Článek

Policie pátrá po Haně (42) ze Šumperska: Rodina o ní už 9 dní nic neví

 
Policie pátrá po Haně Zapletalové ze Šumperska, o kterou se bojí její rodina. Žena by se mohla pohybovat na Jindřichohradecku. Naposledy ji lidé viděli 3. července dopoledne, kdy odjela z domu a dosud o sobě nedala zprávu.
12.07.2020 14:45 |

podobné články

Podobné články

Muž ze Šumperska čistil na zahradě zbraň. Teď leží v nemocnici s prostřelenou tváří

 
Muž se Šumperska (37) si prostřelil tvář, když na zahradě čistil svou legálně drženou zbraň. Lékaři ho odvezli do nemocnice v Olomouci, kde leží s vážným zraněním, ale mimo ohrožená života. Případ vyšetřuje policie
17.06.2014 13:00 |

podobné články

Ženě ze Šumperska přišel do mailu návod na synchronizaci telefonu s počítačem: Záhy přišla o 400 tisíc korun!

 
O téměř 400.000 korun připravil ženu z Šumperska neznámý pachatel prostřednictvím internetu. Žena doplatila podle policie na to, že se řídila instrukcemi v e-mailu, podle kterého si synchronizovala svůj telefon s osobním počítačem. Pachatel jí pak peníze vybral z bankovního účtu. Podezřelý je ze tří trestných činů, hrozí mu až osm let vězení. Policisté v této souvislosti nabádají veřejnost k obezřetnosti. Internetové kriminality totiž přibývá, jen loni podobných případů vyšetřovali policisté dvakrát více oproti roku 2013.
05.03.2015 15:10 |

podobné články

FOTO Hořel Korán, do toho kapal vepřový omastek. Na Hané se protestovalo proti zatčení Slovenky za hanobení islámu

 
REPORTÁŽ Při opékání špekáčků vzplál i korán. K velmi bizarní události došlo v pondělí 20. února v Náměšti na Hané, menším městysu nedaleko Olomouce. Asi dvě desítky místních uspořádaly sousedské setkání s opékáním buřtů, při kterém lidé chtěli vyslovit podporu obviněné Slovence Adrianě Melekové alias Sheile S., která nedávno pomočila a spálila korán. Na protest proti stíhání mladé Slovenky připravil podobnou akci na Hané válečný veterán a bývalý policista Martin Zapletal. Na otázku Parlamentních listů, zda si uvědomuje rizika takového činu odpověděl: „Já jsem si tu knihu koupil za své peníze a mohu si na vlastní zahrádce pálit, co chci. Nevidím v tom rozdíl proti tomu, kdybych tady pálil či použil na záchodě listy jiné publikace. Je ale pravdou, že tak chceme vyjádřit odpor proti tomu, jak se slovenské orgány zachovaly k Sheile S.“
21.02.2017 16:00 |

podobné články

Šumperská TOP 09 má jasno: Za vše může jeden inzerát

 
Stesku a smutku je na stránkách regionálních hnutí TOP 09 ažaž. Další z nich, tentokrát šumperská TOP 09, vidí za jasnou prohrou svého kandidáta špinavou předvolební kampaň.
27.01.2013 14:30 |

podobné články

Matka ze Šumperska týrala dceru. Nesměla si ani zatopit a někdy nejedla i dva dny

 
Matka (49) ze Šumperska je podezřelá z toho, že týrala svou dceru (17). Několik let měla dívku bít, nechávat ji hladovět a psychicky týrat. Dokonce ji měla i zakázat zatopit si v pokoji. Její chování vyšlo napovrch při posledním konfliktu, který se odehrál před třemi dny. Dívka po napadení z domu utekla a matce hrozí až osm let vězení.
26.02.2013 11:40 |

podobné články

Rodina po Honzovi pátrá už půl roku: Naposledy ho viděli s krosnou na zádech

 
Už půl roku pohřešuje sedmatřicetiletého Jana Kodeše ze Šumperska jeho rodina. Muž byl naposledy spatřen v polovině března v centru Šumperka, od té doby o něm jeho nejbližší nemají žádné zprávy. Dosavadní pátrání po muži bylo neúspěšné, policie se proto opětovně obrací na veřejnost s žádostí o pomoc.
13.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kodeš (17 článků)

Lidé na Hané o megaprojektu křižovatky tří řek neví. Senátor se modlí za dálnici

 
REPORTÁŽ Nic nevíme. Je to blud. Tak většinou hovoří lidé žijící v blízkosti Přerova na Hané, kde by měla stát plánovaná křižovatka vodního koridoru Dunaj - Odra - Labe (DOL). Senátor a primátor Přerova Jiří Lajtoch projekt sice podporuje, nicméně si uvědomuje, že se plán stavby při finančních možnostech státu posunuje za hranice reality.
29.04.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lajtoch (34 článků)

Pátrání po schizofreničce Haně (57): Nebere léky, může být nebezpečná

 
Policie pátrá po sedmapadesátileté Haně Gabrielle Kokošové, která trpí paranoidní schizofrenií. Ve čtvrtek se nevrátila do chráněného bydlení v Praze 3, svou nemoc si nepřipouští a minimálně den nebere léky, může tak být nebezpečná sobě i okolí. Na policejním webu to uvedla mluvčí Eva Kropáčová.
13.08.2021 14:55 |

podobné články

Britská policie pátrá po Češce Hance (43): Chystala se odjet domů a náhle zmizela!

 
Britská policie pátrá po Haně Solarové. Česká rodačka žila na ostrovech dvanáct let a chtěla se nedávno vydat do tuzemska. Předtím než stihla chytit autobus, ale náhle zmizela. Policie se obává o ženinu bezpečnost, Hana prý trpí depresemi.
19.07.2021 13:10 |

podobné články

Rodiny pod lupou: Holubová a Stašová ukázaly děti, Kratochvílová sestru

 
Hned několik známých osobností v minulém roce souhlasilo s nabídkou ukázat své nejbližší, o nichž toho veřejnost příliš neví. Díky projektu Revue iDNES.cz Rodina pod lupou se světu ukázaly dcera Evy Holubové i sestra České Miss Gabriely Kratochvílové. Další články k tématu: RODINA POD LUPOU: Nejvíc jsem se bála při porodu, říká Holubová o dceři RODINA POD LUPOU: Máma má moje holky předem ráda, říká syn Stašové RODINA POD LUPOU: Lásku k ženám Filip zdědil po tatínkovi, říká Bílá RODINA POD LUPOU: Svět je teď méně bezpečný, řekla před dcerou Březinová RODINA POD LUPOU: Česká Miss závidí starší sestře postavu a sebevědomí
02.01.2014 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (356 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Tuhé časy koronaviru: V posledních dnech si vyžádal nejvíc obětí za celou dobu pandemie

 
Celosvětový počet mrtvých s covidem-19 překonal podle údajů americké Univerzity Johnse Hopkinse (JHU) hranici 1,3 milionu. O posledních 100 tisíc se zvýšil za 12 dní, což je zatím nejrychlejší růst za celou dobu pandemie. Předešlých 100 tisíc přibylo za 17 dní, a předtím to bylo za 18 dní. V předchozí fázi pandemie rostl počet mrtvých nejrychleji v dubnu, kdy se ze 100 na 200 tisíc úmrtí dostal za 15 dní. Od konce června se zvyšoval počet mrtvých s koronavirem o 100 tisíc dvakrát za 18 dní, ze 700 na 800 tisíc mrtvých stoupl za 17 dní a dalších sto tisíc přibylo za 19 dní.
14.11.2020 13:15 |

podobné články

Policie v Aši pátrá po nebezpečném násilníkovi: Mladík měl zranit dva lidi

 
Policie pátrá po pachateli násilného trestného činu, který se dopoledne před 10:00 stal v Aši. Při činu byli vážně zraněni dva lidé, podle informací ČTK to byli zaměstnanci České pošty. Policie v této souvislosti pátrá po dvacetiletém světlovlasém Patricku Wächterovi z Chebska, uvedla policie. Na muže byl vydán předběžný souhlas se zadržením.
20.12.2019 12:45 |

podobné články

Rodina se bojí o nemocného Martina (38): Podepsal revers v nemocnici a slehla se po něm zem

 
Na začátku listopadu v nemocnici podepsal revers, odešel a od té doby o něm jeho rodina nemá žádné zprávy. Příbuzní mají o život Martina ze Šumperska strach, trpí totiž nemocí, která vyžaduje pravidelné užívání léků. Kde se pohřešovaný muž může nacházet, netuší ani policisté.
06.01.2021 12:00 |

podobné články

O zmizení tří Čechů se v Panamě nemluví: Ani policie o ničem neví, tvrdí Češka, která zde žije

 
Ani média ani policie o pohřešování Čechů v Panamě neví! Aspoň to tvrdí Češka Vanda, která v zemi žije. Petr (50) a jeho dva synové Lukáš (5) a Matěj (3) zmizeli před 2 měsíci na jachtě u pobřeží Panamy. Zoufalá rodina po nich po celou dobu pátrá, zatím ale bez úspěchu.
31.08.2017 05:05 |

podobné články

POMOZTE! Antonie (16) zmizela, rodina od čtvrtka o ní nic neví

 
Pomozte při pátrání po teprve šestnáctileté Antonii Gáborové. Rodina o ní nic neví od čtvrtka. Naposledy ji viděli na autobusovém nádraží v Liberci.
30.08.2014 12:20 |

podobné články

Další oběť českých záplav! Policie po 16 dnech našla tělo ženy (†74) z Šumperska

 
Smutná zpráva pro příbuzné, kteří přišli o naději. Policie ve středu našla zřejmě tělo ženy z Oskavy na Šumpersku, která byla pohřešovaná v souvislosti s bleskovými záplavami na začátku června. Policie to oznámila na twitteru. Seniorka byla nezvěstná od 7. června, policie organizovala rozsáhlou pátrací akci.
25.06.2020 08:45 |

podobné články

Kováři z Hané oživují krásu starých časů

 
Pravidelné bušení těžkých kladiv a výheň rozpálené pece patří neodmyslitelně k mužům z rodu Stawaritschových. Alfréd, Ivo a Milan, kováři z Kostelce na Hané, se černému řemeslu upsali před bezmála dvaceti lety. Od té doby jejich díla získala řadu nejrůznějších ocenění nejen u nás, ale i v zahraničí.
08.11.2011 17:50 |

podobné články

Praha udělila čestné občanství zpěvačce Haně Hegerové

 
Městská část Praha 1 udělila ve středu na Staroměstské radnici čestné občanství legendární zpěvačce Haně Hegerové.
28.03.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Hegerová (255 článků)

České hrady a zámky: Perla úrodné Hané!

 
Zámek v Náměšti na Hané najdete poblíž Olomouce. Mezi slavné majitele památky vybudované ve stylu raně klasicistního baroka patřili Harrachové, jeden z významných rodů habsburské říše. Dalším důležitým držitelem zámku byl i rod Kinských, kteří si zde nechali vystavět nákladnou hrobku.
04.08.2012 05:05 |

podobné články