Článek

Policie už zná totožnost mrtvého zloděje z vily litoměřického podnikatele

 
Rodina litoměřického podnikatele, kterého minulý víkend napadli v domě lupiči, dnes dostala policejní ochranu.
28.05.2012 19:30 |

podobné články

Podobné články

Policie chytila už sedm kompliců mrtvého zloděje (†22) z litoměřické vily

 
Případ mrtvého lupiče (†22) z vily litoměřického podnikatele nabírá na obrátkách. Policie už zadržela dalších sedm lidí, kteří se na loupeži podíleli. Osmý jim zatím uniká.
01.06.2012 16:45 |

podobné články

Policie už zná totožnost teroristů z Paříže. Zastřelený policista byl muslim

 
Pátrání po teroristech, kteří ve středu dopoledne zaútočili na redakci časopisu Charlie Hebdo, zaměstnalo tisíce policistů. Policie už zná ale jejich totožnost. Server Metro News ve středu večer uvedl, že policie již zná totožnost útočníků. Jedná se o muže ve věku 18, 32 a 34 let. Dva z nich jsou bratři, kteří mají francouzskou státní příslušnost.
07.01.2015 21:52 |

podobné články

V chatě v Tachově uhořeli tři lidé: Policie už zná totožnost jednoho z nich

 
Policie zatím zná totožnost jednoho ze tří lidí, kteří byli nalezeni v úterý večer ve shořelé zahradní chatce v Tachově. V chatce zemřela jedna žena a dva muži. Přesnou příčinu úmrtí všech a totožnost dalších dvou lidí by měla určit soudní pitva. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé, na místo dnes přivezli i speciálně cvičeného psa, řekla ČTK policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.
27.04.2016 09:40 |

podobné články

Přepadení litoměřického podnikatele: Lupiči jsou ve vazbě

 
Policie poslala do vazby všech 8 zatčených lupičů, kteří přepadli litoměřického podnikatele a jeho rodinu.
04.06.2012 17:45 |

podobné články

Mezi útočníky na vilu litoměřického podnikatele byly i dvě ženy

 
Přepadení litoměřického podnikatele, při kterém jeden z lupičů zemřel, se podle nových informací účastnili také dvě ženy. Dosud se vědělo jen o skupině studentů a jednom podnikateli.
08.06.2012 12:20 |

podobné články

Policie zná totožnost mrtvého od Schwarzenberského kanálu: Pomohl jim umělý kyčel

 
Zavražděný muž, jehož tělo nalezli lidé na konci listopadu u Nové Pece na Prachaticku, byl devětašedesátiletý Němec. Jeho totožnost zjistila policie kvůli umělé kyčli, kterou senior měl. Muž pocházel z bavorského okresu Straubing-Bogen.
02.01.2019 13:05 |

podobné články

Matka mrtvého zloděje z Litoměřic: On byl ale hodný...

 
Peníze na drogy… Taková je jedna z vyšetřovacích verzí, s nimiž pracují kriminalisté vyšetřující útok ve vile litoměřického podnikatele Jaroslava Papouška (50). Mrtvým, který zůstal ležet v domě, byl Michal B. (†22), který měl podle zdroje Aha! problémy s drogami a patřil mezi tzv. zlatou mládež. Otec s matkou mu nejdříve peníze dávali, pak je sháněl, kde se dalo… Měl je krást i svým rodičům.
30.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Papoušek (25 článků)

Přepadení podnikatele Papouška: Šlo jen o prachy!

 
Policie promluvila! Za nočním přepadením vily litoměřického podnikatele Jaroslava Papouška (50) byla jen a pouze touha po penězích.
09.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Papoušek (25 článků)

Policie zná totožnost osmi obětí požáru na Florenci

 
Policie už zná totožnost osmi z celkem devíti obětí tragického požáru, který 26. října zachvátil nádražní budovu na pražské Florenci. Příčina požáru zatím nebyla objasněna.
08.11.2010 21:25 |

podobné články

Při požáru bývalé kotelny zemřel člověk. Totožnost mrtvého se ověřuje

 
Pravděpodobně bezdomovec zemřel v pátek večer při požáru svého příbytku v nevyužívané bývalé kotelně na pražském Opatově. Jeho provizorní lůžko se zřejmě vznítilo od petrolejové lampičky. Hmotnou škodu oheň nezpůsobil. ČTK to dnes sdělila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Obětí požáru by mohl být třiačtyřicetiletý Bulhar, totožnost mrtvého ještě ověřují kriminalisté specializující se na pátrání po osobách, uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. 
09.11.2013 13:51 |

podobné články

Policie vytáhla z Vltavy mrtvého muže, jeho totožnost zjišťuje

 
Policisté dnes odpoledne vytáhli z Vltavy na pražském Smíchově mrtvého muže. Jeho totožnost a příčinu smrti zjišťují. Nelze vyloučit, že by mrtvým mohl být 34letý Brit, který se v Praze ztratil v polovině listopadu. Zároveň to ale může být jakýkoli jiný pohřešovaný či hledaný člověk, řekla ČTK policejní mluvčí Andrea Zoulová.
10.12.2014 13:12 |

podobné články

Tažení proti ředitelce litoměřického gymnázia pokračuje

 
Demonstrace žáků během velké přestávky, hrozby rodičů, že své děti přeřadí na jinou školu, přelepená ředitelna páskou, jako když policie zapečetí místo činu, petice, slovní útoky a konečně extrémně psaný dopis sympatizanta učitelů. To vše kvůli ředitelce litoměřického Gymnázia Josefa Jungmanna. Do sporu se již zapojili taky politici v čele s Jiřím Paroubkem.
10.07.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3757 článků) , Josef Jungmann (33 článků)

Muž zemřel po srážce s tramvají ve Švehlově: Policie hledá svědky! Totožnost mrtvého stále nezná

 
Policie stále nezná totožnost muže, kterého minulý týden usmrtila tramvaj ve Švehlově ulici v Praze 10. Nejasné jsou i okolnosti, které tragickému střetu předcházely. Vyšetřovatelé proto žádají případné svědky nehody, aby se jim přihlásili, uvedl dnes na webu mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
07.12.2018 13:05 |

podobné články

FBI zná totožnost extremisty, který popravil dvojici Američanů

 
Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) zná identitu maskovaného muže, který jménem extremistického hnutí Islámský stát (IS) popravil dvojici amerických novinářů. Ve čtvrtek to oznámil ředitel FBI James Comey, který však odmítl uvést totožnost či národnost vraha. 
25.09.2014 21:30 |

podobné články

FBI zná totožnost džihádisty, který popravil dvojici Američanů

 
Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) zná identitu maskovaného muže, který jménem extremistického hnutí Islámský stát sťal dvojici amerických novinářů. Oznámil to dnes ředitel FBI James Comey, který však odmítl uvést totožnost či národnost vraha.
26.09.2014 07:20 |

podobné články

Zloději vyloupili hrob litoměřického biskupa Koukla, šli po zlatu

 
Zloději z hrobu v květnu zesnulého litoměřického biskupa Koukla ukradli zlatý řetěz s křížem a prsten.
07.07.2010 13:00 |

podobné články

Ředitelka litoměřického gymnázia odchází. Protesty však neutichají

 
Ředitelka litoměřického gymnázia Eva Bulasová oznámila, že odchází z funkce. Protestující studenti i jejich rodiče však chtějí v akcích odporu pokračovat do doby, než se na školu budou moci vrátit dva propuštění pedagogové. Podle jedné z protestujících maminek je sice na škole málo dětí, ale nemůže za to nikdo jiný než ředitelka.
03.09.2011 10:00 |

podobné články

Kdo lže? Poslední dějství dramatu litoměřického gymnázia

 
Zastupitelé ústeckého kraje se dnes znovu zabývali kauzou ředitelky litoměřického gymnázia Evy Bulasové. Na jednání byli přítomni i zástupci protestujících rodičů a pedagogů, kteří v minulosti požadovali odchod ředitelky. Na dnešním jednání požadovali hlavu radního pro školství Petra Jakubce (ČSSD)
07.09.2011 20:10 |

podobné články

Za mrtvou kočku na dveřích ředitelky litoměřického gymnázia může radní Jakubec

 
Mrtvou kočku, kterou před několika měsíci někdo přibil na dveře bývalé ředitelky litoměřického gymnázia Evy Bulasové (ČSSD), si podle dnešní Mladé fronty Dnes prý objednal krajský radní Petr Jakubec (ČSSD). Ředitelka čin uváděla jako důkaz nesnesitelného psychického nátlaku na její osobu.
14.10.2011 18:05 |

podobné články