Článek

Policisté, kteří v Plzni vytáhli zbraň na řidiče, mají velký problém! Obvinění

 
Video drzého chování dvojice policistů loni obletělo internet. Dvojice na rušné silnici v Plzni zakročila se zbraní v ruce proti řidiči, jenž na ně blikal kvůli jejich stylu jízdy. Oba jsou však stále ve službě.
15.02.2018 16:10 |

podobné články

Podobné články

Policisté, kteří v Plzni vytáhli zbraň na řidiče: Nebyli obviněni, zůstávají ve službě!

 
Video jejich nemístného chování obletělo internet, policisté, kteří loni na rušné silnici v Plzni zakročili se zbraní v ruce proti řidiči, jenž na ně blikal kvůli jejich stylu jízdy, ale dál zůstávají ve službě. Dokonce zatím ani nebyli obviněni. Případ dál prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů. Na její postup si stěžoval advokát řidiče, například kvůli tomu, že jeho klient nemůže nahlédnout do spisového materiálu k případu. Dozorující státní zástupce ale neshledal v postupu GIBS žádné pochybení.
05.01.2018 13:00 |

podobné články

Policisté vyběhli na řidiče s pistolí. Expertka: Poslouchejte vždy i lidi bez uniformy

 
Na veřejnost se nedávno dostaly záběry policistů v civilu kontrolujících řidiče, který je „probliknul“ kvůli agresivní jízdě. Policisté donutili řidiče zastavit auto, chovali se agresivně, a dokonce na něj vytáhli zbraň. Nejde o první případ, při kterém příslušníci zákona reagovali velmi přísně, většinou se ale policie brání, že byl zásah oprávněný. Podle právních expertů by měli lidé vždy s policisty spolupracovat, ať jsou v uniformě, či nikoliv.
28.10.2017 17:35 |

podobné články

Policisté v civilu vytáhli na řidiče pistoli. „Nepřijatelné,“ bouří ministr Chovanec

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) odsoudil chování dvou policistů v civilu, kteří v září v Plzni mířili zbraní na řidiče. Ten na ně kvůli stylu jejich jízdy v autě zablikal. Údajně ho i udeřili. Policejními průkazy se prokázali až po opakované žádosti řidiče, tvrdí to řidičův právní zástupce, který podal trestní oznámení a zveřejnil videozáznam z auta svého klienta s částí incidentu.
06.10.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1406 článků)

Plzenští policisté, kteří vytáhli pistoli na řidiče: Všechno bylo jinak, tvrdí právník

 
Řidič z kauzy sprostých policistů z Plzně podle právníka jednoho z nich záměrně zkresloval svou výpověď. Záznam, který řidič poskytl médiím, ukazuje přinejmenším zvláštní chování dvou policistů v civilu, kteří velmi agresivně reagovali na probliknutí. Na řidiče dokonce vytáhli pistoli.
13.10.2017 11:50 |

podobné články

Nespokojení policisté: Tohle je nová zbraň vzor John

 
Černý humor už je to poslední, co nám zbývá, shodují se policisté, kteří se bojí škrtů na výplatních páskách. Po protestech teď vytáhli těžší kalibr – zbraň. Naštěstí jen na papíře.
05.10.2010 16:15 |

podobné články

Tak to je síla. Přečtěte si, co stačilo policistům, aby na řidiče vytáhli zbraň a rvali jej násilím z vozu

 
Každý řidič asi někdy zažil situaci, při které měl dojem, že se někdo zařadil před něj značně nebezpečným způsobem. Bývá potom kolem toho pár zatroubení či zablikání výstražnými světly. A tím to také většinou končí. Deník.cz však přinesl příběh řidiče z Karlovarska, který po takovém zablikání dostal strach o život. Z vozu před ním totiž vystoupili dva vysoce postavení tajní policisté a se zbraní v ruce se na něj vrhli.
05.10.2017 18:45 |

podobné články

VIDEO: Muž upozornil tajné policisty na jejich agresivní jízdu. Ti na řidiče vytáhli zbraň

 
Z tohoto policejního zásahu se bude řidič z Karlovarska ještě dlouho vzpamatovávat. Celý incident se stal v Plzni na výpadovce na Karlovy Vary. Ke konfliktu došlo mezi řidičem a posádkou Mercedesu s pražskou registrační značkou. Jak se ale záhy ukázalo, ve voze jeli dva tajní policisté.
05.10.2017 21:20 |

podobné články

Zbraň! Zbraň! Trump zažil na pódiu horkou chvíli. Promlouvá, co mu to způsobilo

 
Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump zažil ve městě Reno ve státě Nevada velmi rušný večer. Z pódia ho odvedli dva agenti tajné služby poté, co zazněl výkřik „zbraň“ a dav na mítinku začal panikařit. Informovala o tom agentura AP. Nakonec se však ukázalo, že údajný útočník u sebe žádnou zbraň nemá. Jen protestuje proti muži, kterého považuje za „diktátora a fašistu“. Serveru britského deníku The Guardian poskytl exkluzivní rozhovor.
06.11.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4191 článků)

Mají ho! Policisté chytili řidiče, který u Ostravy schválně vjel do lidí

 
Ostravští policisté zadrželi hledaného pětadvacetiletého řidiče, který v sobotu v Olbramicích u Ostravy najel do skupiny chodců a vážně zranil dvacetiletého muže. Řidiče policisté obvinili z ublížení na zdraví.
04.07.2013 14:10 |

podobné články

Kolo z jeho kamionu zabilo řidiče: Policie ho obvinila

 
Policisté obvinili z usmrcení z nedbalosti řidiče nákladního auta, jehož uvolněné kolo loni v prosinci zabilo řidiče z protijedoucího osobního vozu. Nehoda se stala na R35 u Přáslavic na Olomoucku. Obvinění padlo zhruba po roce, policisté čekali na znalecké posudky, které měly okolnosti tragédie objasnit.
16.12.2015 14:45 |

podobné články

Vtipálci mají novou zbraň proti IS: ALLÁHU KVAKBAR!

 
Nejlepší zbraní je humor. Tímhle krédem se řídí internetoví vtipálci, kteří do boje s hrdlořezy z Islámského státu (IS) vytáhli novou zbraň – gumové kachničky!
30.11.2015 12:15 |

podobné články

Drama v Plzni: Tajní policisté vytáhli pistoli na řidiče, protože na ně zablikal

 
Dva svalnatí potetovaní muži v černém mercedesu a s pistolí v ruce. Koho by napadlo, že takhle vypadají policisté? O svůj život se proto právem bál i pan Josef (52). Ten „mafiánskou“ posádku probliknul za neférový manévr na silnici a pořádně to odskákal.
05.10.2017 10:05 |

podobné články

Řidič zablikal, policisté na něj vytáhli pistole: Bojím se o rodinu, mají zbraně!

 
Před několika týdny se na jedné z plzeňských křižovatek odehrál incident, který by za určitých okolností nikoho příliš nezaujal. Jenže místo obyčejných lidí vytáhli pana J. V. z vozu s pistolí v ruce dva vysoce postavení policisté. A to kvůli obyčejnému probliknutí. Celou věc řeší Generální inspekce bezpečnostních sborů. Ale to pana J. V. neuklidňuje. V rozhovoru ČT potvrdil, že má stále strach.
31.10.2017 14:55 |

podobné články

Exhokejista Ujčík o vybržďování: Proč jsem vytáhl zbraň a řidiče bych poslal k psychiatrovi!

 
Cítil se ohrožený a neváhal na svou sebeobranu použít zbraň. Viktor Ujčík (45) čelil před rokem agresivnímu útoku šíleného řidiče. Ten ho předjel a sedmkrát před ním prudce zabrzdil! Viktor G. (40) za to vyfásnul podmínku. Co na to říká hokejový internacionál a současný asistent trenéra hokejistů Mladé Boleslavi?
26.02.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Ujčík (25 článků)

Řidiči a provozní DPP dostanou mimořádné odměny: Celkem 27 milionů korun

 
Vedení dopravního podniku se rozhodlo odměnit své řidiče a provozní městské hromadné dopravy odměnami ve výši 27 milionů korun. Je to tak jedna z mnoha věcí, jak si chce dopravní podnik udržet své řidiče, kterých je po republice velký nedostatek. Nedávno také DPP začal nabírat nové řidiče, kteří mají různá školení zdarma a nástupní plat mohou mít až 35 tisíc korun.
28.09.2017 19:15 |

podobné články

Nová zbraň exekutorů? Sebrat vám řidičák

 
Nová zbraň proti neplatičům alimentů v podobě pozastavení řidičského průkazu se exekutorům osvědčila. Většina dlužníků, kteří na své dítě zapomínají, se rychle snaží výživné zaplatit nebo se domluvit na splátkovém kalendáři, pokud jim hrozí, že přijdou o řidičák. Exekutory napadlo, že by jim ušetřilo práci, kdyby se tato zjevně účinná zbraň mohla používat na všechny dluhy. A navrhli to minulý týden poslancům ústavně právního výboru sněmovny.
28.01.2014 10:20 |

podobné články

Policisté vytáhli z Vltavy mrtvolu muže

 
Policisté ve středu v Praze-Troji vytáhli z Vltavy mrtvolu muže. Zřejmě se utopil, vyloučena ale není ani násilná smrt. Bude proto nařízena soudní pitva.
06.01.2010 15:15 |

podobné články

Policisté v Praze vytáhli z Vltavy mrtvolu muže

 
Policisté vytáhli ve středu vpodvečer z Vltavy na pražském Rašínově nábřeží mrtvolu muže. Policie zjišťuje totožnost mrtvého a příčinu smrti, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Eva Kropáčová.
22.09.2010 19:55 |

podobné články

Opilý SEBEVRAH skočil DO ŘEKY! Policisté ho vytáhli a ZACHRÁNILI

 
Sebevraha z chladné vody Ostravice vytáhli v pondělí odpoledne ostravští policisté. Podchlazeného muže převezli do nemocnice, informovala v úterý policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
11.10.2011 10:00 |

podobné články