Článek

Policisté hledají sériového zloděje. Může být nebezpečný, naposledy kradl v Praze 6

 
Pražští policisté hledají staršího, nebezpečného muže, který má na svědomí již sérii drobných krádeží. Podle pražské policejní mluvčí Lucie Drábkové si vybírá menší provozovny, z nichž v nestřeženou chvíli odcizuje drobnější předměty. Naposledy byl viděný v pátek 10. ledna v Evropské v Praze 6. Pokud o něm máte bližší informace, kontaktujte policii na linku 158.
22.01.2020 17:15 |

podobné články

Podobné články

Kradl na hřbitovech, ale spadla klec. Policii doznal sérii 30 krádeží

 
Policisté dopadli zloděje kovů, který se zaměřoval na hřbitovy. Nedbal na pietu těchto míst a kradl mosazné a kovové kříže a plastiky Ježíše. Policisté hledají majitele kradených věcí.
18.10.2012 16:25 |

podobné články

Policisté jsou znovu na stopě Zodiacovi: Dopadnou konečně sériového vraha?

 
Až čtyři desítky obětí se připisují nechvalně proslulému sériovému vrahovi, kterému se přezdívá Zodiac (Zvěrokruh). Ten řádil v 60. a 70. letech v Kalifornii, své oběti si vybíral podle znamení zvěrokruhu a dosud se ho nepodařilo vypátrat. Policisté věří, že nové vyšetřování je konečně dovede na stopu obávaného sériového vraha.
17.11.2017 20:15 |

podobné články

KRADL potraviny s paralyzérem! Teď ho čeká trest

 
Neratovičtí policisté zadrželi ve středu zloděje, který na začátku února kradl v tamním obchodním domě a zaútočil přitom na ochranku obchodu.
24.02.2011 15:20 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ! Konec sériového lupiče! VIDEO ZE ZATČENÍ

 
Obávaného sériového lupiče dopadli pražští policisté. Jeho zadržení nebylo vůbec jednoduché. Zasahovalo několik policistů, které na stopu přivedli svědci posledního přepadení. Máme video!
04.05.2011 16:50 |

podobné články

Kradl v rušném obchodním centru: Pražští policisté hledají zloděje kol a koloběžky

 
Práci přidělává pražským policistům nenechavec, který se zaměřuje na kola a koloběžky. Dva ze tří případů se přitom odehrály v Praze 4, jeden přímo v rušném Centru Chodov. V případě dopadení hrozí dotyčnému až dva roky vězení.
22.11.2019 11:05 |

podobné články

Krade v Praze peněženky i mobily jako na běžícím páse! Výkonného zloděje hledají policisté

 
Kradl peněženky, telefony, platební karty a neštítil se ani sebrat pokladničku s příspěvky určenými pro minizoo! Po 27letém zloději Filipovi Szalayovi pátrají kriminalisté, zatím ale nebyli úspěšní. Je na něj vydán příkaz k zatčení.
27.01.2020 11:30 |

podobné články

Zloděje ze zámku policisté dopadli na druhý pokus

 
Policistům se podařilo dopadnout zloděje, který před několika dny kradl v areálu zámku v Židlochovicích na Brněnsku.
26.02.2012 11:40 |

podobné články

Nasadil masku žáby a kradl jako straka

 
Pražská policie zadržela zloděje, který kradl auta i peníze v masce žabáka.
13.10.2010 20:25 |

podobné články

VIDEO: To je ptáček! VYKRÁDAL ZLATNICTVÍ ZA BÍLÉHO DNE

 
Zloděje, který kradl ve zlatnictví, dopadli pražští kriminalisté. Jednačtyřicetiletý muž má na svědomí nejméně devět krádeží zlatých šperků. Způsobil při nich škodu za více než sto tisíc korun. Kradl vždy za plného provozu a v přítomnosti prodavačky. Stačily mu výmluvnost a šikovné prsty.
21.09.2011 16:25 |

podobné články

Mladík kradl v obchodě, policista za jeho krádež zaplatil a nechal ho jít. Proč?

 
Zloděje, který se v obchodu v kanadském Torontu pokoušel ukrást košili, kravatu a ponožky, překvapil zasahující policista, který v jeho případě použil nevídaný "trest". Strážce zákona mu sadu oblečení sám koupil a jeho prohřešek mu odpustil. Pachatel totiž kradl, aby měl v čem jít na pracovní pohovor.
08.08.2017 07:05 |

podobné články

V Rusku dopadli sériového vraha: Ženám z těla vyřezával pohlavní orgány

 
Obyvatelé Novosibirsku si po dlouhých měsících řádění sériového vraha oddechli. Policie konečně chytila muže, který za pár měsíců ze světa sprovodil nejméně 4 ženy. Před smrtí je znásilňoval, pak je brutálně zabíjel. Obětem navíc vyřezával z těla pohlavní orgány.
02.11.2015 06:20 |

podobné články

Děsivý případ sériového vraha ze Slovenska: S ženami měl pohlavní styk, pak je rozčtvrtil

 
Slovenskem v posledních dnech hýbe otřesná kauza sériového vraha. Miroslav L. měl o život připravit dvě ženy, jednoho muže a jen rok a půl starou holčičku. Po obětech policie pátrala už od roku 2012, nyní se konečně daří případ řešit.
15.07.2017 12:00 |

podobné články

Po 50 letech dopadli sériového vraha?! Zabijáka z Kalifornie prý usvědčuje DNA

 
Policie v Kalifornii zadržela muže, kterého považuje za sériového vraha a násilníka ze 70. a 80. let. Prokuratura podle agentury Reuters oznámila, že vinu nyní 72letého Josepha Jamese DeAngela dokazuje analýza DNA.
25.04.2018 22:40 |

podobné články

Proč mají Portugalci v lihu naloženou hlavu sériového vraha?

 
Už od roku 1841 "zdobí" vstupní halu budovy Lékařské fakulty v Lisabonu v lihu naložená hlava sériového vraha Dioga Alvese. Muže, který v portugalské metropoli zavraždil nejméně sedmdesát lidí. Proč "žije" ještě téměř 180 let po své smrti?
29.12.2019 11:20 |

podobné články

Pražští policisté hledají zloděje: Vykradli kanceláře ve Vršovicích a odnesli si i zbraň

 
Policisté už od dubna letošního roku hledají pachatele, kteří se vloupali do kanceláří, ze kterých si mimo jiné odnesli i střelnou zbraň. Vloupání do domu v Dykově ulici v Praze 10 se dokonce účastnila i jedna žena. Do místností se dostali pomocí klíčů, které ukradli zloději už den předtím. Celková škoda je asi 300 tisíc korun. Všem za to hrozí až pět let vězení.
14.05.2017 13:30 |

podobné články

Je v ohrožení života! Policisté hledají diabetičku

 
Nemocnou jednapadesátiletou Ivu Kleinovou z Liberecka hledají od třinácté hodiny policisté v Praze. Manžel ji naposledy viděl v Rabakovské ulici u přemostění Jižní spojky. Jde o silnou diabetičku, která může být při vysazení léčby v přímém ohrožení života, řekla policejní mluvčí Andrea Zoulová.
28.05.2013 18:05 |

podobné články

Policie pátrá po schizofrenikovi: Odešel z bytu v Nuslích, může být nebezpečný

 
Pražští policisté již několik dní pátrají od pátku 3. června po invalidním důchodci z Prahy. Pohřešovaný 44letý schizofrenik, který musí na tuto nemoc užívat pravidelně léky, byl naposledy spatřen v ranních hodinách v bytě chráněného bydlení v Nuselské ulici. Pro okolí může být nepředvídatelný a v krajním případě i nebezpečný. Neviděli jste ho ve svém okolí?
08.06.2016 17:35 |

podobné články

Hledají muže, který se v Jihlavě pohyboval na místě vraždy: Může být nebezpečný

 
Ve tmavé bundě a s batohem na zádech odcházel od prodejny. Poznávací znamení: Kouří elektronické cigarety. Kriminalisté pátrají po muži, který se v Jihlavě v polovině března podle kamerových záznamů pohyboval v okolí místa vraždy. Policie zároveň varuje: Může být nebezpečný!
23.03.2015 15:20 |

podobné články

Zodiac: Šifry sériového vraha

 
Betty Lou Jensen (16) konečně uprosila své rodiče, aby ji pustili na rande s milovaným Davidem Faradayem (17). Manželé souhlasili jen s krajní nevolí, mysleli si, že dcera má na podobné povyražení ještě čas. Později si jistě vyčítali, že na schůzku kývli. Milenci se stali prvními oběťmi sériového vraha, který si říkal Zodiac.
23.08.2010 03:30 |

podobné články

Osobnosti: David Jensen (1 článek)