému muži. Na přelomu července a srpna odcizil mladý muž automobil Peugeot Partner, který stál zaparkovaný na ulici Jiráskova v Moravských Budějovicích.
27.09.2014 13:20 |

podobné články

Podobné články

Policisté rychle dopadli pachatele, který oznámil uložení bomby ve zdravotnickém zařízení

 
Havlíčkobrodští policisté v uplynulém víkendu velmi rychle dopadli pachatele, který na tísňovou linku oznámil lživou informaci, že je v objektu psychiatrické léčebny umístěné výbušné zařízení. Po přijetí oznámení policisté areál prohledávali. Na základě provedeného šetření se kriminalistům podařilo pachatele vypátrat a dopadnout. Jedná se o pacienta léčebného zařízení, který smyšlené oznámení učinil prostřednictvím mobilního telefonu. Případ kriminalisté prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu.
11.08.2014 19:25 |

podobné články

Pachatelé odcizili v obchodě 372 kusů čokolád

 
Policisté ze Severočeského kraje zadrželi dva pachatele trestného činu krádeže. Na základě tohoto policejního zákroku a provedení procesních úkonů s podezřelými osobami, byli vyrozuměni slánští policisté. Podezřelí pachatelé se dopustili majetkové trestné činnosti formou krádeže i na území okresu Kladno, a to v obchodním domě v Ouvalově ulici ve Slaném.
28.02.2014 14:00 |

podobné články

Policisté na Jihlavsku objasnili vloupání do chaty, pachatele zadrželi

 
Policisté dopadli pachatele, který se vloupal do rekreační chaty v katastru obce Hodice. Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody devětadvacetiletému muži z Třešťska. Letos v létě se v chatové oblasti oknem vloupal do chaty, ze které odcizil motorovou pilu a lahvová piva v hodnotě přibližně tři tisíce korun. Na základě provedeného šetření se policistům podařilo pachatele vypátrat a dopadnout, následně devětadvacetiletému muži sdělili podezření ze spáchání dvou trestných činů. Případ řeší ve zkráceném přípravném řízení.
24.10.2014 02:05 |

podobné články

Kriminalisté obvinili pachatele krádeží z Nového Sedla

 
Sokolovští kriminalisté sdělili obvinění: 22letému muži z Karlovarska z přečinů krádeže, Porušování domovní svobody a Poškození cizí věci 22letému muži ze Sokolovska z přečinů krádeže, Porušování domovní svobody a Podílnictví 27letému muži ze Sokolovska z přečinů krádeže a Porušování domovní svobody 35letému muži ze Sokolovska přečinu krádeže
24.10.2014 01:50 |

podobné články

Policisté na Novojičínsku řešili kuriózní dopravní nehody

 
První kuriózní dopravní nehoda se stala krátce před 9 hodinou dopolední. Řidič dodávkového vozidla zn. Renault Trafic projížděl obcí Fulnek, částí Vlkovice, když mu z levé strany vběhl přímo před přední část vozidla srnec, který byl nárazem o přední levou část vozidla vymrštěn. Svou vlastní rotací následně rozbil levé boční okno dodávky, prolétl vnitřkem její zadní částí a následně z vozidla vylétl dalším zadním oknem. Zděšený řidič po krátké chvíli zastavil a nestačil se divit. Naštěstí uvnitř vozidla v místě zadních sedadel nebyl nikdo zraněn. Samotnou škodu řidič vyčíslil předběžně na 30tisíc korun. Srnec uhynul.
19.02.2014 20:35 |

podobné články

Policisté z PMJ Praha o víkendu zadrželi 5 osob podezřelých z vloupání do auta a z krádeže horského kola

 
Policisté pohotovostní motorizované jednotky o uplynulém víkendu zadrželi ve dvou případech pět osob. Konkrétně se v prvním případě jednalo o vloupání do vozidla v blízkosti křižovatky ulic Sládkovičova a Tajovského v Praze 4. Policisté na místo vyjížděli deset minut po páté hodině ráno, kdy se podle oznámení muž a žena vloupali do osobního vozidla Opel Astra rozbitím okna u pátých dveří a z místa odešli. Policisté podle popisu pátrali v přilehlých ulicích Lhotky, když si v ulici V Štíhlách všimli dvojice, která přesně odpovídala popisu pobertů. Následně policisté zjistili, že u sebe mají i věci pocházející z onoho vloupání jako byl spací pytel nebo vezírek na ryby.
08.07.2014 18:00 |

podobné články

Ostravští strážníci měřící rychlost zadrželi pachatele vloupání do vozidla

 
Dne 17. března 2014 dopadli strážníci městské policie v Moravské Ostravě muže, který se krátce předtím vloupal do zaparkovaného vozidla. Strážníci prováděli měření rychlosti, když u nich zastavila řidička s tím, že právě projela kolem místa, kde se perou dva muži.
18.03.2014 09:20 |

podobné články

Policisté z kladenské OHS zadrželi pachatele krádeže okapů

 
Kladenští policisté z oddělení hlídkové služby vypátrali dva pachatele, kteří jsou podezřelí z trestného činu krádeže.
13.03.2014 15:30 |

podobné články

Policisté dopadli pachatele krádeže mobilního telefonu

 
Policisté z obvodního oddělení Přeštice dopadli mladíka, který měl odcizit mobilní telefon. Za jeho jednání mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.
26.02.2014 00:25 |

podobné články

Policisté dopadli muže, který v Praze okradl záchranáře

 
Pražští policisté přijali na základě výzvy v médiích oznámení od pozorného občana, který policistům sdělil místo výskytu pachatele krádeže příručního zavazadla z vozidla záchranné služby v Praze 7.
27.06.2014 10:50 |

podobné články

Policisté z Nýřan dopadli pachatele krádeže jízdního kola

 
Policisté věnují maximální úsilí tomu, aby vypátrali pachatele trestných činů a tím předcházeli dalšímu páchání trestné činnosti z jejich strany, čímž maximální chrání majetek občanů.
29.08.2014 01:15 |

podobné články

Jihlavští kriminalisté dopadli pachatele, kteří podváděli seniory

 
Kriminalisté jihlavského územního odboru dopadli dva pachatele, kteří se při páchání trestné činnosti zaměřili na seniory. Starším lidem nabízeli smlouvy na odběr energií a podvodně od nich poté vylákali smyšlené zálohy a poplatky. Seniory pachatelé připravili o téměř sedmdesát tisíc korun. Kriminalisté zadrželi dva muže ve věku třiadvacet a šestadvacet let, kteří byli obviněni ze spáchání trestného činu. Mladší z pachatelů byl v minulosti za obdobnou trestnou činnost již vyšetřován, na podaný návrh byl vzat do vazby.
04.10.2014 13:35 |

podobné články

Moravané navrhují k hymně ČR přidat zmínku o zemi moravské

 
K iniciativě za změnu české hymny se přidaly spolek Moravské srdce a dosud neregistrované Moravské zemské hnutí. Pokud je cílem návrhů, které ve středu předložil k veřejné diskusi Český olympijský výbor, i delší provedení hymny, navrhuje spolek navázat na první sloku písně Kde domov můj první slokou slavnostní moravské písně Moravo, Moravo.
30.03.2018 13:05 |

podobné články

Služební pes PČR vystopoval pachatele krádeže, ten se ho pokusil udeřit

 
Policisté na obvodním oddělení v Karlových Varech sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže, které se měl dopustit 39letý muž z Klášterce nad Ohří.
02.04.2014 10:30 |

podobné články

Zloděj kol (25) potěšil policisty, po krádeži se vrátil na místo činu

 
Policisté dopadli recidivistu (25), který se zaměřoval na krádeže kol. Dopadli ho dokonce pouhé dvě hodiny od jeho poslední krádeže, když se na stejné místo vrátil ještě pro další kolo.
19.07.2017 10:35 |

podobné články

Policisté přistihli při činu tři pachatele vloupání, i přes varovnou střelbu ale pachatelé utekli

 
Policisté z obvodního oddělení Blovice včasným zásahem přistihli pachatele při činu. Jednalo se o tři pachatele, kteří v době od přibližně 17:30 hodin dne 27. října do 1:00 hodiny dne 28. října 2014 za užití násilí vnikli do prodejny v obci Chocenice.
30.10.2014 01:40 |

podobné články

MD: Moravské Budějovice znamenají naději i pro ostatní silniční projekty OPD

 
V minulých dnech Ministerstvo dopravy dosáhlo schválení velkého silničního projektu „Silnice I/38 Moravské Budějovice - obchvat". Projednávání této silniční stavby s Evropskou komisí trvalo déle než rok a vyžadovalo ze strany České republiky mnoho úsilí. Projekt bude z velké části financován z evropských fondů.
29.07.2011 17:35 |

podobné články

Příbramští policisté dopadli pachatele vloupání do obchodu

 
Kriminalisté obvinili z přečinu krádeže tři pachatele ve věku od 19 do 37 let. Ti v pondělí dne 3. února kolem třetí hodiny ranní společně vykradli obchod v Podlesí.
05.02.2014 13:20 |

podobné články

Pachatele dopadli policisté z obvodního oddělení Nepomuk, a to společně s psovodem

 
Díky pohotové reakci policistů z místního obvodního oddělení Nepomuk ve spolupráci s psovodem z oddělení služební kynologie zadrželi pachatele krádeže vloupáním do prodejny zboží ve stádiu pokusu.
10.02.2014 20:15 |

podobné články