Článek

Policie pátrá po Veronice (15) a jejím dítěti: Z ústavu odešla s modrým kočárkem

 
Policisté na Vysočině pátrají po patnáctileté dívce, která se dnes odpoledne nevrátila se svojí dcerou z vycházky do střediska výchovné péče v Černovicích na Pelhřimovsku, kde je umístěna. Policisté to uvedli večer na webu. Žádají veřejnost o spolupráci při pátrání.
18.06.2022 11:30 |

podobné články

Podobné články

Těhotná Vendula Pizingerová se chlubila modrým kočárkem! Co tím naznačuje?

 
Už to má za pár, ale stále tají pohlaví miminka. Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová (48) vyrazila do zlínských ulic s kočárkem v modré barvě! Bude to tedy kluk?
11.09.2020 19:30 |

podobné články

Řidič autobusu zakázal vstup ženě s kočárkem. Vymyslel si nařízení

 
Nulovou empatii projevil řidič linkového autobusu vůči ženě s kočárkem v pátek dopoledne v pražských Holešovicích. Odmítl vpustit ženu do autobusu s tím, že pravidla mu neumožňují vézt více než dva kočárky, které již ve vozidle jsou. Možnost odmítnout pasažérku s kočárkem, pokud sezná autobus za plný, skutečně má. V nařízeních ale nikde nestojí, že maximum jsou dva kočárky.
29.04.2014 11:20 |

podobné články

Otřesný případ: Sebevrah skočil ze 14. patra. Při pádu dopadl matce s kočárkem na záda a zabil ji

 
K otřesné tragédii došlo v pátek večer u jednoho panelového domu v Budapešti v Maďarsku. 42letý muž se rozhodl vzít si život a skočil ze 14. patra. Co zřejmě nezamýšlel bylo, že s sebou na druhou stranu vzal i matku dvou dětí, která zrovna vycházela s manželem a kočárkem z domu. Sebevrah i žena na místě zemřeli.
01.08.2020 19:11 |

podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Policisté pátrají po šestnáctileté dívce, která odešla z ústavu

 
Policie pátrá po šestnáctileté dívce, která v dubnu odešla z diagnostického ústavu v Praze 4 a nevrátila se. Pohřešovaná Marie Koditková se podle zjištění policistů pohybuje mezi drogově závislými v okolí Smíchova. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.
10.10.2014 11:30 |

podobné články

V Ostravě narazil na přechodu řidič DO MATKY S KOČÁRKEM a ujel

 
Mladou ženu s kočárkem zachytil v pondělí kolem 08.50 v Ostravě-Hrabůvce na přechodu pro chodce řidič osobního vozidla, po kterém policie pátrá. Podle policejní mluvčí Gabriely Holčákové řidič z místa nehody ujel.
28.02.2011 18:00 |

podobné články

Malý Tadeáš se ztratil i s kočárkem ze zámeckého parku: Okolí Mělnicka pročesávají skrz naskrz

 
Od pátečního večera mělnická policie pátrá po pětiměsíčním chlapci jménem Tadeáš Zelenka. Chlapeček se měl ztratit ve večerních hodinách z místního zámeckého parku, kam s ním šla matka na procházku. Stačila chvíle nepozornosti a žena usnula na sluníčku. Když se vzbudila, syn i s kočárkem byl pryč.
29.05.2020 22:30 |

podobné články

Oranžoví proti modrým: ústecká válka trolejbusů

 
ODS a TOP 09 využívají měnící se nálady voličů a zviditelňují se na každém kroku. ODS přichází s modrým trolejbusem a TOP 09 s volebními spoty, které pouští přímo v autobusech.
12.05.2010 10:40 |

podobné články

Exšéf sněmovny láká na hru. Zachraňuje v ní lid a vyhýbá se modrým ptákům

 
Předvolební kampaně jsou opravdu různorodé. Kandidát do Senátu Miloslav Vlček (ČSSD) nyní zacílil na mladé prostřednictvím hry, kterou si mohou stáhnout na jeho webu do svých mobilních telefonů. Jde o boj dobra se zlem, kdy jesenickou krajinou běží vlk, který pomáhá zraněným zvířatům, respektive místním obyvatelům, přičemž se vyhýbá nebezpečným modrým ptákům z ODS, aby nepřišel spolu s těmi, které chce zachránit, o život.
20.09.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlček (154 článků)

Exšéf sněmovny láká na hru. Zachraňuje v ní lid a vyhýbá se modrým ptákům

 
Předvolební kampaně jsou opravdu různorodé. Kandidát do Senátu Miloslav Vlček (ČSSD) nyní zacílil na mladé prostřednictvím hry, kterou si mohou stáhnout na jeho webu do svých mobilních telefonů. Jde o boj dobra se zlem, kdy jesenickou krajinou běží vlk, který pomáhá zraněným zvířatům, respektive místním obyvatelům, přičemž se vyhýbá nebezpečným modrým ptákům z ODS, aby nepřišel spolu s těmi, které chce zachránit, o život.
20.09.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlček (154 článků)

Pátrání po zmizelé Veronice (16): Fotka s mužem v posteli děsí rodiče k smrti

 
Od konce listopadu policie na Sokolovsku pátrá po 16leté Veronice Dražovské. Zdá se ale, že dívka je i nadále aktivní na sociálních sítích, přestože ji doma postrádá zoufalý otec. Není to ovšem její první útěk z domova.
09.12.2016 12:10 |

podobné články

Policie pátrá po Veronice (14): Mohla by se nacházet v Praze s chlapcem

 
Policisté na Chomutovsku pátrají po Veronice Roscher. Jak uvedla její maminka, dívka se může nacházet v Praze s chlapcem jménem Martin. Kriminalisté prosí o pomoc veřejnost.
03.02.2022 21:35 |

podobné články

Lenka (18) se nevrátila do ústavu, pátrá po ní policie

 
Policie z Prahy venkov od 8. května pátrá po osmnáctileté Lence Felixové. Odešla z domu v Mnichovicích a měla se vrátit do výchovného ústavu. Mohla by se vyskytovat v okolí obce Komorní Hrádek.
31.05.2012 15:10 |

podobné články

Policie pátrá po handicapované Kláře (20): Odešla z domova a už se nevrátila

 
Policie od pátečního rána pátrá po tělesně handicapované dvacetileté Kláře Šimerdové z Černíkovic na Rychnovsku. Odešla z bydliště a dosud se nevrátila. Chodí o francouzské holi. ČTK to řekla mluvčí policie Lucie Konečná.
10.04.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Konečná (8 článků)

Policie pátrá po Karin (14) z Českých Budějovic: Dívka odešla od své matky s tím, že se už nevrátí

 
Policie pátrá po čtrnáctileté Karin Pollákové z Českých Budějovic. Dívka odešla 23. července od své matky, která ji má svěřenou do péče. Polláková se zřejmě pohybuje ve společnosti svého otce. Novináře o tom informovala v tiskové zprávě mluvčí jihočeské policie Štěpánka Schwarzová.
23.08.2021 21:15 |

podobné články

Mladíci z auta stříleli po matce s kočárkem: Má je policie. Jak to doopravdy bylo?

 
Ač to zprvu vypadalo, že se mladíci v autě, kteří se proháněli po Mostě, asi úplně zbláznili. Málem přejeli matku s kočárkem a pak po ní i jejím příteli stříleli. Teď ale vyplynuly na povrch nové skutečnosti.
05.08.2013 19:05 |

podobné články

Policie pátrá po Nadě (19) a její roční dceři: Zmizela po cestě z návštěvy

 
Policie pátrá po devatenáctileté Naděždě Holubové z Písku, která se od úterního odpoledne nevrátila domů se svou roční dcerou. Žena má nedostupný mobilní telefon a nepodala o sobě žádnou zprávu. Naposledy byla s dcerou u své matky na obědě a od ní odešla v úterý kolem 12:30. Policisté po ženě a dítěti vyhlásili celostátní pátrání.
18.07.2018 12:25 |

podobné články

Policie pátrá po šestnáctileté dívce z Prahy, odešla s kufrem

 
Policie pátrá po šestnáctileté Babetě Mackovičové z Prahy, která 7. července odešla z domova a od té doby o sobě nedala vědět. Dívka má odbarvené vlasy a tetování na zádech a kotníku. Nesla kufřík s oblečením, informovala dnes police na webových stránkách.
18.07.2011 10:45 |

podobné články

Odešla na diskotéku a už se nevrátila: Policie pátrá po Karolíně (17) z Příbrami

 
Policie pátrá po teprve sedmnáctileté dívce z Příbrami. Karolína Tomková odešla z domova na diskotéku, k rodičům se ale už nevrátila.
16.07.2013 22:15 |

podobné články