Článek

Policie odložila známý případ potyčky bývalého náměstka Koláříka s asistentkou

 
Pražští policisté odložili prověřování incidentu z letošního června, při němž se dostali do potyčky tehdejší náměstek ministra vnitra Lukáš Kolářík a jeho asistentka. Uvedl to dnes server  Seznam Zprávy . Žena Koláříka vinila z napadení. Kolářík po incidentu na ministerstvu skončil, později požádal o pozastavení členství v Pirátské straně.
08.11.2023 14:35 |

podobné články

Podobné články

Policie si posvítí na Piráta Koláříka. Jeho asistentka tvrdí, že ji napadl

 
Policie prověřuje případ bývalého náměstka ministra vnitra a dřívějšího pirátského poslance Lukáše Koláříka, jehož bývalá asistentka mimo jiné tvrdí, že ji fyzicky napadl.
29.07.2023 06:40 |

podobné články

To byl zase týden 26: Bartoš promluvil o kauze Koláříka. Naše heslo "Pusťte nás na ně" vzal doslova, kroutil hlavou

 
Imitátor Petr Jablonský znovu promluvil k lidu, tentokrát hlasem Ivana Bartoše (43), v pořadu To byl zase týden. Předseda Pirátů uspořádal tiskovou konferenci, která se týkala velké pirátské party konané o den dříve. Kromě toho promluvil i o kauze kolem bývalého náměstka Lukáše Koláříka. O čem dalším pohovořil, na to se můžete podívat ve videu v náhledu. 
07.08.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (192 článků)

Policie odložila případ sKaret. Nešlo o trestný čin

 
Policie odložila případ údajného neoprávněného nakládání s osobními údaji v souvislosti s sKartami. Právu to řekl podnikatel Philipp Janýr, který podal loni trestní oznámení na bývalého ministra práce Jaromíra Drábka (TOP 09) a jeho náměstka Vladimíra Šišku.
13.06.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1079 článků)

Ivan Černý: Návštěvou v ateliéru Vojtěcha Kolaříka

 
V dubnu roku 2019 se v Galerii Dům Černohorských na pražském Újezdě konala výstava Pocta recyklovanému papíru z díla malíře Vojtěcha Kolaříka.
29.03.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2836 článků) , Ivan Ivan (414 článků)

Seniorka měla zemřít, když v sanitce došel kyslík: Policie případ odložila

 
Vážný případ vyšetřovala policie v Liberci. Seniorka zde měla před několika týdny zemřít v sanitce, ve které údajně došel kyslík. Znalec ale tuto možnost vyvrátil a policie případ odložila.
18.11.2016 19:45 |

podobné články

„Rasista, masový vrah,“ napsal vandal na sochu Beneše. Stíhán nebude, policie případ odložila

 
Policie odložila případ nápisu na podstavci sochy bývalého československého prezidenta Edvarda Beneše v Praze na Loretánském náměstí, uvedlo tiskové oddělení pražských policistů. Pachatel, který na počátku září na pomník sprejem napsal, že státník byl rasista a masový vrah, tak stíhán nebude.
18.11.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Beneš (242 článků)

Pirát Kolářík v průšvihu: Nabízel mi trojku, na hotelu lítaly facky a pěsti, tvrdí asistentka

 
Jak média před časem informovala, za rezignací Lukáše Koláříka ve funkci náměstka ministra vnitra stála potyčka jeho manželky Jany a asistentky, se kterou měl mít poměr. Právě jí měl Kolářík údajně dát facku poté, co vyšla najevo jeho údajná nevěra. Nyní se k incidentu vyjádřila i druhá strana konfliktu. Asistentka, která byla ve zmiňovaném incidentu z června rovněž zúčastněna, sdílí svůj pohled na události v rozhovoru pro Seznam Zprávy. Stejný server navíc v pátek přišel s informací, že případ řeší policie.
28.07.2023 17:00 |

podobné články

Policie odložila případ možného ovlivnění voleb v Ústí nad Labem

 
Policie odložila případ možného pokusu o ovlivňování voleb v Ústí nad Labem a ukončila vyšetřování obsahu plakátů dvou stran kandidujících v říjnových komunálních volbách v krajském městě. Podle policie se nestal trestný čin, ani nebyl spáchán přestupek. ČTK to dnes řekl mluvčí policie Daniel Vítek.
11.12.2018 12:50 |

podobné články

Trestní oznámení na město Rožnov policie odložila

 
Radnice v Rožnově pod Radhoštěm si oddechla, policie totiž odložila dvě trestní oznámení, která na město podal jeden z městských zastupitelů, Ivo Jelínek (SNK ED). Tomu se nelíbil způsob prodeje golfového areálu a Domu na půli cesty. Tvrdil, že vedení města prodalo oba objekty za výrazně podhodnocenou cenu. Policie ale dospěla k jinému názoru a obě trestní oznámení pro nedůvodnost odložila.
27.07.2011 15:05 |

podobné články

Lady Gaga hraje na city v právní při se svou asistentkou, které neplatila přesčasy

 
Kontroverzní zpěvačka se dostala do právního sporu se svou osobní asistentkou, která jí zažalovala za nezaplacení tisíců hodin přesčasů.
06.02.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1492 článků)

Bryan Adams má druhé dítě, je to holčička

 
Zpěvák Bryan Adams je ve třiapadesáti letech dvojnásobným otcem. Narodila se mu druhá dcera. S partnerkou Aliciou Grimaldiovou ji pojmenovali Lula Rosylea. Další články k tématu: Bryan Adams bude mít se svou asistentkou druhé dítě Zpěvák Bryan Adams je v jednapadesáti poprvé otcem Jsem šťastný muž, říká o sobě Bryan Adams, který do Prahy veze své hity Bryan Adams se před koncertem v Praze dotkl své vlastní slávy Bryan Adams potvrdil, že bude mít se svou asistentkou dítě RECENZE: Bryan Adams si na Benátské noci nechtěně zajamoval s Brichtou
15.02.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Bryan Adams (77 článků)

Tajemství Whitney Houston: Lesbický vztah s asistentkou!

 
Patnáct let byla provdaná za bouřliváka Bobyho Browna (48), zpěváka R´n´B, s nímž se kterým měla dceru Bobbi Kristinu (†22). Životní láskou Whitney Houston (†48) prý ale byla žena! Britský Daily Mail píše, že udržovala lesbický vztah s dlouholetou kamarádkou a později i svou asistentkou Robyn Crawford (56).
30.08.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (495 článků)

Whitney Houston měla lesbický vztah se svou asistentkou

 
Jeden z největších hlasů a popových interpretů dvacátého století zemřel tragicky před pěti roky. Whitney Houston se předávkovala drogami a po pádu ve vaně se utopila. Už za jejího života se spekulovalo o tom, že měla lesbické sklony. Její přátelé teď na ni ale vyzradili, že v lesbickém vztahu přímo žila. A to hned několik let se svou osobní asistentkou Robyn Crawford.
04.09.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (495 článků)

Poslanec podváděl ženu s asistentkou. Ke třem dcerám přidal bokem i syna

 
Na oko vzorný manžel, ve skutečnosti pěkný proutník. Poslanec Huw Merriman (44) z Konzervativní strany premiérky Theresy Mayové v minulosti čelil obvinění ze sexuálního obtěžování na pracovišti. Britského politika obvinila kolegyně, se kterou měl krátkou aférku. Poměr na pracovišti udržoval i v parlamentu, kdo ho z nevěry usvědčil až syn, kterého má se svou bývalou asistentkou. Merriman je už 11 let ženatý, s manželkou Victorií má tři dcery, uvedl britský web Daily Mail.
26.06.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (262 článků)

Exmanželka Hamáčka má flek ve Sněmovně: Z „první dámy“ ČSSD asistentkou poslankyně ANO

 
Po rozvodu vyměnila oranžový kabát za tmavě modrý. Exmanželka šéfa ČSSD Jana Hamáčka (42) a někdejší paní vicepremiérová Kamila Hamáčková (46) totiž přestoupila ke konkurenci. Jak zjistil Blesk, stala se od ledna asistentkou poslankyně z hnutí ANO Jany Pastuchové (55).
12.02.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3331 článků)

Policie odložila kauzu sporného udělování titulů v Plzni. Nebyly důkazy

 
Policie podle informací Radiožurnálu odložila případ údajně sporného udělování titulů na plzeňské právnické fakultě. Nepodařilo se jí prokázat, že by někdo z bývalého vedení fakulty spáchal trestný čin. Český rozhlas o tom informoval mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej.
09.07.2012 16:20 |

podobné články

Policie odložila případ údajné korupce při udělení milosti

 
Policie odložila případ údajné korupce při udělení prezidentské milosti bývalé policistce Radce Kadlecové odsouzené na dva roky vězení za úplatky. Policie se kauze věnovala několik měsíců.
05.04.2012 12:50 |

podobné články

Policie odložila případ Babiše mladšího, nešlo prý o únos na Krym. Dala za pravdu premiérovi

 
Policie v úterý odložila případ údajného zavlečení premiérova syna Andreje Babiše mladšího na Krym v roce 2017. Nešlo o podezření z trestného činu, věc nebyla vyhodnocena ani jako přestupek. V tiskové zprávě o tom v pondělí informoval mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. Proti usnesení policie podle něj strany ve lhůtě nepodaly stížnost.
15.02.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26068 článků)

Policie odložila případ údajného únosu Babiše mladšího na Krym

 
Policie v úterý odložila případ údajného zavlečení premiérova syna Andreje Babiše mladšího na Krym v roce 2017. Nešlo o podezření z trestného činu, věc nebyla vyhodnocena ani jako přestupek. V  tiskové zprávě  o tom dnes informoval mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. Proti usnesení policie podle něj strany ve lhůtě nepodaly stížnost.
15.02.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26068 článků)