Článek

Policista z Plzně, který zabil svou manželku, je na útěku

 
Policie a příslušníci Generální inspekce bezpečnostních sborů stále intenzivně hledají pětatřicetiletého policistu z Plzně. Miloš Babyka je podezřelý, že ve středu zabil svou manželku. Muž je na útěku, může být ozbrojený a nebezpečný. Ani po nočním pátrání se ho zatím nepodařilo zadržet, pokračují všechna opatření, řekla dnes ráno mluvčí inspekce Radka Sandorová.
29.08.2013 08:35 |

podobné články

Podobné články

Policista z Plzně zavraždil svou ženu a nyní je na útěku. Může být ozbrojený

 
Policie hledá nebezpečného pachatele, jde o pětatřicetiletého policistu z Plzně. Miloš Babyka pravděpodobně zabil svou manželku, je na útěku, může být ozbrojený. ČTK to dnes řekla Radka Sandorová z Generální inspekce bezpečnostní sborů. Muž zřejmě ženu pobodal.      
28.08.2013 15:15 |

podobné články

Při zatýkání se Miloš B. urputně bránil: Policista na útěku se skrýval pod tratí!

 
Policistu Miloše B. (35), který minulý týden údajně zabil svou manželku a osm dní byl na útěku, zadrželi policie v Zábělé u Plzně. Zatkli ho v okamžiku, kdy se na kole vracel ke své skrýši. Tu měl v průchodu pod železniční tratí z Plzně do Prahy. Při zatýkání se bránil, u sebe měl nůž.
06.09.2013 09:20 |

podobné články

POLICISTA NA ÚTĚKU: Vrah Babyka je stále o krok napřed! Může kdykoliv zaútočit

 
Miloš Babyka je na útěku už třetí den. Policista ve středu ubodal svou manželku ukrajinské národnosti a od té doby uniká policii. Poslední stopa vede do zahrádkářských kolonií v okolí Plzně, kde se neštěstí stalo.
30.08.2013 12:05 |

podobné články

Policista zavraždil manželku a je na útěku: Přišla mu na nevěru?

 
Ještě nedávno se vodili za ruce, pak ale policista Miloš Babyka (35) svou manželku v jejich plzeňském bytě brutálně ubodal. Proč to udělal, ví jen on. Jednou z variant však je, že ji zabil v hádce, která vypukla, když žena přišla na to, že je jí nevěrný. Policisté se ho marně snaží dopadnout.
29.08.2013 09:55 |

podobné články

V tomto domě se ta hrůza stala! Policista Babyka ubodal svou ženu a je na útěku!

 
Policista Miloš Babyka v Plzni pobodal svou manželku. Nyní je podle informací TN.cz na útěku. Po policistovi je vyhlášeno celostátní pátrání. Žena zemřela krátce po převozu do nemocnice.
28.08.2013 14:10 |

podobné články

Policista zavraždil manželku: Je na útěku a nebezpečný

 
Policista Miloš Babyka (35) v Plzni ve středu po obědě ubodal manželku. Po muži je vyhlášeno celostátní pátrání. Podle policie může být stále ozbrojený a tedy velmi nebezpečný.
28.08.2013 14:35 |

podobné články

Policista Miloš B. obviněný z vraždy manželky: U soudu plakal!

 
Policista Miloš B. (35), který v Plzni minulý týden zabil podle vyšetřovatelů manželku a osm dní byl na útěku, skončil včera ve vazbě.
07.09.2013 12:20 |

podobné články

Policista Babyka dopaden! Zabil manželku, chytili ho po týdenním útěku

 
Jako by se do země propadl. Celý týden unikal policista Miloš Babyka svým kolegům. Ale nyní byl dopaden na Plzeňsku! Je přitom hlavním podezřelým z vraždy své manželky. Potvrdí generální inspekce, že ji ubodal?
04.09.2013 21:55 |

podobné články

HROZIVÉ SVĚDECTVÍ Z MÍSTA ČINU: Policista manželce podřízl krk!

 
Policista Miloš Babyka, který dnes ubodal svou ženu, je stále na útěku! Strašlivá vražda se stala krátce po obědě na plzeňském sídlišti Lochotín. Po útoku policista zmizel neznámo kam, podle vyšetřovatelů je stále ozbrojený a nebezpečný. Kromě desítek mužů ze zásahové jednotky ho hledá i vrtulník.
28.08.2013 19:50 |

podobné články

Pozor! Tento policista ubodal svou manželku. Násilník je na útěku a je velmi nebezpečný

 
Policista Miloš Babyka (35) dnes po poledni na plzeňském sídlišti Lochotín brutálně napadl svou ženu, která zemřela při převozu do nemocnice zemřela. Případ řeší Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).
28.08.2013 17:55 |

podobné články

Expolicista Babyka, který ubodal manželku, se ve vězení pokusil o sebevraždu

 
Bývalý policista Miloš Babyka, který loni v srpnu zabil svoji manželku a pak se skrýval v okolí Plzně, se pokusil o sebevraždu v plzeňské věznici. Podle informací TV Nova se předávkoval léky a skončil na JIP v nemocnici.
13.01.2014 13:00 |

podobné články

Policista Miloš Babykastále uniká: Zabil manželku!

 
Zatím úspěšně uniká spravedlnosti policista Miloš Babyka (35), který ve středu v Plzni ubodal manželku, s níž měl mít malou dcerku.
30.08.2013 12:05 |

podobné články

Policista Miloš Babyka stále uniká: Zabil manželku!

 
Zatím úspěšně uniká spravedlnosti policista Miloš Babyka (35), který ve středu v Plzni ubodal manželku, s níž měl mít malou dcerku.
30.08.2013 14:10 |

podobné články

Policista vrah je na útěku už čtvrtý den! Možná se skrývá v Praze

 
Policie už čtyři dny neúspěšně pátrá po ozbrojeném policistovi na útěku - Miloši Babykovi. Není po něm ani stopa. Ve středu měl zavraždit svou manželku na sídlišti Lochotín v Plzni a poté zmizel neznámo kam. Policejní vyšetřovatelé před ním varují s tím, že je velmi nebezpečný.
31.08.2013 20:05 |

podobné články

Policajt Babyka (35) na útěku: Policejní psychotesty vraha neodhalí!

 
Policista Miloš Babyka (35), který ve středu v panelovém bytě v Plzni bodnutím do krku a pak do břicha zabil svou ženu, je stále na útěku. Policie varuje, že může být ozbrojený a nebezpečný. Jak je možné, že policejní psychotesty neodhalily, čeho je schopen?
30.08.2013 06:35 |

podobné články

Vraždící policista Babyka zatím uniká: Policie ví, kde se ukrývá!

 
Policista Miloš Babyka (35), který ve středu ubodal svou manželku, stále uniká spravedlnosti. Kriminalisté mají však nyní horkou stopu. Podle jejich informací se skrývá v zahrádkářské kolonii u Plzně, kde probíhá rozsáhlá pátrací akce.
29.08.2013 18:05 |

podobné články

Ve Fergusonu si lidé připomněli smrt černocha. V Texasu policista zastřelil dalšího

 
Stovky lidí prošly ulicemi amerického Fergusonu, aby si připomněly první výročí smrti černošského mladíka Michaela Browna, kterého zastřelil bělošský policista. Vzpomínková akce se obešla bez násilností. Mezitím policista v Texasu zastřelil dalšího neozbrojeného černošského mladíka, který byl podezřelý z toho, že projel autem výlohu. Policista prý nedávno absolvoval policejní akademii a byl ještě ve výcviku. 
09.08.2015 10:35 |

podobné články

Muž na útěku před policií skočil v centru Plzně z nábřeží: Spadl na náplavku, těžce se zranil

 
Na útěku před policií skočil muž (34) v centru Plzně z nábřeží. Místo do vody řeky Radbuzy ale dopadl na tvrdou náplavku. Těžce se zranil a skončil v nemocnici.
25.09.2017 18:45 |

podobné články

Policista (†43) zavraždil manželku a syny (†9 a †5): Ve vězení zemřel

 
Vrah Florián Zaťko (†43), který ze žárlivosti zastřelil svou manželku Žofii (†28) a pak dva syny Enriceho (†9) a Markuse (†5), zemřel v nemocnici v Trenčíně.  Za trojnásobnou vraždu měl bývalý slovenský policista strávit za mřížemi pětadvacet let, odseděl si jedenáct.
23.10.2017 06:00 |

podobné články