Článek

Policista promluvil: Maxík (†5) s tátou zemřeli střelou z brokovnice!

 
K čemu tak hroznému muselo v domě v Točnici nedaleko Lučence dojít, že tam policisté našli prostřelené tělo sedmapadesátiletého bývalého policisty Jozefa a také jeho pětiletého synka Maxima? Takovou otázku si klade policie i přátelé mrtvého muže, kteří na něj vzpomínají a situaci si nedovedou vysvětlit.
18.05.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

Pomozte Oliverkovi, trpí stejnou nemocí jako malý Maxík a moc času mu nezbývá

 
Stejně jako malý Maxík, jehož příběh nedávno obletěl Českou republiku, i rok a půl starý Oliverek trpí vzácným genetickým onemocněním SMA, tedy spinální svalovou atrofií. Stejně jako Maxík nemá moc času - do Oliverkových druhých narozenin musí jeho rodiče sehnat 2 miliony euro. Za tuto astronomickou částku lze pořídit nákladnou léčbu v USA, kterou Oliver potřebuje. Pomůžete mu?
07.03.2020 07:01 |

podobné články

Bývalý československý olympionik Rudolf Gavenčiak: Střílel z brokovnice na policisty!

 
Výstřely z brokovnice zněly včera dopoledne přímo v centru Teplic! Muž (46) tak ohrožoval policisty, kteří jej chvíli předtím pronásledovali kvůli jeho jízdě autem v protisměru. Údajně se jedná o bývalého olympionika, boxera Rudolfa Gavenčiaka (OH Soul 1988).
10.07.2011 12:10 |

podobné články

Simona Krainová má doma pracanta: Její malý syn Maxík jí umyl auto

 
Syn Simony Krainové (39) má asi jasno. Jeho budoucí povolání by se mohlo motat někde kolem aut. Téměř dvouletý Maxík už totiž zvládně mamce omýt luxusní vůz.
11.07.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2046 článků)

Moravskoslezský kraj: Senioři a lidé s handicapem mají Taxík Maxík

 
Díky finanční podpoře Moravskoslezského kraje budou moci senioři a lidé s handicapem využívat Taxík Maxík. Dvě vozidla, která byla zakoupena v rámci tohoto projektu, budou sloužit pro přepravu starších a znevýhodněných osob v Českém Těšíně a Frýdlantu nad Ostravicí.
24.12.2018 13:55 |

podobné články

Lachnit: Taxík Maxík přepravuje seniory a zdravotně postižené občany z MČ Praha 5 již čtvrtým rokem

 
Již čtyři roky krouží po Praze 5 Taxík Maxík, který slouží seniorům nad 60 let a handicapovaným občanům z páté městské části. Cestujícím nabízí výhodnou cenu a ulehčuje jim tak život v situacích, které by kvůli věku nebo zdravotnímu omezení těžko zvládali.
06.01.2020 09:15 |

podobné články

Lachnit: Taxík Maxík přepravuje seniory a zdravotně postižené občany z MČ Praha 5 již čtvrtým rokem

 
Již čtyři roky krouží po Praze 5 Taxík Maxík, který slouží seniorům nad 60 let a handicapovaným občanům z páté městské části. Cestujícím nabízí výhodnou cenu a ulehčuje jim tak život v situacích, které by kvůli věku nebo zdravotnímu omezení těžko zvládali.
06.01.2020 19:20 |

podobné články

Maxík není jediný: Nemocný Oliver (1,5) také potřebuje 51 milionů, aby byl skoro zdravý

 
Oliverek (1,5) ze Sedlnic na Novojičínsku trpí stejně jako Maxík spinální svalovou atrofií. Místo neposedného batolete mají doma milující rodiče jen ležícího chlapečka, který ale zvědavě sleduje vše kolem sebe. Nyní jim svitla naděje v podobě léčby ze zámoří. Má však dvě velká ale: Léčba se musí zahájit do dvou let dítěte a hlavně ji musí rodiče zaplatit. Stojí v přepočtu zhruba 51 milionů korun…
09.03.2020 05:10 |

podobné články

Zachránit ho může jen nejdražší lék světa: Po Maxíkovi čeká na zázračnou pomoc i malý Oliver!

 
Nečekanou rychlostí se podařilo vybrat částku kolem 51 milionů korun, kterou potřebuje Maxík k pořízení nejdražšího léku světa. Do úplného cíle tak zbývalo už jen 5,5 milionu na zaplacení DPH. Zřejmě je jen otázkou času, než lidé dají i tyto peníze dohromady. To Oliverek je teprve na začátku cesty. Potřebuje stejnou částku jako Maxík, zatím se ale vybral pouhý zlomek. Rychle mu přitom dochází čas. Nyní se pozornost dárců obrací jeho směrem. Chlapci chtějí pomáhat řidiči kamionů a například také známá malířka.
13.03.2020 06:20 |

podobné články

Maxík nám začal cestovat po bytě! Rodiče chlapce, kterému Češi poslali přes 50 milionů, zveřejnili dojemné video

 
Těžce nemocný Maxík, který trpí vzácnou spinální svalovou atrofií, zatím nemůže svůj lék dostat a jeho situace se kvůli krizi spojené s koronavirem ještě zkomplikovala. Jeho rodina však neztrácí naději a na facebookové stránce zveřejnila aspoň jednu veselou novinku.
17.03.2020 05:25 |

podobné články

Maxík (1) už má na léčbu vybráno, Oliverkovi (1) přišla polovina peněz: Léčbu chlapečků zabrzdila pandemie!

 
Maxík (1) z Ostravy a Oliverek (1) ze Sedlnice čekají na léčbu drahým přípravkem z USA, blíže k ní má Max. Život oběma rodinám chlapců se spinální svalovou atrofií (SMA) však komplikuje pandemie.
06.04.2020 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Max Max (36 článků) , Max Max (51 článků) , Max Max (36 článků)

Maxík dostal nejdražší lék na světě! Krásný okamžik, píšou rodiče

 
Třikrát hurá! Malý Maxík, který trpí spinální svalovou atrofií (SMA), dostal potřebný lék k léčbě závažné nemoci, kterou trpí. Hezčí dárek k druhým narozeninám, které oslaví už příští měsíc, si malý rošťák ani jeho rodiče nemohli přát. Jen se podívejte na úsměv statečného klučiny! Stal se prvním Čechem, kterému byl nejdražší lék na světě podán.
14.05.2020 20:35 |

podobné články

Maxík si dal léky za 54 mega a šel domů

 
Žádné nenadálé komplikace nenastaly a Maxík (23 měsíců) mohl domů! V motolské nemocnici dostal lék za 54 milionů, který ho má vyléčit ze zákeřné spinální svalové atrofie.
19.05.2020 12:10 |

podobné články

Zastřelili labuť!

 
Střelou z brokovnice někdo zastřelil labuť na rybníku v Boru u Tachova.
20.09.2016 18:30 |

podobné články

VIDEO: Božský Messi dal DVA GÓLY JEDNOU STŘELOU!

 
Lionel Messi je momentálně nejlepším fotbalistou planety a dokazuje to na každém kroku. Před přípravným zápasem v USA totiž dokázal jednou střelou překonat brankáře hned dvakrát.
02.04.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (401 článků)

Nepochopitelný hazard se životem! Režisér Vorel se málem utopil v rozvodněné řece. Museli zasahovat hasiči

 
Ani třítunový Hummer nezachránil v noci ze soboty na neděli režiséra Tomáše Vorla od pořádně riskantní koupele při průjezdu západočeskou řekou Střelou. Vorel, který před časem právě v kraji kolem Rabštejna nad Střelou natáčel svůj film Cesta z města, se pokoušel řeku projet těsně předtím, než se jí provalila povodňová vlna.
06.06.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vorel (86 článků)

Děsivá poprava: Terorista zabil vězně střelou do zátylku!

 
Na internetu se objevilo šokující video ukazující vraždu údajného Assadova stoupence. Muslimští teroristé z Británie ho popravili střelou do zátylku!
03.05.2014 22:40 |

podobné články

Z brněnské zoo utekl vlk. Museli ho trefit uspávací střelou

 
Z brněnské zoologické zahrady v pondělí odpoledne utekl vlk arktický. Po celou dobu byl ale pod dohledem zoologů. Chovatelé se snažili vlka odchytit, nakonec byl zasažen uspávací střelou a odvezen zpět do zoo.
07.12.2015 22:25 |

podobné články

Bratislavský masakr: Střelce před sebevraždou zasáhl policista

 
Střelce z Děvínské Nové Vsi nejprve zasáhl střelou policista, až pak spáchal sebevraždu, oznámil na tiskové konferenci ministr vnitra Daniel Lipšic.
31.08.2010 10:55 |

podobné články

Ve Fergusonu si lidé připomněli smrt černocha. V Texasu policista zastřelil dalšího

 
Stovky lidí prošly ulicemi amerického Fergusonu, aby si připomněly první výročí smrti černošského mladíka Michaela Browna, kterého zastřelil bělošský policista. Vzpomínková akce se obešla bez násilností. Mezitím policista v Texasu zastřelil dalšího neozbrojeného černošského mladíka, který byl podezřelý z toho, že projel autem výlohu. Policista prý nedávno absolvoval policejní akademii a byl ještě ve výcviku. 
09.08.2015 10:35 |

podobné články