Článek

Policie uzavřela silnici z Polska do Adršpachu

 
Kvůli náporu turistů do skalního města v Adršpachu na Náchodsku policie uzavřela příjezdovou silnici od přechodu s Polskem. Auta nemají kde parkovat. Policisté na situaci na příjezdu do Adršpachu motoristy upozorňují, řekl mluvčí krajské policie Ondřej Moravčík.
13.10.2018 14:30 |

podobné články

Podobné články

Davy Poláků vyrazily do Adršpachu. Policisté dalším turistům zarazili cestu autem

 
Kvůli náporu turistů do skalního města v Adršpachu na Náchodsku policie v sobotu uzavřela příjezdovou silnici od přechodu s Polskem. Auta nemají kde parkovat. Policisté na situaci na příjezdu do Adršpachu motoristy upozorňují, řekl ČTK mluvčí krajské policie Ondřej Moravčík.
13.10.2018 14:25 |

podobné články

V Adršpachu otevřeli první české horolezecké muzeum

 
V Adršpachu na Náchodsku dnes začalo fungovat první horolezecké muzeum v republice. Expozice umístěná v zámku přibližuje pískovcové lezení, které k Adršpašsko-teplickým skalám neodmyslitelně patří. Další část je zaměřená na dobývání velehor. Uvedla to starostka Adršpachu Dana Cachová.
01.05.2014 13:35 |

podobné články

Do Česka nahlédla zima, v Adršpachu naměřili minus 18 stupňů

 
V závěru ledna meteorologové hlásí příchod zimy na české území. V nejbližších dnech by mělo i v nižších polohách sněžit a mrznout. Ve středu po ránu se teploty pohybovaly na mnoha místech pod nulou, v Adršpachu teploměry ukázaly minus 18 stupňů Celsia.
25.01.2012 09:55 |

podobné články

V Adršpachu bylo v noci - 28,4°C, do pátku se ještě ochladí

 
V Adršpachu v noci na dnešek naměřili minus 28,4 stupně, na řadě dalších míst klesla teplota pod dvacet stupňů a padaly teplotní rekordy. V mrazech panujících v posledních dnech zatím arktická třicítka pokořena nebyla. V pátek se však má ochladit o dalších pět stupňů, uvedl mluvčí Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) Petr Dvořák.
02.02.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (574 článků) , Petr Dvořák (569 článků)

Nehoda kamionu uzavřela silnici u Třeboně

 
Nehoda kamionu zablokovala ve středu dopoledne silnici z Třeboně na Stráž nad Nežárkou. Kvůli překládce nákladu policie silnici uzavřela a odklání provoz po okolních komunikacích, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Hana Millerová.
25.01.2012 11:35 |

podobné články

Policie uzavřela silnici z Jihlavy do Znojma, kamiony nesmí z dálnice

 
Policie ve čtvrtek před polednem kvůli sněhové kalamitě zcela uzavřela osmdesátikilometrový úsek silnice I/38 z Jihlavy do Znojma. Tato část mezinárodního tahu z Prahy do Vídně je zcela zablokován sněhovými závějemi a stovkami kamionů. Policie navíc pro kamiony uzavřela i sjezdy z Dálnice D1 na 112. a 119. kilometru.
16.02.2012 12:00 |

podobné články

Sněhová kalamita! Policie uzavřela hlavní tah z Ostravy na Slovensko

 
Policie uzavřela pro nákladní vozy silnici 1/56 u Bílé na Frýdecko-Místecku. Na hlavním tahu spojujícím Ostravu a státní hranice se Slovenskem ráno uvízly na zasněžené silnici v horském terénu kamiony.
20.11.2017 10:25 |

podobné články

Nehoda kamionu UZAVŘELA SILNICI R6! Příjezd do Prahy po OBJÍZDNÉ TRASE!

 
Havárie kamionu uzavřela ve středu po půl páté odpoledne silnici R6 na 8. kilometru ve směru do Prahy. Provoz je veden po objízdné trase, sdělila Mediafaxu mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.
27.07.2011 18:05 |

podobné články

Nehoda s požárem uzavřela silnici R10 poblíž Staré Boleslavi

 
Rychlostní silnici R10 ve směru na Prahu dnes dopoledne uzavřela poblíž Staré Boleslavi nehoda s požárem. ČTK to řekl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. Na 12. kilometru silnice se střetl nákladní automobil a dodávka, doprava je odkloněna. Podle informací Národního dopravního informačního centra potrvá uzavírka zhruba dvě hodiny. 
29.09.2013 11:15 |

podobné články

Pozor na ranní námrazu silnic! U Chebu se srazilo 7 aut, uzavřela silnici R6

 
Srážka sedmi osobních aut uzavřela rychlostní silnici R6 u Chebu. Silnice je neprůjezdná na 167. kilometru ve směru na Cheb. Při nehodě se zranil řidič dodávky, kterého museli hasiči z vozu vyprostit. Policie odklání dopravu na exitu 164.
14.11.2013 08:26 |

podobné články

Tak se uklízí silnice v Česku a v Německu!

 
Na silnici nekonečná vrstva ledu, uježděný sníh, řidiči se pomalu šinou po děravé silnici. Ale stačí pohled z okýnka na sto metrů vzdálenou silnici, kde auta fičí rychle a bez kličkovaní. Jak je to možné? Jedete totiž po české silnici! A za hranicemi je svět bez ledu na silnici...! Přesně tohle zažijete ve Vejprtech na Chomutovsku!
05.01.2011 13:50 |

podobné články

Nehoda čtyř aut u Kolína uzavřela silnici na tři hodiny

 
Hromadná nehoda uzavřela v úterý v poledne silnici I/12 u Vrbčan na Kolínsku, srazila se zde dodávka s osobním autem a dvěma kamiony.
05.10.2010 16:15 |

podobné články

Nevybuchlá munice uzavřela silnici v Plzni! Oblast prohledají pyrotechnici

 
Zřejmě nevybuchlá munice uzavřela v těchto chvílích silnici na Plzeňsku. Policisté jsou na místě a čekají na příjezd pyrotechnika.
26.07.2011 12:45 |

podobné články

Silnici na Karlovasku uzavřela smrtelná nehoda. Řidič narazil do stromu

 
V neděli večer uzavřela smrtelná nehoda silnici Bečova nad Teplou na Karlovarsku. Řidič osobního auta tam dostal smyk a narazil do stromu.
03.06.2012 20:35 |

podobné články

Nehoda tří aut uzavřela silnici R7 u ruzyňského letiště

 
Nehoda tří aut u Tuchoměřic nedaleko pražského ruzyňského letiště dnes časně ráno zcela uzavřela rychlostní silnici R7 ve směru na Prahu. Havarovala nejdříve dodávka a autobus a později i osobní auto. Jeden člověk byl zraněn, další si stěžoval na bolesti a byl převezen na vyšetření. Rychlostní silnice byla ve směru na Prahu tři hodiny neprůjezdná, řekla ČTK policejní mluvčí Jana Dětská.
24.04.2015 06:10 |

podobné články

Čeští politici kondolují Polsku, na Hradě zavlaje i polská vlajka se smutečními pruhy

 
Čeští politici i instituce odesílají do Polska projevy soustrasti. Při sobotním neštěstí zemřel prezident Lech Kaczyňski s manželkou a další představitelé významní pro chod Polska. Zemi jako první kondoloval prezident Václav Klaus, kterého zpráva zastihla v katedrále svatého Víta při uvedení nového pražského arcibiskupa do funkce. Na Klausovo přání zavlají na Pražském hradě česká a polská vlajka. Na polské vlajce budou černé smuteční pruhy. Informoval o tom prezidentův mluvčí Radim Ochvat.
10.04.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků)

Policie uzavřela hlavní tah mezi Lovosicemi a Teplicemi. Na vozovce je rozlitý olej

 
Policie dnes ráno uzavřela patnáctikilometrový úsek hlavního tahu I/8 mezi Lovosicemi a Teplicemi. Na místě je několik dopravních nehod a na vozovce je rozlitý olej. Vyplývá to z dopravních informací policie. Silnici přes České Středohoří využívají řidiči jako jednu ze dvou objížděk za nedostavěnou dálnici D8. 
30.07.2013 09:35 |

podobné články

Milence v Adršpachu znesvětil vandal: Kvůli sovětské okupaci

 
V Adršpašských skalách na Náchodsku někdo poškodil jeden z nejznámějších skalních útvarů zvaný Milenci. Neznámý pachatel tam bílou barvou napsal: „21. srpen FŮJ“.  Výstup na skalní útvar zvládnou jen zkušení horolezci. Případem se zabývá policie. ČTK to řekla mluvčí náchodské policie Eva Prachařová. Nápis ve výšce asi 60 metrů má na výšku asi 1,5 metru a na šířku okolo pěti metrů.
07.09.2018 10:00 |

podobné články

Pražský dálniční okruh uzavřela nehoda. Jeden mrtvý

 
Pražský dálniční okruh dnes uzavřela nehoda šesti kamionů, které se ve směru od brněnské dálnice D1 k plzeňské D5 srazily na přemostění přes Strakonickou ulici. Nehodu nepřežil jeden řidič kamionu, další čtyři jsou zraněni, jeden z nich vážně. Srážka na desítky minut uzavřela okruh v obou směrech, dočasně byly neprůjezdné také Lochkovský a Cholupický tunel. Z kamionů se vysypal náklad, který odklízeli hasiči, řekli mluvčí pražské policie, záchranné služby a hasičů. 
31.07.2013 13:40 |

podobné články