Článek

Policie ukončila pátrací akce po Robertovi (13): Chlapce ale nenašli!

 
Už týden policie pátrá po zmizelém Robertu Krausovi. Třináctiletý chlapec podle všeho utekl z domova a doposud o sobě nepodal žádnou zprávu. Policie ve spolupráci s dobrovolníky a hasiči pátrala po Robertovi v okolí jeho bydliště na Chebsku, ale marně. Ve čtvrtek pátrání v terénu ukončili...
25.10.2018 13:55 |

podobné články

Podobné články

Nové informace v pátrání po Robertovi (13): Fotografie je 2 roky stará

 
Už od minulého pátku policie pátrá po třináctiletém Robertovi Krausovi z Hranic u Aše. Chlapec podle všeho utekl z domova a doposud se nikomu neozval. Policie uspořádala velké pátrací akce, ale zatím bez výsledku. Nyní zveřejnili nové informace k případu.
26.10.2018 13:50 |

podobné články

Policie malého Roberta z Chebska nenašla: Pátrací akce ale NEBUDE pokračovat!

 
Před týdnem třináctiletý Robert Kraus beze slova odešel z domu. Od té doby nikdo netuší, kde by mohl chlapec být. Doma nechal zdrcující vzkaz, jenž jeho maminku zasáhl přímo do srdce. Policie teď ukončila rozsáhlou pátrací akci, přestože školáka nenašla.
25.10.2018 15:01 |

podobné články

Rozhádaní rodiče a divné vzkazy na Facebooku: Po Robertovi ale (13) jako by se slehla zem!

 
Byl to obyčejný den, kdy Šárka Krausová (34) vytkla něco svému synovi, třináctiletému Robertovi. Ten jí posléze zanechal vzkaz a odešel neznámo kam. Je to již týden a místo, aby jeho rodiče intenzivně hledali, tak vypisují na sociální sítě.
26.10.2018 12:31 |

podobné články

Tento okouzlující pár stoletých čiperů oslavil 75. výročí svatby. Ten věk byste jim rozhodně nehádali

 
O Robertovi a Susan Erskine se píše jako o nejstarším páru Velké Británie, který společně strávil většinu života. Poprvé se do sebe zamilovali, když jim bylo 20 a 21 let a na Nový rok oslavili takzvanou nebeskou svatbu, tedy 75. výročí ode dne, kdy se vzali. Zajímavé je také to, že Robertovi Erskineovi je již sto let a jeho drahá Susan dosáhne tohoto významného jubilea v dubnu.
03.01.2012 10:05 |

podobné články

Vyděšení rodiče a divné vzkazy na Facebooku: Po Robertovi (13) jako by se slehla zem!

 
Byl to obyčejný den, kdy Šárka Krausová (34) vytkla něco svému synovi, třináctiletému Robertovi. Ten jí posléze zanechal vzkaz a odešel neznámo kam. Je to již týden a místo, aby jeho rodiče intenzivně hledali, tak vypisují na sociální sítě.
26.10.2018 12:40 |

podobné články

Bezdomovec údajně pobodal chlapce. Policie po útočníkovi pátrá

 
Policie pátrá po bezdomovci, který nedávno ve Slezské Ostravě pobodal mladistvého chlapce. V úterý kvůli tomu mezi lidmi bez přístřeší provedla už druhou pátrací akci, ale muže zatím nenašla.
12.04.2011 16:40 |

podobné články

Chlapec (12) si vymyslel, že viděl únos. Spustil tak obří pátrací akci

 
Dvanáctiletý školák v Písku oznámil rodičům, že byl svědkem únosu. Rozjela se obří pátrací akce. Vyšlo ale najevo, že si chlapec všechno vymyslel.
06.06.2012 14:30 |

podobné články

Klokan Joey dál uniká! Obelstil pátrací tým

 
Klokan Joey, kvůli kterému se na Litoměřicku v okolí Třebenic rozběhla velká pátrací akce, je stále na útěku! Dnes se ho pokusila několikrát odchytit skupinka místních dobrovolníků, ale bez úspěchu. Pátrání tak pokračuje dál.
25.07.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Joey Joey (110 článků)

Odešel z domova pro seniory, zpět se nevrátil. Pátrací akce výsledek nepřinesla

 
Po večeři odešel Ladislav Dostál (76) ze Zdravotnického zařízení pro seniory v Letinech na jižním Plzeňsku. Od té doby se po něm slehla zem. Policisté zorganizovali velkou pátrací akci, nasadili i vrtulník, ale seniora se dosud nepodařilo najít.
25.05.2017 11:00 |

podobné články

Záhadné volání o pomoc na Šumavě: Rozjelo se pátrání Čechů i Němců, nikoho ale nenašli

 
Kvůli volání o pomoc na německé straně Šumavy vyrazili v neděli do terénu i čeští policisté a záchranáři. Mohutná pátrací akce ale výsledek nepřinesla, nikoho se nalézt nepodařilo.
19.11.2018 10:10 |

podobné články

Velká pátrací akce! Ztracenou stařenku už hledá i vrtulník s termovizí

 
Velkou pátrací akci po devětasedmdesátileté Ireně Dubské z Hostivic, která se v úterý odpoledne ztratila, zahájili ve středu ráno policisté. V terénu je kolem čtyřiceti policistů a nasazen je i vrtulník s termovizí.
04.04.2012 08:30 |

podobné články

Ponorka Bluefin ztracené letadlo najde do týdne, míní pátrací tým

 
Mise americké robotické ponorky, která v hlubinách Indického oceánu pátrá po vraku zmizelého malajsijského boeingu, by mohla skončit za pět až sedm dní. Uvedly to dnes australské úřady, které pátrací akce koordinují.
19.04.2014 10:25 |

podobné články

Místo trosek malajsijkého letounu našli vrak lodi z 19. století

 
Během pátrací akce po troskách letadla společnosti Malaysia Airlines MH370, který loni zmizel během cesty z Kuala Lumpur do Pekingu, našli odborníci v Indickém oceánu vrak nákladní lodi z 19. století. Podle úředníků to dokazuje, že pokud se trosky na dně moře nacházejí, pátrací týmy je najdou.
13.05.2015 12:33 |

podobné články

Jedno oko nezůstane suché: Ornella našla po 37 dnech zuboženou kočičku, které se nevhodně zbavila její matka Monika Štiková

 
V Praze se v tuto chvíli pátrá hlavně po jedovaté mambě zelené, kterou ještě v Hlubočepích nenašli, paralelně ale probíhala další pátrací akce jenom kousek odtamtud. Na pražském Zličíně se Ornella Koktová  (25) s částí své rodiny pustila do hledání kočky, kterou tam odvezla její matka Monika Štiková  (46) .
05.10.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1074 článků)

Vodáka, který zmizel pod jezem na Berounce, zatím nenašli

 
Pátrací akce po vodákovi, který včera zmizel pod hladinou jezu u Liblína na Berounce, je zatím neúspěšná. Policisté a hasiči budou pokračovat v hledání zase zítra.
02.09.2012 16:00 |

podobné články

Další tragédie v Orlandu: Aligátor odtáhl do bažin dvouletého chlapce

 
Další tragédie otřásá Orlandem ve Spojených státech. Asi dvoumetrový aligátor stáhl do bažin v Disney Worldu teprve dvouletého chlapce. Dítě se snažili zachránit oba rodiče, ale marně. Policie spustila rozsáhlou pátrací akci – zatím bez výsledku.
15.06.2016 10:05 |

podobné články

Policejní pátrači na Královéhradecku vypátrali muže podezřelého z loupeže v Německu

 
Královéhradečtí policejní pátrači nalezli ve středu časně ráno muže, po kterém pátrala německá policie kvůli loupežnému přepadení. TN.cz to sdělila policejní mluvčí Ivana Ježková.
27.03.2013 15:20 |

podobné články

Rodiče drželi dnem i nocí sedmiletého chlapce v kleci před domem. Hrozí jim až 20 let vězení

 
Matka a nevlastní otec z amerického Wyomingu drželi sedmiletého chlapce v kleci u svého domu. Chlapce osvobodili až přivolaní policisté. Televize Fox News odvysílala reportáž, v níž partner chlapcovy matky řekl, že sice neměl chlapce rád, ale chtěl mu tak zajistit bezpečí. Oběma věznitelům hrozí až dvacet let vězení.
06.08.2014 20:15 |

podobné články

Pátrání po Robertovi (13) je u konce: Měla v jeho zmizení prsty vlastní matka? Otec zveřejnil mrazivá slova

 
Třináctiletý Robert Kraus z Hranic na Chebsku byl nezvěstný více než týden a celé Česko dělalo všechno pro to, aby malého chlapce našlo. Chlapec zmizel po příchodu ze školy a matce nechal dopis na rozloučenou. Od té doby jakoby se po něm slehla zem. Do pátrání po mladíkovi se zapojil i slavný český režisér Jan Hřebejk. Tento příběh má nakonec dobrý konec. V současné době je Robert již doma se svojí rodinou. Okolnosti jeho zmizení jsou ale více než podivné. Co tady nesedí?
28.10.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (391 článků)