Článek

Policisté na Vyškovsku kontrolovali bary a diskotéky, zaměřili se na opilou mládež

 
V pátek 31. října se vyškovští policisté zaměřili na dodržování zákazu popíjení alkoholu u osob, kterým ještě nebylo 18 let. Kontrolovali jsme bary a diskotéky ve Vyškově, Rousínově a Bučovicích. U čtrnácti mladistvých jsme zjistili, že se k zábavě posilnili alkoholem.
02.11.2014 18:35 |

podobné články

Podobné články

Policisté společně s celní správou kontrolovali ostravskou tržnici

 
V neděli 5. října uskutečnili policisté odboru cizinecké policie společně se svými kolegy ze speciální pořádkové jednotky a pracovníky Celního úřadu pro Moravskoslezský kraj kontrolu na „centrální“ tržnici v Ostravě. Policisté se zaměřili na kontrolu oprávněnosti pobytu cizinců na našem území a na to, zda dodržují ustanovení zákona o pobytu cizinců. Zjišťovali také pravost a platnost předkládaných cestovních dokladů, pátrali po hledaných osobách a věcech. Celníci v rámci svých kompetencí kontrolovali dodržování ustanovení zákonů v souvislosti s prodejem zboží. Během trvání akce policisté zkontrolovali celkem 201 osob, z toho 187 cizinců.
06.10.2014 13:25 |

podobné články

Policie kontrolovala mladistvé: CHLAPEC NADÝCHAL PŘES DVĚ PROMILE

 
V noci na sobotu se policisté na Blanensku zaměřili na diskotéky, kde kontrolovali děti a mládež pod vlivem alkoholu.
23.04.2011 10:40 |

podobné články

Policisté si na Benešovsku posvítili na pytláky, řešili ale jen drobné přestupky

 
Na pondělní večer dne 30. června letošního roku naplánovali policisté z Územního odboru Benešov bezpečnostní akci, při které se zaměřili na dodržování povinností ze strany rybářů a myslivců. Nejprve se vypravili k břehům řeky Sázavy v úseku „Sázava 2“ směrem od krhanického jezu k jezu v Nespekách. Celkem sedm policistů z obvodního oddělení Týnec nad Sázavou a Čerčany zde od osmi do deseti hodin společně s rybářskou stráží kontrolovali výkon rybářského práva. Poté se přesunuli do lokality polesí Barochov a Horní Požáry, kde se až do půlnoci zaměřili na výkon práva mysliveckého.
02.07.2014 20:40 |

podobné články

Dcera Báry Basikové hubne stejně jako její máma: Kolem posilovny chodí obloukem, ale kila jdou dolů

 
Dcera Báry Basikové  (52) Anička se dala na hubnutí stejně jako její maminka. Zhubla a vypadá výborně. Upravila jídelníček a na doporučení Báry hubne pomocí elektrošoků. Cvičení se vyhýbá obloukem. "Nesnáším cvičení, celkově pohyb. Nic moc mi to neříká, to si jdu radši poležet, jde do mě proud a funguje to taky," řekla Super.cz dcera Báry Basikové.
17.10.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (585 článků)

Policejní zátah na mladistvé opilce, 15 jich nadýchalo

 
Pražští policisté kontrolovali během páteční noci bary, restaurace a diskotéky v centru metropole. U 15 mladistvých ukázala dechová zkouška požití alkoholu, zjistila na místě agentura Mediafax.
26.11.2011 07:20 |

podobné články

Mladá dívka (15) nadýchala při kontrole téměř 2 promile alkoholu

 
Policisté kontrolovali na Uherskohradišťsku bary a diskotéky a odhalili pět podnapilých nezletilých. Nejvíce nadýchaly dvě dívky v Uherském Ostrohu, agenturu Mediafax o tom v pondělí informovala Milena Šabatová z uherskohradišťské policie.
20.02.2012 14:10 |

podobné články

V Praze proběhla „tradiční“ kontrolní akce na opilou mládež

 
Policisté pražského krajského ředitelství se během včerejšího dne a také noci zaměřili na mladistvé a to především z důvodu ukončení školního roku a následným oslavám. První bezpečnostní opatření s názvem „ PARK“ začalo v pátek již v devět hodin ráno. Dvě desítky policistů z místních oddělení Letná a Holešovice vyrazily do ulic metropole, zejména pak do parků.
29.06.2014 10:55 |

podobné články

Policisté kontrolovali »pendlery«: Byla to »nadílka« prohřešků, rekordman předjížděl v obci stovkou

 
Pendlery, kteří jezdí pracovat do Německa, kontrolovali dopravní policisté na Domažlicku. Z dvaapadesáti aut prošlo „bez ztráty kytičky“ jen 18 vozů. Policisté po takové „nadílce“ v kontrolách i nadále pokračují. Jejich posledním úlovkem je řidič, který v obci předjížděl stovkou.
14.11.2017 15:55 |

podobné články

Policisté znovu kontrolovali autobusy, třetina měla problém

 
Mnohé turisty čekalo na hraničních přechodech s Rakouskem a Slovenskem v neděli ráno nepříjemné zdržení. Zájezdové autobusy tam kontrolovali jihomoravští policisté. Kontroly byly zaměřeny hlavně na technický stav vozidel a také na povinnosti, které musí splňovat každý profesionální řidič včetně střídání či odpočinkových zastávek. V neděli bylo zkontrolováno 48 autobusů.
17.07.2011 14:35 |

podobné články

Policie chytala opilou mládež: Dívka (17) měla 2 promile

 
Padesát policistů kontrolovalo o víkendu na Zlínsku, zda mládež pije alkohol. Pije. Muži zákona nachytali 29 opilých mladých, jedna dívka (17) nadýchala dokonce 2,14 promile.
03.08.2009 06:10 |

podobné články

Policisté kontrolovali kamiony, Zaměřili se na přetáčení tachografů

 
Rozsáhlá policejní akce probíhá na silnici u Uherského Hradiště. Dopravní policisté kontrolují především kamiony a autobusy, které k nám většinou míří ze zahraničí.
03.03.2011 15:10 |

podobné články

Policisté kontrolovali Dalešickou přehradu, je na ní zakázána jízda ve skluzu

 
Policisté z obvodního oddělení v Hrotovicích společně se zástupci přerovské pobočky Státní plavební správy se v pátek 11. července zaměřili v rámci součinnostní akce na kontrolu dodržování právních předpisů ze strany osob, které se pohybují na nejrůznějších plavidlech po hladině Dalešické přehrady. Kontroly se zaměřily hlavně na dodržování plavebního řádu, a to především ze strany vůdců malých plavidel.
12.07.2014 10:05 |

podobné články

Policisté kontrolovali auta na D11, jedna dodávka byla přetížená o 1,7 tuny

 
Královéhradečtí policisté společně s celníky si v pondělí v rámci velké dopravně bezpečnostní akce na dálnici D11 posvítili na vytipované vozy. Zaměřili se především na technický stav vozidel, nelegální migraci a na dodržování maximální povolené hmotnosti vozů, s čímž pomáhala mobilní váha. V jednom případě byl vůz těžší o 1700 kilogramů.
08.12.2015 14:50 |

podobné články

Nepoučitelná! Opilou řidičku chytili za volantem hned dvakrát

 
Hned dvakrát během pár hodin chytili v Jihlavě opilou řidičku za volantem jejího auta. Nadýchala skoro tři promile. Jenže ani to ji nezastavilo - poté, co ji policisté poprvé zastavili a vyslechli, znovu bezstarostně usedla za volant a odjela.
15.05.2014 21:20 |

podobné články

Opilou ženu přivázali policisté k mříži: Teď se kvůli tomu zpovídají u soudu

 
Uherskohradišťský okresní soud se zabývá případem tří policistů, kteří podle obžaloby přivázali opilou výtržnici v cele k mříži. Před soudem se ve čtvrtek přehrávaly záběry z chodby i z policejní cely. Muži vinu odmítají. Hlavní líčení pokračuje 27. března, kdy by měly zaznít závěrečné řeči. Policistům hrozí v případě uznání viny až pět let vězení.
16.03.2017 16:55 |

podobné články

Opilou ženu u mříží „ukřižovali“: Policisté odešli od soudu s podmínkou

 
Okresní soud v Uherském Hradišti uložil podmíněné tresty třem policistům, kteří přivázali opilou výtržnici v cele k mříži. Státní zástupce Leo Foltýn pro ně navrhl roční podmínky. Soud je uložil dvěma policistům, třetí dostal podmíněný trest na rok a půl. Muži vinu odmítají. Rozsudek není pravomocný, neboť si ponechali lhůtu pro podání odvolání. Obžalovaným hrozilo až pět let vězení.
06.04.2017 12:30 |

podobné články

Jihočeští policisté se zaměřili NA MOTORKÁŘE!

 
Jihočeští policisté se při dopravní akci zaměřili na motorkáře.
06.08.2011 16:00 |

podobné články

Cizinečtí policisté se v Ústeckém kraji zaměřili na nelegální migraci

 
Ve středu 26. 2. 2014 probíhala na severu Čech bezpečnostní akce, při níž se policisté cizinecké policie společně s policisty ze speciální pořádkové jednotky zaměřili zejména na odhalování nelegální migrace cizinců, kontroly pobytu cizinců na území ČR a porušování pobytového režimu cizinců, potírání přeshraniční trestné činnosti a trestné činnosti související s nelegální migrací, odhalování padělaných a pozměněných cestovních dokladů a pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách.
27.02.2014 11:40 |

podobné články

Policisté se na Liberecku zaměřili při DBA na cyklisty

 
V závěru týdne se policisté na silnicích v celém Libereckém kraji zaměřili na jezdce na kolech. A to v rámci celokrajské akce, které jsou příležitostně zaměřeny i na jiné účastníky silničního provozu, než na řidiče motorových vozidel. I cyklisté jsou totiž z pohledu zákona o provozu na pozemních komunikacích účastníky silničního provozu a platí na ně stejná omezení, jako na řidiče vozidel. A to i v souvislosti s požíváním alkoholu před jízdou.
10.08.2014 11:50 |

podobné články