Článek

Policie zatkla přítelkyni Epsteina: Měla být jeho komplicem při sexuálních zločinech

 
Ve státě New Hampshire na severovýchodě USA ve čtvrtek zatkli Britku Ghislaine Maxwellovou, která roky žila s již zesnulým americkým finančníkem Jefrreym Epsteinem a je obviňována z podílu na jeho údajných sexuálních zločinech. Oznámil to americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI). Podle zdrojů agentury Reuters 58letou ženu zadrželi přímo agenti FBI. Maxwellová, která dosud nečelila formálním obviněním z trestné činnosti, údajně ještě dnes stane před federálním soudcem.
02.07.2020 17:35 |

podobné články

Podobné články

Jedna z prvních obětí miliardáře Epsteina (†66) promluvila: Ve 21 pro něj prý byla moc stará

 
O Amy McClurové se hovoří jako o první známé oběti pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina (†66). Stala se jí před 26 lety, kdy byla začínající modelkou a díky Epsteinovi měla získat užitečné kontakty. Místo toho ale prožila obrovské trauma - predátor ji znásilnil.
27.11.2019 18:00 |

podobné články

Posmrtné fotografie miliardáře Epsteina: Byla to vražda! Tohle jsou důkazy, ukázal patolog

 
Od smrti Jeffreyho Epsteina (†66) uplynulo již půl roku, nad jeho skonem však stále visí mnoho otázek. Miliardáře našli loni v srpnu mrtvého v cele newyorské věznice, kde čekal na soud. Úřady tehdy oznámily, že finančník, který byl obviněn ze zneužívání nezletilých dívek, spáchal sebevraždu. Rodina však nevěří, že by si sáhl na život, a najala si významného patologa Michaela Badena (85), aby případ přezkoumal. A Baden nyní přišel s důkazem, který podle něj nasvědčuje tomu, že vše mohlo být jinak.
17.01.2020 15:10 |

podobné články

Další oběť miliardáře Epsteina: Zneužil mě vibrátorem, když mi bylo 15 let!

 
V případu sexuálního násilníka Jeffreyho Epsteina se objevila další oběť jeho zvěrstev. Žena uvedla, že se dostala do spárů usvědčeného sexuálního delikventa v pouhých patnácti letech a popsala hrůzy, které zažila na jeho ranči v Novém Mexiku.
21.11.2019 17:05 |

podobné články

Kdo zdědí miliony násilníka Epsteina (†66)? Přihlásilo se 130 jeho "potomků"!

 
Nikdy se neoženil a nemá žádného legitimního dědice. Přesto po milionovém majetku mrtvého násilníka Jeffreyho Epsteina (†66) baží 130 lidí, kteří prohlašují, že jsou jeho potomky. A jejich počet každým dnem stoupá!
26.05.2020 13:20 |

podobné články

Princ Andrew nespolupracuje s americkými úřady v kauze miliardáře Epsteina

 
Britský princ Andrew nespolupracuje s americkými úřady při vyšetřování kauzy kolem zesnulého finančníka Jeffreyho Epsteina. Ten čelil obviněním ze sexuálního zneužívání mladistvých dívek. Ve Washingtonu to v pondělí prohlásil americký prokurátor Geoffrey Berman.
28.01.2020 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (22 článků)

Těhotná stopařka v nesnázích: Nalákala řidiče a s komplicem ho okradli u Karlových Varů

 
Žena, která vypadala jako těhotná, společně se svým komplicem přepadla a okradla řidiče na silnici blízko Teplé na Karlovarsku. Po pachatelích pátrá policie, která získala jejich popis.
10.06.2013 18:30 |

podobné články

Němečtí katolíci zpřístupní expertům archivy o sexuálních zločinech kněží

 
Římskokatolická církev v Německu ve středu oznámila, že nezávislým badatelům zpřístupní archivní materiály, které se týkají případů sexuálních zločinů páchaných kněžími. Informuje o tom agentura AFP.
14.07.2011 06:15 |

podobné články

Režisér Jiří Adamec: V televizi se objeví „seriózní“ novinář, a vy už přesně víte, co řekne. Je to k smíchu, jak nám tlačí „pravdu“. Místo abychom se rozumně dohodli s Ruskem, lísáme se k USA

 
ROZHOVOR „Když se po roce 1989 rozdávaly majetky v miliardových hodnotách, tak jsem chyběl. Nepláču. Pracuji a vím, že jinak to být nemohlo. Ani zbytečně nemluvím o ‚zločinech komunismu‘, to bych totiž musel zároveň mluvit o historických a již neviditelných zločinech ‚církve svaté‘,“ poznamenává v rozhovoru PL k výročí 17. listopadu 1989 režisér Jiří Adamec. A zamýšlí se i nad tím, co ohrožuje momentálně Evropu a potažmo i celý svět.
12.11.2015 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (236 článků) , Jiří Adamec (116 článků)

Družička princezny Diany (†36) se ocitla ve spárech zvrhlíka Epsteina! Kam ji zatáhl

 
Clementine Hambrová (44), která ve svých pěti letech byla za družičku na svatbě princezně Dianě (†36), se během soudního procesu přiznala k návštěvě nechvalně proslulého »pedoostrova« zvrhlíka Jeffreyho Epsteina (†66).
07.08.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (247 článků)

Soud sbírá důkazy o zločinech v Libyi. Mrtvých je až šest tisíc

 
Mezinárodní trestní soud (ICC), který Rada bezpečnosti OSN pověřila vyšetřováním násilností proti odpůrcům režimu v Libyi, má dostatek podkladů pro to, aby mohl bezprostředně zahájit shromažďování důkazů o zločinech proti lidskosti.
02.03.2011 18:45 |

podobné články

Musíme konečně otevřít debatu o zločinech komunismu. Karel Schwarzenberg se rozhovořil nad dílem z Pospíšilova muzea

 
Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se v souvislosti s dílem umělecké skupiny Pode Bal „Rekonstrukce jako tragédie a fraška“, jež bylo přesunuto na nádvoří Muzea Kampa, nechal slyšet, že musíme otevřít debatu o zločinech komunismu. Dílo umělecké skupiny totiž právě na zločiny komunismu upozorňuje. Píše o tom server Zprávyextra.cz.
18.07.2015 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3968 článků)

Novinář napsal knihu o údajných zločinech migrantů: Facebook autora zablokoval

 
Německý novinář Udo Ulfkotte (56) napsal knihu o zločinech migrantů, které prý evropské úřady zamlčují. Knihu se rozhodl propagovat na internetu, ale narazil – Facebook novináři zablokoval účet. Sociální síť před pár měsíci oznámila, že bude potírat „nenávistné projevy“, autor knihy však mluví o cenzuře.
11.07.2016 14:00 |

podobné články

Ivan David: Turecko páchá válečné zločiny zcela v souladu s neveřejnou politikou USA a EU

 
Článek v listu Jerusalem Post věnuje pozornost zprávě OSN o válečných zločinech a zločinech proti lidskosti, kterých se dopouští Turecko a jemu podřízené džihádistické milice na okupovaných územích v Sýrii.
23.09.2020 20:00 |

podobné články

Osobnosti: David Post (4 články) , Ivan Ivan (1659 článků) , David David (578 článků) , David David (429 článků)

Kněze Marcela z Dětmarovic zatkla v Polsku policie: Chtěl sex s vozíčkářem?!

 
Ve velmi nepříjemné situaci se ocitl český katolický kněz Marcel Puvák během své návštěvy Polska. Dostal se patrně do pasti tamních aktivistů, kteří si povšimli jeho sexuálních zálib a rozhodli se na ně upozornit veřejně. Puváka v choulostivé situaci zatkla policie a údajně byl posléze několik hodin vyslýchán. Nakonec se doznal k úmyslu užít si sexu s tělesně postiženým mužem.
28.10.2019 15:15 |

podobné články

Potvrzeno: Malí muži mají méně sexuálních partnerek!

 
Malí mužové mají v průměru jen pět sexuálních partnerek, zatímco muži průměrné a vyšší postavy sedm. Zajímavé také je, že méně sexuálních partnerů mají rovněž modelky. Tedy ženy, které jsou podvyživené. Proč tomu tak je, se vědci jen dohadují, nicméně příčinou může být to, že podvyživené ženy často trpí mentální anorexií.
06.10.2015 15:00 |

podobné články

Důkazy o sexuálních hrátkách prince Andrewa? Existují prý nahrávky s nezletilými dívkami!

 
Padlému princi Andrewovi (60), jenž byl nařčen ze zneužívání nezletilých děvčat v sídle pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina (†66), musí být hodně úzko. Podle Virginie Robertsové (36), která je jednou z jeho obětí, existují záznamy jejich erotických hrátek. Známý sexuální predátor si totiž všechny své styky natáčel… a své hosty rovněž.
12.07.2020 16:25 |

podobné články

Zakladatele WikiLeaks Assange zatkla britská policie

 
Zakladatele serveru WikiLeaks Juliana Assange v úterý na švédskou žádost zatkla britská policie. Na Assange byl vydán evropský zatykač pro podezření ze sexuálních deliktů, jichž se údajně dopustil ve Švédsku.
07.12.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Julian Assange (131 článků)

Muži mají dvakrát více sexuálních partnerů než ženy

 
Muži mají za život dvakrát tolik sexuálních partnerů co ženy. Tedy pokud platí výsledky britského průzkumu i v ostatních zemích Evropy. A pokud ti, kteří v průzkumu odpovídali, hovořili o skutečném počtu svých sexuálních partnerů. Je totiž dobře známo, že muži tyto počty nadhodnocují a ženy podhodnocují.
17.12.2011 14:10 |

podobné články

Staňte se královnou sexuálních hrátek: Stačí si osvojit pár triků!

 
V sexu není důležité, kolik ovládáte sexuálních poloh, ani kolik zkušeností máte za sebou. Klíčem k úspěšnému a hlavně k rozmanitému sexu je osvojit si 5 základních druhů sexuálních hrátek.
07.10.2013 12:15 |

podobné články